بازگشت   پی سی سیتی > سایر گفتگوها > ورزش Sports > فوتبال > ليگ برتر باشگاه های ایران

ليگ برتر باشگاه های ایران در این تالار به بحث و بررسی لیگ برتر فوتبال کشور پرداخته میشود

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 12-19-2009
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

سپاسها: : 14

95 سپاس در 74 نوشته ایشان در یکماه اخیر

جدول گلزنان برتر؛ 3 بازيکن 10 گله در تعقيب جادوگر

سايت گل- در 179 بازي برگزار شده اين فصل تاکنون 469 گل به ثمر رسيده است و 174 بازيکن موفق به گلزني شده اند. در اين هفته محسن بياتي نيا و ملادن بارتولويچ براي اولين بار موفق به گلزني در اين فصل شدند. علي کريمي همچنان با 11 گل بهترين گلزن ليگ برتر است و 3 بازيکن 10 گله در تعقيب ستاره استيل اذين هستند.

11 گل: علي كريمي(استيل آذين تهران)

10 گل: کريم انصاري فرد(سايپا تهران) عماد رضا (سپاهان اصفهان) ادينهو لوسيانو(مس کرمان)

9 گل: مهدي رجب زاده (مس کرمان) داوود حقي (صبا قم)

8 گل: آرش برهاني (استقلال تهران) هادي اصغري(پاس همدان) محمد ابراهيمي (تراكتورسازي تبريز) ميلاد ميدواودي (استقلال اهواز) ميلاد زنيدپور (راه‌آهن تهران)

7 گل: کريم باقري (پرسپوليس تهران) محمدرضا خلعتبري (ذوب‌آهن اصفهان)

6 گل: آدريانو الوز (ملوان انزلي) احمد جمشيديان (سپاهان اصفهان) محمد غلامي(استيل‌آذين تهران) امير محبي (تراكتورسازي تبريز) ابراهيم صادقي (سايپا تهران)

5 گل: هادي نوروزي(پرسپوليس تهران) عبدالرضا بازياري، محمد احمدپوري(شاهين بوشهر) فريدون فضلي، عباس محمدرضايي (صبا قم) اسماعيل فرهادي(ذوب‌آهن اصفهان) ايمان رزاقي راد (پيکان قزوين) فرهاد خيرخواه (تراكتورسازي تبريز) امين متوسل‌زاده (مقاومت سپاسي شيراز) فرهاد مجيدي (استقلال تهران) ابراهيم توره(سپاهان اصفهان)

4 گل: هوار محمد (پرسپوليس تهران) محمد نوري (صبا قم) سعيد خاني(ابومسلم مشهد) اسماعيل شريفات ، هادي خنيفر (استقلال اهواز) شهرام گودرزي (مقاومت سپاسي شيراز) مجيد خدابنده‌لو(پيكان قزوين) مهدي خيري، امين منوچهري (سايپا تهران) محمد حسيني(ذوب اهن)
هنوز اولین سطر را نخوانده
تو را به خاطر آوردم و شب هاي مهتاب را...
ولی نه...!! باید ترک کنم
هم تو را....هم شعر را .... و هم‌‌‌٬ همه ی شب هایی را که به ماه نگاه می کردم...

======================================

مسابقه پیش بینی نتایج لیگ برتر ( اگه دوست داشتی یه سر بزن دوست من )
جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید

قدیمی 12-19-2009
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

ترين هاي ليگ برتر تا هفته بيستم؛ پيکان بهترين تيم خارج از خانه

سايت گل- اگرچه ناتمام ماندن بازي سپاهان و سپاسي باعث به هم خوردن نظم جدول ليگ برتر شد، اما بهر حال طبق روال هر هفته ترين هاي جدول را استخراج کرده ايم:

بهترين خط حمله: سپاهان و استيل اذين با 35 گل زده

بدترين خط حمله: فولاد با 15 گل زده

بهترين خط دفاع: سپاهان با 16 گل خورده

بدترين خط دفاع: مس کرمان با 38 گل خورده

بيشترين برد: سپاهان با 12 برد

کمترين برد: فولاد و ابومسلم با 2 برد

بيشترين تساوي: فولاد و شاهين با 10 تساوي

کمترين تساوي: صباي قم با 2 تساوي

بيشترين باخت: صبا، مس، پاس، ابومسلم و راه اهن با 10 باخت

کمترين باخت: سپاسي، ذوب اهن و سپاهان با 3 باخت

بهترين عملکرد خانگي: سپاهان با 24 امتياز

بدترين عملکرد خانگي: راه اهن با 9 امتياز

بهترين عملکرد خارج از خانه: پيکان با 18 امتياز

بدترين عملکرد خارج از خانه: فولاد با 2 امتياز
ولی نه...!! باید ترک کنم

قدیمی 12-19-2009
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

چهارمين بازي ناتمام تاريخ ليگ برتر

سايت گل- ديدار تيمهاي سپاهان و سپاسي در هفته بيستم ليگ برتر به دليل بارش سنگين برف ناتمام ماند تا اين بازي به عنوان چهارمين ديدار ناتمام در تاريخ ليگ برتر ثبت شود. در 4 بازي ناتمام ليگ برتر شموشک و سپاسي يک طرف ماجرا بوده اند!در تاريخ ليگ برتر به جز اين بازي 3 بازي ديگر نيز ناتمام باقي مانده بود:

شموشک نوشهر- استقلال اهواز(فصل 82): در اين بازي شموشک تا دقيقه 65 با نتيجه 3- صفر از حريف پيش بود که اهوازيهاي به دليل اعتراض به داور از ادامه بازي منصرف شدند. استقلال اهواز در حالي که 9 نفره شده بود، زمين را ترک کرد و به حکم کميته انضباطي نتيجه بازي 3- صفر به سود شموشک شد.

برق شيراز- شموشک نوشهر( فصل 84): اين بازي تا دقيقه 70 با نتيجه تساوي بدون گل در جريان بود که بهمن فروتن سرمربي تيم شموشک به دستور مالک باشگاه، به دليل اعتراض به داوري تيمش را از زمين بيرون کشيد و طبق حکم کميته انضباطي برق 3- صفر برنده شد.

سپاسي شيراز- پاس تهران(فصل 85): بازي تا دقيقه 72 با نتيجه 2- صفر به سود پاس در جريان بود که به دليل قطع برق ورزشگاه حافظيه ناتمام ماند. کميته انضباطي حکم به ادامه 18 دقيقه باقيمانده بازي داد که تيم سپاسي اين حکم را نپذيرفت و در نتيجه پاس 3- صفر برنده شد.
ولی نه...!! باید ترک کنم

قدیمی 12-21-2009
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

هفته بيست و يكم ليگ برتر فوتبال فردا آغاز خواهد شد

بيست و يكمين هفته ليگ برتر فوتبال فردا (سه‌شنبه) با برگزاري 3 مسابقه آغاز مي‌شود.

برنامه ديدارهاي فردا به شرح زير است:

* پيكان - سايپا
2 تيم پيكان و سايپا دربي صنعتي‌ها را برگزار مي‌كنند. پيكان با حميد درخشان نتايج خوبي كسب كرده وبراي اينكه در جمع مدعيان باقي بماند، در زمين خود هدفي جز كسب 3 امتياز ندارد. سايپا نيز براي صعود به نيمه بالايي جدول به دنبال پيروزي در خانه حريف است.

* استقلال اهواز- سپاهان
سپاهان با وجود يك بازي كمتر نسبت به ساير مدعيان همچنان صدر جدول را در اختيار دارد. شاگردان قلعه‌نويي اين بار به اهواز مي‌روند تا مقابل استقلال اين شهر قرار گيرند. كسب 3 امتياز اين مسابقه به سپاهان كمك مي‌كند تا جايگاهش را تثبيت كند. در آن سو استقلال اهواز نيز به دنبال راضي نگه داشتن هوادارانش در خانه است. قلعه‌نويي مدتي به عنوان سرمربي استقلال اهواز فعاليت مي‌كرد و حضور او در اين شهر بر حساسيت بازي مي‌افزايد.

* استقلال تهران- ملوان انزلي
قهر و آشتي‌هاي محمد احمدزاده هفته گذشته به پايان رسيد و وي در ديدار برابر پيكان روي نيمكت ملوان نشست اما هيچ تضميني نيست كه وي فردا روي نيمكت اين تيم بنشيند. بايد ديد تا لحظه آخر چه اتفاقي رخ مي‌دهد و آيا اين بار نوبت قهر احمدزاده است يا آشتي او؟ استقلال نيز پس از اينكه در 2 هفته متوالي با گل زدن در دقايق پاياني يك برد و يك تساوي را به دست آورد، ميزبان ملوان است و اميدوار است با 3 امتياز اين مسابقه به رتبه‌هاي بالاتر صعود كند.

به گزارش فارس هفته بيست و يكم ليگ برتر روز چهارشنبه با برگزاري ديدار ذوب‌آهن- ابومسلم، راه‌‌آهن- تراكتورسازي تبريز، شاهين بوشهر- استيل‌آذين، پاس- مس كرمان، مقاومت سپاسي شيراز - فولاد خوزستان و صباي قم- پرسپوليس به پايان مي‌رسد.

*برنامه هفته بيست و يكم؛ گراميداشت تكريم و تعظيم ايام محرم‌الاحرام و دهه عاشوراي حسيني

سه‌شنبه 1 /10/ 88
پيكان - سايپا ساعت 14
استقلال اهواز- سپاهان ساعت 14
استقلال تهران- ملوان ساعت 15

چهارشنبه 2/ 10/ 88
ذوب‌آهن اصفهان- ابومسلم مشهد ساعت 14
راه‌آهن- تراكتورسازي ساعت 14
شاهين بوشهر - استيل‌آذين ساعت 14
پاس همدان- مس كرمان ساعت 14
مقاومت سپاسي- فولاد خوزستان ساعت 14
صباي قم - پرسپوليس ساعت 15

*جدول رده‌بندي
1- سپاهان 40 امتياز، يك بازي كمتر
2- ذوب‌آهن 37 امتياز
3- پرسپوليس 32 امتياز
4- پيكان 32 امتياز
5- استقلال تهران 31 امتياز
6- مقاومت 30 امتياز، يك بازي كمتر
7- استيل‌آذين 29 امتياز
8- تراكتورسازي 28 امتياز
9- ملوان 28 امتياز
10- استقلال اهواز 27 امتياز
11- صباي قم 26 امتياز
12- سايپا 26 امتياز
13- شاهين بوشهر 22 امتياز
14- مس كرمان 22 امتياز
15- پاس همدان 18 امتياز
16- راه‌آهن 18 امتياز
17- فولاد 16 امتياز
18- ابومسلم 14 امتياز
ولی نه...!! باید ترک کنم

قدیمی 12-22-2009
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

استقلال 2- ملوان 2؛ حيدري، برهاني و صادقي ؛ يك تساوي خانگي ديگر براي استقلال

دقايق پاياني به داد صمد نرسيد. در روزي كه استقلال اميدوار بود با يك برد پرگل باتماشاگرانش آشتي كند و روزهاي بد گذشته را به فراموشي بسپارد اشتباهات فردي بازيكنان استقلال و بي تدبيري در تغيير روند بازي يك تساوي طعنه آميز ديگر در خانه براي استقلال به ارمغان آورد

گل ها: آرش برهاني (36) ، صادقي (49) براي استقلال و آلوز دسوزا (57)، حيدري (58) ملوان ورزشگاه آزادي تماشاگر 15 هزار نفر
داور : هدايت ممبيني
اخطار: حيدري ، آلوز ، پورغلامي ، رستمي (ملوان) و رحمتي (استقلال)

استقلال: محمد محمدي – اميرحسين صادقي – حنيف عمران زاده – هاشم بيگ زاده – مهدي اميرآبادي – خسرو حيدري – كيانوش رحمتي – فرهاد مجيدي – فابيو جانواريو (76 رينالدو) – سيدمهدي سيدصالحي – آرش برهاني (87 هادي شكوري)
سرمربي: صمد مرفاوي

ملوان: مهدي رحيم زاده – هادي تاميني – آلن باسيچ – محمد حيدري (92 مهران جعفري)، فيليپ آلوز دسوزا – سعيد سالارزاده – بابك پورغلامي – محمد رستمي – پژمان نوري – آدريانو آلوز (53 محمد نزهتي) – سيدجلال رافخايي
سرمربي : محمد احمد زاده

شرح بازي:
نيمه نخست را استقلال با روحيه و با تغيير پي در پي منطقه بازي و حركات پا به توپ خسرو حيدري و مهدي اميرآبادي از دو جناح شروع كرد. نتيجه اين حملات ضربه سيدصالحي بود كه به تير دروازه ملوان مانع از به ثمر رسيدن گل شد. اما سرانجام برهاني استقلال را پيش انداخت. استقلال پس از گل با روحيه بهتري به حملاتش ادامه داد و صاحب يك ضربه پنالتي شد كه آن را آرش برهاني از دست داد. چند دقيقه بعد صادقي مدافع پيش تاخته استقلال نتيجه را دو برابر كرد. در حالي كه پيش بيني مي شد استقلال مي تواند گل هاي بيشتري به ثمر برساند يك ضدحمله كه منجر به پنالتي براي ملوان شد چنان استقلال را شوكه كرد كه به فاصله يك دقيقه نتيجه مساوي شد. از اين دقيقه به بعد ملوان با روحيه بهتر و بازي تركيبي صاحب توپ و ميدان شد و حملات احساسي و يك نواخت استقلال كاري از پيش نبرد.

شرح گل ها:
1-0 (استقلال) ضربه آزاد مواج جانواريو را آرش برهاني با پشت سر وارد دروازه ملوان كرد.
2-0 (استقلال) سانتر خسرو حيدري توسط اميرحسين صادقي با ضربه سر نتيجه را دو بر صفر كرد.
2-1 (ملوان) فيليپه دسوزا پنالتي به دست آمده از خطاي آرش برهاني را روي محمد حيدري به گل اول ملوان تبديل كرد.
2-2 (ملوان) با اشتباه فاحش اميرحسين صادقي، محمد حيدري مهاجم ملوان به فاصله يك دقيقه پس از گل اول نتيجه را مساوي كرد.

اتفاق ويژه: پنالتي به دست آمده از حركت خسرو حيدري را برهاني شتاب زده به تير افقي دروازه ملوان كوبيد.

بهترين بازيكن: پژمان نوري، كاپيتان ملوان با كنترل ميانه ميدان و از كار انداختن هافبك هاي استقلال سهم عمده اي در تساوي خارج از خانه تيمش برابر استقلال داشت.
ولی نه...!! باید ترک کنم

ویرایش توسط Omid7 : 12-22-2009 در ساعت 11:57 PM
قدیمی 12-22-2009
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

پيكان 1 – سايپا 1؛ تساوي در تصادف خودرو سازان

نتيجه اين بازي حول و حوش همان چيزي رقم خورد كه پيش بيني مي شد. سايپا و پيكان تفاوت كيفيت چنداني ندارند گرچه جايگاهشان در جدول بسيار متفاوت است. پيكان با اين تك امتياز موقتا در رده چهارم جدول ايستاد.

گل ها: رضا پور (55) براي پيكان خالقي فر (75) براي سايپا
ورزشگاه شهيد رجايي تماشاگر 15 هزار نفر
داور: خداداد افشاريان
اخطار: لطفي ، تاجيك (پيكان)

پيكان: مسعود غلامعلي زاد – سعيد لطفي – مهدي تاجيك – كارلوس – حميد هدايتي – ميثم رضاپور – روح الله عطايي – محمدرضا طهماسبي – محمود پوراسدالله – مجيد خدابنده لو (60 امير ميربزرگي) – سعيد دقيقي (85 ايمان رزاقي راد)
سرمربي: حميد درخشان

سايپا: ابراهيم ميرزاپور – سعيد بيگي – سيدعلي حسيني – ابراهيم صادقي – مرتضي ابراهيمي – رضا خالقي فرد – مجيد ايوبي – اميد شريفي نسب – كريم انصاري فرد (83 سعيد يوسف زاده)– امين منوچهري (62 مهدي خيري) – علي زينال
سرمربي: محمد مايلي كهن

شرح گل ها:
0-1 (پيكان) در دقيقه 55 ارسال روح الله عطايي با ضربه سر ميثم رضاپور تبديل به گل پيكان شد
1-1 (سايپا) دقيقه 74 نفوذ ابراهيم صادقي از جناح چپ توپ را به رضا خالقي فرد رساند و اين بازيكن با يك ضربه فني موفق به گلزني شد.

اتفاق ويژه: در شرايطي كه بازي با تساوي يك يك به پايان رسيد دو تيم دو بار تيرك دروازه يكديگر را به لرزه درآوردند. اين اتفاق براي پيكان در دقيقه 31 رقم خورد اين در حالي بود كه ضربه اميد شريفي نسب در دقيقه 42 باعث لرزش تيرك افقي دروازه پيكان شد.

بهترين بازيكن: اميد شريفي نسب ، اين بازيكن خوزستاني سايپا با حضور خوب خود در زمين بارها خط دفاعي پيكان را مورد آزار قرار داد و بهترين بازيكن اين ديدار لقب گرفت. ضمن اينكه ميثم رضاپور نيز براي تيم پيكان يك گل به ثمر رساند و عملكرد بسيار خوبي براي خودروسازان داشت.
ولی نه...!! باید ترک کنم

قدیمی 12-22-2009
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

استقلال اهواز 0 – سپاهان 5؛ طوفان كامل در اهواز!

عماد رضا ، ابراهيم توره و احمد جمشيديان ... امير قلعه نويي با اين برد استثنايي، كليه اتهامات مربوط به بازي مقاومت سپاسي را با قدرت خيره كننده تيمش پاك كرد، گرچه شايد نتيجه كمي با آنچه در زمين بازي اتفاق افتاد متفاوت بود.

گل ها: عماد رضا (23، 76) ، توره (78،‌90) ،‌ جمشيديان (92)
ورزشگاه تختي اهواز تماشاگر 10 هزار نفر
داور: يدالله جهانبازي
اخطار: نويدكيا (سپاهان)

استقلال اهواز: نادر غبيشاوي – حسين ماهيني - ديه گو ماكسيمو – محسن ارزاني – ميلاد ميداوودي – اسماعيل شريفات – امير شرفي – فرانك آتسو (58 محمد مطوري) – حميدرضا رجبي (69 جاسم صادقي) – رضا معقولي – هادي خنيفر (78 محمد فعال)
سرمربي : مجيد باقري نيا

سپاهان: رحمان احمدي – هادي عقيلي – محسن بنگر – جلال حسيني – احمد آل نعمه – احمد جمشيديان – مهدي كريميان (78 مهدي جعفرپور) – احسان حاج صفي – محرم نويدكيا (71 شاهين خيري) – ابراهيم توره – عماد رضا (83 علي مولايي)
سرمربي: اميرقلعه نويي

شرح گل ها:
0-1 (سپاهان): سانتر سيدجلال حسيني از جناح چپ به عمادرضا رسيد با يك ضربه پاي چپ توپ را تبديل به گل كرد.
0-2 (سپاهان): ضربه سر محرم نويدكيا در يك رفت و برگشت به ديرك عمودي دروازه استقلال برخورد كرد و عماد رضا دروازه خالي اهوازي ها را باز كرد
0-3 (سپاهان): سانتر بي نقص مهدي كريميان، ابراهيم توره را در موقعيتي ايده آل براي سرزني قرار داد و او هم به نوعي دروازه خالي غبيشاوي را باز كرد
0-4 (سپاهان): خروج اشتباه غبيشاوي از درون دروازه موقعيتي طلايي را براي ابراهيم توره كه در پشت محوطه جريمه صاحب توپ شده بود را فراهم كرد و ابراهيم توره با يك ضربه نرم چهارمين گل شاگردان قلعه نويي را رقم زد
0-5 (سپاهان): سانتر علي مولايي با ضربه احمد جمشيديان از درون محوطه شش قدم جشنواره گل زردها را به پنج رساند.

اتفاق ويژه: سپاهاني ها كه در نيمه اول نسبت به داور و قضاوت او اعتراض شديدي داشتند، با چهار گلي كه در 15 دقيقه پاياني به ثمر رساندند، سنگين ترين شكست اين چند سال را به استقلال اهواز تحميل كردند. راستش هيچ كس فكر نمي كرد كه بعد از جنجال هاي داوري ديشب، سپاهان چنين ظرفيتي داشته باشد. آنها نزديك ترين تيم به قهرماني هستند.

بهترين بازيكن: عماد رضا با دو گلي كه به ثمر رساند، استارت اين پيروزي را زد. زوج او و توره، سريع ترين زوج ليگ هستند. فقط حيف كه مليتشان خارجي است. جالب اينكه سپاهان بازي خوبي از خود نشان نداد اما مهاجمان فرصت طلبي داشت.
ولی نه...!! باید ترک کنم

قدیمی 12-25-2009
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

ترين هاي ليگ برتر تا هفته بيست و يکم؛ ذوب آهن بهترين تيم در خانه

سايت گل- تيم ذوب اهن با هشتمين پيروزي خانگي خود در اين فصل در مجموع بازيهاي خانگي 26 امتيازي شد و در غياب سپاهان بهترين تيم بازيهاي خانگي لقب گرفت. اما سپاهان همچنان بهترين خط حمله و خط دفاع را در اختيار دارد و با کسب 19 امتياز از بازيهاي خارج از خانه بهترين تيم در اين بخش از ترين هاست.

بهترين خط حمله: سپاهان با 40 گل زده

بدترين خط حمله: فولاد با 16 گل زده

بهترين خط دفاع: سپاهان با 16 گل خورده

بدترين خط دفاع: مس کرمان با 39 گل خورده

بيشترين برد: سپاهان با 13 برد

کمترين برد: ابومسلم با 2 برد

بيشترين تساوي: فولاد و شاهين با 10 تساوي

کمترين تساوي: صباي قم با 3 تساوي

بيشترين باخت: مس و ابومسلم با 11 باخت

کمترين باخت: ذوب اهن و سپاهان با 3 باخت

بهترين عملکرد خانگي: ذوب اهن با 26 امتياز از 11 بازي

بدترين عملکرد خانگي: راه اهن با 10 امتياز از 11 بازي

بهترين عملکرد خارج از خانه: سپاهان با 19 امتياز از 11 بازي

بدترين عملکرد خارج از خانه: ابومسلم با 3 امتياز از 11 بازي
ولی نه...!! باید ترک کنم

قدیمی 12-25-2009
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

نتايج کامل هفته بيست و يکم ليگ برتر؛ اولين برد خارج از خانه فولاد

سايت گل- هفته بيست و يکم ليگ برتر با انجام 9 بازي و به ثمر رسيدن 22 گل به پايان رسيد. در اين هفته سپاهان رکورد تاريخي را ثبت کرد و 5- صفر در اهواز به پيروزي دست يافت.استيل اذين اولين برد نيم فصل دوم خود را در بوشهر کسب کرد و پرسپوليس و صبا در قم مساوي کردند. فولاد خوزستان هم به اولين برد خود در خارج از خانه دست يافت.

استقلال اهواز صفر- سپاهان اصفهان 5
گل: عماد رضا(24، 76) ابراهيم توره(78، 89) احمد جمشيديان(90)

پيکان قزوين 1- سايپا کرج 1
گل: ميثم رضاپور(55)- رضا خالقي فر(75)

استقلال تهران 2- ملوان انزلي 2
گل: آرش برهاني(37) اميرحسين صادقي(49)- فيليپه دي سوزا(57) محمد حيدري(58)

شاهين بوشهر 1- استيل اذين تهران 2
گل: محمد ناصر(30)- علي کريمي(22) رضا نوروزي(90)

پاس همدان 1- مس کرمان صفر
گل: آرتور يادگاريان(18)

صبا قم 1- پرسپوليس تهران 1
گل: عباس محمدرضايي(32)- اشپيتم آرفي(43)

راه اهن تهران صفر- تراکتورسازي تبريز صفر

ذوب اهن اصفهان 3- ابومسلم مشهد 1
گل: محمد صلصالي(10) محمد حسيني(76) محمدرضا خلعتبري(87)- داود دانش دوست(81)

سپاسي شيراز صفر- فولاد خوزستان 1
گل: ارش افشين(68)
ولی نه...!! باید ترک کنم

قدیمی 12-25-2009
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

جدول رده بندی لیگ برترتا پایان هفته 21

*جدول رده‌بندي:
1-سپاهان 43 امتياز (يك بازي كمتر)
2-ذوب‌آهن 40 امتياز
3-پرسپوليس 33 امتياز؛ تفاضل گل 7+
4-پيكان قزوين 33 امتياز؛ تفاضل گل 5+
5-استقلال تهران 32 امتياز؛ تفاضل گل 7+
6-استيل‌آذين 32 امتياز؛ تفاضل گل 4+
7-مقاومت سپاسي 30 امتياز (1 بازي كمتر)
8-تراكتورسازي 29 امتياز؛ تفاضل گل 2+
9-ملوان انزلي 29 امتياز؛ تفاضل گل 6-
10-صباي قم 27 امتياز؛تفاضل گل صفر
11-سايپا 27 امتياز؛ تفاضل گل 6-
12-استقلال اهواز 27 امتياز؛ تفاضل گل 8-
13-شاهين بوشهر 22 امتياز؛ تفاضل گل 2-
14-مس كرمان 22 امتياز؛ تفاضل گل 8-
15-پاس همدان 21 امتياز
16-راه‌آهن 19 امتياز
17-فولاد خوزستان 16 امتياز
18-ابومسلم 14 امتياز

هفته بيست و دوم اين رقابت‌ها شنبه 19 دي‌ماه سال جاري پس از يك هفته تعطيلي با برگزاري ديدار تيم‌هاي پرسپوليس و ذوب‌آهن آغاز خواهد شد.
در اين فاصله تيم ملي با حضور در قطر در تورنمنت 4 جانبه اين كشور حضور پيدا خواهد كرد و پس از آن از سري مسابقات مقدماتي جام ملت‌هاي آسيا به مصاف سنگاپور مي‌رود.
ولی نه...!! باید ترک کنم

پاسخ

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)

ابزارهای موضوع
نحوه نمایش