بازگشت   پی سی سیتی > کامپیوتر اینترنت و شبکه Computer internet > زبان های برنامه نویسی Programming

زبان های برنامه نویسی Programming بحث در مورد زبانهای مختلف برنامه نویسی

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
Prev پست قبلی   پست بعدی Next
قدیمی 06-09-2013
bigbang آواتار ها
bigbang bigbang آنلاین نیست.
مدیر بخش مکانیک - ویندوز و رفع اشکال

سپاسها: : 5,427

6,159 سپاس در 1,794 نوشته ایشان در یکماه اخیر
پیش فرض cheat sheet for programmers برگه تقلبی برای برنامه نویسان

سلام ممکنه از خودتون بپرسید من اینجا چه غلطی میکنم ؟ در جواب باید بگم کارم درست هست به خوندن ادامه بدید
اگر در مورد برگه تقلب یا همون cheat sheet آشنایی ندارید میتونید از اینجا در موردش مطالعه کنید ، چون مطالبی که میخوام بزارم در همین حوزه هست ، ممکنه از خودتون بپرسید ، خوب ما اگر بخوایم cheat sheet در مورد زبان مورد نظرمون بگیریم در نت سرچ میکنیم و مطالب کاملتر پیدا میکنیم
در جواب شما باید گفت از همون جا که شما همتون متبحر هستید میدونید که گاهی اوقات برای تولید یک برنامه خاص نیاز به آگاهی از چند دستور فقط دارید
که اگر در نت سرچ کنید پیدا میکنید ولی با صرف وقت زیاد
cheat sheet برای این هست که هزینه زمانی شما رو برای تولید یک برنامه کاهش بده ، بسیار روان هست ، یعنی منی که پایین تر از سطح آماتور هستم در برنامه نویسی هم میتونم تشخیص بدم مطالبش رو

مثال » : این cheat sheet ای هست در مورد mysql

ببینید من تازه نمای کل صفحه رو نذاشتم ، از اونجا که به واسطه علاقه به مبحث دیتا بیس به my sql علاقه دارم اینو گذاشتم
شماببینید تو همین یک صفحه انواع داده های رشته ای و طول مجازشون ، داده های اینتگر و توابع mysql در پی اچ پی هست ، انواع رشته ها هست ، توبع ریاضی هست دستور های کنترلی هست (if ,ignull,....) نه تنها همه اینها در دسترس هست بلکه خوانا هم هست و میتونیم به راحتی یاد بگیریم
اگر از قبل در برنامه نویسی سر رشته ای داشته باشیم
و بلد باشیم دیتابیس طراحی و پشتیبانی کنیم
یک نوع handbook مهندسی برای همه مهندس های نرم افزار های و برنامه نویس های دیوانه !!! سرتون درد میکنه ؟ میخواید بهتون سایتی رو معرفی کنم که از هر کجا که به اینترنت دسترسی داشتید ، به این نیمچه تقلب ها هم دسترسی داشته باشید ؟ نه ؟ چرا نه ؟ چون به نظرتون هنوز بیفایده هست چون ما تو ایران اصلاً این داستانا رو نداریم ..... اگر همچین آدمی هستید مدل من میدونم !! با قماش ما دیوانه ها سازگار نیستید اما اگر دیوانه هستید ! میخوام یه سایتی بهتون معرفی کنم

ایناهاش :

سایت http://overapi.com/ یکی از بهترین سایتها از لحاظ رابط کاربری که البته از اسمش هم که همچین معنی میده( بیش از رابط برنامه نویسی نرم افزار ) آخه api مخفف application programming interface هست خلاصه این سایت با یک رابط کاربری بسیار عالی میتونه چیت شیت های مناسب و دلخواه شما رو در زمینه مورد علاقه تون چه در برنامه نویسی وب و چه در برنامه نویسی برنامه کمک کنه
تو پست بعدی سری به یکی از لینکاش میزنم و بیشتر ساختار سایتش رو برای شما توضیح میدم
ممکن هست وارد نباشم پس از هر کسی که بیشتر از من میدونه میخوام اگر اشتباهی میکنم بیاد و اشتباهم رو اصلاح کنه

احد،صمد، قاهر، صادق ...
عاشقشم

لا تقنطوا من رحمة الله

هیچ چیز تجربه نمیشه اینو یادت باشه !!
ترفند هایی براي ويندوز 7

عیب یابی سخت افزاری سیستم در کسری از دقیقه

ویرایش توسط bigbang : 06-09-2013 در ساعت 09:15 PM
کاربران زیر از bigbang به خاطر پست مفیدش تشکر کرده اند :

برچسب ها
cheat sheet, handbook, programers, programming, چیت شیت, برنامه نویسی

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)

ابزارهای موضوع
نحوه نمایش