بازگشت   پی سی سیتی > سایر گفتگوها > ورزش Sports > فوتبال > ليگ برتر باشگاه های ایران

ليگ برتر باشگاه های ایران در این تالار به بحث و بررسی لیگ برتر فوتبال کشور پرداخته میشود

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 02-09-2010
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

سپاسها: : 14

95 سپاس در 74 نوشته ایشان در یکماه اخیر
پیش فرض عكس: فروش بازوبند كاپيتاني كريم باقري

یک جوان مازندرانی حاضر به معاوضه پراید صفر کیلومتر خود با بازوبند کاپیتانی کریم باقری در داربی شد.
در حالي كه وبلاگ مشوقان باشگاه پرسپوليس «سکوي سرخ» از روز گذشته اقدام به حراج بازوبند کاپيتاني امضا شده کريم باقري در بازي داربي 68 با قيمت پايه 20 ميليون تومان کرده است، عباس اسماعيل بيگي سرپرست ليدرهاي پرسپوليس ادعا کرد تا همين 24 ساعت اين بازوبند دو مشتري بزرگ داشته است.

اين بازوبند که قرار است درآمدهاي حاصل از فروشش صرف کارهاي خيريه شود، تا به حال دو متشري 7 و 8 ميليون توماني داشته است.
اسماعيل بيگي در اين باره به «خبرآنلاين» گفت: «يک مشتري 7 ميليون توماني از دبي براي خريد اين بازوبند پيش‌قدم شده است. غير از او يک جوان شمالي هم تماس گرفته و خواسته تا اين بازوبند را با پرايد صفر کيلومتر خود عوض کند اما ما هنوز منتظر ساير پيشنهاد‌ها هستيم. ما برآورد کرده‌ايم در اين حراجي به درآمدي 20 ميليون توماني مي‌رسيم که به کمک آقا کريم آن را صرف کارهاي خيريه مي‌کنيم.»

گردآوری : پایگاه اینترنتی پرشین وی
هنوز اولین سطر را نخوانده
تو را به خاطر آوردم و شب هاي مهتاب را...
ولی نه...!! باید ترک کنم
هم تو را....هم شعر را .... و هم‌‌‌٬ همه ی شب هایی را که به ماه نگاه می کردم...

======================================

مسابقه پیش بینی نتایج لیگ برتر ( اگه دوست داشتی یه سر بزن دوست من )
جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید

قدیمی 04-13-2010
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

پیش فرض افشاگری علی دایی در برنامه نود

علی دایی سرمربی سابق تیم ملی در برنامه نود دست به افشاگری زد . او در تماس تلفنی و در حضور علی کفاشیان اعلام کرد من را نه فدراسیون آورد و نه فدراسیون برکنار کرد . کفاشیان هم فقط سکوت کرد و جوابی نداد .
این اتفاق در حالی رخ می دهد که علی دایی تا کنون در مورد مسائل برکناری اش از تیم ملی این البته اولین بار نیست که علی کفاشیان تلویحا دخالت در انتخاب و برکناری سرمربی تیم ملی را تایید می کند.
اما برنامه نود شب گذشته با رو به روی هم قرار دادن کفاشیان و دایی اثبات کرد که عزل و نصب دایی مساله ای فرا فدراسیونی بوده است . البته در مورد انتخاب سرمربی تیم ملی وقتی علی دایی می گوید من را فدراسیون فوتبال انتخاب نکرد دیگر لزومی ندارد که علی کفاشیان آن را تایید کند . او حتی اگر از نحوه برکناری اش باخبر نباشد بسیار خوب می داند با چه کسانی جلسه گذاشته و هدایت تبیم ملی را پذیرفته است .این افشاگری علی دایی درحالی رخ می دهد که او در روزهای اولیه سال گذشته پس از شکست در مقابل عربستان برکنار شد .
ولی نه...!! باید ترک کنم

قدیمی 04-13-2010
nae آواتار ها
nae nae آنلاین نیست.
کاربر فعال بخش سینما

سپاسها: : 1

31 سپاس در 27 نوشته ایشان در یکماه اخیر
nae به Yahoo ارسال پیام

ولی همین علی دایی یادش رفت تیم ملی رو بدبخت کرده
یکی از علل اصلی نرفتن به جام جهانی همین علی داییست
قبول دارم که فدراسیو داغونه وضعش ولی علی دایی تا بود خیلی از تیم تعریف می کرد و هرگونه انتقادی رو هم با بد و بیراه جواب می داد
ولی تیم ملی رو یه تنه خراب کرد
هرچند مقصر اصلی اونیه که چنین کسی رو کرد مربی تیم ملی
حالا چی؟داریم به جام جهانی نزدیک میشیم و ما نیستیم
تو جام جهانی ای که صعود بهش از هر سالی راحت تر بود
سال 89 تو دربی 69
شیث رضایی دنبال فرهاد بدو
آی بدو آی بدو
آی بدو آی بدو
قدیمی 04-14-2010
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

پیش فرض فرهاد مجیدی صدرنشین نظرخواهی فیفا، به مجیدی رای دهید

مجیدی تا این لحظه 44 درصد آرا را به خود اختصاص داده است

سایت گل - وبسايت فدراسيون بين المللي فوتبال در يک نظر سنجي در صفحه نخست خود قصد دارد تاثيرگذارترين بازيکن ليگ قهرمانان آسيا را انتخاب کند .
در فهرست اعلام شده نام فرهاد مجيدي بازيکن تيم فوتبال استقلال تهران نيز ثبت شده است و چالب اینکه او در صدر این نظرسنجی قرار دارد.
فرهاد مجيدي در مسابقات ليگ قهرمانان آسيا عملکرد خوبي داشته و در اين بازي ها براي استقلال چهار گل به ثمر رسانده است. علاوه بر مجيدي نام ياسر القحطاني، لي دونگ گوک، کرونوسلاو لورک و کوجي ناکاتا از ديگر تيم هاي آسيايي نيز در اين نظرسنجي ثبت شده است.قحطانی مهاجم الهلال نزدیکترین رقیب مجیدی ا ست.

شما هم می توانید با مراجعه به آدرس زیر در این نظر سنجی شرکت نمایید:

ولی نه...!! باید ترک کنم

ویرایش توسط Omid7 : 04-14-2010 در ساعت 03:42 PM
قدیمی 04-16-2010
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

پیش فرض رؤياهاي بربادرفته در دنياي فوتبال

زماني كه «ديويد بكهام»، بازيكن انگليسي باشگاه آث‌ميلان ايتاليا روي برانكارد، ورزشگاه سن‌سيرو را ترك كرد، مي‌شد در چهره‌اش به خوبي رنگ رؤياهاي برباد رفته یک ستاره فوتبال را مشاهده كرد.
هافبك مياني تيم ملي انگليس كه تا قبل از آغاز جام‌جهاني بسيار اميدوار بود تا فوتبال حرفه‌اي خود را با حضور در چهارمين جام‌جهاني به پايان برساند، با اين آسيب‌ديدگي شانس حضور در جام‌جهاني را از دست داد.

«فابيو كاپلو» مربي ايتاليايي تيم ملي انگليس كه در يك سال اخير همواره در دعوت كردن يا نكردن از اين بازيكن سرشناس ترديد داشته است، از هم اكنون به فكر بازيكن جانشين است.

البته تنها ديويد بكهام نيست كه از حاضر نشدن در جام‌جهاني ضرر مي‌كند بلكه جام‌جهاني نيز به عنوان بزرگ‌ترين رویداد ورزشی فوتبال جهان يكي از بزرگ‌ترين نام‌هايي را كه مي‌توانست در ماه ژوئن بر جذابيت رقابت‌ها بيفزايد، از دست مي‌دهد.

هواداران فوتبال انگليس تنها اميدوار به حضور مجدد «مايكل اوون» در تيم ملي هستند؛ بازيكنی كه از نظر کاپلو هنوز به آمادگي ايده‌آل دست نيافته است و در باشگاه منچستر يونايتد نيز به عنوان بازيكن جانشين وارد زمین مي‌شود.

تکرار تاریخ
البته اين حكايت در جام‌جهاني 2006 به گونه ديگري براي انگليسي‌ها تكرار شد. در آن زمان «وين ‌روني» در آستانه رقابت‌هاي جام‌جهاني در ديدار منچستر يونايتد و چلسي از ناحيه پا مصدوم شد و مسابقه اول تيم ملي انگليس در جام جهاني را از دست داد . در جام‌جهاني 2002 نيز« اريكسون» سرمربي تيم ملي انگليس نتوانست از وجود «گري نويل» و «استيون جرارد» استفاده كند.

«امرسون»، كاپيتان تيم ملي برزيل هم ديدار این تیم و تركيه را در جام‌جهاني به دليل مصدوميت از دست داد. امرسون هافبك برزيلي تيم آث‌رم ايتاليا با آسيب‌ديدگي در آستانه رقابت‌هاي جام‌جهاني بخت رويارويي با تركيه را در جام جهاني از دست داد.

بازيكن ديگري كه در اين زمينه مي‌توانيم نام ببريم «سانتياگو كانيزارس» نام دارد. دروازه‌بان تيم ملي اسپانيا بخت حضور در جام را نه در زمين فوتبال بلكه در حمام محل تمرين از دست داد! پاي دروازه‌بان برجسته تيم ملي اسپانيا با تيغي كه بر روي زمين افتاده بود، مصدوم شد.

پس از «اندوني زوبي‌زارتا» به نظر مي‌رسيد اين بار حق «كانيزارس» است كه درون دروازه اسپانيايي‌ها بايستد. «خوزه آنتونيو كاماچو» از «ايگركاسياس» دروازه‌بان 21 ساله باشگاه رئال مادريد به جای دروازه‌بان با تجربه خود استفاده كرد.

«لي‌مينگ» يكي از اميدهاي فوتبال چين در جام‌جهاني 2002 پس از برخورد يك بطري به صورتش،مسابقه اول تيم خود را در جام‌جهاني از دست داد.

همچنين تيم ملي فوتبال فرانسه كه به عنوان قهرمان دوره قبل به جام‌جهاني 2002 پا مي‌گذاشت، دو ستاره خود به نام هاي «روبرت پيرس» و«كريستين كارمبو» را به دليل مصدوميت در اختيار نداشت.

غيبت كاپيتان
آرژانتين نيز مانند فرانسه در مرحله اول جام‌جهاني 2002 يك غايب بزرگ داشت و اين غايب كسي جز« روبرتو آيالا» مدافع سرشناس و كاپيتان تيم ملي اين كشور نبود. بازیکنی كه بسياري از هواداران فوتبال در اين كشور اميدهاي بسياري به او بسته بودند. آيالا اولين كاپيتاني نبود كه آسيب مي‌ديد. در سال 1986 «پاسارلا» كه هشت سال قبل با تيم ملي آرژانتين قهرمان شده بود، در آستانه جام‌جهاني به دليل ابتلا به يك ويروس، به شدت لاغر شد و دوراني طولاني را براي بهبود بيماري‌اش گذراند.

جام‌جهاني قربانيان ديگري نيز داشت. تيم ملي آلمان نيز از اين آسيب‌ديدگي‌ها مصون نماند. «ينس نووتني» و «سباستين دايسلر» مدافع و هافبك مياني اين تيم، به دليل آسيب‌ديدگي جام‌جهاني را از دست دادند.نووتني در رقابت‌هاي يوفا در مرحله نيمه نهايي آسيب ديد و پاي دايسلر نيز در ديدار دوستانه برابر اتريش شكست. نووتني چهار سال بعد در جام‌جهاني 2006 اين فرصت را يافت تا بار ديگر با پيراهن ژرمن‌ها به ميدان برود و به مقام سوم جهان برسد؛ ولي سباستين دايسلر اين بار نيز جام جهاني را به دليل مصدوميت زانو از دست داد.

«جبرئيل سيسه»، مهاجم فرانسوي 20 ماه به دليل شكستگي جدي پا، از صحنه رقابت‌ها دور ماند. پاي ديگر سیسه نيز در سال 2006 در بازي با تيم ملي چين شكست. سيسه علاوه بر جام جهاني، جام ملت‌هاي اروپا در سال 2004 را نيز از دست داده بود.
البته فرانسوي‌ها پيش از اين در رقابت‌هاي اروپايي سال 1984 و جام جهاني 1986 «خوزه توره» را به دليل آسيب‌ديدگي در اختيار نداشتند و در سال 1958 آنها «تادي سيزوسكي و رنه بليارد» را از دست دادند . «ژوست فونتن» جانشين او شد و در اين تيم خوش درخشيد.
البته بازيكنان ديگري هم بوده‌اند كه همچون ديويد بكهام رقابت‌هاي مهمي را از دست داده‌اند .

اين جزئي از فوتبال است. همين مصدوميت‌ها و ناكامي‌ها بارها منجر به ظهور ستاره‌هاي تازه‌ای شده است . با اين حال براي هواداران فوتبال نبودن بازيكنان بزرگي چون ديويد بكهام در جام‌جهاني يك اتفاق ناگوار تلقی مي‌شود كه از جذابيت رقابت‌هاي تيم ملي انگليس در جام‌جهاني 2010 آفريقاي جنوبي مي‌كاهد.شاید در اين جام ستاره دیگری ظهور کند.
ولی نه...!! باید ترک کنم

قدیمی 04-30-2010
رزیتا آواتار ها
رزیتا رزیتا آنلاین نیست.
مسئول و ناظر ارشد-مدیر بخش خانه داری

سپاسها: : 9,677

9,666 سپاس در 4,139 نوشته ایشان در یکماه اخیر
پیش فرض آواز خانی به سبک علی دایی

آواز خانی به سبک علی دایی

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس به همراه سرپرست این باشگاه آخرین مرحله از سرود سرخ را همراهی کردند.
داریوش خواجه نوری خواننده و آهنگساز این سرود در این مورد گفت: علی دایی با توجه به اینکه شناسنامه فوتبال ایران در جهان و یک پرسپولیسی ها بسیار متعصب و همچنین سرمربی دلسور و پر تلاش این باشگاه است،

حضورش در این ضبط برای من بسیار مهم بود. ایشان در بخش هایی از سرود با ما همکاری کردند.

وی همچنین درباره حضور حبیب کاشانی خاطرنشان کرد: کاشانی در بار اولی که مدیریت پرسپولیس را عهده دار شد این تیم را قهرمان لیگ کرد و این بار نیز پرسپولیس در آستانه قهرمانی در جام حذفی قرار دارد، به این خاطر مصرر به حضور ایشان بودیم و ایشان در چند صحنه از کلیپ ما شرکت کردند.
خواجه نوری در پایان افزود: آخرین ضبط را با صدای هواداران و تماشاچیان دیدار پرسپولیس برابر استیل آذین انجام می دهیم و تمامی هواداران این سرود را همخوانی خواهند کرد.

تهیه سرود پرسپولیس از ماهها پیش آغاز شده است و در روزهای گذشته نیز بازیکنان و اعضای کادر فنی و پیشکسوتان باشگاه پرسپولیس نیز در ساخت این سرود مشارکت کرده بودند.

حوالى ساعت 18 بود كه مهدى مهدوى كیا وارد سالن شد تا ضبط سرود با این پرسپولیسى محبوب تكمیل شود. كاپیتان
استیل آذین فقط در دكلمه پایانى ترانه شركت

داشت و در ادامه در مقابل دوربین از خاطرات بچگى خود و پرسپولیسى دوآتشه بودنش حرف زد.
مهدوى كیا در این باره به ساخت این سرود اتفاقى گفت: جالب و فكر كنم كم نظیر باشد چرا كه بعید مى دانم در هیچ جاى دنیا به این شكل پیشكسوتان، بازیكنان و مربیان یك باشگاه را دور هم جمع كرده و سرودى بسازند.»
وقتى از او پرسیدیم كه حضورش در ضبط، قبل از بازى تیمش با پرسپولیس حساسیتى ایجاد نمی کند پاسخ داد: نه اصلا ربطی به مسابقه هفته آینده ندارد و من به خاطر پرسپولیسى بودنم در ضبط این سرود حضور پیدا کردم.
همچنین خواجه نورى در پیامى به هواداران پرسپولیس متذكر شد ضبط را با صداى هواداران و تماشاگران دیدار پرسپولیس و استیل آذین انجام مى دهیم و تمامى هواداران این سرود را هم خوانى خواهند كرد.»

به دنبال خودم چون گردبادی خسته می گردم
ولی از خویش جز گَردی به دامانی نمی بینم

چه بر ما رفته است ای عمر؟ ای یاقوت بی قیمت!
که غیر از مرگ، گردن بند ارزانی نمی بینم

زمین از دلبران خالی است یا من چشم ودل سیرم؟
که می گردم ولی زلف پریشانی نمی بینم

خدایا عشق درمانی به غیر از مرگ می خواهد
که من می میرم از این درد و درمانی نمی بینم

استاد فاضل نظری
قدیمی 05-07-2010
bigbang آواتار ها
bigbang bigbang آنلاین نیست.
مدیر بخش مکانیک - ویندوز و رفع اشکال

سپاسها: : 5,427

6,159 سپاس در 1,794 نوشته ایشان در یکماه اخیر
پیش فرض مهدوی کیا : نمی‌توانم به پرسپولیس بروم

کاپیتان تیم فوتبال استیل آذین گفت: یک سال دیگر با این تیم قرارداد دارم و فصل آینده هم در استیل‌آذین می مانم. مهدی مهدوی کیا در پایان دیدار تیم های استیل آذین و مس کرمان ضمن بیان مطلب فوق اظهار داشت: با استیل آذین یک فصل دیگر قرار داد دارم و در این تیم می مانم. البته خودم هم دوست دارم در این تیم بمانم. وی در پاسخ به این سئوال که پیش از این با این صراحت در خصوص ماندن در استیل آذین صحبت نمی کردید و آیا اتفاقات بازی با پرسپولیس باعث شده است چنین تصمیمی بگیرید، تاکید کرد: متاسفانه نمی توانم به پرسپولیس بروم زیرا به علت قراردادی که با استیل آذین دارم فصل آینده را هم در این تیم خواهم ماند. کاپیتان تیم فوتبال استیل آذین در مورد دیدار تیمش برابر مس کرمان هم اظهار داشت: ما در نیمه اول بهتر از آنها بودیم اما آنها در نیمه دوم با هجومی کردن تیم خود به دروازه ما فشار آوردند و توانستند به گل تساوی دست یابند. البته دو تیم بازی خوبی را ارائه دادند و فکر می کنم تساوی نتیجه عادلانه ای برای این دیدار بود. مهدوی‌کیا با بیان اینکه پیش از این هم استیل آذین سهمیه آسیایی را از دست داده بود تاکید کرد: ما در این بازی تلاشمان را انجام دادیم تا حداقل شانس های خود برای آسیایی شدن را از دست ندهیم اما رقیبان ما به خصوص استقلال در 3 بازی گذشته خود به پیروزی دست یافت و این حداقل شانس را از ما گرفت. وی در پاسخ به این سئوال که چرا تیم استیل آذین در نیمه دوم افت می کند افزود: این مسئله به کادر فنی بستگی دارد و آنها باید در این خصوص تصمیم گیری کنند. وی در مورد اینکه استیل آذین می تواند فصل آینده یکی از مدعیان قهرمانی باشد خاطرنشان کرد: باید دید تصمیم باشگاه در خصوص جذب بازیکنان چگونه است و با تمرینات تیم می توان بسیارامیدوار بود که در فصل آینده یکی از مدعیان قهرمانی باشیم. کاپیتان تیم فوتبال استیل آذین در پایان در خصوص اینکه کم شدن سهمیه آسیایی می تواند حتی مانع از حضور تیم سوم ایران در مسابقات فصل بعد لیگ قهرمانان آسیا شود اظهار داشت: این موضوع بدی است و امیدوارم اتفاق نیفتد و ما همچنان 4 سهمیه در این مسابقات داشته باشیم.
قدیمی 05-24-2010
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

پیش فرض ويژه نقل و انتقالات ليگ برتر

سكوت راه آهن در هياهو نقل و انتقالات

جدايي ميلاد زنيدپور از تيم راه‌آهن قطعي شده و بازيكناني نظير مسعود همامي، رضا نورمحمدي، ابراهيم كريمي و حسين پاشايي نيز با پيشنهادات خوب تيم‌هاي متمول ليگ‌برتر مواجه شده‌اند

سايت گل ـ باشگاه راه‌آهن بعد از ليگ‌برتر روزهاي آرامي را سپري مي‌كند ولي به نظر مي‌رسد اين تيم ريشه‌دار و قديمي طي روزهاي آتي با تمديد قرارداد بازيكنان كليدي و جذب بازيكنان جديد خبرساز شود. محمدحسن انصاري‌فرد مديرعامل باشگاه راه‌آهن، در سه سال گذشته موفق به حفظ اين تيم در رقابت‌هاي ليگ‌برتر شده و راهيابي راه‌آهن به فينال جام‌حذفي به موفقيت نسبي نيز دست يافته، همچون سال‌هاي گذشته در انديشه استفاده از مربيان جوان است و در همين راستا اعلام كرده كه مهدي تارتار فصل آينده نيز سرمربي اين تيم خواهد بود.
از باشگاه راه‌آهن خبر مي‌رسد مديرعامل شركت راه‌آهن نسبت به تقويت تيم و حمايت مالي چراغ سبز نشان داده و همين راستا قصد دارد طي روزهاي آتي نسبت به تمديد قرارداد بازيكنان كليدي و جذب بازيكنان جديد اقدامات جدي را انجام دهد. مهدي تارتار نيز ليست بازيكنان موردنياز خود را بر حسب اولويت در پست‌هاي مختلف ارائه كرده است. جدايي ميلاد زنيدپور از تيم راه‌آهن قطعي شده و بازيكناني نظير مسعود همامي، رضا نورمحمدي، ابراهيم كريمي و حسين پاشايي نيز با پيشنهادات خوب تيم‌هاي متمول ليگ‌برتر مواجه شده‌اند.
ولی نه...!! باید ترک کنم

قدیمی 05-24-2010
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

نيمكت مس و گزينه‌هاي رنگارنگ

پاسخ منفي منصور ابراهيم‌زاده و تعلل امير قلعه‌نوعي با باشگاه كرماني را به دردسر انداخته و آنها در حال حاضر حميد استيلي را در آب‌نمك خوابانده‌اند و ضمن مذاكره او را براي تماشاي بازي هفته پاياني به كرمان دعوت كردند و جالب اينكه تماشاگران ضمن سر دادن شعارهايي عليه استيلي، به شدت لوكا بوناچيچ را تشويق كردند

سايت گل - مسوولان باشگاه مس كرمان در حالي كه با بيش از 4 مربي مذاكراتي كاملا جدي را آغاز كرده‌اند، هنوز به جمع بندي نهايي دست نيافته و مشخص نيست هفته آينده چه كسي روي نيمكت داغ و ملتهب تيم مس كرمان مي‌نشيند. به گزارش خبرنگار سايت گل از كرمان، در حال حاضر لوكا بوناچيچ، گزينه اول و جدي اين تيم كرماني به حساب مي‌آيد.
آنها كه از نتايج خيره‌كننده لوكا در هفته‌هاي گذشته به وجد آمده‌اند، در 3 نوبت با اين مربي كروات و مديربرنامه‌هايش مذاكراتي داشته‌اند اما هنوز به توافق نهايي دست نيافته‌اند. منابع خبري گزارش مي‌دهند باشگاه سپاهان در صورت عدم تمديد قرارداد با امير قلعه‌نوعي در انديشه جذب لوكا بوناچيچ است و همين موضوع باعث شده تا اين مربي كروات براي تمديد قرارداد با مس كرمان امروز و فردا كرده و منتظر اتفاقات بعدي بماند. پاسخ منفي منصور ابراهيم‌زاده و تعلل امير قلعه‌نوعي با باشگاه كرماني را به دردسر انداخته و آنها در حال حاضر حميد استيلي را در آب‌نمك خوابانده‌اند و ضمن مذاكره او را براي تماشاي بازي هفته پاياني به كرمان دعوت كردند و جالب اينكه تماشاگران ضمن سر دادن شعارهايي عليه استيلي، به شدت لوكا بوناچيچ را تشويق كردند.
اين در حالي است كه حميد استيلي ليست بازيكنان موردنياز خود را به باشگاه مس كرمان ارائه كرده و حتي با ستاره‌هايي مثل علي كريمي نيز مذاكراتي داشته است. چند بازيكن تيم استيل‌آذين، رضا نورمحمدي و ابراهيم كريمي دو مدافع راه‌آهن از جمله نفراتي هستند كه در ليست خريد حميد استيلي قرار گرفته‌اند. در اين ميان باشگاه مس كرمان همچنان منتظر پاسخ نهايي لوكا بوناچيچ و امير قلعه‌نوعي مي‌مانند و در صورت پاسخ منفي آنها با حميد استيلي قرارداد نهايي را انجام خواهند داد.
ولی نه...!! باید ترک کنم

قدیمی 05-24-2010
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

توافق بدون سروصداي ابراهيم‌زاده با ذوب‌آهن

منصور ابراهيم‌زاده كه پيشنهاد مالي بسيار خوبي از باشگاه مس كرمان دريافت كرده بود، به اين تيم كرماني پاسخ منفي داد و سه روز پيش با اصغر دليلي مديرعامل باشگاه ذوب‌آهن به توافق براي تمديد قرارداد دست يافت

سايت گل – منصور ابراهيم‌زاده سرمربي تيم فوتبال ذوب‌آهن اصفهان به دور از هياهو براي تمديد قرارداد با اين باشگاه اصفهاني به توافقات اوليه دست يافته است. منصور ابراهيم‌زاده كه پيشنهاد مالي بسيار خوبي از باشگاه مس كرمان دريافت كرده بود، به اين تيم كرماني پاسخ منفي داد و سه روز پيش با اصغر دليلي مديرعامل باشگاه ذوب‌آهن به توافق براي تمديد قرارداد دست يافت.
اين در حالي است كه خبر توافق نهايي ذوب‌آهن با ابراهيم‌زاده هنوز رسانه‌اي نشده ولي سرمربي موفق ذوبي‌ها تلاش‌هاي خود براي جذب بازيكنان جديد و تمديد قرارداد ستاره‌هاي كليدي تيمش را آغاز كرده و در اين زمينه رايزني‌هايي نيز داشته است.
ولی نه...!! باید ترک کنم

پاسخ

برچسب ها
فوتبال, علی دایی, علی دائی

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)

ابزارهای موضوع
نحوه نمایش