بازگشت   پی سی سیتی > سایر گفتگوها > ورزش Sports > فوتبال > اخبار فوتبال داخلی و خارجی

اخبار فوتبال داخلی و خارجی در این تالار به اخبار فوتبال داخل و خارج از کشور پرداخته میشود

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 09-12-2007
Younes آواتار ها
Younes Younes آنلاین نیست.
کاربر فعال

سپاسها: : 4

26 سپاس در 21 نوشته ایشان در یکماه اخیر
Exclamation پرسپولیس (آخرین اخبار و حواشی باشگاه پرسپولیس و هواداران پرسپولیسی)

گزارش تصويري / تمرينات تيم فوتبال پيروزي / 20 شهريور 86

عكس ها : رضا سعيدي پور
جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید

قدیمی 09-12-2007
Younes آواتار ها
کاربر فعال

پیش فرض نامه سرگشاده یک هوادار دو آتشه پرسپولیس به مدیرعامل باشگاه

نامه سرگشاده یک هوادار دو آتشه پرسپولیس به حبيب كاشاني

شكستن شيشه اتوبوس ها و وارد آوردن خسارت به اموال عمومي پس از پايان مسابقات فوتبال در ايران اتفاقي است كه گاه و بي گاه توسط عده اندكي از تماشاگران اين رشته ورزشي رخ مي دهد . پس از پايان بازي پيروزي و پيكان نيز اتفاق مشابهي روي داد اين مساله باعث شد تا يكي از هواداران متعصب پيروزي در نامه اي به باشگاه اعتراض خود را نسبت به اين رفتارها اعلام كند .
در پاسخ به اين هوادار محترم حبيب كاشاني مدير عامل باشگاه پيروزي ( پرسپوليس ) در نامه اي با تشكر از دقت نظر اين هوادار دلسوز نسبت به عدم تكرار چنين حوادثي ابراز امدواري كرد.
متن كامل دو نامه مذكور بدين شرح است :

نامه سرگشاده یک هوادار دو آتشه پرسپولیس به مدیرعامل باشگاه

جناب آقای کاشانی
مدیرعامل محترم باشگاه پرسپولیس

با سلام
صحبت های شما با بازیکنان تیم را که در شب قبل از بازی پرسپولیس- پیکان ایراد کردید در روزنامه خواندم. در روزگاری که بعضی ها (شما بخوان خیلی ها) می خواهند به هر وسیله ممکن برنده میدان باشند طرح مباحث ارزشی و اخلاقی و تأکید و تشویق بازیکنان به رعایت آنها ، برایم به عنوان یک هوادار چندین ساله پرسپولیس بسیار جالب و ارزشمند بود . به خود به عنوان یک هوادار بالیدم که نفر اول تیم محبوبم ، در شب مسابقه ، بازیکنانش را به یاد پوریای ولی می اندازد و او را درعین شکست ظاهری پیروز واقعی مي خواند.
وقتی در روزنامه ها خواندم که شما در شب مسابقه ، بازیکنان را مکلف به رعایت مسائل اخلاقی و رفتارجوانمردانه کردید و راضی نشدید به خاطر برخی ملاحظات ، فوتبال و نتیجه آن را با هر شیوه ممکن ، هدف بنامید و در مقابل تأکید کردید که هدف از فوتبال را جلب رضایت خدا قرار دهند بسیار خوشحال شدم.
جناب آقای مدیرعامل شما در آن شب از بازیکنان خود خواستید با توجه و توکل به خدا ، از کارهایی که دل مردم و طرفداران را ناراحت می کند پرهیز کنند. اما آیا می دانید تماشاچیان (نمی گویم طرفداران) بازی پس از مسابقه و در مسیر برگشت به منازلشان بر سر مردمی که از بد حادثه در آن ساعت در خیابان ها بودند با خردکردن شیشه اتوبوس ها چه آوردند؟
آیا به شما گزارش دادند که در این مسير ، مردان و زنان زیادی اعم از پیر و جوان ، از این حرکات تماشاچیان بازی ، بسیار دلخور و عصبانی شدند ؟
آیا داستان آن عزیزی که در مسیر بیمارستان به خاطر شیشه های ریخته شده در خیابان و پنچر شدن ماشین حاملش ، بسیار سختی کشیده و درد زیادی متحمل شده است را برای شما بازگو کردند ؟
جناب آقای کاشانی عزیز می دانم این رفتارها خیلی به جنابعالی مربوط نمی شود اما چون صادقانه و خالصانه و از روی ایمان و اعتقاد هر بار که در رسانه ها و جراید صحبت کردید حرف از مسائل ارزشی و اخلاقی زدید می خواستم به عنوان یک هوادار آن هم از نوع دو آتشه آن ، از شما درخواست کنم تدابیری برای جلوگیری از این بد اخلاقی و گج رفتاری این اندک تماشاچیان بیندیشید.
ضمن تبریک 4 پیروزی متوالی تیم محبوب پرسپولیس ، جسارتاً چند پیشنهاد برای جلوگیری از این نوع رفتار ناشایست تماشاچیان مطرح می کنم :
1- به تیم دستور دهید نتیجه همه بازیها را درتهران واگزار کند تا شاهد شادی زیاد تماشاچیان برای شکستن شیشه اتوبوس ها نباشیم.
2- مسابقات خانگی تیم در تهران را در زمین تهرانسر که ظرفیت بسیار کمی دارد و یا بازی را بدون تماشاچی در آزادی برگزار کنید.
3- مسابقاتی را که در تهران مهمان دیگر تیم های تهرانی هستید در زمین تیم میزبان برگزار کنید.
4- اگر واقعاً مخالف رفتارهایی از تماشاچیان هستید در یک اطلاعیه رسمی ، بدون هیچ ملاحظه ای این رفتار مذموم را محکوم کنید.
5- به لیدرهای تیم دستور دهید اینگونه افراد را اگر از طرفداران تیم پرسپولیس هستند برای برخورد مناسب تنبیهی به شما معرفی کنند.
6- اگر هیچکدان از این کارها مقدور نیست و این عده قلیل همچنان باید بر اعصاب مردم راه بروند و به بیت المال مسلمین خسارت وارد نمایند. از نیروهای مسئول اعم از امنیتی و انتظامی بخواهید اجازه دهید مردم به ویژه جوانان غیور بسیجی جلوی این هنجار شکنی ها را رأساً بگیرند.

هوادار تیم محبوب پرسپولیس:حسن

پاسخ مدير عامل باشگاه پيروزي (پرسپوليس )

هوادار محترم، حسن آقای عزیز
سلام علیکم

نامه شما را چند بار خواندم باور کنید راضی بودم این 4 پیروزی غرور آفرین وبی نظیر به دست نمی آمد وما دل شما طرفداران واقعی پرسپولیس و دیگر مردم عزیز هم به خاطر برخی رفتارهای ناشایست مورد اشاره، اینگونه آزرده نمی شد.
من هم مثل شما دلیل موجهی برای آن نوع رفتارها نمی بینم واز چنین هنجارشکنی هایی بسیار ناراحت وناراضی هستم. مطمئن باشید همه مساعی خود را به کار خواهیم بست تا مانع این کج سلیقگی ها برای ابراز شادمانی باشیم.
انشاءا... با درایت مسئولین محترم ذیربط ، همراهی وهمکاری هواداران واقعی تیم و عدم تکرار اشتباه های فوق از سوی تماشاچیان ، نیازی به انجام کنایه های شما باقی نمی ماند.
در آستانه ماه مبارک رمضان از خداوند بزرگ برای همه صحت وسلامتی ، توفیق انجام عبادات وفرائض ودوری از هر نوع رفتار خلاف ادب ونزاکت و تکلیف الهی را مسئلت دارم .

با تشکر

حبیب کاشانی

قدیمی 09-12-2007
Younes آواتار ها
کاربر فعال

پیش فرض ماجراي اولين كمك مالي فصل به باشگاه پيروزي

ديروز در سايت رسمي باشگاه خبر از ارسال اولين كمك مالي به باشگاه پيروزي داده شد.
حبيب كاشاني مديرعامل باشگاه پيروزي تا به حال به انحاي مختلف اعلام كرده است كه تا به حال هيچ كمكي از طرف سازمان تربيت بدني به باشگاه پيروزي نشده است.
اعلام اين خبر در تلويزيون و مشاهده آن از سوي يكي از هموطنان آذري باعث شد تا اين هموطن گرامي كه يك كشاورز هريسي است با ارسال نامه پر مهر و محبتي همراه پنج اسكناس هزار توماني به دفتر باشگاه پيروزي اولين كمك مالي فصل را در حد توان خود به باشگاه انجام دهد.
حبيب كاشاني نيز در پاسخ به نامه صميمانه اين طرفدار تيم پيروزي نامه اي را براي وي ارسال كرد.
در اينجا متن كامل هر دو نامه و تصاوير آن آمده است :

نامه كشاورز هريسي به باشگاه پيروزي:

به نام خدا
رييس محترم تيم پيروزي آقاي كاشاني سلام
اينجانب حسن نيكجو كشاورزي از هريس مي باشم بچه هاي من طرفدار تيم پيروزي هستند و هر هفته بازي تيم شما را مي بينندا و من هم اگر موقعيتي پيش بيايد با بچه هايم بازي را دنبال مي كنم
اين جمعه به طور اتفاقي برنامه شما را از تلويزيون ديدم و به حرف هاي شما خوب گوش دادم و بعضي وقت ها هم معني حرف هليتان را از بچه هايم سوال مي كردم و متوجه شدم شما آدم با خدايي و نمازخاني هستيد و از حرف هايتان فهميدم كه كمك هاي خوبي به شما نمي شود و حرف هاي شما به دل من نشست ولي مشكلات مالي زندگي توان كمك را از من گرفته است ولي به عنوان يك طرفدار تيم پيروزي مبلغ /5000 تومان ناقابل را برايتان همراه اين نامه ارسال مي كنم و از شما مي خواهمك كه با آن مبلغ ناچيز براي تمام اعضا تيم يك چاي داغ از طرف من داده شود و خستگي آنها از آنها از تنشان مثل من كشاورز كه در اين روز با برنده شدن تيم تان در رفت در برود
شما را بر خدا مي سپارم
نوكرم پيروزيَ
نوكرم كاشانيَ و ياشاسين باقري
حسن نيكجو 17/6/86

نامه حبيب كاشاني به كشاورز هريسي:

برادر ارجمندم جناب آقاي حسن نيكجو

سلامم را كه به همراه آرزوي سربلندي و سلامتي براي تو و خانواده ات است را به سويت روانه مي كنم . نامه ات را خواندم در حالي كه از عطر صداقتي كه در آن پراكنده بودي سرشار شدم. بخود باليدم كه در هجمه نابخردانه حرف ها و بحث ها در هواداري متعصبانه و در انتقادهاي مغرضانه مي توان از كرانه هاي دور حرف هايي آشنا شنيد. نامه ات را خواندم در حالي كه شادمانه باز هم شوق مضاعف خدمت را در خود حس كردم و بغضي ناخودآگاه گلويم را مي فشرد. با خود انديشيدم اگر تلاشي صورت مي گيرد هر چند كم و اگر قدمي برداشته مي شود هر چند كوتاه ، چشماني هست كه از اين تلاش نور شوق مي گيرد و لباني كه لبخند رضايت روي آن نقش مي بندد. اي كاش در كنار اين همه مهر و تفقدي كه بر من داشتي قدري از من و تيم محبوبت متوقعانه تر ياد مي كردي ، مگر نه اينكه تو همه سرمايه مايي.
از تو كشاورز ساده و صميمي چه درس هاي بزرگي مي توان آموخت ، متواضعانه داشته هايت را تقسيم مي كني و هديه بزرگت كه همان اعتماد است را به سويمان روانه كردي.
شكست و يا پيروزي بخش جدانشدني رقابت است اما وقتي احساس مي كنم تو و خانواده ات و هم ولايتي هايت و ديگر هواداران پرسپوليس كوي به كوي ، روستا به روستا و شهر به شهر به بازي هاي پرسپوليس نگاه مي كنند آنوقت است كه تنها به يك چيز مي انديشم و آن پيروزي است. مي دانم بردي كه در ميدان بازي باشد هميشگي نخواهد بود ، من به پيروزي ديگري مي انديشم و آن شاد كردن دل شماست.
آرزويم عمل كردن به گونه ايست كه اول خدا راضي باشد و بعد از آن تو هوادار صادق. با خود مي انديشم كه سال ها ، ماه ها و شايد روز هاي بعد بزرگترين تئوريسين هاي
فوتبال و منتقدين ورزشي شايد حبيب كاشاني را مورد انتقاد قرار دهند و از او و تيم اش و اقبال ها و شايد شكست هايش سخن بگويند اما مي دانم كه اين اتفاق ذره اي مشوشم نخواهد كرد و من واهمه اي نخواهم داشت اگر بعد از اداي كامل تكليف نتيجه آنگونه نباشد كه آنها مي خواهند.
اما از سويداي دل هراس دارم حبيب كاشاني نتواند آنگونه كه در خور توست عمل كند.
امسال مزين گرديده به زينت اتحاد و انسجام و اين نامه تو سندي بود براي من كه بيشتر متوجه اتحاد جدا نشدني ميان پرسپوليس و هوادارانش شوم، تيمي كه مسوولين زيادي در آن آمده اند و رفته اند و كادر آن در طي سال ها تغيير كرده است و مسلماً نيز تغيير خواهد كرد ، اما اين تيم يك اصل اساسي دارد و آن اين است كه هرگز از هوادارانش جدا نخواهد شد.
پولي كه فرستادي قطعاً فنجان چاي گرمي خواهد شد كه در پايان يك تمرين خستگي را از تن بچه ها بيرون خواهد كرد با طعم خوش محبت و اعتماد.
فنجان چاي تو اميد و انرژي را به بچه ها هديه خواهد كرد. تو نيز سلا مرا به فرزندان عزيزت و جوانان برومند همشهريت برسان. اميد آنكه هميشه و در تمام شئونات زندگي ات خداوند قادر پشت و پناهت باشد و در بازي سخت زندگي و امتحان طاقت فرساي الهي پيروز و پيروز و پيروز باشيد.
براي من و تيم محبوبت دعا كن.
دعا كن در جايگاهي كه امروز در آن قرار گرفته ام همه سهمم خاطره اي باشد خوش از شاد كردن دل مردم كه هنوز مانده است هنوز...
ارادتمندت
حبيب كاشاني

تصوير نامه كشاورز هريسي
------------------------------

تصوير نامه حبيب كاشاني به كشاورز هريسي
قدیمی 09-12-2007
Younes آواتار ها
کاربر فعال

پیش فرض عزيزيان : از عملكرد واعظي راضي هستيم / رودباريان براي بازي با راه آهن مشكل بدني ندارد

عزيزيان : از عملكرد واعظي راضي هستيم / رودباريان براي بازي با راه آهن مشكل بدني ندارد

سعید عزیزیان گفت : " حسن رودباریان برای بازی دربرابر پیکان هم مشکلی نداشت اما با توجه به اینکه مهدی واعظی ازنظر روحی و روانی بیشتر درشرایط مسابقه بود از او در درون دروازه استفاده کردیم . "
مربی دروازه بان های تیم پیروزی در گفت وگو با سایت رسمی باشگاه پیروزی (پرسپولیس) با بیان مطلب فوق افزود: " مهدی واعظی دراین بازی اشتباهاتی داشت اما کادر فنی درمجموع ازعملکرد او راضی بود. به هرحال واعظی چند روزی را مریض بود واستفاده از داروهای خاصی که در این مدت برای رفع بیماری مصرف کرده بود بدن او را اندكي با افت روبرو کرده بود. با این وجود او درمجموع عملکرد خوبی را در برابر تیم پیکان داشت. "
وی با بیان اینکه واعظی در تک گل تیم پیکان مقصر صد درصد نبود تصريح کرد : " درصحنه گل پیکان فقط واعظی مقصر نبود وخط دفاعی ما هم دچار اشتباه شد . "
عزیزیان به وضعیت خوب حسن رودباریان درتمرینات اشاره کرد وافزود : " رودباریان از نظر بدنی هیچ مشکلی ندارد ومصدومیت اش کاملاً برطرف شده است . او برای بازی هفته آینده در برابر راه آهن مشکلی ندارد ودر بازی با پیکان هم می توانست در درون دروازه بایستد اما این کادرفنی است که در این باره تصمیم گیری می کند . "
مربی دروازه بان های تیم پیروزی در ادامه به شرایط دیگر دروازه بان های این تیم اشاره کرد وگفت: " فرشید کریمی هم از دروازه بان های خوب ما در این فصل است و به خوبی تمرین می کند. علیرضا حقیقی نیز در آمادگی کامل است واز جوانان آینده دار پرسپولیس است. "
عزیزیان وضعیت روحی تیم پیروزی را خوب توصیف کرد و تأکید کرد : " با وجود نتایج بسیار خوبی که درچهارهفته ابتدایی گرفته ایم نباید کار را تمام شده فرض کنیم چرا که هنوز 30 هفته به پایان مسابقات مانده است و باید برای کسب نتایج خوب و قهرماني در لیگ برتر تا هفته های پایانی بجنگیم . "
وی گفت: " درحال حاضر نیز تمام فکر و ذکر ما بازی با راه آهن است و خودمان را برای کسب نتیجه مطلوب آماده می کنیم . "

قدیمی 09-12-2007
Younes آواتار ها
کاربر فعال

پیش فرض افشين قطبي و حميد استيلي در شمال كشور

افشين قطبي و حميد استيلي در شمال كشور

در شرایطی که افشین قطبی سرمربی و حمید استیلی مربی تیم فوتبال پیروزی به همراه یکدیگر در شمال کشور به سرمی برند بعضی روزنامه ها از سفر قطبی به دوبی خیر داده اند .
به گزارش سایت رسمی باشگاه پیروزی ( پرسپولیس ) ، با توجه به فاصله 9روزه، تا بازی تيم هاي پیروزی و راه آهن و برد تیم پیروزی برابر پیکان و بنابر بر تصمیمی که كادر فني از پیش گرفته بود تمرینات این تیم به مدت دو روز تعطیل شد .افشین قطبی نیز که 30 سال از وطن دور بود و پس از ورود به ایران نیز بلافاصله بر سر تمرینات تیم پیروزی حاضر شده بود ؛ به همراه حمید استیلی به منطقه کلارآباد در شهرستان چالوس سفر کردند تا هم استراحت کنند و هم از فضای کار و بحث فنی درباره تیم پیروزی دور نشوند.
سفر مشترك سرمربي و مربي تيم فوتبال پيروزي به شمال كشور در شرایطی انجام می شود که برخی پیش از این سعی در القای اختلاف میان قطبی و استیلی داشتند.
گفتني است هدف از تعطيلات دو روزه تيم پيروزي اين بودكه بازيكنان پس از تمرينات فشرده پيش از بازي با پيكان با پشت سر گذاشتن دو روز استراحت، آماده ي تمرينات جديد شوند.

قدیمی 09-12-2007
Younes آواتار ها
کاربر فعال

پیش فرض استيلي : فاصله بين بازيكنان اصلي و ذخيره پرسپوليس زياد نيست / داشتن يك تركيب ثابت نقط

استيلي : فاصله بين بازيكنان اصلي و ذخيره پرسپوليس زياد نيست / داشتن يك تركيب ثابت نقطه قوت تيم است

تیم پیروزی دربازی چهارم خود درلیگ برتر بازهم به یک پیروزی ارزشمند است دست یافت تا صدرنشین مطلق جدول دره بندی باشد. اما به نظرعده ای پیروزی دربازی با پیکان برتری مطلقی را که درسه بازی قبلی دربرابر حریفان به نمایش گذاشته بود از خودنشان نداد.
سایت رسمی باشگاه پیروزی (پرسپوليس) ازحمید استیلی پرسید که علت این مسأله توانایی پیکان بود یا افت پیروزی که مربی پیروزی درپاسخ گفت:« هم پیکان تیم خوبی بود وهم ماکمی متفاوت از بازی های قبل بودیم. پرسپولیس همیشه در20 دقیقه اول گل برتری را زده بود اما دربازی با پیکان دردقیقه 40 به گل رسیدیم.
البته تیم، نیمه دوم را بسیارخوب شروع کرد و به گل دوم رسید اما گل پیکان اندکی اعتماد به نفس بازیکنان مارا تحت تأثیرقرارداد. درنهایت باید بگویم که نکته بسیارمهم برای ما پیروزی و کسب امتیاز بود که با توجه به تساوی سپاهان به تنهایی صدر جدول را دراختیار گرفتيم. نقاط ضعف تیم هم دراین بازی درهفته جاری توسط کادرفنی مورد بررسی قرار خواهد گرفت تا این مشکلات نیز برطرف شود.
حمید استیلی درباره عدم تغيردرترکیب ثابت تیم واینکه این موضوع نقطه قوت یا ضعف تیم است ، گفت: « به طورقطع این نقطه قوت یک تیم است که با یک ترکیب ثابت به میدان رود این باعث می شود تا بازیکنان شناخت خوبی ازیکدیگرپیدا کنند. البته ما به نحوه تمرین بازیکنان نگاه می کنیم وآماده ترین ها را به میدان می فرستیم.»
اودرباره عملکرد بازیکنانی که به عنوان جایگزین به میدان آمده اند واستفاده از بازیکنان درپستی که درگذشته آن را تجربه نکرده اند نیز گفت: « درمورد ترکیب تیم فقط نظرکادر فنی اعمال می شود واین تصمیمات به هیچ وجه ازسوی بازیکنان مورد سوال قرار نمی گیرد. ازسویی دربحث استفاده از بازیکنان درپست های متفاوت باید به نتیجه کار نگاه کنیم. درحال حاضر و پس ازقرار گرفتن پژمان نوری درپست دفاع چپ این بازیکن توانسته نگاه ها را به خود جلب کند و حتی برخی براین باورند که او بازیکنی مناسب برای پست دفاع چپ تیم ملی است. این موضوع درمورد کریم باقری، علیرضا نیکبخت واحدی، حسین بادامکی وعباس آقایی نیز صدق می کند. همه این بازیکنان درپست هایی که به میدان رفته اند نمایش بسیارخوبی داشته اند.»
استیلی درمورد تفاوت سطح بازیکنان اصلی و ذخیره افزود: « من اعتقاد ندارم که نیمکت پرسپولیس قوی نیست . هرچند قطعاً باید فاصله ای بین بازیکنان اصلی و ذخیره باشد اما این تفاوت بسیاراندک است. اگردقت کرده باشید دربازی های پرسپولیس بازیکنانی که به عنوان یار تعویضی به میدان آمدند بسیارتأثیرگذار بودند. اگر به بازی احسان خرسندی، بهادرعبدی، فرهاد خیرخواه ومحمدرضا مامانی که دراین چند بازی به عنوان جایگزین به میدان آمدند دقت کنید به صحت این مسأله پی می برید.»
قدیمی 09-12-2007
Younes آواتار ها
کاربر فعال

پیش فرض بازی تداركاتي پیروزی در ورزشگاه نفت

ازی تداركاتي پیروزی در ورزشگاه نفت

بنا به درخواست افشین قطبی سرمربی فوتبال پیروزی این تیم روز چهارشنبه در ورزشگاه نفت به مصاف تیم احسان ری خواهد رفت.
به گزارش سایت رسمی باشگاه پیروزی(پرسپولیس) هدف از برگزاری این دیدار تداركاتي در شرایط مسابقه قرار دادن بازیکنان نیمکت نشین تیم در هفته های اخیر و دستیابی به هماهنگی بیشتر است.
تیم فوتبال پیروزی روز یکشنبه هفته آینده ساعت 20 در جريان هفته پنجم لیگ برتر ایران به مصاف تیم راه آهن خواهد رفت.
قدیمی 09-12-2007
Younes آواتار ها
کاربر فعال

پیش فرض محمد نصرتی: بازی در پرسپولیس تجربه فوق العاده ای است / روی گل پیکان شخص خاصي مقصر نبو

محمد نصرتی: بازی در پرسپولیس تجربه فوق العاده ای است / روی گل پیکان شخص خاصي مقصر نبود

خط دفاع پیروزی در چهار بازی شروع فصل جدید لیگ برتر عملکرد مطلوبی داشته است. بی شک محمد نصرتی در این میان نقش مهمی برعهده دارد.
سایت رسمی باشگاه پیروزی (پرسپولیس)درگفت و گو با این مدافع با تجربه و ملی پوش نظرات او را در مورد حضورش در تيم فوتبال پیروزی و وضعیت این تیم در فصل جاری جویا شده است.
محمد نصرتی در مورد شرایط آمادگی خود می گوید: « بازی به بازی بهتر می شوم. هر چند مصدومیت قدیمی هنوز کمی آزارم می دهد. با رفع کامل این مصدومیت و بهبودی کامل به زودی به بهترین شرایط آمادگی خود خواهم رسید. »
مدافع مرکزی پیروزی دریافت سه گل در چهاربازی و خطرات اندکی که در این بازی ها روی دروازه پیروزی شکل گرفته است را نشانه عملکرد دفاعی بسیار موفق تیم می داند: « در بازی با پیکان نیز حریف فرصت های چندانی به دست نیاورد و دو خطر بسیارجدی روی دروازه ما هم حاصل ضربات ایستگاهی بود. روی گل پیکان هم تنها اشتباه همه بازیکنان در جاگیری سریع و مناسب باعث گشوده شدن دروازه ماشد. البته روی این گل من شخص خاصی را مقصر نمی دانم.»
نصرتی تمرینات ویژه را به عنوان عامل رفع نقایص دفاعی پیروزی معرفی می کند: « تمرینات اولیه آمادگی توسط آقای استيلي خيلي خوب بود و با اضافه شدن آقاي قطبی به کادر فنی باز هم بر روی رفع نقایص فنی دفاع تیمی کار بیشتری شد. همانطور که در گل زدن همه شریک هستند مسوولیت گل خوردن یک تیم نیز برعهده همه بازیکنان است و این موضوع به خوبی برای بازیکنان تيم ما جا افتاده و درنتیجه می بینیم که سازماندهی دفاعی مجموعه یازده نفره درون زمین پرسپولیس موفق انجام می شود.»
نصرتی درمورد دو مدافع کناری ثابت پیروزی در سیستم چهارمدافع می گوید: « پژمان نوری در چپ و شیث رضایی در راست بسیار خوب بازی می کنند. ما در چهار بازی که درکنار یکدیگر بودیم عملکرد مثبتی داشتیم. در این پست شیث با تجربه است و از طرف دیگر پژمان به خاطر هوش بسیار بالای خود و پشتکار خاص، روز به روز بهتر می شود.»
نصرتی با وجود تجربه میدان های بزرگی چون جام جهانی و شهرت و اعتبار بالایی که پیش از ورود به باشگاه پیروزی در کارنامه خود داشت بازی در این تیم را تجربه ای فوق العاده می داند: «به صراحت می گویم که پیش از آمدن به پرسپولیس فکر می کردم که فوتبال ایران دیگر مرا ارضا نخواهد کرد. در آن زمان پیشنهادهایی از تیم های اروپایی هم داشتم که البته مصدومیت مانع انتقال من شد. اما از وقتی که پیراهن پرسپولیس را به تن کرده ام انگیزه ای مضاعف برای بازی پیدا کرده ام. روی این تیم توجه بسیار زیادی وجود دارد و لطف مردم نیز بازی کردن در چنین تیمی را به تجربه ای فوق العاده تبدیل می کند. »

قدیمی 09-12-2007
Younes آواتار ها
کاربر فعال

پیش فرض جلسه هيات مديره باشگاه پيروزي برگزار شد / با پيگيري دكتر سعيدلو كمك سازمان تا روز پنج

جلسه هيات مديره باشگاه پيروزي برگزار شد / با پيگيري دكتر سعيدلو كمك سازمان تا روز پنجشنبه به باشگاه پرداخت مي شود / درخواست تشكيل مجمع براي رسيدگي به بدهكاري هاي باشگاه

جلسه هيات مديره باشگاه پيروزي امشب ( سه شنبه ) با حضور همه اعضا در دفتر دكتر سعيد لو معاون ريس جمهور و رييس هيات مديره باشگاه پيروزي برگزار شد.

حبيب كاشاني در خصوص مسايل مطرح شده در اين جلسه به سايت رسمي باشگاه پيروزي ( پرسپوليس ) گفت:« در اين جلسه مقرر شد دكتر سعيد لو شخصاً موضوع كمك مالي سازمان تربيت بدني به باشگاه پرسپوليس را پيگيري كنند و ترتيبي دهند تا روز پنجشنبه همين هفته، اين كمك به باشگاه پرسپوليس پرداخت شود. »
مديرعامل باشگاه پيروزي افزود:« از ديگر مصوبات اين جلسه تنظيم نامه اي براي درخواست تشكيل مجمع و ارسال آن از سوي دكتر سعيد لو براي آقاي علي آبادي بود. هيات مديره باشگاه پرسپوليس درخواست دارد با تشكيل مجمع، در خصوص بدهكاري هاي اين باشگاه تصميم گيري شود.»
كاشاني تصريح كرد: « در جلسه هيات مديره همچنين آيين نامه انضباطي باشگاه در خصوص پرداخت پاداش ها و شرايط و ضوابط جريمه ها تصويب شد.»
كاشاني با اشاره به ابراز رضايت هيات مديره باشگاه پيروزي از عملكرد مديريت و مجموعه باشگاه پيروزي گفت:« آقاي سعيد لو نيز با ابراز رضايت از روند مطلوب و رو به رشد تيم فوتبال پرسپوليس گفتند كه اين پيروزي ها مردم را خوشحال مي كند و بايد تمهيداتي انديشيد كه كادر فني و بازيكنان پرسپوليس بدون هيچ دغدغه اي تنها به تمرينات و ادامه روند مطلوب كنوني در كسب نتايج فكر كنند.»
وي با اشاره به ارايه گزارش عملكرد مديرعامل به هيات مديره ادامه داد:« گزارشي از روند امور و كارهاي انجام شده طي مدت اخير به هيات مديره ارايه شد و اعضاي هيات مديره، عملكرد كنوني را مثبت توصيف و تاكيد كردند تمام تلاش خود را مي كنند تا با مهيا كردن شرايط مطلوب براي باشگاه روند موفقيت ها حفظ شود. همچنين در اين جلسه مصوب شد پرداخت پاداش ها به بازيكنان ادامه يابد و حفظ شود.»

اين جلسه از ساعت 19 شروع شد و به مدت 2 ساعت به طول انجاميد.

گفتني است محمد حسن انصاري فرد ديگر عضو هيات مديره باشگاه پيروزي تنها غايب اين جلسه بود.

قدیمی 10-28-2007
Hamed آواتار ها
Hamed Hamed آنلاین نیست.
کاربر فعال

سپاسها: : 314

299 سپاس در 77 نوشته ایشان در یکماه اخیر
Exclamation پرسپولیس (آخرین اخبار و حواشی باشگاه پرسپولیس و هواداران پرسپولیسی)

سازمان ليگ برترمبلغ ‪ ۵۰۰‬ميليون ريال به باشگاه پرسپوليس پرداخت كرد
تهران IranSport.Net - باشگاه پرسپوليس عصر چهارشنبه‌اعلام كرد:سازمان ليگ برترمبلغ ‪ ۵۰۰‬ميليون ريال به باشگاه پرسپوليس پرداخت كرد.

سازمان ليگ برتر درادامه پرداخت وجه از منبع فروش بليت‌ها بابت ميزباني تيم پرسپوليس در ورزشگاه‌آزادي،مبلغ ‪ ۵۰۰‬ميليون ريال به اين باشگاه پرداخت كرد.

پيش از اين سازمان ليگ برتر مبلغ يك ميليارد ريال در اختيار باشگاه پرسپوليس قرار داده بود.

میانِ غربتِ خاموشِ رهگذر
و تنهای مانده از سفر
یک پنجره

فاصله است...
پاسخ

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)

ابزارهای موضوع
نحوه نمایش