بازگشت   پی سی سیتی > هنر > فیلم سينما تئاتر و تلویزیون Cinema and The Movie

فیلم سينما تئاتر و تلویزیون Cinema and The Movie مباحث مربوط به فیلم سینما تلویزیون و تئاتر در این بخش

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 03-21-2010
دانه کولانه آواتار ها
دانه کولانه دانه کولانه آنلاین نیست.
    مدیر کل سایت

کوروش نعلینی

سپاسها: : 1,382

7,486 سپاس در 1,899 نوشته ایشان در یکماه اخیر
دانه کولانه به Yahoo ارسال پیام

خب من مزاحم بحثی که شما دو دوست خوب شروع کردین نمیشم و نمیپرم توی بحثتون راستش سواد انچنانی هم ندارم اما شاید دلیل اصلی ای که در این زمینه اظهار نظر نمیکنم این هست که با وجود اینکه واسه دوست جدیدمون سویل قائل هستم مطمئن نیستم مطالب نوشته شده اعتقادات واقعی و قلبی نگارنده باشند
باز هم معذرت میخواهم اما بسیار دیده شده به این شیوه ها قصد شده مطالب القا و ایجاد بشه و نوع برخورد مدیران ارشد یک سایت با اون ارزیابی بشه نوع تفکر گردانندگان یک سیستم ارزیابی بشه و ....
یا حتی یک بحث ساده ی سینمایی ایجاد بشه اما به سمت و سو های دیگه ای سوق پیدا کند
ابدا منظورما لزوما در مورد سویل و این تاپیک نیست
این یک تجربه کلی بود که دوست داشتم عرض کنم و حتی خود دوست خوبمان سویل هم از اون اگاه بشه .
همونطور که گفتم بنده اطلاعات خاصی در زمینه های مختلف برای پاسخگویی به این مطالب ندارم اما به عنوان یک بیننده ی تقریبا اماتور سینما نظریاتی دارم که قسمتی از حرفهای هر دو طرف این بحث رو شامل میشه

اما چیزی که مسلم هست از نظر منطق ریاضی مقداری از مسائلی که سویل نوشت کاملا اشتباه است
درریاضی هر چیزی "این"نبود لزوما "آن" نیست حالت سوم و چهارم و .... میتونه باشه
این تفکر اشتباه در خیلی از قسمت ها مشترک بود مثل اویتر رابرت دنیرو و...

شاید اگر بحث کمی علمی تر بود و نشانه هایی از تنفر و غرض در آن کمتر دیده میشد رغبتی برای شرکت همه جانبه در بحث ایجاد میشد .

به هر حال ان شاالله شما به نتیجه ای برسید ما هم میخونیم و استفاده میکنیم.

جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید

قدیمی 03-21-2010
civilar آواتار ها
civilar civilar آنلاین نیست.
کاربر علاقمند

سپاسها: : 0

6 سپاس در 5 نوشته ایشان در یکماه اخیر

سلام آقای دانه کولانه ( همسایه - از نطر استان ) ، سال نو مبارک
من هیچ قصدی از این که بخوام مطالب رو به جایی برسانم ندارم ، من این مطالب تو ذهنم همیشه جاری و ساری است . من از سینما بدم میاد منکرش هم نیستم اما سعی کردم و خواهم کرد که همیشه منصفانه نقد کنم . اگر روزی احساس کنم نقدهای غیرمنطقی وارد می کنم با تذکر شما و دوستان حتما بحث رو خاتمه می دهم .
خب شما هم به من حق بدید ر کس نظری داره ممکنه 99 درصد مردم از یک چیز خوششان بیاید و 1 درصد یا کمتر نه . من هم در بسیاری موارد از جمله موسیقی ، سینما ، سیاست ، هنر های تجسمی و حتی رشته ی زیر مجموعه ی رشته ی مهندسی عمران ( معماری ) جز 1 درصد هستم . همیشه هم سعی کردم که نقدهام منطقی باشه .
شاید برداشت شما به دلیل نوشته شدن مطلب باشه و اگر نه در صورت بحث حض.ری همه ی این موارد حل خواهد شد .

همیشه سعی کردم طبق شعری ار خداوندگار روم که اتفاقا امضای من هم هست ، نظرات جدید و منتقدانه داشته باشم یا بهتر بگویم هیچ چیزی را بدون علت نپذیرم و قدرت نه گفتن به اعتقادات شاید چندین هزار ساله را هم داشته باشم .

در پایان از نذکر شما ممنون
365 روز خوش رو برای شما در دیار سید خلیل عالی نژاد آرزو می کنم .

ویرایش توسط civilar : 03-21-2010 در ساعت 02:33 AM
قدیمی 03-21-2010
Younes آواتار ها
Younes Younes آنلاین نیست.
کاربر فعال

سپاسها: : 4

26 سپاس در 21 نوشته ایشان در یکماه اخیر

من هم سال نو رو به شما تبریک میکنم. من بیشتر فکر کنم حتما جواب شما رو می دم.
پاسخ

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)