قدیمی 08-07-2011
shokofe آواتار ها
shokofe shokofe آنلاین نیست.
ناظر ومدیر تالار پزشکی بهداشتی و درمان

سپاسها: : 3,681

5,835 سپاس در 1,524 نوشته ایشان در یکماه اخیر
پیش فرض احمد پور مخبر درگذشت

آخرین اخبار در مورد درگذشت احمد پور مخبر

احمد پورمخبر بازیگر مسن سینما و تلویزیون به علت مسمومیت بسیار شدید صبح امروز در بخش آی سی یو بیمارستان بستری شد.

به گزارش «فردا» این بازیگر طنز که در سن ۷۰ سالگی با کشف رضا عطاران در فیلم “متهم گریخت” پابر روی صحنه بازیگری گذاشت، فیلم هایی از جمله بچه های آسمان، ترش و شیرین، توفیق اجباری، مجنون لیلی، عسل ایرانی و خروس جنگی را در کارنامه هنری خود به ثبت رسانده است.

وی که قصد انتشار آلبومی را نیز داشت، پیش از این گفته بود: عمر دست خداست. آدم تا زنده است، باید امید داشته باشد. آمدیم زد و آلبوم من هم گرفت. برای خداکاری ندارد. اوستا کریم بزرگ است.
جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید

قدیمی 08-07-2011
hossein آواتار ها
hossein hossein آنلاین نیست.
مدیر بخش موبایل

سپاسها: : 7,693

7,279 سپاس در 3,383 نوشته ایشان در یکماه اخیر
hossein به Yahoo ارسال پیام

خیلی ناراحت کننده بود ...

گذشته و آینده آنچنان سخت از دو طرف فشار وارد میكنند

كه دیگر جایی برای حال باقی نمی ماند...
کاربران زیر از hossein به خاطر پست مفیدش تشکر کرده اند :
قدیمی 08-07-2011
behnam5555 آواتار ها
behnam5555 behnam5555 آنلاین نیست.
مدیر تاریخ و بخش فرهنگ و ادب کردی

سپاسها: : 3,172

3,713 سپاس در 2,008 نوشته ایشان در یکماه اخیر
behnam5555 به Yahoo ارسال پیام

احمد پور مخبر درگذشت

به گزارش سرویس فرهنگ و هنر سایت خبری ایران،محمد رضا پسر ٢٠ ساله پورمخبر نيز در پاسخ به اين سوال كه آيا از انتخاب نشدنش ناراحت نشده است، اين گونه پاسخ داد: باور كنيد من بيشتر خوشحال شدم كه پدرم به جاي من بازيگر شد. چون ديدم يك آدم حتي در ٧٠ سالگي هم مي تواند به موفقيت برسد.احمدپور مخبرگفته است قبل از اين كه بازيگر شود، در يك سوپر ماركت كار مي كرده و الان هم چند شعر و آهنگ سروده و ساخته است و مي خواهد آلبوم بيرون دهد.
او در اظهار نظري جالب عنوان داشته است: عمر دست خداست. آدم تا زنده است، بايد اميد داشته باشد. آمديم زد و آلبوم من هم گرفت. براي خداكاري ندارد. اوستا كريم بزرگ است.
پور مخبر اولين بار در فيلم « بچه هاي آسمان» و بعد از آن در سريال « متهم گريخت» نقش « مش قربون» را بازي كرد. او با بازي در سريال « ترش و شيرين» مشهور شد و بعدها در چند فيلم كمدي و پرفروش همچون « توفيق اجباري»، «مجنون ليلي» و « زن ها فرشته اند» بازي كرد. او هم اكنون « عسل ايراني» و «خروس جنگي» را در نوبت اكران دارد.
هفت شهر عشق را عطار گشت ما هنوز اندرخم یك كوچه‌ایم
خیلی‌ها او را یك استعداد نهفته می‌دانند كه خیلی دیر به معرض ظهور رسیده كه به عقیده خودش دوستان ناباب دلیل آن است.
همواره در طول تاریخ نام خالق یا كاشف یك اثر از اهمیت ویژه‌ای برخوردار بوده، هر چند پیش از این هم هنر رضا عطاران نه در معرفی چهره‌های جدید، بلكه در بازی گرفتن از نابازیگران و نوع استفاده از آنها بر همگان آشكار شده بود.

احمد پورمخبر) كشف تازه عطاران در سریال متهم گریخت، به جامعه هنری معرفی شد كه نتیجه‌اش در نوروز امسال و در ترش و شیرین به بار نشست.
عطاران از پورمخبر انتظار بازی نداشت، او می‌خواست پورمخبر خودش باشد و خود به بابابزرگ داستان خط دهد و انصافا احمد پورمخبر به خوبی از عهده آن برآمد؛ بازی دلچسب و شیرین او در سریال نوروزی ترش و شیرین باعث شد تا ساعتی را در دفتر مجله با او به گفتگو بنشینیم و او با همان شادابی بابابزرگ و همان طبع شعر و صدای گرم جوابگوی ما شد.

_ دوست دارم خودتان صحبت را آغاز كنید.
پورمخبر: این بنده حقیر احمد پورمخبر، معروف به (مش قربون) سال ۱۳۸۶ را به عموم ملت ایران از صغیر و كبیر تبریك می‌گم، امیدوارم تمام سال شاد و سرزنده و شاداب و مثل خودم شنگول باشند، همچنین امید دارم این مخلص را در نوكری بپذیرند.

_ آقای پورمخبر! چگونه به عطاران معرفی شدید؟
پورمخبر: نمی‌دانم كه از چه طریقی پسرم با عطاران ارتباط تلفنی برقرار می‌كنه، در همین ارتباطات به (محمد)، پسرم، قول می‌ده در سریال (متهم گریخت) از او استفاده كنه، ولی زمانی كه محمد به دفتر می‌ره به او می‌گه در این كار نقشی برای تو ندارم، نقش یك پیرمرده كه حدودا هفتاد، هشتاد ساله است. محمد میگه اگه اجازه بدی پدرم هم برای تست بیاد... عطاران لبخندی می‌زنه و می‌گه بابای تو خیلی سن داشته باشه ۴۰ تا 54 ساله. به هر حال محمد هر طور شده از او وقت می‌گیره؛ وقتی رضا عطاران منو دید، گفت (تو همونی هستی كه می‌خواستم). اول قرار بود نقش شازده رو بازی كنم، اما چون شازده‌ها باید چاق و هیكلی باشند، منتفی شد، برای همین مش قربون‌ رو بازی كردم.
_ یعنی از ابتدا (مش قربون) در فیلمنامه نبود؟
پورمخبر: چرا بود، ولی خیلی كوتاه، كه به خاطر من زیادش كردند كه اول قرار بود (باقر صحرارودی) بازی كنه... خدا را شكر خوب از آب درآمد. همون‌جا بود كه برای نقش پدربزرگ هم انتخاب شدم.
_ چطور؟
پورمخبر: گوش‌های تیزی دارم، روز آخر فیلمبرداری بود كه عطاران آروم گفت: به درد بابابزرگ هم می‌خوره...

_ پیش از این هم سابقه بازیگری داشتید؟
پورمخبر: بله، در دو فیلم از مجید مجیدی، یكی بچه‌های آسمان، اون یكی رو فراموش كردم، مثل این‌كه فیلم دوم اكران هم نشد.
_ مجید مجیدی چطور شما را پیدا كرد؟
پورمخبر: تو محله ما فیلمبرداری داشت، منم برای تماشا رفته بودم كه یكی از بچه‌ها گفت یك دهن آواز بخون تا خستگی گروه رفع بشه، نگو همون خوندن به درد فیلم می‌خوره، برای همین یك نقش كوتاه به من دادند، مجیدی باز هم می‌خواست كه با من همكاری كنه، اما نرفتم.
_ چرا؟
پورمخبر: چون نقشی كه من بازی كردم با روحیاتم جور نبود. من آدم بانشاط و سرزنده‌ای هستم، دوست دارم در فیلم‌های شاد و خنده‌آور بازی كنم.
_ چرا خواننده نشدید؟
پورمخبر: چون دنبالش نرفتم، آن هم به خاطر وجود رفقای ناباب و حسود... حالا هم كه فیلم بازی كردم به دلیل حسادت‌شان دوستی‌مون به هم خورده...
_ در اقوام‌تان هنرمند دیگری هم هست؟
پورمخبر: برادرم به نام (محمد فرزین) چون از شهرت پورمخبر خوشش نمی‌اومد نام هنری فرزین رو انتخاب كرد. پسرم محمد هم در سریال شبكه سه و نیم، چند سكانس بازی كرده، همین‌طور در فیلم سینمایی (شب بخیر فرمانده.)

_ چند فرزند دارید؟
پورمخبر: چهار تا؛ پسر بزرگم محمد ۲۰ ساله است. بعد از آن مصطفی، مریم و زهرا، چون دیر ازدواج كردم اختلاف سنی من با اونا زیاده...
_ در چه سنی ازدواج كردید؟
پور مخبر: 74 سالم بود كه تازه عاقل شدم و فهمیدم باید تشكیل خانواده و زندگی بدم.
_ اینقدر دیر... ؟
پورمخبر: همان‌طور كه گفتم به خاطر دوستان ناباب.

_ متولد چه سالی هستید؟
پورمخبر: ۱۳۱۹ در تهران، محله گلوبندك.
_ در سریال ترش و شیرین با كدام یك از بازیگران راحت‌تر كار می‌كردید؟
پورمخبر: حمید لولایی.

منبع : فقط بیوگرافی

روحش شاد

دل به هیوات لیده دا , لانکی دلی
تو له وه رزی یادی مه ن دا , سه رچلی

خالید حسامی( هیدی )

ویرایش توسط behnam5555 : 08-07-2011 در ساعت 08:38 AM
کاربران زیر از behnam5555 به خاطر پست مفیدش تشکر کرده اند :
قدیمی 08-07-2011
امیر عباس انصاری آواتار ها
امیر عباس انصاری امیر عباس انصاری آنلاین نیست.
مسئول ارشد سایت ناظر و مدیر بخش موبایل

سپاسها: : 8,720

6,357 سپاس در 1,362 نوشته ایشان در یکماه اخیر

خدا رحمتشون كنه
يادش بخير
سر فيلم توفيق اجباري كلي تيكه كلام ايشونو ورد زبون كرده بوديم
مي نشستم ترك موتور رفيقم و ميزدم تو سرش و ميگفتم برو ژيگوووووووووووول
قدیمی 08-07-2011
ترنم آواتار ها
ترنم ترنم آنلاین نیست.
ناظر و مدیر تالارهای آزاد

سپاسها: : 7,641

11,675 سپاس در 3,736 نوشته ایشان در یکماه اخیر

اخی
خیلی ناراحتت کننده بود خدا رحمتش کند

اللهم صل علی محمد واله محمد
.
.
قدیمی 08-08-2011
sharareh1 آواتار ها
sharareh1 sharareh1 آنلاین نیست.
کاربر خيلی فعال

سپاسها: : 1,827

1,432 سپاس در 313 نوشته ایشان در یکماه اخیر

پورمخبر در سلامت كامل است!!!

پورمخبر در سلامت كامل است مستند زندگي و فعاليت بازيگري «احمد پورمخبر»* ساخته مي*شود
خبرگزاري فارس: «احمد پورمخبر» بازيگر سينما و تلويزيون برخلاف شايعات منتشره، در سلامتي كامل به سر مي*برد و به زودي مستندي از نحوه ورود و فعاليت هنري ايشان ساخته خواهد شد.

در پي انتشار شايعه فوت «احمد پور مخبر» ، فرزندش درگفت و گو با خبرنگار سينمايي فارس گفت: پدر در سلامت كامل به سر مي*برند و به تازگي پيشنهاد بازي در دو فيلم سينمايي و يك تله فيلم به وي ارايه شده است ضمن آن كه قرار است يكي از مستندسازان زندگي هنري و نحوه ورود*ش به سينما و تلويزيون را به تصوير بكشد كه احتمالاً اواخر هفته قرارداد اين فيلم بسته خواهد شد.

وي در ادامه افزود: متاسفانه برخي از افراد شايعاتي را بر سر زبان*ها مي*اندازند و باعث نگراني مردم هنردوست و هنر پرور ايران مي*شود. از روز گذشته شايعه فوت پدر از طريق SMS و فضاي مجازي باعث نگراني بسياري از هنردوستان كشور شد كه من به اطلاع علاقمندان و دوستداران سينماي كشور مي*رسانم احمد پورمخبر در صحت كامل به سر مي*برد.
احمد پورمخبر اولين بار در فيلم سينمايي «بچه*هاي آسمان» (مجيد مجيدي) ظاهر شد و سپس بازيگري را رها كرد، آشنايي او با رضا عطاران سبب ورود مجددش به عرصه بازيگري شد و با سريال «متهم گريخت» و «ترش و شيرين» (رضا عطاران) به شهرت رسيد.

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)

ابزارهای موضوع
نحوه نمایش