بازگشت   پی سی سیتی > سایر گفتگوها > ورزش Sports > فوتبال > ليگ برتر باشگاه های ایران

ليگ برتر باشگاه های ایران در این تالار به بحث و بررسی لیگ برتر فوتبال کشور پرداخته میشود

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 08-02-2010
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

سپاسها: : 14

95 سپاس در 74 نوشته ایشان در یکماه اخیر

عکس های دیدار نفت آبادان و سایپا (2)

هنوز اولین سطر را نخوانده
تو را به خاطر آوردم و شب هاي مهتاب را...
ولی نه...!! باید ترک کنم
هم تو را....هم شعر را .... و هم‌‌‌٬ همه ی شب هایی را که به ماه نگاه می کردم...

======================================

مسابقه پیش بینی نتایج لیگ برتر ( اگه دوست داشتی یه سر بزن دوست من )
جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید

قدیمی 08-02-2010
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

ديدار تيم هاي فوتبال استيل آذين و پاس (1)

ولی نه...!! باید ترک کنم

قدیمی 08-02-2010
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

ديدار تيم هاي فوتبال استيل آذين و پاس (2)

ولی نه...!! باید ترک کنم

قدیمی 08-02-2010
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

عکس های دیدار مس و ذوب آهن

ولی نه...!! باید ترک کنم

ویرایش توسط Omid7 : 08-02-2010 در ساعت 08:29 PM
قدیمی 08-02-2010
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

عکس های دیدار سپاهان و ملوان (1)

ولی نه...!! باید ترک کنم

قدیمی 08-02-2010
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

عکس های دیدار سپاهان و ملوان (2)

ولی نه...!! باید ترک کنم

قدیمی 08-02-2010
deltang deltang آنلاین نیست.
کاربر عالی

سپاسها: : 0

200 سپاس در 186 نوشته ایشان در یکماه اخیر
deltang به Yahoo ارسال پیام

عزيزمحمدي: از هفته چهارم تعداد تماشاگران ليگ برتر افزايش پيدا مي‌كند

عزيز محمدي در مورد کاهش تماشاگران ليگ برتر دهم گفت: با توجه به اينکه امروز برخي از رسانه‌ها روي کاهش ميانگين تعداد تماشاگران بحث داشتند و آماري را هم ارائه کرده بودند و همچنين گران شدن قيمت بليط ها را دليل اين اتفاق مي‌دانستند لازم است که چند نکته را يادآوري کنم.

وي ادامه داد: با توجه به آخرين بازديد afc از سازمان ليگ برتر و ارزيابي‌ها آنها از ليگ ما قيمت بليت‌ها براساس کارشناسي سازمان ليگ تاييد شده است البته من نه به عنوان رئيس سازمان ليگ بلکه به عنوان يک کارشناس بايد بگوييم که افزايش قيمت بليت‌ها مي‌تواند يکي از دلايل کاهش تماشاگران باشد اما مهم‌تر از اين است که مردم يک ماه بيننده جام جهاني فوتبال بودند و در روزهاي اول جام سه بازي به همراه بحث‌هاي کارشناسي نگاهي به گذشته جام جهاني و ويژه برنامه‌هاي زيادي که در اين باره تهيه شده بود. همچنين جرايد و سايت‌هاي اينترنتي با کيفيت خوبي اين رقابت‌ها را پوشش دادند که مي تواند باعث اشباع شدن طرفداران فوتبال شده باشد.

عزيزمحمدي ادامه داد: کيفيت بالاي رقابت‌هاي جام جهاني و کيفيت پايين هفته آغازين ليگ برتر هم مي‌تواند يکي از دلايل افت تماشاگر باشد. همچنين در سال جاري به خاطر رقابت‌هاي فشرده تيم ملي بزرگسالان ، اميد و حضور نمايندگان فوتبال در ليگ قهرمانان آسيا ما مجبور شديم چندين بازي را وسط هفته برگزار کنيم که مي‌تواند از دلايل کاهش تماشاگران باشد. البته بايد اين نکته را به ياد داشته باشيم که فعلا در آغاز ليگ قرار داريم. تضمين مي‌کنم که از هفته چهارم به بعد و با آغاز ماه مبارک رمضان و برگزاري بازي‌ها زير نور استقبال تماشاگران افزايش چشمگيري خواهد يافت.

رئيس سازمان ليگ درباره شايعه لغو حکم کميته انضباطي مبني بر بدون تماشاگر بودن ديدار پرسپوليس با سايپا گفت: اين حرف‌ها شايعه است و همانطور که کميته انضباطي حکم داده پرسپوليس يک بازي در ورزشگاه آزادي بدون تماشاگر خواهد بود. ضمن اينکه ديدار شهرداري تبريز و تراکتور سازي به دليل تخلفات طرفداران شهرداري تبريز در ديدار مقابل استقلال در هفته اول براساس حکم انضباطي بدون تماشاگر برگزار خواهد شد ضمن اينکه بازي هفته چهارم تراکتورسازي مقابل پاس همدان براساس حکم کميته انضباطي بدون تماشاگر برگزار خواهد شد.

عزيز محمدي درباره اعتراض به توپ رقابت‌هاي ليگ برتر گفت: تاکنون دو باشگاه فقط به اين توپ اعتراض کردند و ما هم آن را چک کرديم و براساس استانداردهاي فيفا توپ رقابت هاي ليگ برتر هيچ مشکلي ندارد. اکثر باشگاه‌ها درخواست تعداد توپ‌هاي بيشتري از ما داشته اند.

رئيس سازمان ليگ در پايان شانس ايران را براي کسب چهار سهميه زياد دانست و گفت: به احتمال زياد 4 سهميه ايران قطعي است اما بهتر است تا زمان اعلام اين سهميه‌ها در آذرماه صبر کنيم. با توجه به اينکه استقلال هم سهميه چهارم است و مي‌تواند به تماشاگران زيادي را به ورزشگاه بکشاند احتمال صرفنظر کردن afc از استقلال پايين به نظر مي‌رسد.

ویرایش توسط Omid7 : 08-03-2010 در ساعت 01:28 PM دلیل: قوانين درج مطلب
قدیمی 08-02-2010
deltang deltang آنلاین نیست.
کاربر عالی

سپاسها: : 0

200 سپاس در 186 نوشته ایشان در یکماه اخیر
deltang به Yahoo ارسال پیام

صدرنشيني استيل آذين در هفته ناکامي مدعيان

در مجموع 9 ديدار هفته دوم رقابت هاي ليگ برتر 22 گل به ثمر رسيد که آمار مناسبي به شمار مي رود و در اين بين تيم هاي نفت تهران، استيل آذين و تراکتورسازي تبريز با 3 گل بهترين عملکرد را از خود برجاي گذاشتند.

در هفته دوم تيم فوتبال استيل آذين با هدايت "تومباکوويچ" سرمربي صربستاني و استفاده از ستارگان بي شمار خود با نتيجه 3 بر صفر تيم جوان پاس همدان را با شکست روبرو کرد.

هر چند پاسي ها اين بازي را خوب و هجومي آغاز کردند اما اين تجربه بازيکنان استيل آذين بود که در پايان يک پيروزي پرگل و 3 امتياز را براي آنان به ارمغان آورد.

استيل آذين با اين پيروزي در پايان هفته دوم 6 امتيازي شد تا در صدر جدول رده بندي قرار بگيرد و از همان ابتدا خود را به عنوان يک مدعي مطرح کند.

ذوب آهن اصفهان تيمي که همواره در چند سال اخير يکي از مدعيان بوده است با حساب 2 بر يک ميزبان خود مس کرمان را شکست داد تا 6 امتيازي شده و به دليل تفاضل گل کمتر نسبت به استيل آذين در جايگاه دوم بايستد.

تيم يکدست ذوب آهن که فوتبال را به خوبي بازي مي کند در اين فصل نيز منسجم و آماده نشان داده است اما از سوي ديگر مس کرمان با هدايت صمد مرفاوي در 2 بازي نخست شکست خورده تا قعرنشين باشد.

ديگر تيم 6 امتيازي ليگ برتر در پايان هفته دوم صنعت نفت آبادان است که کمتر از 20 روز پيش آخرين بازي خود در ليگ دسته اول را برگزار کرد و با استراحتي اندک و تمرينات ناقص پاي به ليگ برتر گذاشت.
"آلفردو کاسيمو" سرمربي پرتغالي نفت آبادان در همين زمان اندک تيم خوبي را مهيا کرده است به طوريکه طلايي پوشان فوتبال ايران با کسب 6 امتياز از 2 بازي برابر شاهين بوشهر و سايپاي کرج شگفتي ساز شده اند.

اما نکته قابل تعمق هفته دوم ليگ برتر دومين تساوي پياپي سپاهان قهرمان فصل گذشته و تيم پرستاره فصل اخير است که اينبار در زمين خودي برابر ملوان متوقف شد.

شاگردان امير قلعه نويي که به نظر مي رسيد در 2 بازي نخست فصل برابر راه آهن و ملوان به راحتي پيروز شوند چهره آن تيم مقتدر فصل قبل را ندارند.

ملوان انزلي نيز در پايان هفته دوم 2 امتيازي شد تا همراه با سپاهان شرايط چندان ايده آلي نداشته باشد.
تيم فوتبال استقلال تهران که در هفته نخست شهرداري تبريز را شکست داده بود در ورزشگاه آزادي و در حالي که با يک گل از فولاد خوزستان پيش افتاده بود در پايان 2 بر يک شکست خورد تا هواداران خود را شوکه کند.

آبي هاي تهران همچون فصل گذشته مشکلات بسيار زيادي در درون دروازه و خط دفاعي خود دارند و دريافت چهار گل در 2 بازي اين مساله را ثابت مي کند.

شکست استقلال در ورزشگاه آزادي برابر فولاد نشان داد که مجيد جلالي راه غلبه بر اين تيم را به خوبي مي داند و از سوي ديگر پرويز مظلومي براي هماهنگ کردن و بازي گرفتن از بازيکنان خود کار دشواري پيش روي دارد.

پرسپوليس تهران نيز در هفته دوم و در شهر قم با نتيجه 2 بر يک مغلوب صبا شد تا همراه رقيب هميشگي اش استقلال ناکام باشد.

شاگردان علي دايي که با حضور در اردوهاي مختلف و صحبت هاي کادر فني و مسوولان باشگاه به نظر مي رسيد فصل رويايي را پيش روي دارند پس از پيروزي خفيف در هفته نخست برابر تراکتورسازي درهفته دوم به راحتي مغلوب شدند.

پرسپوليسي ها در ديدار برابر صباي قم دور از انتظار بازي کردند و تنها رو به ارسال توپ هاي بلند آورده بودند که با توجه به بازيکنان کوتاه قامت اين تيم دستيابي به گل غير ممکن بود.

اشتباهات بي پايان عليرضا حقيقي و عليرضا محمد که فصل گذشته نيز بارها کار دست پرسپوليس داده بودند در بازي برابر صباي قم ادامه يافت تا سرخ پوشان تهراني مغلوب شوند.
از سوي ديگر به نظر مي رسد محمد نوري هافبک خلاق پرسپوليس در ميانه ميدان اين تيم تک و تنهاست، چراکه مازيار زارع هيچ نشاني ازآن بازيکن دونده و موثر سال هاي قبل ندارد و تياگو نيز وظايف خود را به خوبي نمي داند.

با اين شرايط تيم علي دايي براي موفقيت در ليگ قهرمانان آسيا و ليگ برتر کار بسياري سختي دارد.

در ديگر بازي هاي هفته دوم پيکان قزوين در زمين خود با يک گل مغلوب شاهين بوشهر شد تا به انتهاي جدول برود و تيم تازه صعود کرد نفت تهران بدون هيچ بازيکن نامداري 3 بر يک شهرداري تبريز را برد تا چهار امتيازي شود.

ویرایش توسط Omid7 : 08-03-2010 در ساعت 01:27 PM دلیل: قوانين درج مطلب
قدیمی 08-03-2010
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

محسن بنگر از تمرینات سپاهان محروم شد

با نظر امیر قلعه نویی ستاره سپاهان از تمرینات تیمش کنار گذاشته شد

سایت گل- محسن بنگر مدافع تیم سپاهان در دو بازی اخیر سپاهان اولین تعویضی امیر قلعه نویی بود.
اما گویا اتفاقات در مورد مدافع شماره 8 سپاهان بعد از بازی با ملوان رقم خورده است.صبح امروز به جز مصدومات سپاهان محسن بنگر تنها غایب تمرینات طلایی پوشان اصفهانی بود که قلعه نویی در صحبتهای اولیه اش گفته است فعلاً او اجازه تمرین کردن با تیم را ندارد.

در مورد دلایل منع بنگر از حضور در تمرینات گفته می شود او که معمولاً بازیکن فیکس سپاهان بوده است، از اینکه در دو بازی اول فصل تعویض شده دلخور بوده است و این قضیه به مذاق سرمربی تیم خوش نیامده است.

گویا بنگر فعلاً از انجام مصاحبه هم منع شده است.
ولی نه...!! باید ترک کنم

قدیمی 08-04-2010
shokofe آواتار ها
shokofe shokofe آنلاین نیست.
ناظر ومدیر تالار پزشکی بهداشتی و درمان

سپاسها: : 3,681

5,835 سپاس در 1,524 نوشته ایشان در یکماه اخیر
پیش فرض تيم منتخب هفته دوم از نگاه گل

سايت گل انتخاب كرد: تيم منتخب هفته دوم ليگ برتر

كارشناسان سايت گل با مرور بازيهاي هفته بهترين ها را در شيوه 4-3-3 برگزيده اند. اين شما و اين بهترينهاي هفته دوم ليگ برتر فوتبال ايران...

دروازه‌بان

. مهدي واعظي(صباي قم): با مهار پنالتي تياگو نشان داد كه دروازه‌بان تمام شده‌اي نيست و امسال قصد دارد عملكرد نه چندان درخشان دو فصل اخير را جبران كند. واعظي در طول بازي نيز عملكرد قابل قبولي داشت. حسن هوري دروازه‌بان اول نفت هم اين روزها بازيكن اول تيم خود نيز هست. شش امتياز كسب شده در اين دو بازي بدون رفلكس‌هاي طلايي بازيكن محبوب اين روزهاي آبادان كسب نمي‌شد.

مدافعان

سجاد مشكل‌پور(نفت آبادان): انتخاب اول كاسيميرو به عنوان بازيكن برتر ميدان. از اين مدافع جوان بيشتر خواهيم شنيد.

سهراب بختياري‌زاده(صباي قم): دليل انتخاب او تنها گل زيبايي كه وارد دروازه پرسپوليس كرد نيست. سهراب در كارهاي دفاعي نيز براي تيم خود در نقش يك مهره قابل اتكا ظاهر شد.

اميد خورج(فولاد خوزستان): مجيد جلالي از عملكرد كاپيتان سابق پاس بسيار راضي است. خورج مقابل مهاجمان استقلال روز پرفروغي را سپري كرد.

هافبك‌ها

سياوش اكبرپور(استيل آذين): براي تيم خود در ميانه ميدان همه كار كرد. شماره ده فصل قبل استقلال اين روزها در استيل آذين مشغول محكم كردن جاي پاي خود است.

مهدي محمدزاده(نفت تهران): هافبك تكنيكي نفت كه پيش از اين با ابومسلم نيز ليگ برتر را تجربه كرده بود امسال يكي از بازيكنان تكنيكي ليگ برتر به حساب مي‌آيد. فركي روي او حساب ويژه‌اي بازي كرده است. حميدرضا سليماني(شاهين بوشهر): انتخاب اول حميد استيلي به عنوان بازيكن برتر ميدان. گوش چپ جوان و تكنيكي شاهين قرار است امسال چشم‌ها را خيره كند.

مهدي چمن‌آرا(فولاد خوزستان): مدافع هافبك فولاد مقابل استقلال نمايش قابل قبول، جسورانه و مربي پسندي را ارائه كرد كه رضايت كامل سرمربي خود را در پي داشت.

مهاجمان

رضا نوروزي(فولاد خوزستان): با دو گلي كه وارد دروازه وحيد طالب‌لو كرد نشان داد كه امسال اميد اول تيم خود براي فتح دروازه‌هاست. اصلا بعيد نيست اگر اين مهاجم گلزن و زهردار در پايان فصل يكي از گلزنان برتر مسابقات لقب گيرد.

مسعود ابراهيم‌زاده(تراكتورسازي): زدن دو گل كافي است تا جوان اول اين روزهاي تيم محبوب تبريز را در جمع برترين‌هاي هفته دوم راه دهيم.
محمد غلامي(استيل آذين): مهاجم دو گله استيل آذين در بازي مقابل پاس همدان نشان داد كه بي‌جهت در تيم پرستاره استيل آذين در تركيب اصلي قرار نمي‌گيرد!

ویرایش توسط shokofe : 08-04-2010 در ساعت 08:49 AM
پاسخ

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)