بازگشت   پی سی سیتی > سایر گفتگوها > مطالب آزاد

مطالب آزاد در این تالار مطالبی که موضوعات آزاد و متفرقه دارند وجود دارد بدیهیست که کنترل بر روی محتوای این تالار بیشتر خواهد بود

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 10-26-2018
bigbang آواتار ها
bigbang bigbang آنلاین نیست.
مدیر بخش مکانیک - ویندوز و رفع اشکال

سپاسها: : 5,427

6,159 سپاس در 1,794 نوشته ایشان در یکماه اخیر

روزهای سختی هست ، روزهای خیلی سختی هست برای مهندسهای مکانیک سختتر بازار قطعه سازی رو چین خراب کرده ، من مدرک فنی حرفه ای هم دارم cnc درجه 1 و 2 ولی نمیتونم به امید قطعه سازی دستگاه تهیه کنم ، صنعت خوابیده ، کار آزاد هم امتحان کردم ، با حقوق هایی که شرکت های خصوصی میدن نمیشه زندگی کرد

مردم محتاط شدن حق هم دارند پولشون بی ارزش شده واقعاً شرایط ناراحت کننده ای هست دستشون تو جیبشون نمیره ، خیلی از زرگری ها دارند جمع میکنند حتی مردم طلا هم نمیخرند . نمیشه اینطوری گذروند ، استخدام که نمیشه 75000 نفر واسه 2500 عنوان شغلی ثبت نام کردند ، اونم کجا وزارت نیرو یک پات اینجاست یک پات جنوب 6 روز خونه نیستی ، این خوب نیست تازه متوسط در نهایت با سنوات بشه 5 تومن جور کرد در نهایت اون تاپهاش 7 تومن میگیرن ، بدترین شغل ریسک بالا احتمال آسیب دیدگی ، شرکت گاز هم همین هست . شرکت هم نفت پذیرش دارند ولی باید قید خونه رو بزنی
یکی رو سراغ داشتم میگفت بعد خدمت رفته 50 تا آزمون استخدامی شرکت کرده در نهایت تونسته استاندارد قبول بشه همون جا مشغول زیر 2 تومن ، نمیشه واقعاً نمیشه با 2 تومن نمیشه زندگی کرد . راه پیشرفت آدم رو میبندن ، یک معجزه ای بشه ، یک اتفاقی بیفته از این وضعیت بیایم بیرون واقعاً شرایط ناراحت کننده ای هست .

احد،صمد، قاهر، صادق ...
عاشقشم

لا تقنطوا من رحمة الله

هیچ چیز تجربه نمیشه اینو یادت باشه !!
ترفند هایی براي ويندوز 7

عیب یابی سخت افزاری سیستم در کسری از دقیقه

2 کاربر زیر از bigbang سپاسگزاری کرده اند برای پست مفیدش:
جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید

قدیمی 02-22-2019
chalipa.net آواتار ها
chalipa.net chalipa.net آنلاین نیست.
کاربر عادی

سپاسها: : 72

33 سپاس در 12 نوشته ایشان در یکماه اخیر

میگن همیشه درست کار کن .
در سیستم اداری باید همیشه زیر اب بزنی تا پیروز باشی .
جالبه که هیچ وقت نمیایم دست به دست هم بدیم و اون اداره و یا شرکت رو بالا بکشیم .
کاربران زیر از chalipa.net به خاطر پست مفیدش تشکر کرده اند :
پاسخ

کاربران در حال دیدن موضوع: 2 نفر (0 عضو و 2 مهمان)

ابزارهای موضوع
نحوه نمایش