بازگشت   پی سی سیتی > تالار علمی - آموزشی و دانشکده سایت > خانه و خانه داری > تزئینات

تزئینات در این تالار مطالب مربوط به تزئین مسائل مختلف مطرح میشود

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: نظر سنجی مسابقه سفره هفت سین نوروز 1391
Afsaneh- roj 2 9.52%
حسین 8 38.10%
love station 3 14.29%
sharareh1 1 4.76%
آناهیتا الهه آبها 2 9.52%
کیانا 5 23.81%
unique(بی تا) 0 0%
رأی دهندگان: 21. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
Prev پست قبلی   پست بعدی Next
قدیمی 04-07-2012
kiana آواتار ها
kiana kiana آنلاین نیست.
کاربر بسیار فعال

سپاسها: : 843

1,438 سپاس در 268 نوشته ایشان در یکماه اخیر

سلام .مرسی از تمام دوستان که شرکت کردندو مرسی از رزیتا جان.ولی واقعا شرکت کننده کم بود ماشالله این همه خانم با سلیقه اینجاست چرا همه تنبلند پس.!!!البته حق هم دارید سایتی که ادمینش کوروش باشه همینه دیگه.!!!!!!!!!!!
آقای انصاری به عنوان یک خانم واقعا لذت بردم از نگاه و نظرات موشکافانه شما......واقعا خوشم اومد.راستش من با خوندن نظر شما درمورد سفره تک تک دوستان.....در کنارش سفره را هم نگاه میکردم یعنی اول نظر شما را میخوندم بعد نگاه به عکس میکردم و میدیدم واقعا چقدر قشنگ نظر دادید.........
و اما در مورد سفره خودم نظر منفی ندیدم غیر از زاویه عکس که البته حق با شماست !!!!چون من می ترسیدم عکس خودم توی اینه بیفته سعی کردم زاویه ای را انتخاب کنم که خودم در عکس نباشم.خیلی خوشحال میشم دوستان دیگه هم تمام نظرات منفی و مثبتشون را در مورد چیدمان سفره هفت سینم بهم بگن........چون در همان پستم اشاره کردم که من برای اولین بار بود که سفره هفت سین میگذاشتم تا زمانی که ازدواج نکرده بودم همیشه فقط سلیقه مامان بوده بعد از ادواج همه همیشه لحظه تحویل سال یا در مسافرت بودم که قاعدتا دیگه سفره نمیگذاشتم یا در منزل مادرم یا مادر شوهرم بودم که انجا هم بنده هیچ نقشی در چیدنش نداشتم .بنابراین این اولین تجربه من بود.....ممنون و متشکر از نظراتتون .....
من هم به خانم love station عزیز رای دادم چون چند تا ایده نو ازشون گرفتم که میخوام سال دیگه اجرا کنم (_البته اگر عمری بود و سفره ای گذاشتم).!!!!
راستی چرا نمیشه دید کی به چه کسی رای داده .........ادمین !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!اینجا قرار نیست که کسی با کسی لج بیفته سر رای دادن یا ندادن پس چرا این گزینه دیدن رای بچه ها فعال نیست.....!!!!!!!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
از خودم میپرسم : ارزش قلب من از شیشه ی یک پنجره هم کمتر بود ؟

ویرایش توسط kiana : 04-07-2012 در ساعت 04:37 PM
8 کاربر زیر از kiana سپاسگزاری کرده اند برای پست مفیدش:

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)