بازگشت   پی سی سیتی > سایر گفتگوها > اخبار گوناگون > اخبار حوادث و رخدادها

اخبار حوادث و رخدادها در این بخش اخبار و حوادث همانند آنچه که در روزنامه ها در بخش حوادث دیده میشود با رعایت قوانین گنجانده خواهد شد

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 03-25-2010
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

سپاسها: : 14

95 سپاس در 74 نوشته ایشان در یکماه اخیر
پیش فرض همسركشي، اولين جنايت سال در پايتخت

پرونده جنايات سال 89 در پايتخت با وقوع يك همسركشي در جنوب تهران گشوده شد.
به گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، ساعت 11 پيش ازظهر روز سه شنبه سوم فروردين ماه سال جاري، صداي درگيري زوجي جوان ساكنان ساختمان مسكوني در محله خزانه را به راهروهاي آپارتمان كشاند و در همين حين مردي 35 ساله به نام مجيد در حالي كه دست‌ها و لباس‌هايش خوني بود به سرعت از بين جمعيت عبور كرد و با خروج از ساختمان متواري شد.

اهالي ساختمان پس از ورود به منزل اين زوج، با جسد غرق در خون زن جوان به نام مريم در حالي روبرو شدند كه با ضربات متعدد چاقو داخل حمام به قتل رسيده بود.

در پي تماس با مركز فوريت‌هاي پليسي 110، ماموران كلانتري 160 خزانه از وقوع اين جنايت باخبر شدند و بلافاصله قاضي محمد حسين شاملو بازپرش كشيك قتل پايتخت را در جريان حادثه قرار دادند.

بازپرس ويژه قتل تهران پس از حضور در صحنه، دستور انتقال جسد به پزشكي قانوني و بازداشت متهم را صادر كرد.

اين در حالي بود كه متهم به قتل، ساعت 12ظهر خود را تسليم ماموران كرد و با معرفي خود به كلانتري 160 خزانه جنايت را گردن گرفت.

بازپرس جنايي تهران در بازجويي‌هاي ابتدايي از مجيد دريافت كه وي اعتيادي شديدي به ماده روانگردان شيشه دارد.

به گزارش ايسنا، وقوع اين جنايت با انگيزه‌هاي ناموسي يكي از فرضيات قاضي شاملو در بررسي پرونده است اما آنچه بيشتر مدنظر قرار دارد توهمات ناشي از سوء مصرف مواد روانگردان از سوي متهم بوده كه چنين جنايتي را رقم زده است.
هنوز اولین سطر را نخوانده
تو را به خاطر آوردم و شب هاي مهتاب را...
ولی نه...!! باید ترک کنم
هم تو را....هم شعر را .... و هم‌‌‌٬ همه ی شب هایی را که به ماه نگاه می کردم...

======================================

مسابقه پیش بینی نتایج لیگ برتر ( اگه دوست داشتی یه سر بزن دوست من )
جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید

پاسخ

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)