بازگشت   پی سی سیتی > سایر گفتگوها > ورزش Sports > فوتبال > ليگ برتر باشگاه های ایران

ليگ برتر باشگاه های ایران در این تالار به بحث و بررسی لیگ برتر فوتبال کشور پرداخته میشود

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 04-14-2012
SOHRAB_HAZHII آواتار ها
SOHRAB_HAZHII SOHRAB_HAZHII آنلاین نیست.
کاربر فعال

سپاسها: : 1,057

1,792 سپاس در 899 نوشته ایشان در یکماه اخیر
پیش فرض سپاهان 1 - پرسپولیس 1

تیم فوتبال پرسپولیس برابر سپاهان به تساوی دست یافت.

به گزارش سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، از هفته سی ام رقابت های لیگ برتر باشگاه های کشور پرسپولیس با وجودی که امکان استفاده از شیث رضایی، آسمیر آودوکیچ و پولادی را نداشت، علی عسگری و اولادی هم مصدوم بودند و داور بازی با داماش محرومیت معمارزاده، نصرتی، غلامرضا رضایی و مازیار زارع را رقم زده بود به مصاف سپاهان اصفهان رفت.
نیمه اول این دیدار همراه حملات دو تیم و هجومی بود نیمه دوم نیز به همین منوال گذشت و در دقیقه 81 جواهر سوکاي بازیکن آلبانیایی سپاهان که در نیمه دوم به زمین آمده بود با فرار خود و پشت سر گذاشتن نورمحمدی توپ را وارد دروازه هوشیار کرد.
برتری سپاهان بیشتر از 5 دقیقه دوام پیدا نکرد تا محمد نوری از روی سانتر مهدوی کیا که به تیر دروازه برخورد کرده بود در برگشت تور دروازه سپاهان را به لرزه درآورد.
با این نتیجه پرسپولیس با 39 امتیاز در رده هشتم جدول قرار دارد.
سپاهان:
رحمان احمدی - جلال حسینی - هادی تأمینی - حسن جعفری -هاشم بیک‌زاده - امید ابراهیمی - فابیو جانواریو (۶۵ - سوکای) - محرم نویدکیا - مهدی کریمیان (۵۸-احمد جمشیدیان) - سیدمهدی سیدصالحی -برونو سزار
سرمربی: زلاتکو کرانچار

پرسپولیس:
حسین هوشیار - مجتبی شیری (۷۷ - مهدی مهدوی‌کیا) -علیرضا نورمحمدی - امیرحسین فشنگچی - سامان آقازمانی - مامادوتال -حسین بادامکی - علی کریمی - محمد نوری - ایمون زاید - هادی نوروزی (۶۷- جواد کاظمیان - ۸۸ وحید هاشمیان)
سرمربی:مصطفی دنیزلی

مدتهاست دلم هوای تورا داردوبی هوا نفس میکشم
جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید

قدیمی 04-14-2012
SOHRAB_HAZHII آواتار ها
کاربر فعال

پیش فرض کنفرانس خبری پس از دیدار تیم های پرسپولیس و سپاهان

خوشحالم که تماشاگران از این بازی لذت بردند

دنیزلی: انگیزه بازیکنانم ازجایگاهی که داریم بسیار بهتر است

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس، گفت: مجبور بودیم نشان دهیم که یکی از بزرگترین تیم‌های ایران هستیم. خوشحالم از اینکه فوتبالدوستان اصفهانی و طرفداران پرسپولیس از این بازی لذت بردند

به گزارش سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در کنفرانس خبری پس از دیدار برگشت تیم های پرسپولیس و سپاهان که با نتیجه تساوی یک بر یک به پایان رسید در جمع اصحاب رسانه گفت: نتیجه خوبی به دست آوردیم اما منظورم از نتیجه خوب برد است و این یعنی ما به اندازه پیروز شدن در این دیدار فرصت ایجاد کردیم. امیدوارم تماشاگران لذت دیدن یک بازی خوب را برده باشند. اگر می‌باختیم واقعا حیف می‌شد.
وی افزود: سپاهان از نظر روند تیمی، بهترین رشد را دارد و جایگاهش در جدول نشان دهنده این موضوع است.
دنیزلی در مورد این دیدار و تاثیر آن برای قهرمانی استقلال تصریح کرد: ما فقط برای خودمان و موقعیت پرسپولیس در جدول بازی می‌کنیم و اینکه استقلال یا سپاهان قهرمان شوند برای ما تفاوتی نمی‌کند.
سرمربی قرمزپوشان در خصوص روند دیدارهای سپاهان برای قهرمانی اظهار داشت: آنها استحقاق قهرمانی را دارند. این تیم، هم در آسیا و هم در لیگ چنین موضوعی را ثابت کرده است.
مصطفی دنیزلی در مورد عملکرد حسین هوشیار گفت: از هوشیار راضی بودم. شاید خیلی کار بزرگی به دوشش نیفتاد و غیر از گلی که دریافت کرد کار سختی نداشت. او اشتباه فاحشی نداشت و نمی‌دانم برداشت شما چه بود.
وی در پاسخ به سؤالی مبنی بر اینکه آیا پرسپولیس افت کرده، افزود: ما در دو جبهه فوتبال در ایران و آسیا می‌جنگیم. برخی از بازیکنان فقط در آسیا هستند و برخی دیگر در هر دو حضور دارند اما هیچ گاه در تن بازیکنانم خستگی را ندیدم. نکته مثبت موضوع این است که دیدید که بعد از گل در آن شرایط چگونه به بازی برگشتیم.
دنیزلی در مورد اینکه چرا پس از اعلام رای کمیته انضباطی مبنی بر کسر دو امتیاز این تیم بر خلاف خیلی از مربیان ایرانی مصاحبه‌ ای انجام نداده است، گفت: در لیگ ترکیه اشتباهات داوری قهرمانی را از تیمم گرفت اما این مسئله به هیئت مدیره و مدیر عامل مربوط می‌شود. معمولا خطای انسانی داور جزو بازی است. برخی مواقع به سود ما و برخی اوقات به ضرر ما است. ما امسال به لحاظ فنی امتیازات زیادی از دست دادیم.
سرمربی پرسپولیس درباره تعویض جواد کاظمیان نیز افزود:کاظمیان به خاطر تغییر سیستم تعویض شد، نه به دلیل نوع بازی‌اش. او همچنان از بزرگترین و مهمترین بازیکنان پرسپولیس به شمار می‌رود.
دنیزلی در پایان در خصوص جایگاه این تیم در پایان فصل گفت: در حال حاضر جایگاه مناسبی در جدول رده بندی نداریم اما انگیزه بازیکنانم از جایگاهی
که داریم بسیار بهتر است.
<LI style="DIRECTION: ltr">

قدیمی 04-14-2012
SOHRAB_HAZHII آواتار ها
کاربر فعال

پیش فرض آودوکیچ در کافه‌خبر

سعی می‌کنیم پرسپولیس قهرمان آسیا شود / لیگ ایران از لیگ بوسنی بهتر است

کاوه علی اسماعیلی – میثم بهرامی / آسمیر آودوکیچ کلا آدم جالبی است. هر سوالی که از او می‌پرسی، انگار سعی می‌کند جواب‌هایش بیشتر از دو جمله نشود. همه سوال‌ها را خیلی کوتاه و مختصر جواب می‌دهد و اصلا هم عصبانی نمی‌شود؛ حتی اگر بگویی او را به تیم غالب کرده‌اند! اصلا هم اهل تیتر دادن و جنجال درست کردن نیست. کلا با همه دروازه‌بان‌ها فرق می‌کند. تصور این‌که او پشت مدافعان می‌ایستد و سر آن‌ها فریاد می‌زند، کمی سخت است. خیلی خجالتی است و وقتی صحبت می‌کند، سرش را پایین می‌اندازد. اصلا سوژه خوبی برای خبرنگاران نیست. ولی در عوض، سوژه خوبی برای عکاسان است. کافی است یک توپ به او بدهی تا خودش برایت سوژه عکاسی درست کند. انواع حرکت‌ها را با توپ انجام می‌دهد تا عکاس انواع عکس‌ها را از او بگیرد.

آودوکیچ که در لیگ قهرمانان آسیا دروازه‌بان پرسپولیس است، همراه با رضا چلنگر به موسسه خبر آمد تا پاسخگوی سوالات ما باشد. چلنگر به همان شیوه‌ای که همیشه صحبت‌های بلاژویچ و برانکو را ترجمه می‌کرد، حرف‌های این دروازه‌بان را برایمان ترجمه کرد و ما را یاد روزهایی انداخت که مترجم سرمربی تیم ملی فوتبال ایران بود.
*معمولا وقتی یک بازیکن خارجی به لیگ ایران می‌آید، اولین مشکل، تلفظ نام اوست و روزنامه‌های مختلف، نام‌های متفاوتی برای او می‌نویسند. اگر می‌شود خودتان اسمتان را تلفظ کنید.
آودوکیچ آسمیر.
*پس چیزی که ما می‌نویسیم درست است.
بله.
*قبلا به ایران سفر داشته‌اید. برای حضور در تراکتورسازی به ایران آمدید اما نادر باقری گفت که به شما نیازی ندارند.
آن کار تمام نشد. حالا نمی‌دانم دلیلش چه بود.
*بحث رقم قرارداد بود یا منع حضور دروازه‌بان‌های خارجی؟
الان هم که الان است نمی‌دانم چرا آن کار به سرانجام نرسید.
*وقتی شما به ایران آمدید همه می‌گفتند از طرف انور، مربی دروازه‌بان‌های پرسپولیس به ایران آمدید و به نوعی به تیم تحمیل شده‌اید.
زمان نشان داده که چیزهایی که عنوان شده حقیقت ندارند و به خاطر کیفیتم به ایران آمده‌ام.
*پس چطوری شد که به ایران آمدید؟
پیشنهادی از جانب پرسپولیس مطرح شد. دو باشگاه با یکدیگر مذاکره کردند و بر اساس مذاکره دو باشگاه بود که به اینجا آمدم.
*پس مدیر برنامه‌هایتان انور نبوده؟
نه.
*وقتی به ایران آمدید، به این دلیل بود که فقط در 6 تا مسابقه در پرسپولیس بازی کنید. این‌که مجبور بودید فقط برای 6 مسابقه به ایران بیایید، برای شما ناراحت‌کننده نبود؟
پرسپولیس یک تیم بزرگ است و وقتی پیشنهاد داد من به سرعت قبول کردم. حالا امیدوارم شرایطی پیش بیاید که فصل آینده هم بتوانم در این تیم حضور داشته باشم.
*موضوعی که در ایران وجود دارد، قانون منع استفاده از دروازه‌بان خارجی است. وقتی این موضوع را برای اولین بار شنیدی چه واکنشی داشتی؟
به هر حال این یک قانون است که فقط در لیگ ایران وجود ندارد. در چند کشور آسیایی دیگر هم این قانون وجود دارد. این قانون جاری است و یا باید آن را پذیرفت یا این‌که نپذیرفت.
*موضوعی که در مورد شما وجود دارد این است که وقتی وارد پرسپولیس شدی، می‌گفتند شما چهره یک گلر خوب را نداری. یک چهره کاریزماتیک مثل الیورکان یا عابدزاده خودمان را نداری. بهتر بود یک هافبک دفاعی کم حرف می‌شدی تا یک دروازه‌بانی که باید از آن عقب سر همه داد بزند.
(می‌خندد) نه من چهره کاریزماتیکی ندارم. البته در زندگی شخصی‌ام کاملا فرق می‌کنم.
*یعنی اتفاق خاصی در زندگی شخصی‌ات افتاده؟
نه. مثل هر آدمی که در زندگی‌اش یک سری اتفاق خوب می‌افتد و یک سری اتفاق ناخوشایند، من در زندگی‌ام این چیزها را داشته‌ام. ولی به طور کلی از زندگی‌ام راضی‌ام.
*وقتی می‌خواستی به پرسپولیس بیایی، شناختی از فوتبال آسیا و تیم پرسپولیس داشتی؟ می‌دانستی این تیم یکی از پرتماشاگرترین تیم‌های آسیاست؟
می‌دانستم پرسپولیس باشگاه بزرگی است. وقتی یک پیشنهاد از چنین باشگاهی داری، یعنی شما را به یک میدان بزرگ مسابقه طلبیده‌اند.
*پرسپولیس را از کجا می‌شناختی؟
از طریق اینترنت و مطالعه، اطلاعاتی کسب کرده بودم در مورد پرسپولیس. می‌دانستم که پرتعدادترین هواداران و بازیکنان بزرگی دارد.
*ایمون زاید می‌گفت قبل از آمدنم به ایران، از طریق اینترنت تحقیق کرده بودم و فهمیده بودم که پرسپولیس پول بازیکنان خارجی‌اش را نمی‌دهد. این موضوع شما را نگران نمی‌کرد؟
من چیزی در این مورد ندیده بودم در اینترنت.
*اولین بازی خانگی که برای پرسپولیس انجام دادی، بازی با الشباب بود. همان مسابقه‌ای که 82 هزار تماشاگر داشت. فکر می‌کردی این همه تماشاگر برای دیدن این مسابقه به ورزشگاه بیایند؟
من از سایت‌های مختلف مخصوصا از یوتیوب دیده بودم که برای بازی‌های خانگی پرسپولیس چقدر تماشاگر به ورزشگاه می‌آیند. این یک جو خیلی خوب بود که من قبل از آمدن به ایران، در اینترنت آن را دیده بودم.
*تا قبل از بازی با الشباب، سابقه حضور در مسابقه‌ای را داشتی که این تعداد تماشاگر داشته باشد؟
من دیده بودم که برای یک مسابقه این تعداد تماشاگر بیاید ولی خودم تجربه حضور در چنین مسابقه‌ای را نداشتم. من هم در بازی‌های پرتماشاگر حضور داشته‌ام اما نه با این تعداد.
*فکر می‌کردی روزی به تیمی بیایی که این همه تماشاگر داشته باشد؟
یکی از اهداف من این است که به سطحی از دروازه‌بانی برسم که این تعداد تماشاگر بیایند و بازی من را ببینند.
*بازی با الهلال، اولین بازی خود شما بود. اولین بازی پرسپولیس در آسیا هم به حساب می‌آمد. قبل از بازی استرس نداشتید؟
من می‌دانستم انتظارات از یک بازیکن خارجی بیشتر از بازیکنان داخلی است. می‌دانستم که مسابقه هم خیلی حساس است. نمی‌گویم استرس نداشتم ولی به محض این‌که مسابقه شروع شد، همه چیز به روال عادی برگشت و همه اعضای تیم عملکرد خوبی داشتیم. فقط حیف شد که آن‌ها را نبردیم. امیدوارم بتوانیم در ورزشگاه آزادی آن‌ها را شکست دهیم.
*در مورد حساسیت‌های بازی تیم‌های ایرانی با تیم‌های کشورهای عربی چیزی شنیده بودی؟
بله. یکی از دوستانم که راننده تاکسی است برایم تعریف کرده بود.
*در بازی با الهلال چند توپ خوب گرفتید. ولی یک ضربه کاشته را خوردید. اگر بتوانید آن ضربه را الان بازسازی کنید، باز هم گل می‌شود؟
من نمی‌دانم ولی چیزی که می‌توانم بگویم این است که اگر آن موقعیت تکرار شود، باز هم باید همان رفتار را نشان دهم چون بر طبق رفتار دروازه‌بانی است. که خط دفاعی را بچینم و خودم جاگیری کنم. نمی‌توانم بگویم اگر این صحنه بازسازی شود، آن را می‌گیرم. شاید بتوانم و شاید نتوانم. کسی پاسخ این سوال را نمی‌داند.
*پرسپولیس در لیگ برتر ایران و لیگ قهرمانان آسیا نتایجی می‌گیرد که تفاوت محسوسی دارند. در آسیا حریفانش را با نتایج پرگل شکست می‌دهد و در خانه الهلال مساوی می‌کند، اما در لیگ برتر چنین نتایجی نمی‌گیرد. دلیل این ماجرا چیست؟
نمی‌توانم به این سوال پاسخ بدهم چون نمی‌دانم دلیلش چیست. من به اندازه کافی اینجا نبوده‌ام که این موضوع را ریشه‌ای بررسی کنم.
*در مورد گذشته‌تان هم صحبت می‌کنید که فوتبال را چطوری شروع کردید و در کدام باشگاه‌ها بوده‌اید؟
فوتبال را از حدود 20 سال پیش شروع کردم. از 16 سالگی هم شروع کردم به دروازه‌بانی برای تیم‌های بزرگسال. من 16 سال تمام است که بدون وقفه دارم در لیگ‌های مختلف دروازه‌بانی می‌کنم. فوتبال را از باشگاه برزا در شهر خودم شروع کردم. البته یک باشگاه کوچکی است. بعد رفتم باشگاه چیلی که یک باشگاه بزرگ‌تر است. 6 سال آنجا بودم و بعد رفتم کرواسی. در باشگاه کامن انگلاد. بعد به انتخابات روزنامه‌نگاران ورزشی کرواسی در یکی از روزنامه‌های این کشور به عنوان بهترین دروازه‌بان لیگ این کشور انتخاب شدم. بعد برگشتم به بوسنی و شهر ترابنیک و در آنجا بازی کردم. بعد در باشگاه اسلوودا در شهر توزلا بازی کردم. باشگاه‌های رادنیک ، رودان و بوراس مقصدهای بعدی من بودند. در کنار این تیم به جام یوفا رفتم. قهرمان لیگ بوسنی هم شده‌ام.
*بازی ملی هم دارید؟
در مسابقه‌ای که بوسنی با پرتغال داشت من روی نیمکت نشسته بودم. همچنین در تمامی بازی‌های مقدماتی بوسنی برای جام جهانی، من روی نیمکت نشسته بودم.
*چند بازی ملی دارید؟
3 مسابقه ملی. البته 15 بازی ملی هم برای تیم زیر 21 سال بوسنی دارم.
*یک رکوردی هم دارید که 722 دقیقه در لیگ بوسنی گل نخوردید.
در همین باشگاه بوراس بودم که این اتفاق افتاد.
*بازیکنان اروپایی دوست دارند در اروپا بازی کنند که جای پیشرفت بیشتری هم دارد. حضور در ایران را یک بدشانسی می‌دانید یا یک بلیت بخت‌آزمایی؟
من طبیعتا با پیشنهاد یک باشگاه بزرگ اروپایی مواجه نشدم. از این طرف هم پیشنهاد باشگاه پرسپولیس به عنوان یک باشگاه بزرگ آمد، که خیلی هم روشن و واضح بود. من هم آن را قبول کردم.
*میثاق معمارزاده یکی از مدعیان پوشیدن پیراهن تیم ملی است. فکر می‌کنی می‌توانی با او رقابت کنی؟
من مربی و کارشناس نیستم که بخواهم سطح کسی را تعیین کنم. ولی به اینجا آمده‌ام که بازی کنم و تمرین کنم. این هم که چه کسی بازی کند، بستگی به نظر مربی دارد که تشخیص بدهد چه کسی در آن لحظه آماده‌تر است. ضمن این‌که روابط من و میثاق بسیار حسنه است.
*فکر می‌کنی در لیگ ایران چند دروازه‌بان بهتر از خودت داریم؟
من با همه دروازه‌بان‌های ایرانی آشنایی ندارم. ولی دروازه‌بان استقلال را بیشتر از همه می‌شناسم. البته من نمی‌دانم سن او چقدر است ولی نشان داده که دروازه‌بان باتجربه‌ای است. دروازه‌بان سپاهان هم کیفیت خوبی دارد. از طرف دیگر میثاق معمارزاده خودمان هم تجربه خوبی دارد ولی با کمی بدشانسی مواجه می‌شود.
*دلیل ضعف میثاق را بدشانسی می‌دانید؟
نمی‌دانم چه چیزی هست. ولی به هر حال بدشانسی هم یک نقشی دارد.
*قبول دارید که یکی از بزرگ‌ترین مشکلات فنی پرسپولیس در دروازه‌اش بوده؟
من بازی‌های قبلی را ندیده‌ام و نمی‌توانم اظهار نظر کنم.
*چیزی که باعث می‌شود پرسپولیس در لیگ برتر مدعی نباشد چیست؟
از زمانی که من آمده‌ام، پرسپولیس فقط یک باخت در لیگ برتر داشته. به نظر من پرسپولیس در لیگ هم خوب بازی می‌کند. با وجود تمام محرومان و مصدومانش، عملکرد خوبی را به نمایش می‌گذارد. شاید سال آینده از این هم بهتر شود.
*سال آینده با حضور خود شما؟
همه چیز بستگی به فدراسیون فوتبال دارد که اجازه حضور دروازه‌بان‌های خارجی را بدهد یا نه.
*پرسپولیس غیر از این‌که خودش تیم بزرگی است، الان مربی بزرگی هم دارد. قبل از آمدن به ایران، در مورد دنیزلی چیزی شنیده بودید؟
نام دنیزلی در ترکیه یک نام بزرگ است و همیشه با ممیزی عنوان می‌شود. او می‌تواند شرایط را هل بدهد به سمت بهبودی.
*چقدر از این نتایج خوبی که پرسپولیس در آسیا و لیگ برتر گرفته برگرفته از حضور دنیزلی است؟
دنیزلی به عنوان رئیس کادر فنی، نقش زیادی داشته و ما هم سعی می‌کنیم دستورات فنی او را مو به مو اجرا کنیم.
*لیگ ایران چه کیفیتی دارد؟ کیفیت آن بالاست؟
چیزی که من از لیگ ایران برای خودم متصور بودم، دقیقا همان چیزی است که وقتی به ایران آمدم دیدم. بازیکنان فیزیکی هستند و فوتبال خوبی هم بازی می‌کنند.
*فوتبال ایران معروف به این است که تکنیک بازیکنانش برتر از تاکتیک‌های گروهی‌اش است.
البته ایران هم مثل سایر نقاط دنیا، مشکلاتی از این نظر دارد. ولی ما در ایران تیم‌هایی داریم که هم از نظر تکنیکی، هم از نظر تاکتیکی خوب کار می‌کنند.
*تفاوت لیگ فوتبال ایران و بوسنی چقدر است؟
به نظر من لیگ ایران قوی‌تر از لیگ بوسنی است. البته در بوسنی هم بازیکنان مستعدی داریم که آن‌ها هم می‌توانند بروند در کشورهای دیگر بازی کنند.
*اگر قرار بود خودتان را بگذارید جای ما و به آودوکیچ از 100 نمره بدهید، چه نمره‌ای را برای او در نظر می‌گرفتید؟ با توجه به این‌که آودوکیچ 270 دقیقه بازی کرده و 2 گل خورده.
اگر این شرایطی که شما گفتید را در نظر بگیرم، از نظرم عالی است. حتی ممکن است به خودم تبریک هم بگویم.
*پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا در گروه مرگ قرار گرفته بود. از طرفی قیمت مهاجمان سه حریف آسیایی پرسپولیس چیزی حدود نیمی از بودجه لیگ ایران بود. این موضوع برای شما و سایر بزیکنان استرس درست نمی‌کرد؟
به نظرم مهم نیست کی چقدر حقوق می‌گیرد. آن‌ها هم آدم هستند و بال برای پرواز ندارند. اتفاقا فقط همان دو گلی که آن‌ها به پرسپولیس زدند را می‌شود از جانب آن‌ها به رسمیت شناخت.
*با این شرایط آینده پرسپولیس در آسیا چطور خواهد بود؟
من از اولی که به ایران آمدم می‌دانستم پرسپولیس در گروه مرگ است و کسی هم انتظار نداشت ما چنین نتایجی بگیریم. مهم این است که ما از این مرحله سربلند بیرون برویم. باید همین روندی که در پیش گرفته‌ایم را ادامه بدهیم. ما الان یک شانس عالی داریم و آن این است که دو مسابقه خانگی داریم و می‌توانیم با کسب چهار امتیاز دیگر، به عنوان سرگروه صعود کنیم.
*می‌دانید که الان هواداران پرسپولیس از شما قهرمانی در آسیا را می‌خواهند.
اگر چنین خواسته‌ای دارند، ما تمام تلاشمان را می‌کنیم تا آرزوی آن‌ها را برآورده کنیم. ولی مهم‌تر از همه این است که این سه مسابقه باقی‌مانده را به بهترین نحو انجام دهیم.
*پرسپولیس با جذب چند بازیکن دیگر توان قهرمانی در آسیا را دارد؟
تصمیم‌گیری این موضوع با مربی و باشگاه است که ببینند اصلا نیازی هست بازیکن بگیرند یا خیر. بعد می‌شود در مورد این موضوع صحبت کرد. در حال حاضر تیم ما تیم بدی نیست. تیم خوبی را در اختیار داریم. الان هم برای این‌که حاصل تلاشمان به هدر نرود، باید فعلا به فکر این سه بازی باقی‌مانده باشیم تا از گروهمان صعود کنیم. بعد هم اگر نیاز بود با جذب چند بازیکن نتایج بهتری بگیریم.
*الان پرسپولیس شانس این را دارد که به عنوان سرگروه صعود کند و در مرحله بعد میزبان باشد.
من امیدوارم این‌طوری باشد. چون اگر در مرحله بعد میزبان باشیم، کارمان خیلی راحت می‌شود.
*بیایید تعارف را برای چند لحظه کنار بگذاریم. شما از مبلغ قراردادتان رضایت دارید؟
البته که راضی هستم.
*شاید اگر به یک تیم عربی می‌رفتید پول خیلی بیشتری می‌گرفتید.
وقتی من پای برگه قرارداد را امضا کرده‌ام یعنی از همه چیز آن رضایت داشته‌ام.
*بزرگ‌ترین آرزوی شما چیست؟ دوست دارید به کجا برسید؟
مهم این است که آدم سالم باشد و طعم خوشبختی را به این شکل در زندگی بچشد.
*فکر کنید الان لیگ تمام شده و دیگر قانون منع جذب دروازه‌بان خارجی هم وجود ندارد. از طرفی از باشگاه‌های استقلال و پرسپولیس هم پیشنهاد دارید. کدام پیشنهاد را قبول می‌کنید؟
من الان بازیکن پرسپولیس هستم و در این تیم احساس مطلوبی دارم. فکر می‌کنم دوباره پیشنهاد پرسپولیس را قبول می‌کنم.
*ماجرای آی تی سی شما را آخرش هم نفهمیدیم که چه شد. می‌گفتند پرسپولیس برای صدور آی تی سی شما 80 هزار دلار پول داده.
این مربوط به مذاکرات دو باشگاه می‌شود و خوب نیست من در آن دخالت کنم.
*نکته‌ای که برای ما عجیب است این‌که خیلی کم حرف هستید. مثل گلرهای دیگر نیستید که عصبانی باشید و حرف‌های زیادی برای گفتن داشته باشید.
من فقط زمانی که لازم باشد صحبت می‌کنم. آدم باید از طریق اعمالش قدرت را به دست بیاورد نه از راه داد و بیداد کردن.
*علی کریمی محبوب‌ترین بازیکن باشگاه پرسپولیس است. به نظرت شخصیت او چطور است؟
رابطه من با او فوق‌العاده حسنه است. او بازیکن خیلی بزرگی است.
*دنیزلی در کشور خودش یک نابغه است. مخصوصا ادبیات او خیلی معروف است. عجیب‌ترین حرفی که در این مدت به شما زده چه بوده؟
قبل از بازی با الهلال با زبان بوسنیانی یک چیزی به من گفت. (در این لحظه رضا چلنگر با تعجب به او نگاه می‌کند و می‌گوید: چشم من را دور دیده‌اند!)
*چه چیزی گفت؟
گفت 90 دقیقه با تو هستم. برو داخل بجنگ. این را با زبان بوسنیایی گفت.
*بهترین دوستی که در تیم پرسپولیس داری چه کسی است؟
من با همه بازیکنان رابطه خوبی دارم، مخصوصا آن‌هایی که می‌توانند انگلیسی صحبت کنند. با شیث رضایی و هاشمیان و کاظمیان و اولادی رابطه خوبی دارم. آن‌ها انگلیسی بلدند و با من زیاد صحبت می‌کنند. حتی وحید هاشمیان یک سی دی هم به من هدیه کرد برای آموزش زبان فارسی.
*تلاش می‌کنی فارسی یاد بگیری؟
اگر قرار باشد اینجا بمانم باید یاد بگیرم.
*در ایران اوقات فراغت را چه کار می‌کنی؟
استراحت می‌کنم و معمولا با چند دوست بوسنیایی که دارم بیرون می‌روم.
*با هواداران چه رابطه‌ای داری؟
من که از هواداران خیلی راضی‌ام، ولی آن‌ها را نمی‌دانم.

قدیمی 04-14-2012
mohammad.90 آواتار ها
mohammad.90 mohammad.90 آنلاین نیست.
مدیر بخش ورزش

سپاسها: : 7,242

6,424 سپاس در 3,063 نوشته ایشان در یکماه اخیر
پیش فرض هفته سی‌ام لیگ برتر فوتبال

هفته سی‌ام لیگ برتر فوتبال/صدای نفس استقلال پشت گوش سپاهان/ پیروزی پرگل آبی‌ها برابر صباهفته سی‌ام مسابقات فوتبال لیگ برتر باشگاه‌های کشور با برتری پرگل استقلال مقابل صبای قم و کاهش اختلاف امتیاز این تیم با صدرجدول به اتمام رسید تا رقابت برای کسب عنوان قهرمانی در هفته‌های پایانی جذاب‌تر شود.به گزارش خبرنگار مهر، تیم‌های استقلال و صبای قم از ساعت 19 امروز جمعه برگزارکننده آخرین دیدار از هفته سی‌ام مسابقات فوتبال لیگ برتر باشگاه‌های کشور بودند. این بازی جذاب که برای تماشای آن کمتر از 15 هزار تماشاگر به ورزشگاه آزادی تهران آمده بودند در پایان به برتری 3 بر صفر استقلال انجامید.
استقلال که به دنبال تساوی یک بر یک سپاهان مقابل پرسپولیس فرصتی مغتنم برای کاهش اختلاف امتیاز خود با صدرنشین لیگ برتر پیدا کرده بود در مصاف با صبای قم با میل تهاجمی بالا به میدان آمد و در همان نیمه اول سه گل وارد دروازه میهمان خود کرد.
نخستین گل استقلال را پژمان منتظری در دقیقه 16 وارد دروازه تیم صبای قم کرد. مدافع پیش تاخته آبی پوشان با دریافت پاس عمقی از فریدون زندی به راحتی دروازه حامد لک را گشود و استقلال را پیش انداخت.
10 دقیقه پس از گلزنی پژمان منتظری نوبت به "گوران یرکوویچ" رسید که دروازه صبا را برای بار دوم باز کند. این مهاجم صربستانی توپ ارسالی توسط "جی لوید ساموئل" از جناح چپ را با ضربه سر شیرجه‌ای به تور دروازه صبا چسباند و اختلاف را به دو گل رساند.
تیم صبا که با این دو گل غافلگیر شده بود، برای تغییر نتیجه تلاشی نافرجام داشت و حملاتی چشم بسته روی دروازه رحمتی که نتیجه‌ای در برنداشت تا اینکه در دقیقه 43 میثم حسینی گل سوم استقلال را به ثمر رساند.
در فاصله دو دقیقه مانده به پایان بازی در نیمه اول آرش برهانی پس از یک و دو با گوران یرکوویچ توپ را به سمت دروازه لک زد که سنگربان صبا توپ را به صورت ناقص دفع کرد. در این بین میثم حسینی با حضور به موقع در محوطه جریمه صبا توپ سرگردان را به تور دروازه تیم قمی چسباند و باعث شد استقلال با برتری 3 بر صفر به رختکن برود.
استقلال در نیمه دوم با هدف حفظ نتیجه و توان خود برای دیدار حساس با الجزیره امارات در هفته چهارم از مرحله گروهی مسابقات فوتبال لیگ قهرمانان باشگاه‌های آسیا وارد زمین شد. صبای قم اما به مراتب بهتر از نیمه اول بازی کرد و فرصت‌های زیادی برای تغییر نتیجه بدست آورد که به سد محکم رحمتی و تیر دروازه آبی پوشان برخورد کرد. در این نیمه تیم صبا دو بار تیر دروازه استقلال را به لرزه درآورد تا آه عبدالله ویسی به آسمان بلند شود. این تیم در نیمه اول هم یک بار توپ را به تیر دروازه استقلال زده بود.
درنهایت استقلال این بازی را با برتری 3 بر صفر پشت سر گذاشت و 58 امتیازی شد تا در فاصله یک امتیازی سپاهان صدرنشین قرار گیرد. قضاوت دیدار استقلال - صبای قم برعهده علیرضا فغانی بود. او در این بازی به آندرانیک تیموریان، میلاد میداودی و میثم حسینی از تیم استقلال و مرتضی کاشی از تیم صبای قم کارت زرد نشان داد.
جدول رده بندی لیگ برتر:
1- سپاهان اصفهان 59 امتیاز
2- استقلال 58 امتیاز
3- تراکتورسازی تبریز 56 امتیاز
4- صبای قم 46 امتیاز
5- نفت تهران 45 امتیاز
6- ذوب آهن اصفهان 42 امتیاز
7- فولادخوزستان 39 امتیاز - تفاضل گل 2+
8- داماش گیلان 39 امتیاز - تفاضل گل 3-
9- صنعت نفت آبادان 39 امتیاز - تفاضل گل 7-
10- فجرسپاسی شیراز 38 امتیاز
11- سایپای البرز 37 امتیاز - تفاضل گل 9+
12- پرسپولیس 37 امتیاز - تفاضل گل 1+
13- راه آهن شهرری 35 امتیاز - تفاضل گل 2-
14- مس کرمان 35 امتیاز - تفاضل گل 9-
15- ملوان بندرانزلی 34 امتیاز
16- شاهین بوشهر 31 امتیاز
17- شهرداری تبریز 29 امتیاز
18- مس سرچشمه 19 امتیاز

هرگه که ترا دهیم دردی ،
نالان شوی و به سویم ایی

هر دم که ترا دهم شفایی ،
یاغی شوی و دگر نیایی . . .
ای بنده تو سخت بیوفایی ...
کاربران زیر از mohammad.90 به خاطر پست مفیدش تشکر کرده اند :
قدیمی 04-16-2012
SOHRAB_HAZHII آواتار ها
کاربر فعال

پیش فرض بازی بعد

لیگ قهرمانان آسیا

پرسپولیس ایران الغرافه قطر

سه شنبه29فروردین

ساعت :17

ورزشگاه آزادی

داور:روشن ایرماتف

قدیمی 04-16-2012
SOHRAB_HAZHII آواتار ها
کاربر فعال

پیش فرض کنفرانس خبری

حضور هواداران شور و حال متفاوتي دارد/ دنیزلی: تمام فکر و ذکرمان برد الغرافه است

سرمربي پرسپوليس گفت: تمام فكر و ذهن ما اين است كه با پيروزي برابر الغرافه، هم هواداراني كه به ورزشگاه مي‌آيند و هم آنهايي كه نمي‌آيند را خوشحال كنيم

به گزارش سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، مصطفي دنيزلي در کنفرانس مطبوعاتی قبل از بازی برگشت تیم های پرسپولیس با الغرافه در جمع اصحاب رسانه گفت: سه‌شنبه پرسپوليسي را خواهيد ديد كه با تمام وجود بازي مي‌كند و پيروز مي‌شود. ديدار رفت ما در قطر يك بازي عجيب بود، چرا كه براي هر دو تيم بازي با يك نتيجه‌ غیر قابل پیش بینی آغاز شد.
وی افزود: ما روند رو به رشدي داريم و اين روند به رشد ما، هم به لحاظ فردي و هم به لحاظ تيمي کمک می کند و اين مزيتي است كه سعي مي‌‌كنيم در ادامه راه نيز آن را حفظ كنيم.
سرمربی پرسپولیس در ادامه تصریح کرد: ما از دو بازي خانگي پيش‌روي خود، سه یا چهار امتياز احتياج داريم اما براي كسب چهار امتياز به ميدان نمي‌‌رويم، بلكه هدف‌مان كسب هر شش امتياز است.مي‌دانيم كه رقبایمان تيم‌هاي خوبي هستند، ولي ما هم تيم قدرتمندی داریم و مسئوليت‌هايمان را به خوبي درک می کنیم و یقین داریم براي فوتبال ايران بايد پيروز شويم.
دنیزلی ادامه داد: بازيكنان ما هم به مسئوليت خود به خوبي واقف هستند و باز هم فردا پرسپوليسي را خواهيد ديد كه با تمام وجود بازي مي‌كنند. ما اين كار را به خوبي انجام مي‌دهيم و به نتيجه‌ دلخواه‌مان مي‌رسيم.
سرمربی سرخپوشان در پاسخ به اين سوال كه تا چه اندازه اميدوار است كه تيمش با يك نتيجه‌ پر گل الغرافه را شكست دهد، گفت: در فوتبال آمادگي‌ها براي بردن انجام مي‌شود و اين كه حريف را با چند گل شكست دهيم، قابل برنامه‌ريزي نيست. پرسپوليس اكنون بين تمام تيم‌هاي حاضر در آسيا بيشترين گل زده را دارد و اين نكته مثبتي براي ما است.در نهايت آن چيزي كه مهم است پيروز شدن و كسب سه امتياز بازي است و تعداد گل چندان اهميتي ندارد.
مصطفی دنیزلی در مورد شناخت حريفان پرسپوليس از اين تيم در دور برگشت اظهار داشت: قطعا حريفان ما نسبت به دور رفت اطلاعات بيشتري از ما دارند اما اين در مورد ما هم صدق مي‌كند و ما هم آنها را بيشتر مي‌شناسيم. تيم ما قابليت تغيير تاكتيك زيادي دارد و ما هر گاه نياز باشد شيوه بازيمان را تغيير مي‌دهيم. البته اميدوارم در بازي فردا بدون نياز به تغيير شيوه بازي پيروز شويم.
سرمربي پرسپوليس در ادامه در خصوص هواداران پرسپولیس گفت: مطمئنا بازي‌هاي خانگي در حضور هواداران شور و حال متفاوتي دارد و فكر مي‌كنم سه شنبه هم چنين جوي در ورزشگاه آزادي وجود داشته باشد.
وي درباره تحليل خود از گروه تيمش و دومین تیم صعود کننده از این گروه افزود: با توجه به بازي‌هاي پيش رو و اين كه تيم‌ها چند بازي در خانه و چند بازي در خارج از خانه دارند به نظر مي‌رسد كه پس از ما الهلال عربستان شانس بيشتري براي صعود به مرحله بعد دارد. هر چند در فوتبال در يك ثانيه ممكن است همه چيز تغییر کند.

____________________________________________________________ ___________________

سیلاس: با آمادگي كامل آمده ایم و به امتياز گرفتن از ورزشگاه آزادي اميدوار هستیم

سيلاس سرمربي برزيلي تیم فوتبال الغرافه در کنفرانس مطبوعاتی پیش از دیدار برگشت تیم های پرسپولیس و الغرافه در جمع خبرنگاران گفت: ما با آمادگي كامل در اين بازي حضور خواهیم يافت و به امتياز گرفتن از ورزشگاه آزادي اميدوار هستیم.
سرمربي الغرافه افزود: من تجربه كار با بازيكنان ايراني را پيش از اين دارم. قبل از اين با هادي عقيلي كار كرده‌ام. او بازيكن بسيار خوب و حرفه‌اي است. چيزي كه من از بازيكنان ايراني شاغل در ليگ‌هاي عربي ديده‌ام اين است كه آن‌ها بازيكنان بسيار خوبي در سطح فوتبال آسيا هستند. سیلاس در خصوص این بازي تصریح کرد: پرسپوليس در شرايط بسيار خوبي به سر مي‌برد. آن‌ها با 7 امتياز تيم اول اين گروه هستند و اين مي‌تواند در بازي فردا كمك زيادي به آن‌ها بكند. گذشته از اين، آن‌ها در اين ديدار از امتياز ميزباني و تماشاگران پرشور خود بهره‌مند هستند اما اين به اين معنا نيست كه ما از پيش باخته هستيم.
وی ادامه داد: ما بعد از شكست در بازي رفت متوجه شديم كه پرسپوليس با 7 امتيازي كه دارد، تا حدودي صعود خود را به دور بعد مسجل كرده و شانس اول صعود از اين گروه است. بعد از پرسپوليس، هر سه تيم الشباب، الغرافه و الهلال شانس زيادي براي صعود از اين گروه دارند. ما تمام تلاشمان را مي‌كنيم تا در اين بازي نتيجه خوبي كسب كنيم و به صعود اميدوار باشيم.
سرمربي برزيلي الغرافه درباره اين سوال كه آيا تيم شما كامل است و تمام بازيكنان حضور دارند و آيا اينكه جو ورزشگاه آزادي بر روي بازيكنان شما تاثير نمي‌گذارد، گفت: ما تمام بازيكنان‌مان را در اختيار داريم و محروم و مصدومي نداريم. در مورد تماشاگران هم بايد بگويم كه يكي از شيريني‌هاي فوتبال حضور تماشاگران در ورزشگاه‌ها است.
سيلاس درباره اين سوال كه در بازي گذشته روي خط حمله شما مانور بسيار زيادي داده شد اما مهاجمان شما نتوانستند انتظارات را برآورده كنند، گفت: به طور قطع تمرين‌هاي اختصاصي را با مهاجمانمان داشته‌ايم و آن‌ها را براي اين ديدار آماده‌ كرده‌ايم. همه شاهد بودند كه در بازي قبلي خط دفاعي ما چند اشتباه بچه‌گانه داشت و به همين خاطر بازي را واگذار كرديم. اگر در اين بازي در خط دفاعي اشتباهي نداشته باشيم، مي‌توانيم دست پر به قطر برگرديم.

ویرایش توسط SOHRAB_HAZHII : 04-16-2012 در ساعت 09:33 PM
قدیمی 04-17-2012
SOHRAB_HAZHII آواتار ها
کاربر فعال

پیش فرض نتیجه

تیم فوتبال پرسپولیس با نتیجه تساوی یک بر یک برابر الغرافه متوقف شد

به گزارش سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، از دور رفت گروه Dمرحله مقدماتی جام قهرمانی باشگاه های آسیا، دیدار دو تیم پرسپولیس و الغرافه در ورزشگاه آزادی با نتیجه تساوی دو تیم به پایان رسید.
این دیدار که در حضور 96200 نفر از هواداران سرخ برگزار شد با حملات دو تیم در نیمه اول ادامه یافت تا در نیمه دوم و در دقیقه74 فرهاد مجیدی مهاجم الغرافه با دریافت کارت زرد دوم از زمین اخراج شد. ده نفره شدن تیم قطری باعث شد تا سرخپوشان به حملات خود بیافزایند و نتیجه آن نیز گل دقیقه 85 علی کریمی بود.
اما این برتری دقایقی بیشتر دوام نداشت که در اولین دقیقه وقت تلف شده لاورنس با یک شوت نتیجه را به تساوی رساند.
با این تساوی پرسپولیس همچنان با 8 امتیاز در صدر جدول قرار دارد.

پرسپولیس:
آسمیر آودوکیچ، شیث رضایی، محمد نصرتی، شیث رضایی، مهرداد پولادی، سامان آقازمانی، امیر حسین فشنگچی، علی کریمی، غلامرضا رضایی( از دقیقه 81 وحید هاشمیان)، محمد نوری، هادی نوروزی( از دقیقه63 جواد کاظمیان) و ایمون زائد( از دقیقه 87 مهدی مهدوی‌کیا)

سرمربی: مصطفی دنیزلی

قدیمی 04-17-2012
SOHRAB_HAZHII آواتار ها
کاربر فعال

عصبانیت شدید دنیزلی، بعد از بازی با الغرافه

به گزارش خبرآنلاین؛ مصطفی دنیزلی سرمربی پرسپولیس بعد از تساوی تیمش مقابل الغرافه قطر، بازیکنان خود را به داخل رختکن فرستاد اما خودش بیرون ایستاد و در رختکن را بست. او که چهره اش از شدت عصبانیت کاملا سرخ شده بود، سیگاری روشن کرده بود و با هیچ کسی صحبت نمی کرد. حتی وقتی مترجمش به سمت او رفت و گفت که همراه او برای مصاحبه برود، به مترجمش اشاره کرد که بعدا می آید.

قدیمی 04-17-2012
SOHRAB_HAZHII آواتار ها
کاربر فعال

پیش فرض هاشمیان

هاشمیان: بی تجربگی کردیم / البته بدشانس هم بودیم

فوتبال ملی - وحید هاشمیان می گوید تیمش به بی تجربگی برد برابر الغرافه را از دست داده است.

به گزارش خبرآنلاین ؛ وحید هاشمیان درباره تساوی با الغرافه می گوید:« باید بازی را می بردیم اما کم تجربگی کردیم و نتوانستیم برتری مان را حفظ کنیم. منطقی این بود که در شرایط پیش افتادن ، بازی را حفظ کنیم اما به یکباره با یک شوت غافلگیر شدیم. البته کمی هم بدشانس بودیم . توپ های مان گل نشد. الغرافه هم دیگر چیزی برای از دست دادن نداشت و فقط آمده بود تا به ما نبازد. که در آخر هم یک امتیاز گرفتند.»

قدیمی 04-21-2012
SOHRAB_HAZHII آواتار ها
کاربر فعال

پیش فرض تهدید فیفا

خطر‌کسر‌9‌امتياز و حذف‌پرسپوليس‌از‌ليگ‌قهرمانان

پس از صدور حکم کميته انضباطي مبني بر پرداخت مطالبات آرفي،
فيفا پرسپوليس را تهديد کرد در صورتي که اين کار را انجام ندهد
با کسر امتياز و حذف از آسيا مواجه خواهد شد.

به نقل از فارس، ‌اشپیتیم آرفی مهاجم پیشین پرسپولیس
که سال 88 با عقد قرارداد 2 ساله به این تیم پیوست هنوز
بخشی از مبلغ قراردادش را دریافت نکرده و به همین دلیل
باشگاه پرسپولیس در آستانه کسر امتیاز و حذف از لیگ قهرمانان
آسیا قرار دارد. این در حالی است که پرسپولیس پیش از این نیز در
زمان مربیگری افشین قطبی در لیگ هفتم به دلیل شکایت رافائل
بازیکن نیجریه‌ای با کسر 6 امتیاز مواجه شده بود.

نبوی مدیر برنامه‌های اشپیتیم آرفی در این باره به فارس گفت:
آرفی در تاریخ 9 اردیبهشت سال 88 و در زمان مدیریت عباس
انصاری‌فرد با عقد قرارداد دو ساله به پرسپولیس پیوست اما
هنوز بخشی از پول وی و همین طور 10 درصد قانونی من پرداخت
نشده است.

وی ادامه داد: سال گذشته و پس از اینکه مذاکرات‌مان با انصاری‌فرد
و کاشانی به نتیجه نرسید به کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال
ایران شکایت کردیم. انصاری‌فرد و کاشانی به وعده‌هایی که دادند
عمل نکردند و ما مجبور به شکایت شدیم. دی‌ماه سال 90 کمیته
انضباطی حکم داد و اعلام کرد باشگاه پرسپولیس باید طلب آرفی
بدهد که این پول شامل 10 درصد من نیز می‌شود.

مدیر برنامه‌های مهاجم پیشین پرسپولیس خاطرنشان کرد: با توجه
به اینکه این موضوع پیگیری نشد شکایت‌مان را به فیفا بردیم. اواسط
فروردین در مقر فیفا حضور یافتم و حکم کمیته انضباطی فدراسیون
فوتبال ایران را به آنها نشان دادم. مسئولان فیفا اعلام کردند در
صورتی که پرسپولیس این پول را پرداخت نکند با جریمه‌ای معادل
کسر 9 امتیاز و همین‌طور حذف از لیگ قهرمانان آسیا مواجه خواهد
شد.

وی اضافه کرد: وقتی این شرایط را دیدم از مسئولان فیفا خواستم
دست نگه دارند و به آنها گفتم قرار است باشگاه پرسپولیس پول ر
ا بدهد. من ایرانی و پرسپولیسی هستم و به همین دلیل
نمی‌خواستم علیه یک تیم ایرانی چنین حکمی صادر شود.

نبوی گفت:‌ پس از این ماجرا با زارع قائم مقام باشگاه پرسپولیس
صحبت کردم تا اینکه روز گذشته با رویانیان جلسه داشتم. پیش
از جلسه وقتی به رویانیان گفتم آرفی از پرسپولیس طلبکار است
تعجب کرد و به همین دلیل خواستار برگزاری جلسه شد. وی
چهارشنبه با من تماس گرفت و روز گذشته با هم جلسه داشتیم.

مدیر برنامه‌های آرفی اظهار داشت: رویانیان اولین مدیری است
که با من تماس گرفت که این رفتار او ارزشمند است. او مدیر
خوبی است و من به خاطر شخصیت رویانیان و اینکه ایرانی و
پرسپولیسی هستم اعلام کردم به پرسپولیس مهلت می‌دهم
تا طلب من و آرفی را پرداخت کند.

وی گفت:‌ در زمان پیگیری این موضوع دلالان عربی با من تماس
گرفتند و اعلام کردند به شما پول می‌دهیم تا شکایت‌تان را پیگیری
کنید. نمی‌دانم آنها چگونه متوجه ماجرا شدند اما با توجه به
حکم کمیته انضباطی و تهدید فیفا به من پیشنهاد کردند در
ازای دریافت مبلغی شکایتم را پیگیری و پرسپولیس را محروم کنم.
در جواب به آنها گفتم حاضر به چنین کاری نیستم چرا که
من ایران و پرسپولیس را دوست دارم.

کاربران زیر از SOHRAB_HAZHII به خاطر پست مفیدش تشکر کرده اند :
پاسخ

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)