بازگشت   پی سی سیتی > ادب فرهنگ و تاریخ > فرهنگ و تاریخ > ایران ما > استان کرمانشاه

استان کرمانشاه در این تالار به بحث و بررسی مطالب مرتبط به استان کرمانشاه میپردازیم.

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 05-08-2011
li@
Guest

پیش فرض نبرد من!!!!

با عرض سلام خدمت مناليل كرمانشاه! البته به علت سانسور مطالب فوق العاده زيبا و مفيدم توسط مديران محترم نميخواستم ديگه پست بزارم ولي طي درخواستهاي مكرري كه توسط خانوم رزيتا و حاجي آقا كلانه انجام گرفت مبني بر اينكه بابا بيخال حالا ما يه چيزي گفتيم شما به بزرگواري خودتان ببخشيد و كلي ناله و خواهش كه اگه شما نباشي تالار سوت و كوره و از رونق مي افته واز اين حرفا !!...من هم خوب حساس !! و داراي يك قلب رئوف و مهربان كه اصلاً نميتونم دل كسي رو بشكنم!! و از طرفي خداوند از دانشمندان تعهد گرفته كه در برابر سيري ظالم و گرسنگي مظلوم ساكت نباشند!! ...وديگه اينكه مرد وقتي مشكلي داره گريه نميكنه و قدم ميزنه و سوت ميزنه!!...بر آن شديم كه باز اين تالار رو مزين كنيم به مطالب نغز و زيبايمان باشد..بر طبع دوستان كرماشاهي مقبول افتد...همانطور كه مرسومه پيشاپيش از كساني كه مرا در طبع اين مطالب ياري نمودند تشكرميكنم!!از جمله هاشم چركن! و شاپور شيت و ...!!يه وقت فكر نكنيد اسم نبرد من رو از روي كتاب ادلف هيتلر كپي كردم ها!! برعكس من و ادلف زماني سري از هم سوا بوديم و دوستان گرمابه و گلستان بوديم!! ..ولي از وقتي كه اسم كتابش رو از روي دست نوشته هاي من كش رفت ديگه با هم بهم زديم !و ديگه هيچي !...مطالب اين پست در خصوص نبردهاي من در محله كوچه ثبت و بالاي تپه است ..كهدر اون برهه اي از زمان از اهميت فراواني برخوردار بود!! ...از مديران محترم هم خواهشمندم شكلك هاي بنده رو براي ادامه مطالب فعال بفرمايند...

ویرایش توسط li@ : 05-08-2011 در ساعت 07:10 AM
جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید

قدیمی 05-08-2011
li@
Guest

جونم براتون بگه بچه هاي كوچه ما از دلاوران و پهلوانان عصر خودشون بودن(قبل انقلاب) كوچه ما دلاوران زيادي رو به دنيا تحويل داد از جمله ستار خان و باقر خان و آرش كمانگير و چگوارا و چند تاي ديگه كه الان يادم نيست به جامعه جهاني تحويل داديم..!!!!از اونجايي كه مثل امروزه پلي استيشن و از اين وسايل بازي سوسولي نداشتيم !و از سر بيكاري به قول قديمي ها چيزي نمانده بود (مژانگهاي خوه مان دراريم) به فكر كشور گشايي و حمله به مرز محله هاي ديگه مي افتاديم!! و بزرگترين دشمن اون روزگار ما جعفر آبادي ها بودن !كه هم مرز با محله ما بودن ! و هر از چند گاهي مرزهاي ما مورد تعرض و تاخت و تاز اونها به طرق مختلف قرار ميگرفت و گه گاهي جنگ هاي محدودي در ميگرفت و در 90 درصد اونها ما شكست ميخورديم و فرار رو برقرار ترجيح ميداديم چون جعفر آبادي ها بچه هاي چقر و جنگ آزموده روستايي بودند و همگي مجهز به سلاح دوربرد قلماسنگ(قلابسنگ) بودند و مادر مقابل اين سلاح اونا كه گلوله هاي اون از يك قلوه سنگ نيم كيلويي تشكيل شده بود و با صداي مهيبي(وينگه) از روي سر و يا بغل گوشمون رد ميشد ..تاب مقاومت نداشتيم!!!
کاربران زیر از به خاطر پست مفیدش تشکر کرده اند :
قدیمی 05-09-2011
li@
Guest

بس كه اين ملت شريف كرماشان به بنده لطف دارن و با تشكرهاي خودشون بنده رو شرمنده كردن ! سر از پا نميشناسم !! ..46نفر اين مطلب رو خوندن دريغ از يه تشويق يه تشكر و يا يك پست !!! ..مالدان نرمي!!!اراي ذوقو سليقه تان!!!!
قدیمی 05-09-2011
GhaZaL.Mr آواتار ها
GhaZaL.Mr GhaZaL.Mr آنلاین نیست.
کاربر خيلی فعال

سپاسها: : 312

1,461 سپاس در 592 نوشته ایشان در یکماه اخیر
Question مچكرم

نقل قول:
نوشته اصلی توسط li@ نمایش پست ها
بس كه اين ملت شريف كرماشان به بنده لطف دارن و با تشكرهاي خودشون بنده رو شرمنده كردن ! سر از پا نميشناسم !! ..46نفر اين مطلب رو خوندن دريغ از يه تشويق يه تشكر و يا يك پست !!! ..مالدان نرمي!!!اراي ذوقو سليقه تان!!!!

انتظارتون فقط
از بچه هاي كرمونشاس ؟
داستان داره جالب ميشه.... ادامه نداره؟
كرمونشاهي نيستم ولي مچكرم
قدیمی 05-09-2011
li@
Guest

ليلي خانم از همشهري ها توقع داشتم ! قصد من اين بود كه ماجراهاي دوران بچگي يه پسر شيطون كرمانشاهي رو به زبان طنز بيان كنم ! اصطلاحات و مكانهاي اشاره شده بيشتر براي كرمانشاهي ها و اهل محل جالبه ! البته شما لطف داريد!ولي گويا اين جماعت براشون جالب نيست كه ادامشو بشنون!منم خوب مطالب رو بايد خودم تايپ كنم! مثل اين حاجي كلانه و رزيتا خاتون كپي پيست كه نميكنم!!! اينه كه اينهمه زحمت رو وقتي كسي نميخوادش چرا بكشم!!يه مثل كردي هست كه ميگه!(خطاب به حاجي كلانه و رزيتا خاتون!):وقتي قي رم بزاني!سر ري يل ماطل به ماني!!!
قدیمی 05-09-2011
GolBarg GolBarg آنلاین نیست.
مدیر روانشناسی

سپاسها: : 1,221

2,009 سپاس در 660 نوشته ایشان در یکماه اخیر

سلام به دوست محترم علی اقا

علی اقا من بعنوان یکی از کاربران سایت میخواستم نظرمو درباره صحبت های شما بگم.

مطمئنا شما از این موضوع آگاهی دارین که شرط کار گروهی احترام به قوانین گروه می باشد.

خوب اینجا هم قوانین مربوط به خودش را دارد....

مسلما هیچ کس از توهین و بی احترامی احساس خوبی نخواهد داشت.

2 نکته هست ....
یک- دکمه تشکر فعلا در حال حاضر غیر فعال هست ..خوب اگر دوستان مطالب شما رو مناسب میدیدن حتما ازش استفاده میکردن.
و اینکه اگر صحبتی نشده دلیل بر جالب بودن یا جالب نبودن مطلب شما نمیشه

دو- کار غیر اخلاقی که شما انجام میدیم نام بردن اسامی ارشد های سایت..مدیریت محترم سایت و ناظر خوبمون ... به راحتی در مورد دیگران قضاوت کردن کار شایسته ی نیست...
شما چند وقت هست و اطلاع دارین ادمین سایت فقط مطلب کپی میکند؟
من به شما صد ها تاپیک نشان خواهم داد که ایشون مطالبی که گذاشتن یا ترجمه بوده یا نوشته های خودشون...

امیدوارم در مورد رفتار خود تجدید نظری داشته باشین

قدیمی 05-10-2011
li@
Guest

هاو هاو..... مي نا خانميش كفته گيانمان!!! ..نو اي تالاره گشت مرافيان تيه ي..اي مديريله دسيان كردنسه يه كي...جنگ چو ه...مي نا خانم مي نا ...مي نا خانم مي نا ...دردت و گيانم مي نا ....جناب سروان مي نا خانِم! مدور عزيز گرامي! ..قصي يل مه كه گشتي شو خيه!! ..نيه زانم ارا و نوي اي تالاره و جدي ته بير بود!!!...
پاسخ

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)

ابزارهای موضوع
نحوه نمایش