بازگشت   پی سی سیتی > سایر گفتگوها > ورزش Sports > فوتبال

فوتبال در زیر شاخه های این تالار اصلی به مطالب مرتبط به فوتبال داخلی و خارجی پرداخته میشود

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 05-20-2012
mohammad.90 آواتار ها
mohammad.90 mohammad.90 آنلاین نیست.
مدیر بخش ورزش

سپاسها: : 7,242

6,424 سپاس در 3,063 نوشته ایشان در یکماه اخیر
پیش فرض مربیان‌معروف‌فوتبالي‌که‌یارا نه‌می‌گیرند/جدول

این یک گزارش متفاوت است از مربیان سرشناسی که یارانه می گیرند.
با جماعتی طرف هستیم که در بالاشهر زندگی می کنند. فرقی نمی کند در چه شهر. در آن دور دست ها یا در همین نزدیکی ها. آن معروفند. در خیابان برای مردم قابل شناسایی. مدام اسم شان در روزنامه هاست، عکس شان در مجله ها و تصویرشان در تلویزیون. سایت ها درباره شان زیاد می نویسند. هر چه می گویند در روزنامه منعکس می شود. فقط لازم است دهان باز کنند تا فردا ببیند اسم شان و عکس شان خود در روزنامه ها. این جماعت، جماعت مربیان لیگ برتر است. آدم هایی که سال هاست در فوتبال هستند و خواهند ماند.

شاید بازیکن ها بروند و بیایند، اما جماعت مربیان معمولا بدون تغییر است. یک عهده مشخص که از این تیم به آن تیم می روند و گهگاه موفق می شوند و گهگاه ناکام. ولی بحث در این گزارش فوتبال نیست و نتایجی که این مربیان گرفته اند، بلکه یک سوژه غیر فوتبالی است؛ یارانه!

حقیقتا یارانه الان از مربیان فوتبال نیز معروفتر است و شاید از هر آدم دیگری. در ایران، اغلب آدم ها یارانه می گیرند و برخی از آدم های معروف هم همینطور. شاید بیشتر مردم تصور کنند مربیان لیگ برتری چون قراردادهای مالی خوبی در سال می بندند زیاد دنبال یارانه و 45 هزار تومان و کلا این پول ها نباشند ولی این گزارش به شما ثابت می کند که زیاد هم درست پیش بینی نمی کنند.

برخی از مربیان لیگ برتر یارانه می گیرند و برخی نمی گیرند. در این گزارش نام برخی از مربیان سابق لیگ برتری نیز هست. می شد سوژه یارانه بسیار گسترده تر باشد و وارد فازهای دیگر شود که در آن صورت بی شک بسیار جدی تر می شد و این حالت fun گونه خود را دست می داد. به همین دلیل علیرغم تمام بحث هایی که با مربیان کردیم درباره گرانی ها و قبض ها، و علیرغم اینکه حرف های بسیار تاثیرگذاری زدند، مجبوریم تنها یک سوال از این گفت و گوها را چاپ کنیم؛ «آیا یارانه می گیرید؟»

آیا یارانه می گیرید؟
مربی
ابراهیم قاسمپور(سرمربی مس کرمان)بله، من به عنوان یک ایرانی یارانه می گیرم. با اینکه بضاعت مالی دارم ولی می گیرم و جایی که نیاز است هزینه می کنم. در واقع یارانه ام را خودم با دستانم به نیازمندها می دهم.

فرهاد پورغلامی(سرمربی ملوان(بله، من برای یارانه ها ثبت نام کردم و الان هم یارانه می گیرم چون طبق اعلام دولت این حق همه مردم است. قرار شده در واقع با این پول، کمی از فشارهای مالی کاسته شود.

محمود یاوری(سرمربی فجر سپاسی)من یارانه نمی گیرم جون در ایران خیلی ها هستند که در «مضیقه تر» هستند. قطعا 80 درصد مردم نسبت به من نیازمندتر هستند.
مجید جلالی(سرمربی سابق فولاد)
بله، من ثبت نام کرده ام چون کسی از آینده اش خبر ندارد. شاید دو سال دیگر زندگی من به طور کلی عوض شود و به به یارانه نیاز داشته باشم.
پرویز مظلومی(سرمربی استقلال)

من و خانواده ام یارانه نمی گیریم چون خدا را شکر وضع مالی مان بد نیست.
غلامحسین مظلومی(سرمربی اسبق استقلال)
والا اینقدر قسط به بانک می دهیم که بنده سریعا رفتم و ثبت نام کردم. فصل قبل کلا شاهین به من 20 میلیون تومان داد. خانه ساخته ام و کلی در قرضم. به همین خاطر حتما یارانه ام را می گیرم.
عبدا.. ویسی(سرمربی سابق صبا و فعلی پیکان)
من نه یارانه می گیرم و نه دنبالش می روم چون کلا خوشم نمی آمد. از ول نخواستم و به نظرم این پول را باید به مستمندان بدهند.
امیر قلعه نویی(سرمربی تراکتورسازی)نه،من یارانه نمی گیرم چون نیازی به آن ندارم
مهدی تارتار(سرمربی داماش گیلان)
من اصلا متوجه نشدم کی باید به سایت بروم و ثبت نام کنم. وقتی فهمیدم که مهلت تمام شده بود ولی اگر قرار باشد دوباره زمانی بدهند، حتما ثبت نام می کنم
خداداد عزیزی(سرمربی ابومسلم)من یارانه نمی گیرم چون نیازی ندارم
.

حمید درخشان(سرمربی سابق شاهین بوشهر)بدم نمی آید بگیرم اما نمی دهند. یک بار مراجعه کردند و گفتند شامل حال شما نمی شود. ولی اگر برخی مربیان گرفته اند، بنده هم باید بگیرم. الان وضع مالی ام جوری است که شب ها نقاب می زنم و می روم آژانس کار می کنم!(خنده)
صمد مرفاوی(سرمربی سابق مس کرمان)
من هم مثل تمام کسانی که رفتند و ثبت نام کردند، این مراحل را گذراندم و یارانه می گیرم. ماشاا... همیشه در ساختمان ما سر قبض آب، برق و... بحث است!

غلامحسین پیروانی(سرمربی سابق تیم امید)من اصلا خبر ندارم که یارانه می گیریم یا نه. همه چیز را سپرده ام دست همسرم. من از آن مردهایی هستم که عابر بانکهایم نیز دست همسرم است!
مجتبی تقوی(سرمربی سایپا)

من خودم یارانه نمی گیرم. از رایانه زیاد استفاده می کنم ولی از یارانه نه چون شکر خدا وضع مالی ام خوب است.

هرگه که ترا دهیم دردی ،
نالان شوی و به سویم ایی

هر دم که ترا دهم شفایی ،
یاغی شوی و دگر نیایی . . .
ای بنده تو سخت بیوفایی ...

ویرایش توسط mohammad.90 : 05-20-2012 در ساعت 09:56 AM
کاربران زیر از mohammad.90 به خاطر پست مفیدش تشکر کرده اند :
جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید

قدیمی 05-20-2012
sharareh1 آواتار ها
sharareh1 sharareh1 آنلاین نیست.
کاربر خيلی فعال

سپاسها: : 1,827

1,432 سپاس در 313 نوشته ایشان در یکماه اخیر

گذشته از بحث ادمهای سرشناس خودم با ادمهایی برخورد داشتم که واقعا هیچ نیاز مالی ندارند و حتی تا حالا به مبلغ یارانه هاشون حتی دست نزدند و نمیدونند چقدر هم هست اما اینقدر حریصانه دنبال یارانه هستند و همش نگرانند مبادا براشون اس ام اس بیاد که دیگه بهشون نمیدند.......
قدیمی 05-20-2012
mohammad.90 آواتار ها
mohammad.90 mohammad.90 آنلاین نیست.
مدیر بخش ورزش

سپاسها: : 7,242

6,424 سپاس در 3,063 نوشته ایشان در یکماه اخیر
پیش فرض حرص

نقل قول:
نوشته اصلی توسط sharareh1 نمایش پست ها
گذشته از بحث ادمهای سرشناس خودم با ادمهایی برخورد داشتم که واقعا هیچ نیاز مالی ندارند و حتی تا حالا به مبلغ یارانه هاشون حتی دست نزدند و نمیدونند چقدر هم هست اما اینقدر حریصانه دنبال یارانه هستند و همش نگرانند مبادا براشون اس ام اس بیاد که دیگه بهشون نمیدند.......
سلام

این دوره زمونه هرکه بیشتر داره بیشتر حرص میزنه حتی برای 1000 تومان

هرگه که ترا دهیم دردی ،
نالان شوی و به سویم ایی

هر دم که ترا دهم شفایی ،
یاغی شوی و دگر نیایی . . .
ای بنده تو سخت بیوفایی ...
پاسخ

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)

ابزارهای موضوع
نحوه نمایش