بازگشت   پی سی سیتی > سایر گفتگوها > ورزش Sports > فوتبال > ليگ برتر باشگاه های ایران

ليگ برتر باشگاه های ایران در این تالار به بحث و بررسی لیگ برتر فوتبال کشور پرداخته میشود

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 12-03-2009
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

سپاسها: : 14

95 سپاس در 74 نوشته ایشان در یکماه اخیر

هفته هجدهم ليگ برتر فوتبال ايران/ توقف استيل‌آذين در برابرپاس همدان

تيم فوتبال استيل آذين تهران با نتيجه مساوي 2 بر 2 مقابل ميهمان خود پاس همدان متوقف شد.

هفته هجدهم ليگ برتر فوتبال باشگاه‌هاي ايران از ساعت 14 امروز با برگزاري ديدار تيم‌هاي پاس همدان و استيل آذين تهران آغاز شد كه اين ديدار در نهايت با نتيجه مساوي 2 بر 2 به پايان رسيد.
در اين ديدار كه با حضور 1500 تماشاگر در ورزشگاه تختي تهران برگزار شد، ابتدا هادي اصغري در دقيقه 4 تيم پاس همدان را پيش انداخت و سپس در دقيقه 37 مجيد غلام‌نژاد از روي نقطه پنالتي دومين گل ميهمان را وارد دروازه حريف كرد تا نيمه اول با برتري 2 بر صفر به سود پاس به پايان برسد.
در دقيقه 53 نيمه دوم علي كريمي از روي نقطه پنالتي اولين گل استيل آذين را به ثمر رساند تا ميزبان براي ادامه بازي اميدوار شود. اين پايان كار نبود و در دقايق پاياني بازي و در دقيقه 88، لك چيرا مدافع استيل آذين گل تساوي را وارد دروازه پاس كرد تا استيل آذين از يك شكست خانگي نجات پيدا كند.
قضاوت اين ديدار به عهده رحيم مهرپيشه بود. وي در اين ديدار به هادي رمضاني، روزبه شاه‌عليدوست و اسلامي از پاس همدان و حسين كعبي و لك چيرا از استيل آذين كارت زرد نشان داد.
مهرپيشه همچنين در دقيقه 73 با كارت قرمز مستقيم صابر ميرقرباني مهاجم پاس همدان را از زمين مسابقه اخراج كرد.
استيل آذين با اين تساوي 28 امتيازي شد و تا رتبه سوم جدول رده‌بندي بالا آمد. پاس نيز 15 امتيازي شد و در رتبه شانزدهم باقي ماند
هنوز اولین سطر را نخوانده
تو را به خاطر آوردم و شب هاي مهتاب را...
ولی نه...!! باید ترک کنم
هم تو را....هم شعر را .... و هم‌‌‌٬ همه ی شب هایی را که به ماه نگاه می کردم...

======================================

مسابقه پیش بینی نتایج لیگ برتر ( اگه دوست داشتی یه سر بزن دوست من )
جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید

قدیمی 12-04-2009
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

هفته هجدهم ليگ برتر فوتبال ايران
ابومسلم 2- استقلال اهواز 0؛ ابومسلم روی دور برد

فرهاد کاظمی تغییراتی زیادی در به خصوص در خط میانی ابومسلم به وجود آورده بود. به همین دلیل ابومسلم بازی را خیلی بهتر از استقلال اهواز آغاز کرد. اما بعد از گل استقلال اهواز که چیزی برای از دست دادن نداشت جلو کشیده و در یک سوم آخر بازی به مراتب بهتر از ابومسلم ظاهر شد. ولی انسجام دفاعی ابومسلم راه را بر مهاجمان استقلال اهواز بست.

گل ها: دانش دوست (45) و ناصحی (71) برای ابومسلم
ورزشگاه ثامن ائمه مشهد تماشاچی 5 هزار نفر
داور: محمد حسین اسدی
اخطار: شاکری (ابومسلم) ماکسیمو (استقلال اهواز)
ابومسلم: مجید غلامی، مجتبی سرآسیابی (92 عبدالجبار مومونی) میثم حاجیان ، فرشاد بهادرانی، سعید خانی، رضا ناصحی، محمد رضا خرسندیان، ابراهیم لوینیان، مصطفی شهرکی (46 یونس شاکری)، داوود دانش دوست (52 محمد حسن رجب زاده)، داوود سیدعباسی
سرمربی: اصغر جانداری
استقلال اهواز: نادر غبیشاوی ، فرانک آتسو، جواد رزاقی، مهدی دغاغله (74 محمد فعال)، دیه گو ماکسیمو، هادی خنیفر، مصطفی بیژنی (54 اسماعیل شریفات)، رضا معقولی، امیر شریفی، حمیدرضا رجبی (78 جاسم صادقی)، محسن ارزانی
سرمربی: مجید باقری نیا
شرح گل ها:
1-0 (ابومسلم): دقیقه 48 سانتر کوتاه خرسندنیا از چپ با ضربه سر دانشدوست به گل اول تبدیل شد.
2-0 (ابومسلم): دقیقه 66 اینبار با سانتر بلند خرسندنیا با ضربه سر رضا ناصحی به گل دوم تبدیل شد.
اتفاق ویژه: این دومین پیروزی فرهاد کاظمی با ابومسلم بود که با تشویق هواداران مشهدی که به استادیوم بازگشته اند مواجه شد.
بهترین بازیکن: محمد رضا خرسندنیا با دو پاس گل بهترین بازیکن این میدان بود.
ولی نه...!! باید ترک کنم

قدیمی 12-05-2009
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

نتايج کامل هفته هجدهم ليگ برتر؛ هفته ناکامي ميهمانان

سايت گل- هفته هجدهم ليگ برتر از روز پنج شنبه با بازي استيل اذين و پاس اغاز شد و امروز با پيروزي سپاهان مقابل استقلال به پايان رسيد. در بازيهاي اين هفته پرسپوليس با پيروزي بر مس دوباره به جمع مدعيان بازگشت و استقلال نيز سومين باخت پياپي خود را متحمل شد. صبا براي پنجمين بازي و مس نيز براي چهارمين بازي متوالي در اين هفته مغلوب حريفان شدند. در اين هفته هيچکدام از تيمهاي ميهمان موفق به پيروزي نشدند و فقط پاس و شاهين توانستند يک امتياز بگيرند.

استيل اذين 2- پاس 2

گل: علي کريمي(52) لک چيرا (88)- هادي اصغري(4) مجيد غلام نژاد(37)

فولاد 4- راه اهن صفر

گل: سيامک سرلک(10، 47) غلامرضا رضايي(46، 77)

سايپا 2- ذوب اهن 1

گل: کريم انصاري فرد(52) مهدي خيري(76)- قاسم حدادي فر(40)

سپاسي 1- پيکان صفر

گل: امين متوسل زاده(74)

ابومسلم 2- استقلال اهواز صفر

گل: داود دانش دوست(47) رضا ناصحي(65)

تراکتورسازي 3- صبا 1

گل: فرهاد خيرخواه(3) محمد ابراهيمي(70) امير محبي(88)- محمد نوري(71)

ملوان صفر- شاهين صفر

پرسپوليس 2- مس صفر

گل: سپهر حيدري(49) محسن خليلي(70)

سپاهان 2- استقلال صفر

گل: عماد رضا(44) هادي عقيلي(63)
ولی نه...!! باید ترک کنم

قدیمی 12-06-2009
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

بيشترين نتيجه تکراري ليگ برتر؛ (2-1)

سايت گل- تا پايان هفته هجدهم ليگ برتر در اين فصل 162 بازي برگزار شده است. بررسي نتايج حاصل شده در اين بازيهاي نشان مي دهد که 2-1 بيشترين نتيجه تکرار شده است که در 28 بازي اين نتيجه ثبت شده است که 17% کل مسابقات اين فصل را شامل مي شود. نتيجه 1-1 در 27 بازي ثبت شده است و در 26 بازي ليگ برتر نيز نتيجه 1- صفر حاصل شده است. پر گل ترين نتيجه ثبت شده در اين فصل نيز 6-2 است که در بازي مس و استيل اذين رقم خورده است.
ولی نه...!! باید ترک کنم

قدیمی 12-06-2009
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

جدول گلزنان ليگ برتر؛ رقباي جديد براي علي کريمي

سايت گل- با گذشت 18 هفته از ليگ برتر، 424 گل به ثمر رسيده است و 168 بازيکن موفق به گلزني در فصل جاري شده اند. علي کريمي گلزن برتر اين فصل پس از دو بازي غيبت در بازگشت مجدد يک گل ديگر به ثمر رساند و همچنان بي رقيب در صدر جدول باقي ماند. اما کريم انصاري فرد و عماد رضا با گلزني در اين هفته به علي کريمي نزديک شدند.هادي اصغري و محمد ابراهيمي نيز در اين هفته به جمع گلزنان 8 گله پيوستند.

11 گل: علي كريمي(استيل آذين تهران)

10 گل: کريم انصاري فرد(سايپا تهران)

9 گل: عماد رضا (سپاهان اصفهان)

8 گل: آرش برهاني (استقلال تهران) ادينهو لوسيانو(مس کرمان) هادي اصغري(پاس همدان) محمد ابراهيمي (تراكتورسازي تبريز)

7 گل: مهدي رجب زاده (مس کرمان) کريم باقري (پرسپوليس تهران) ميلاد ميدواودي (استقلال اهواز)

6 گل: آدريانو الوز (ملوان انزلي) احمد جمشيديان (سپاهان اصفهان) محمد غلامي(استيل‌آذين تهران) ميلاد زنيدپور (راه‌آهن تهران) امير محبي (تراكتورسازي تبريز)

5 گل: هادي نوروزي(پرسپوليس تهران) عبدالرضا بازياري، محمد احمدپوري(شاهين بوشهر) فريدون فضلي، عباس محمدرضايي (صبا قم) اسماعيل فرهادي، محمدرضا خلعتبري (ذوب‌آهن اصفهان) ايمان رزاقي راد (پيکان قزوين) ابراهيم صادقي (سايپا تهران) فرهاد خيرخواه (تراكتورسازي تبريز) امين متوسل‌زاده (مقاومت سپاسي شيراز)

4 گل: هوار محمد (پرسپوليس تهران) داوود حقي، محمد نوري (صبا قم) سعيد خاني(ابومسلم مشهد) اسماعيل شريفات ، هادي خنيفر (استقلال اهواز) ، شهرام گودرزي (مقاومت سپاسي شيراز) ابراهيم توره(سپاهان اصفهان) مجيد خدابنده‌لو(پيكان قزوين) مهدي خيري (سايپا تهران)

3 گل: سپهر حيدري (پرسپوليس تهران) هادي عقيلي، فرزاد حاتمي، احسان حاج صفي(سپاهان اصفهان) محمد رضا پورمحمد (مقاومت سپاسي شيراز) رضا معقولي(استقلال اهواز) فرزاد آشوبي(مس کرمان) فرهاد مجيدي، رضا عنايتي، حسين کاظمي (استقلال تهران) محمدرضا طهماسبي ، (پيكان قزوين) مجيد نورمحمدي ، عيسي ترائوره ، ايمان حيدري (راه‌آهن تهران) ايگور کاسترو، محمد حسيني، محمد قاضي، قاسم حدادي فر ( ذوب اهن اصفهان) امين منوچهري (سايپا تهران) جلال رافخايي(ملوان انزلي) رضا نوروزي(استيل ‌آذين تهران) مجيد غلام نژاد ( پاس همدان)

2 گل: ميثم بائو ، وسلي برازيليا ، مجتبي زارعي (پرسپوليس تهران)كرار جاسم، محمد نصرتي، مهرداد پولادي (تراكتورسازي تبريز) جواد شيرزاد، سيامک سرلک، غلامرضا رضايي(فولاد خوزستان) مهدي دغاغله (استقلال اهواز) عباس پورخسرواني، بهادر عبدي، ايوان پترويچ ( شاهين بوشهر) مهدي جعفر پور (سپاهان اصفهان) محمد ايرانپوريان،محمد مهدي نظري، سيامک کوهنورد ،بهنام افشه (مقاومت سپاسي شيراز) پژمان نوري، مهران جعفري (ملوان انزلي) روح‌الله بيگدلي، پيروز قرباني (مس کرمان) اميرحسين فشنگچي ( صبا قم) محمد حسن رجب زاده، رضا ناصحي، داود دانش دوست(ابومسلم مشهد) اميد خورج( پاس همدان) امير شاپورزاده ، افشين چاووشي، لک چيرا(استيل ‌آذين تهران) جهانگير عسگري، ميثم رضاپور، سعيد دقيقي (پيكان قزوين) هادي شکوري(استقلال تهران)
ولی نه...!! باید ترک کنم

قدیمی 12-07-2009
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

عماد رضا بهترين گلزن خارجي تاريخ ليگ

سايت گل- عماد محمد رضا بازيکن عراقي تيم سپاهان در بازي مقابل استقلال چهل و هشتمين گل خود را در ليگ برتر ايران به ثمر رساند و بهترين گلزن خارجي تاريخ ليگ برتر شد. عماد در فصل 84 ليگ برتر براي اولين بار با فولاد به ميدان رفت و 8 گل براي اين تيم به ثمر رساند. اين بازيکن از فصل 85 تاکنون در سپاهان حضور دارد و 40 گل نيز براي اين تيم به ثمر رسانده است. بدين ترتيب او با زدن 48 گل بالاتر از ادريانو الوز برزيلي قرار دارد که 47 گل به ثمر رسانده است. عماد رضا بهترين گلزن خارجي در تاريخ ليگ ايران نيز محسوب مي شود.
ولی نه...!! باید ترک کنم

قدیمی 12-07-2009
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

چند نکته جالب از جدول رده بندي ليگ برتر

سايت گل- جدول رده بندي ليگ برتر هر هفته با توجه به نتايج بدست امده تغيير پيدا مي کند و رتبه تيمها دستخوش تغييراتي در اين جدول مي شود. نگاهي به جدول رده بندي در 18 هفته گذشته نکات جالبي را آشکار مي سازد:

- رتبه اول جدول در 5 هفته اخير از ان سپاهان بوده است. استقلال و پيکان هر کدام 4 هفته و ذوب اهن نيز 3 هفته صدرنشيني را تجربه کرده اند. سپاسي و استيل اذين نيز يک بار صدرنشين بوده اند.

- ابومسلم رکوردار قعرنشيني در جدول است و 7 هفته در رتبه هجدهم بوده است. فولاد و پاس هر کدام 3 هفته و شاهين بوشهر و مس نيز دو هفته قعرنشيني را تجربه کرده اند. سايپا نيز در هفته اول هجدهم بود.

- پرسپوليس پرافتخارترين تيم تاريخ ليگ در اين فصل هيچگاه از رتبه چهارمي بالاتر نرفته است. سرخپوشان دو هفته چهارم بوده اند و پايين ترين رتبه انها نيز دهمي در هفته دوم بوده است.

- سپاهان صدرنشين فعلي ليگ برتر رتبه هاي پانزدهم و دوازدهمي را در هفته هاي اول و سوم تجربه کرده است.

- مس که فصل قبل سوم شد و سهميه اسيايي را گرفت در اين فصل از رتبه نهم بالاتر نيامده است. اين تيم دو هفته نيز در قعر جدول بود که در نوع خود جالب توجه است.

- ذوب اهن کمترين فراز و نشيب را در جدول داشته است. جايگاه اين تيم در 18 هفته گذشته بين رتبه هاي اول تا چهارم در نوسان بوده است.

- روند نزولي رتبه صباي قم در جدول همچنان ادامه دارد. اين تيم از رتبه پنجمي در هفته 11 به رتبه دوازدهمي در هفته 18 رسيده است.

- روند حرکتي استقلال در جدول رده بندي به شکل سينوسي است؛ بدين صورت که اين تيم ليگ را با رتبه ششمي شروع و در هفته دهم به صدر رسيده است. از هفته چهاردهم روند نزولي ابي ها شروع شده و اکنون به رتبه هفتم ختم شده است.

- از هفته هفتم تاکنون رتبه هاي 16 تا 18 که سقوط کننده به دسته يک هستند، بين تيمهاي پاس و فولاد و ابومسلم جابجا شده است.
ولی نه...!! باید ترک کنم

قدیمی 12-07-2009
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

ترين هاي ليگ برتر؛ بدترين خط دفاع براي مس

سايت گل-

بيشترين برد: سپاهان با 11 برد

کمترين برد: ابومسلم و فولاد با 2 برد

بيشترين تساوي: سپاسي و شاهين با 9 مساوي

کمترين تساوي: صبا با 2 تساوي

بيشترين باخت: صبا با 10 باخت

کمترين باخت: سپاسي با 2 باخت

بهترين خط حمله: سپاهان با 32 گل زده

بدترين خط حمله: فولاد با 13 گل زده

بهترين خط دفاع: سپاهان با 14 گل خورده

بدترين خط دفاع: مس با 35 گل خورده

بهترين عملکرد در خانه: سپاهان با 24 امتياز از 9 بازي

بدترين عملکرد در خانه: راه اهن با 9 امتياز از 9 بازي

بهترين عملکرد خارج از خانه: پيکان و استيل اذين با 15 امتياز از 9 بازي

بدترين عملکرد خارج از خانه: فولاد با يک امتياز از 8 بازي

بيشترين تماشاگر هفته: 70 هزار نفر(تراکتورسازي- صبا)

کمترين تماشاگر هفته: 1000 نفر ( سايپا- ذوب اهن)
ولی نه...!! باید ترک کنم

قدیمی 12-07-2009
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

بازيکنان فول تايم ليگ برتر

سايت گل- تعداد بازيکنان فول تايم ليگ برتر که در واقع در همه دقايق اين فصل بازي کرده اند، در هفته هجدهم به 6 بازيکن کاهش يافت. در اين هفته محمد صلصالي و شاهين خيري به دليل غيبت در بازيهاي ذوب اهن و سپاهان از ليست بازيکنان فول تايم خارج شد. بدين ترتيب 6 بازيکن حاضر در 1620 دقيقه اين فصل عبارتند از:

ميرهاني هاشمي، مصطفي صبري(سپاسي)ابراهيم کريمي (راه اهن))پژمان منتظري(استقلال)مهدي محمدي(استيل اذين)پيروز قرباني(مس)
ولی نه...!! باید ترک کنم

قدیمی 12-09-2009
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

نکته های هفته نوزدهم: تیم ها، اعداد، رکوردها

هفته نوزدهم لیگ برتر از فردا آغاز خواهد شد

استقلال/مقاومت
· مقاومت در تاریخ لیگ برتر فقط یک بار توانسته در تهران استقلال را شکست بدهد، در لیگ دوم و با گل قیچی برگردان علی علیزاده در ورزشگاه تختی.
· داود مهابادی فصل قبل سرمربی راه آهن بود و در تهران دو بر یک به استلال باخت و اخراج شد.
· استقلال طی 6 هفته اخیر فقط 3 امتیاز کسب کرده و در 5 بازی شکست خورده است مقابل استقلال اهواز، ذوب آهن، راه آهن، پیکان و سپاهان.

مس/سپاهان
· مس هفته هاست که نبرده و طی سه بازی اخیرش مقابل استیل آذین، ابومسلم و پرسپولیس باخته است.
· مسی ها طی 270 دقیقه گذشته فقط 2 گل زده اند، به طور میانگین هر 135 دقیقه یک گل و 180 دقیقه است که گل نزده اند.
· مسی ها طی 270 دقیقه گذشته 9 گل خورده اند یعنی هر 30 دقیقه به طور میانگین یک گل.
· مس صاحب بدترین خط دفاع لیگ در خانه است با دریافت 19 گل در 8 بازی، خط دفاع بدتر دوم فقط 13 گل خورده است.
· سپاهان اگر بازی را ببرد تعداد پیروزیهایش را در تاریخ لیگ برتر به عدد 110 رسانده است.

پاس/ابومسلم
· پاس در دو هفته اخیر سناریوی مشابهی را داشته، از حریف جلو افتاده، در دقایق پایانی گل مساوی را دریافت کرده و در هر دو بازی هم به نتیجه دو بر دو رسیده است.
· ابومسلم هنوز در خارج از خانه به پیروزی نرسیده است.
· کاظمی در 4 هفته ای که هدایت ابومسلم را بر عهده داشته صاحب 2 برد و 2 باخت شده است.
· ابومسلم طی 180 دقیقه گذشته هرگز گلی دریافت نکرده است.

استقلال اهواز/پرسپولیس
· فصل قبل بود که استقلال اهواز با شکست دو بر یک پرسپولیس توانست بقایش در لیگ برتر را جشن بگیرد.
· اهوازیها یک گل می خواهند تا تعداد گلهای زده شان در تاریخ لیگ برتر به 300 برسد.
· اهوازیها یک امتیاز می خواهند تا مجموع امتیازات شان در تاریخ لیگ برتر به عدد 300 برسد.
· استقلال اهواز با باقری نیا طی 12 دیدار اخیر فقط 2 بار باخته است، به تراکتورسازی در خانه و به ابومسلم در مشهد.
· این ششمین بازی پرسپولیس است در جایی به جز ورزشگاه آزادی در حالیکه لیگ به هفته نوزدهم رسیده است.

ذوب آهن/تراکتورسازی
· تراکتورسازی مدتهاست که نباخته، آنها آخرین بار در آزادی به رسولیس باختند یعنی 5 هفته قبل.
· تراکتورسازی یک برد می خواهد تا تعداد بردهایش در تاریخ لیگ برتر را دو رقمی کرده و به عدد 10 برساند.
· تراکتورسازی اگر ببازد متحمل شکست شماره 20 خود در تاریخ لیگ برتر شده است.
· ذوب آهن هر بار در این فصل شکست خورده در هفته بعد به تساوی رسیده است.
· تراکتورسازی در تاریخ لیگ برتر هنوز به میانگین امتیازی یک از هر بازی نرسیده و از هر بازی فط 98/0 امتیاز گرفته است.

شاهین/سایپا
· شاهین طی دو هفته اخیر نه گلی زده و نه گلی خورده است.
· سایپا تا رسیده به آمار 300 گل خورده در تاریخ لیگ برتر 4 گل فاصله دارد.
· شاهین در خانه اش فقط یک بار پیروز شده است، مقابل مس و دو بار هم باخته روبروی سپاهان و تراکتورسازی.آنها 6 بار در خانه مساوی کرده اند.
· شاهین تنها تیم تاریخ لیگ بتر است که در بیش از نیم بازیهایش مساوی کرده است در 56 درصد بازیهایش، 10 بازی از 18 بازی.
· سایپا بیش از نیم بازیهای خارج از خانه اش را واگذار کرده است، 5 بازی از 9 بازی.

پیکان/فولاد
· فولاد هنوز نتوانسته بیرون از خانه صاحب برد شود، ابومسلم در این عنوان با آنها شریک است.
· فولاد صاحب بدترین خط حمله لیگ در بیرون از خانه است، فقط 3 گل زده در 8 بازی.

صبا/استیل آذین
· صبا با کربکندی هنوز هیچ امتیازی کسب نکرده است و طی 180 دقیقه گذشته فقط یک گل زده و 5 گل خورده است که 4 تای آن وارد دروازه مهدی واعظی شده.
· استیل آذین بهترین تیم لیگ در بیرون از خانه است، نصف بازیهایش را برده(5 از 10) و بیشترین میانگین امتیازی را دارد، از هر بازی 83/1
· استیل آذین بهترین خط حمله خارج از خانه لیگ را دارد و در 10 بازی 18 گل زده است. یک سوم این گلها وارد دروازه مس در کرمان شده است.
· صبا یک برد تا رساندن پیروزی هایش در تاریخ لیگ برتر به عدد 60 فاصله دارد.

راه آهن/ملوان
· راه آهن بدترین تیم لیگ در خانه است، آنها تنها تیمی هستند که از هر بازی خانگی حتی یک امتیاز هم نگرفته اند و میانگین امتیازی داخل خانه شان 71/0 است.
· راه آهن بدترین خط حمله لیگ را در خانه دارد، آنها در 7 بازی خانگی فقط 6 گل زده اند یعنی کمتر از یک گل در هر بازی.
· راه آهن تا رسیدن تعداد گلهای خورده اش در تاریخ لیگ برتر به عدد 200 فقط 2 گل فاصله دارد.
· ملوان اگر ببازد تعداد شکست هایش در تاریخ لیگ برتر به عدد 90 می رسد.
· ملوان طی 180 دقیقه اخیر موفق به گلزنی نشده است.
ولی نه...!! باید ترک کنم

ویرایش توسط Omid7 : 12-09-2009 در ساعت 10:34 PM
پاسخ

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)

ابزارهای موضوع
نحوه نمایش