بازگشت   پی سی سیتی > سایر گفتگوها > ورزش Sports > فوتبال

فوتبال در زیر شاخه های این تالار اصلی به مطالب مرتبط به فوتبال داخلی و خارجی پرداخته میشود

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 04-09-2010
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

سپاسها: : 14

95 سپاس در 74 نوشته ایشان در یکماه اخیر
پیش فرض ویدئوگرافی: مسی، یک نابغه از زمان کودکی

روزنامه آ.اس در آستانه دیدار حساس ال کلاسیکو، ویدئوی کوتاهی را از زندگی مسی برروی وب سایتش قرار داده است.

سایت گل- در صورتی که به وب سایت روزنامه آ.اس مراجعه کنید، می توانید ویدئوی کوتاهی را که از پرونده ورزشی مسی ساخته شده است را تماشا نمائید.

در این ویدئو می توانید عملکرد مسی از دوران کودکی و نوجوانی در زمین فوتبال را مشاهده نمائید.درابتدا گواردیولا در صحبتهایی اعلام می کند که مسی برای جذب محبت هم تیمی ها، هواداران و خانواده اش به میدان می رود.

فوتبال بازی کردن و کمک کردن به هم تیمی هایش، این روشی است که مسی در تمام زندگی فوتبالی اش پیش رو دارد.کسانی که مسی را می شناسند به خوبی می دانند که او همیشه این گونه بوده و هرگز نیز تغییر نخواهد کرد.

ده سال پیش بود که مسی به بارسلونا رسید و در روساریو برای اولین بار توپ را لمس کرد.

پس از آن بخشی از صحبتهای پدر مسی و مربیان سابق او پخش می شود که به تعریف و تمجید از ستاره آرژانتینی می پردازند.« مسی همیشه با توپ بوده.. او نمی خواهد هیچ چیزی را از دست بدهد.او می خواهد همه چیز را فتح کند.مسی قدرت مدیریتی زیادی داشت.»

پدر و مادر او نیز در صحبتهایی می گویند: «زمانی که در استادیوم فریادهای مسی ، مسی را می شنویم غرق در رویا می شویم»

در صورتی که تمایل دارید این ویدئو را تماشا کرده و روند پیشرفت مسی از دوران کودکی تاکنون را در ویدئویی حدودا 2 دقیقه ای تماشا کنید، به لینک زیر مراجعه نمائید:

هنوز اولین سطر را نخوانده
تو را به خاطر آوردم و شب هاي مهتاب را...
ولی نه...!! باید ترک کنم
هم تو را....هم شعر را .... و هم‌‌‌٬ همه ی شب هایی را که به ماه نگاه می کردم...

======================================

مسابقه پیش بینی نتایج لیگ برتر ( اگه دوست داشتی یه سر بزن دوست من )
جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید

پاسخ

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)

ابزارهای موضوع
نحوه نمایش