بازگشت   پی سی سیتی > سایر گفتگوها > ورزش Sports > فوتبال > ليگ برتر باشگاه های ایران

ليگ برتر باشگاه های ایران در این تالار به بحث و بررسی لیگ برتر فوتبال کشور پرداخته میشود

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 08-06-2010
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

سپاسها: : 14

95 سپاس در 74 نوشته ایشان در یکماه اخیر

عکس های دیدار ذوب آهن و استقلال (1)

هنوز اولین سطر را نخوانده
تو را به خاطر آوردم و شب هاي مهتاب را...
ولی نه...!! باید ترک کنم
هم تو را....هم شعر را .... و هم‌‌‌٬ همه ی شب هایی را که به ماه نگاه می کردم...

======================================

مسابقه پیش بینی نتایج لیگ برتر ( اگه دوست داشتی یه سر بزن دوست من )
جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید

قدیمی 08-06-2010
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

عکس های دیدار ذوب آهن و استقلال (2)

ولی نه...!! باید ترک کنم

قدیمی 08-06-2010
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

حکایت قدیمی دایی و مایلی‌کهن

دایی و مایلی کهن یک بار دیگر به هم رسیدند؛ 2پرسپولیسی که معمولا روابط خوبی با یکدیگر نداشته‌اند؛ چه آن زمان که دایی در تیم ملی بازیکن مایلی‌کهن بود و چه بعد از آنکه دایی به‌عنوان یک مربی جوان روبه‌روی مربی سابقش قرار گرفت و حتی یک بار کار به شکایت رسید

دایی اما با گذشت زمان ترجیح می‌دهد کمتر وارد حاشیه شود و روی کار فنی تیمش تمرکز کرده، درحالی‌که مایلی‌کهن هنوز هم مصاحبه‌های پرسر‌و‌صدایی انجام می‌دهد.در آستانه بازی فردای پرسپولیس مقابل سایپا که این‌دو مربی روبه‌روی هم می‌ایستند، مایلی کهن یک بار دیگر علیه دایی موضع‌گیری کرد.

او تاکید دارد که دایی نباید بابت باقیمانده قراردادش، از فدراسیون فوتبال شکایت می‌کرد:«مشکلی با دایی نداشته و ندارم و اگر حرفی زدم تنها به خاطر مصالح و منافع ملی بوده است. تنها می‌گویم آقای دایی به‌عنوان کسی که بیشترین بازی تدارکاتی تیم ملی در زمان او بوده و نتوانسته تیم ملی را به جام جهانی ببرد، اگر از ملت عذرخواهی نکرد، حداقل سکوت می‌کرد و درباره حق و حقوقش صحبت نمی‌کرد. در کشورهای پیشرفته وقتی تیمی به جام جهانی نمی‌رود فدراسیون فوتبال و سرمربی تیم ملی از مردم عذرخواهی می‌کند ولی در اینجا دوستان به جان هم افتاده‌اند و به‌دنبال حق و حقوق دو، سه‌ ساله‌شان هستند.»

مایلی کهن اضافه می‌کند:« در همه جای دنیا شرکت‌های تولیدکننده لباس برای اینکه تیم‌های ملی لباس‌هایشان را بپوشند به فدراسیون‌ها پول می‌دهند اما در اینجا دایی مدعی است که شرکتش به خاطر لباس‌هایی که به تیم ملی داده، طلبکار است.» حال باید دید واکنش دایی به حرف‌های مایلی کهن چه خواهد بود.

بدون تماشاگر
سایپا و پرسپولیس معمولا رقابت نزدیکی داشته‌اند. سایپا در دور برگشت فصل قبل توانست با پیروزی 2 بر صفر مقابل حریف پرطرفدارش شگفتی ساز شود. این بار پرسپولیس تماشاگرانش را هم ندارد و این موضوع به نفع سایپا خواهد بود. دایی درباره محرومیت یک جلسه‌ای پرسپولیس به‌دلیل اتفاقات بازی مقابل تراکتور می‌گوید: «من این تصمیم را اصلا قبول ندارم؛ چرا که تماشاگران ما هیچ تخلفی در آن بازی نکردند اما ما چاره‌ای نداریم و باید به این تصمیم احترام بگذاریم. همه اتفاقاتی که در بازی تراکتورسازی افتاد نمایانگر مظلومیت پرسپولیس بود و همه مردم دیدند که در آن بازی پرسپولیس مظلوم واقع شد. امیدوارم با یک بازی خوب جای تماشاگران را پر کنیم.»

دایی اما بدون تماشاگر هم باید راهی برای گرفتن 3 امتیاز پیدا کند، به‌ویژه پس ازشکست غیرمنتظره روز دوم در خانه صبا. او با یاد آوری آن بازی می‌گوید:«متأسفانه در بازی قبل به‌دلیل یکسری مشکلات فردی و بد‌شانسی بازی را واگذار کردیم درصورتی که خیلی بهتر از دیدار اول بازی کرده بودیم. ما تیم خیلی خوبی داریم و سعی می‌کنیم روز جمعه هم 3امتیاز بازی را بگیریم و با تمام قدرت برای کسب این سه‌امتیاز برابر سایپا به میدان خواهیم رفت. »

دایی از بازیکنانی که مقابل صبا اشتباهات فردی داشتند نامی نمی‌برد ولی گفته می‌شود که او پس از بازی از شیث رضایی و حقیقی به خاطر گل‌های خورده انتقاد کرده و در این بازی به احتمال زیاد آنها را نیمکت‌نشین خواهد کرد. در این صورت رحمان احمدی برای نخستین‌بار درون دروازه پرسپولیس می‌ایستد و سپهر حیدری، زوج نورمحمدی در قلب دفاع خواهد بود.

موفقیت این دو بازیکن می‌تواند سرنوشت این بازی را هم رقم بزند. در بازی فصل گذشته انصاری فرد، خیری و منوچهری، مهاجمان جوان سایپا بارها دفاع پرسپولیس را به هم ریختند و در این بازی هم تهدید اصلی خواهند بود. سایپا هم که در روز دوم در آبادان مغلوب صنعت نفت شد، مثل پرسپولیس 3امتیازی است و در این بازی به پیروزی فکر می‌کند.

منبع: همشهري آنلاين
ولی نه...!! باید ترک کنم

قدیمی 08-07-2010
shokofe آواتار ها
shokofe shokofe آنلاین نیست.
ناظر ومدیر تالار پزشکی بهداشتی و درمان

سپاسها: : 3,681

5,835 سپاس در 1,524 نوشته ایشان در یکماه اخیر
پیش فرض ضد حمله جانانه علي دايي عليه مايلي كهن

ضدحمله جانانه دایی علیه مایلی کهن:یادت نرود حکم جلبت را گرفته بودم/ايشان شده است داروغه كشور ايران

مثل اينكه يادتان رفت جام جهاني 98 ما چگونه به جام جهاني رفتيم همين آقا مربي بود و اين آقا را انداختند بيرون و ويرا آمد و تيم به جام جهاني رفت. اما من را اخراج كردند و يك نفر آوردند كه تيم اوت شد

علی دایی Ali Daei

سايت گل ـ علي دايي پس از حملات مايلي‌كهن به او وارد كنفرانس شد و گويا اواز حرف‌هاي سرمربي تيم سايپا در كنفرانس آگاه بود و نمي‌خواست وارد بازي‌هاي رسانه‌اي مايلي‌كهن شود اما او هم نتوانست خودش را كنترل كند و حرف‌هاي تندي به مايلي‌كهن زد.

*آقاي دايي نظرتان درمورد اين برد چيست؟
پرسپوليس در هر دو نيمه تيم برتر بازي بود و مستحق برد بوديم. من از تلاش بازيكنان تشكر مي‌كنم.

*آقاي مايلي‌كهن گفتند كه پرسپوليس فيرپلي بازي نكرد.
من به نظر ايشان احترام مي‌گذارم اما وقتي لب بازيكن من پاره شده است چه كار كنيم. ايشان نظر خودشان را گفته‌اند. خدا شكر اگر تماشاگر نبود اما همه ديدند كه در زمين چه اتفاقي افتاد. تماشاگران نبودند، دوربين‌ها و خبرنگار هم نبودند.
خيلي چيزها امروز در زمين ثابت شد من جا دارد از بازيكنان سايپا تشكر كنم كه احترام گذاشتند و پيش من آمدند. تيم ما كاملا از سايپا برتر بود و سه امتياز حق پرسپوليس بود در اين بازي به دليل برتري‌اي كه داشت. من از تك‌تك بازيكنانم راضي‌ام ما اين سه امتياز را نياز داشتيم تا باخت هفته قبل را كه در عين شايستگي باختيم را جبران كنيم.

*در كوران ليگ پنج بازيكن شما به همراه تيم ملي به ارمنستان خواهند رفت شما اعتراضي به اين مسأله نداريد؟
مطمئنم موافق نيستم. بازي بعدي ما شنبه است و من 5 بازيكن كليدي‌ام را در بازي با آبادان ندارم. آنها اگر در عرض 4 روز دو بازي انجام دهند با فشار زيادي مواجه مي‌شوند و احتمال مصدوميتشان وجود دارد. فدراسيون بايد اين بازي را عقب بياندازد چون 5 بازيكن من مسلما به بازي نفت آبادان نمي‌رسد و پرسپوليس مسلما از اين مسأله ضربه خواهد خورد.

*سازمان ليگ گفته است هر مربي‌اي به برنامه تيم ملي اعتراض كند محروم خواهد شد.
من نظرم را مي‌گويم و به كسي هم ربطي ندارد. مگر اين مملكت قانون ندارد و مملكت زور حاكم است. ما براي آزادي جوان‌هاي زيادي را از دست داديم و اين جوان‌ها را از دست نداديم كه اكنون زور بشنويم من نظرم را مي‌گويم و الان هم شما جاي من 5 بازيكن كليدي‌ام را از من بگيرند و از آنها در تيم ملي كار بكشند و پنجشنبه تحويل من دهند، اين كار اشتباه است يا نه؟ من جا دارد از حرف‌هايي كه آقاي ترابيان در مورد بازيكنان تيم ملي و خانواده‌شان زده عذرخواهي كنم و بايد آقايان در مورد مسائل و حريمي كه وجود دارد را رعايت كنند.
برخي‌ها حرف‌هايي مي‌زنند كه نه به درد جامعه مي‌خورد نه به فوتبال كمك مي‌كند و نه بار فني دارد. بايد به بازيكنان تيم ملي روحيه داد كه تلاش كرده‌اند به تيم ملي رسيده‌اند اما برخي‌ها متأسفانه از الفاظي به كار مي‌برند آن هم در برنامه تلويزيوني كه زحمت بازيكنان را پايمال مي‌كنند. من به عنوان يكي از اعضاي اين فوتبال ايران از بازيكنان تيم ملي به خاطر حرف‌هاي ترابيان معذرت‌خواهي مي‌كنم. من حق دارم در مورد تيم ملي صحبت كنم چون تيم من به تيم ملي مرتبط است. بردن بازيكنان كليدي من به تيم ملي و زمان بد هفته‌ آينده به تيم من ضرر مي‌زند. پس بايد حرف بزنم.

*آقاي مايلي‌كهن عنوان كرده‌اند كه در زمان شما بازي‌هاي تداركاتي بي‌سابقه بود و در استاديوم آزادي باختيد و تيم ملي حذف شود و به جاي عذرخواهي به دنبال طلب‌تان هستيد؟
دوستان خوب من عنوان كرده‌اند كه در مورد چنين حرف‌هايي خاموش باشم. اما اگر مجبورم كنند حرف بزنم درباره همه چيزها صحبت مي‌كنم. من سه، چهار سال است مربي شده‌ام و كارنامه‌ام مشخص است. كارنامه آقاي ايكس هم مشخص است و برويد ببنيد آقايان با چه تيم‌هايي چه نتايجي به دست آورده‌اند درباره اين مسائل بعداً‌ صحبت مي‌كنم.
اما مسأله طلبم حقم است و خودم درباره‌اش تصميم مي‌گيرم. من از اين آقا شكايت كرده بودم و حتي حكم جلب او را گرفتم اما چون مربي تيم ملي شد، از حقم گذشتم تا با خيال راحت به كارش ادامه دهد‌، متأسفم براي برخي از بزرگ‌ترهاي خودمان كه براي اينكه خودشان را نشان بدهند درباره همه چيز اظهارنظر مي‌كنند.

*مايلي‌كهن گفته است شما بايد از مردم ايران عذرخواهي كنيد؟
سه بازي تا رفتن به جام جهاني فرصت بود. مگر به من وقت دادند كه اكنون بايد عذرخواهي كنم. مثل اينكه يادتان رفت جام جهاني 98 ما چگونه به جام جهاني رفتيم همين آقا مربي بود و اين آقا را انداختند بيرون و ويرا آمد و تيم به جام جهاني رفت. اما من را اخراج كردند و يك نفر آوردند كه تيم اوت شد. چرا همه‌اش بايد حرف بزنيم و شعار بدهيم. من با فدراسيون قرارداد داشتم و طبق قراردادم صحبت مي‌كنم و اصلا مي‌خواهم قراردادم را به رسانه‌ها بدهم تا آنها چاپ كنند تا همه ببينند قرارداد من چگونه بوده است و بايد از چه حقي بگذرم. رسانه‌ها نگاه كنند و نظر بدهند. آقايون قبل از بازي عليه من مصاحبه مي‌كنند و در مورد چيزهايي حرف مي‌زند كه به ايشان ربطي ندارد مگر مملكت قانون ندارد، ايشان شده است داروغه كشور ايران.
من مطمئنم فردا او صدتا چيز ديگر هم خواهد گفت. مگر آقايان نگفتند كه با من تماس مي‌گيرند تا درباره قراردادم صحبت كنم،‌ فردي به نام تاج،‌ اما تماسي نگرفتند اين را هم بايد بگويم اين مسائلي كه مي‌گويم هيچ ربطي به پرسپوليس ندارد و مسائل شخصي من است.

*حرف و حديث‌هايي درباره مهاجم آفريقايي شما هست، در موردش صحبت مي‌كنيد؟
ما ايشان را در اردوي آلمان ديديم و روي او سرمايه‌گذاري كرديم متأسفانه در تست پزشكي هپاتيت او مثبت بود. من مي‌خواستم در همين بازي از او استفاده كنم اما چنين خبري به من رسيد. اگر تست دوم او مثبت باشد به دنبال جانشيني براي او خواهم بود.

*چرا شيث بازي نكرد؟
شيث از نظر فني در بازي با صبا عملكرد خوبي نداشت و اگر بخواهد در تركيب پرسپوليس باشد بايد عملكرد بهتري داشته باشد. من و همكارانم بازي با صبا را آناليز كرديم و نسبت به عملكرد شيث به اين نتيجه رسيدم كه در اين بازي جزو 18 نفر نباشد. آآ

ویرایش توسط shokofe : 08-07-2010 در ساعت 09:14 AM
قدیمی 08-07-2010
shokofe آواتار ها
shokofe shokofe آنلاین نیست.
ناظر ومدیر تالار پزشکی بهداشتی و درمان

سپاسها: : 3,681

5,835 سپاس در 1,524 نوشته ایشان در یکماه اخیر
پیش فرض ميانگين تماشاگر هفته سوم

ميانگين تماشاگر هفته سوم:4200 نفر

سایت گل- تعداد تماشاگران لیگ برتر هفته به هفته در حال کاهش است و این آمار در هفته سوم به 38 هزار نفر رسید!

در این هفته دو بازی پرسپولیس- سایپا و شهرداری – تراکتورسازی بدون تماشاگر برگزار شد، در حالی که این دو بازی حداقل می توانست 110-100 هزار تماشاگر داشته باشد.

بازیهای ذوب آهن- استقلال و شاهین- صبا با 10 هزار نفر بیشترین تماشاگر را داشت و بازی استیل آذین و نفت تهران نیز با حدود هزار نفر کمترین تماشاگر را به خود اختصاص داد.

میانگین تماشاگر در هفته سوم لیگ برتر به 4200 نفر رسید، در حالی که این رقم در هفته اول 12500 نفر و در هفته دوم 4500 نفر بود.

با توجه به ادامه محرومیت دو تیم تراکتورسازی و نفت آبادان باید منتظر یک هفته کم تماشاگر دیگر باشیم، هر چند که بازیهای هفته چهارم به دلیل فرا رسیدن ماه رمضان در ساعات شب برگزار خواهد شد و احتمال حضور بیشتر تماشاگران وجود خواهد داشت.
قدیمی 08-07-2010
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

دیدار تیمهای پرسپولیس - سایپا (1)

ولی نه...!! باید ترک کنم

قدیمی 08-07-2010
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

دیدار تیمهای پرسپولیس - سایپا (2)

ولی نه...!! باید ترک کنم

قدیمی 08-07-2010
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

دیدار تیمهای استیل آذین - نفت تهران (1)

ولی نه...!! باید ترک کنم

قدیمی 08-07-2010
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

دیدار تیمهای استیل آذین - نفت تهران (1)

ولی نه...!! باید ترک کنم

قدیمی 08-07-2010
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

همه اتفاقات هفته سوم لیگ برتر؛ صدرنشینی تیم 29 روزه!

نفت آبادان در حالی صدرنشین لیگ برتر شده است که فقط 29 روز از ورودش به لیگ برتر می گذرد!

سایت گل-در هفته سوم لیگ برتر در 9 بازی انجام شده 17 گل به ثمر رسید که نسبت به هفته های قبل تعداد گل ها کاهش داشت. در هفته اول 19 گل و در هفته دوم 22 گل به ثمر رسیده بود.

بر خلاف هفته دوم که کارت قرمزی در آن ثبت نشد، در این هفته 4 بازیکن کارت قرمز گرفتند: مهدی کیانی(تراکتورسازی) محمد رستمی(ملوان) رسول میرطرقی(نفت آبادان) احسان حاج صفی(سپاهان)

دو بازی شهرداری - تراکتورسازی و پرسپولیس – سایپا که می توانست تماشاگران زیادی را به ورزشگاه بکشاند، به علت محرومیت تیمهای میزبان بدون تماشاگر برگزار شد.

اولین گل لیگ دهم توسط بازیکنان خارجی در این هفته به ثمر رسید و جاسم کرار عراقی زننده آن بود. ادینهو و خوزه نارسیسو دیگر گلزنان خارجی این هفته بودند.

تیمهای پیکان و مس با سومین باخت متوالی خود در قعر جدول رده بندی لیگ برتر قرار گرفتند. این بدترین شروع دو تیم در تاریخ لیگ برتر است که بعد از گذشت 3 هفته هنوز یک امتیاز هم کسب نکرده اند.

تعداد تماشاگران لیگ برتر بازهم کاهش یافت و در این هفته به 38 هزار نفر رسید! البته ناگفته نماند که دو بازی بدون تماشاگر برگزار شد.

تیم نفت آبادان با 3 برد پیاپی و کسب 9 امتیاز صدرنشین جدید لیگ برتر فوتبال ایران است. این تیم در حالی صدرنشین لیگ برتر شده است که فقط 29 روز از ورودش به لیگ برتر می گذرد!

ولی نه...!! باید ترک کنم

پاسخ

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)