بازگشت   پی سی سیتی > سایر گفتگوها > ورزش Sports > فوتبال > ليگ برتر باشگاه های ایران

ليگ برتر باشگاه های ایران در این تالار به بحث و بررسی لیگ برتر فوتبال کشور پرداخته میشود

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 01-28-2012
mohammad.90 آواتار ها
mohammad.90 mohammad.90 آنلاین نیست.
مدیر بخش ورزش

سپاسها: : 7,242

6,424 سپاس در 3,063 نوشته ایشان در یکماه اخیر
پیش فرض حنیف

مدافع تیم فوتبال استقلال، پیروزی برابر تراکتورسازی را گامی بلند برای برتری مقابل پرسپولیس دانست و گفت: هم قسم شده‌ایم با پیروزی در این بازی مهم، شانس قهرمانی خود را افزایش دهیم.
حنیف عمران‌زاده در گفتگو با خبرنگار مهر، در مورد آخرین وضعیت تیمش پیش از دیدار با تراکتورسازی ضمن بیان مطلب فوق گفت: با توجه به دو شکست برابر مس و فجرسپاسی، از نظر روحی شرایط مناسبی نداشتیم اما با برتری برابر فولاد، توانستیم به شرایط مطلوب و آرمانی بازگشته و آماده ارائه یک بازی زیبا و تماشاگرپسند مقابل تیم پرمهره و قدرتمند تراکتورسازی باشیم.

وی تراکتورسازی را تیمی قابل احترام دانست و خاطرنشان کرد: نتایج تیم تراکتورسازی تبریز در هفته‌های اخیر موید آن است که این تیم به قهرمانی فکر می‌کند و ما باید به چنین تیم‌هایی احترام بگذاریم و حواسمان باشد یک لحظه غفلت مقابل این تیم باعث از دست دادن سه امتیاز بازی می‌شود.

مدافع تیم فوتبال استقلال تاکید کرد: قلعه‌نویی بدرستی می‌داند چگونه از بازیکنانش استفاده کند که همین مسئله باعث می‌شود بازیکنانش در هر دیداری که به میدان می‌روند، عملکرد قابل قبولی داشته باشند.

وی با اشاره به این موضوع که فاصله اندک بین مسابقات، باعث شد تنها تمرینات سبکی را در این چند روز انجام داده تا خود را آماده دیدار با تراکتورسازی کنیم، اضافه کرد: با توجه به اینکه تنها یک امتیاز بیشتر از تراکتورسازی داریم، هم قسم شده‌ایم با پیروزی در این بازی مهم، فاصله امتیازی را با این تیم تبریزی بیشتر کرده و شانس قهرمانی خود را افزایش دهیم.

عمران‌زاده در پایان در پاسخ به این سوال که نتیجه این بازی می‌تواند در بازی روز پنجشنبه برابر پرسپولیس تاثیر داشته باشد، گفت: مطمئنا پیروزی برابر تراکتورسازی می‌تواند گامی بلند برای شکست دادن پرسپولیس در شهرآورد 74 باشد.

دیدار تیم‌های تراکتورسازی تبریز و استقلال تهران در هفته بیست و سوم رقابت‌های فوتبال لیگ برتر باشگاه‌های کشور ساعت 15:30 دقیقه فردا یکشنبه در ورزشگاه یادگار امام (ره) تبریز برگزار می‌شود

هرگه که ترا دهیم دردی ،
نالان شوی و به سویم ایی

هر دم که ترا دهم شفایی ،
یاغی شوی و دگر نیایی . . .
ای بنده تو سخت بیوفایی ...
جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید

قدیمی 01-29-2012
mohammad.90 آواتار ها
مدیر بخش ورزش

پیش فرض برف

بارش سنگین برف تبریز را به طور کامل سفید پوش کرده است.

به گزارش اوج نیوز،برف مقارن با سفر استقلال از تهران به تبریز در عصر روز شنبه شدت بیشتری هم گرفت و بامداد یکشنبه دمای هوای این شهر به 3- هم رسید تا یخبندان و برف توام شود.در این حال مهمترین پرسش این است که آیا بازی بزرگ هفته بیست و سوم لیگ برتر میان تراکتور و استقلال برگزار خواهد شد یا این مسابقه به تعویق می افتد.

یکی از همراهان کاروان استقلال با اشاره به وضعیت فعلی جوی در تبریز اظهار داشت که بر اساس پیگیری که این باشگاه داشته ،کیفیت نازل زمین چمن ورزشگاه یادگار(ره)هم پس از بارش شدید برف وضعیت بدتری پیدا کرده است و این مساله انجام بازی را دشوار می کند.

این عضو باشگاه استقلال حتی به موارد دیگری هم اشاره می کند که یکی از آنها این است که به فرض برگزاری بازی ،اگر بارش برف در روز یکشنبه ادامه داشته باشد،آیا پروازآبی پوشان می تواند ساعاتی پس از انجام مسابقه تبریز را به قصد تهران ترک کند که اگر پاسخ منفی باشد و اقامت استقلالی ها در تبریز تمدید شود،باید دید شرایط برگزاری دربی در روز پنچشنبه دستخوش تغییراتی می شود یا نه.

هرگه که ترا دهیم دردی ،
نالان شوی و به سویم ایی

هر دم که ترا دهم شفایی ،
قدیمی 01-29-2012
mohammad.90 آواتار ها
مدیر بخش ورزش

پیش فرض مظلومی

يکشنبه 09/11/1390 18:29

تاريخ مصرفم را خودم تعيين مي‌کنم
مظلومي:خوشحالم که راحت حريف را خنثي کرديم

سرمربي استقلال گفت: اولين بار بود که در تبريز تراکتورسازي موقعيت نداشت و آنها فقط روي اوت دستي برنامه داشتند.

پرویز مظلومی پس از پیروزی 2 بر صفر مقابل تراکتورسازی در نشست خبری در پاسخ به سؤال خبرنگاری که پرسید فکر می‌کنید اگر اشتباه داوری نبود می‌توانستید برنده شوید، گفت: نمی‌دانم از کدام صحنه صحبت می‌کنید. اگر پنالتی‌ها را می‌گویید که هر دوی آنها اتفاق افتاد و درست بود. شما دیدید که استقلال تیم برتر میدان بود و ما موقعیت به حریف ندادیم.
وی افزود: تراکتورسازی روی توپ‌های بلند کار می‌کرد. من روز گذشته هم گفتم فردا خواهید دید چه تیمی برنده می‌شود. ما مطمئن بودیم این مسابقه را می‌بریم چون به خوبی حریف را آنالیز کرده بودیم و نگذاشتیم اتفاقات بازی رفت تکرار شود و موفق شدیم به هدف خود برسیم.
مظلومی با انتقاد از جو ورزشگاه یادگار امام تبریز تصریح کرد: این جو به نفع تراکتورسازی نیست. پرتاب برف به تیم تراکتورسازی استرس وارد می‌کند و نمی‌گذارد بازی خودشان را انجام دهند.
سرمربی استقلال اضافه کرد: این مسابقه بیشتر روی هوا و جریان بازی به نفع ما بود. اگر زندی در نیمه اول دقت و موقعیت تک به تکش را تبدیل به گل می‌کرد نیمه اول می‌توانستیم 2 بر صفر به رختکن برویم. خوشحالم که بازی منسجم و با برنامه‌ای انجام دادیم و خیلی راحت حریف را خنثی کردیم.
مظلومی اظهار داشت: فکر می‌کنم اولین بار بود که در تبریز تراکتورسازی موقعیت نداشت و فقط روی اوت دستی برنامه داشت. بازی بزرگی را بردیم. تراکتور سازی تیم بزرگی است و این شکست از ارزش‌های کادر فنی و بازیکنان این تیم کم نمی‌کند و من در ادامه راه برای این تیم آرزوی موفقیت می‌کنم.
سرمربی استقلال در خصوص اینکه تراکتورسازی اگر 11 نفره بود این تیم می‌توانست برنده شود خاطرنشان کرد: در هر صورت آنها وقتی 11 نفره هم بودند کاری روی دروازه ما انجام ندادند. فوتبال است و برای هر تیم ممکن است چنین اتفاقی رخ دهد. نمی‌شود گفت چون آنها 11 نفره نبودند شکست خوردند یا اگر 11 نفره بودند می‌بردند. همیشه تیمی که 10 نفر می‌شود انگیزه‌های بیشتری دارد. اگر در ضد حمله باهوش‌تر بودیم در نیمه دوم می‌توانستیم گل‌های بیشتری بزنیم اما نمی‌توانم بگویم اگر آنها 10 نفره یا 11 نفره بودند چه اتفاقی می‌افتاد.
وی در خصوص اینکه آشوبی در دقایق پایانی مسابقه با مصدومیت به بازی ادامه داد گفت: این مشکل من نیست و مشکل حریف بود که 3 تعویض خود را انجام داده بود.

مظلومی در خصوص هواداران تراکتورسازی گفت: تماشاگر باید خویشتن‌دار باشد. ما در تهران رسم میهمان نوازی را به خوبی رعایت کردیم. این عادلانه است که هواداران ما نتوانند به ورزشگاه بیایند. شما متاسفانه جبهه گیری می‌کنید و من نمی‌توانم به این سؤالات جوابم بدهم.
مظلومی تصریح کرد: نمی‌دانم از کدام موقعیت تراکتورسازی صحبت می‌کنید. به هر حال هر تیمی در طول 90 دقیقه موقعیت پیدا می‌کند. من گفتم تراکتور سازی نسبت به بازی‌های گذشته‌اش موقعیت کمتری داشت. این مسابقه نه فینال بود و نه قهرمان را مشخص می‌کرد. دو رقیب بودیم که با هم بازی کردیم.
سرمربی استقلال در خصوص اینکه حیدری و ساموئل با گرفتن کارت زرد دربی را از دست دادند گفت: به بازیکنانم گفته بودم که کسی حق ندارد محتاط بازی کند و همه تلاش کردند. ما هم دوست نداشتیم بازیکنانمان کارت بگیرند. من باید از حالا تیم را برای دربی آماده کنم و همیشه از این بدشانسی‌ها می‌آوریم.
در ادامه نشست یکی از خبرنگاران از مظلومی پرسید تاریخ مصرف شما در استقلال مثل ساعت شنی شده که سرمربی آبی پوشان پاسخ داد که تاریخ مصرفم‌ را خودم را تعیین می‌کنم و ساعت شنی ندارم.
مظلومی پس از بیان این جمله به دلیل پرسش‌های خبرنگاران تبریزی حاضر به ادامه حضور در نشست نشد و سالن را ترک کرد.

هرگه که ترا دهیم دردی ،
نالان شوی و به سویم ایی

هر دم که ترا دهم شفایی ،
قدیمی 01-30-2012
javidan 20 آواتار ها
javidan 20 javidan 20 آنلاین نیست.
کاربر خوب

سپاسها: : 224

503 سپاس در 318 نوشته ایشان در یکماه اخیر
javidan 20 به Yahoo ارسال پیام
پیش فرض خسرو حیدری و ساموئل بازی با پرسپولیس را از دست دادند.

خسرو حیدری مدافع راست استقلال و ساموئل هافبک خارجی این تیم بازی روز پنجشنبه با پرسپولیس را از دست دادند.
به گزارش سایت گل،حیدری که قبل از بازی با تراکتور دو اخطاره بود در این بازی از محسن ترکی اخطار گرفته تا به دلیل سه کارته شدن بازی با پرسپولیس را از دست بدهد.این خبر تلخی برای استقلالی ها خواهد بود.حیدری هم در صحنه ای که کارت زرد گرفت ناراحتی اش را نشان داد و حالا باید این بازی بزرگ را از تلویزیون تماشا کندجدا از این بازیکن،ساموئل هم کارت زرد گرفت تا دربی را از دست بدهد.
قدیمی 01-30-2012
javidan 20 آواتار ها
کاربر خوب

پیش فرض عكس ويژه: مشت‌های مجتبی برای امير!

مجتبي جباري معمولا تا اين حد احساساتي نمي‌شود. مگر اين‌كه حريف، حريف ويژه‌اي باشد.

شايد خيلي‌ها يادشان رفته باشد كه جباري و قلعه‌نويي در دوران همكاري در استقلال رابطه خوبي با هم نداشتتند. اما اين واكنش نشان مي‌دهد خود مجتبي به هيچ وجه اين خاطرات را فراموش نكرده است.
جباري بعد از به ثمر رساندن پنالتي دوم استقلال اين گونه رو به نيمكت تراكتورسازي شادي‌اش را نشان مي‌دهد!
کاربران زیر از javidan 20 به خاطر پست مفیدش تشکر کرده اند :
قدیمی 01-30-2012
javidan 20 آواتار ها
کاربر خوب

پیش فرض برهانی: برخلاف فتح‌الله‌زاده دوست دارم دربی را ببریم/ در اینکه دنیزلی مربی خوبی است شکی نیست.

من برخلاف نظر فتح‌الله زاده دوست دارم بازی را ببریم اما شاید ایشان به خاطر شرایط سخت پرسپولیس این حرف را زده باشد.

علی فتح الله زاده مدیرعامل باشگاه که گفته دوست دارد دربی 74 مساوی شود ولی آرش برهانی مهاجم استقلال دوست دارد که تیمش در این بازی پیروز شود.
به گزارش سایت گل، برهانی در پاسخ به این سوال که چرا فتح‌الله زاده اعلام کرده دوست دارد این دربی مساوی شود می گوید:« من برخلاف نظر فتح‌الله زاده دوست دارم بازی را ببریم اما شاید ایشان به خاطر شرایط سخت پرسپولیس این حرف را زده باشد. فکر می‌کنم فتح‌الله زاده حتی برای دربی پاداش هم بدهد اما به خاطر دل رئوف و مهربانش این صحبت‌ها را انجام داده است.»
او با اشاره به آخرین وضعیت این تیم قبل از دیدار با پرسپولیس ادامه می دهد:« شرایط خوبی داریم ولی بازی‌ها 4 روز به 4 روز انجام می‌شود و کمی خسته هستیم. امیدوارم ریکاوری خوبی داشته باشیم و برای بازی با پرسپولیس آماده شویم.»برهانی با اشاره به کری‌هایی که قبل از این بازی خوانده می‌شود گفت:« نه ما اهل کری خواندن هستیم و نه پرسپولیس‌ها.در اینکه دنیزلی مربی خوبی است شکی نیست اما همه چیز در زمین مشخص می‌شود و ما امیدوار هستیم در بازی روز 5شنبه از موقعیت‌هایمان به خوبی استفاده کنیم. شرایط روحی و بدنی خوبی دارم و امیدوارم بتوانم خوب بازی کنم.»
2 کاربر زیر از javidan 20 سپاسگزاری کرده اند برای پست مفیدش:
قدیمی 01-31-2012
javidan 20 آواتار ها
کاربر خوب

پیش فرض فتح‌اله‌زاده: همه ایران و ایرانیان حواس‌شان به بازی استقلال – پرسپولیس است.

قلعه‌نوعي، خویشتندار باشد

به گزارش سايت رسمي باشگاه استقلال، بازی تراکتورسازی- استقلال که مهم‌ترین بازی روز بیست و سوم لیگ‌برتر بود، هم فوتبالی دیدنی و هم مسابقه‌ای پر از حرف و حدیث شد. علی فتح‌اله‌زاده، مدیرعامل باشگاه استقلال با خبرگزاری فارس در‌خصوص پیروزی قابل انتظار استقلال مقابل تراکتورسازی و شهرآورد روز پنجشنبه مقابل پرسپولیس گفت‌وگویی دارد که مثل همیشه پر است از نکته‌های تازه که در زیر می‌خوانید:
*بازی مهمی را برابر تراکتورسازی به سود خود تمام کردید.
فوتبال برد و باخت دارد. روز قبل از بازی به پرویز مظلومی گفتم اگر در تبریز یک مساوی هم بگیریم صدر جدول را حفظ می‌کنیم ولی اعتقاد دارم شما می‌توانید در آنجا برنده باشید.«خوشبختانه بازیکنان استقلال و کادر فنی زحمات زیادی کشیدند و خدا را شکر می‌کنم که سه امتیاز را به دست آوردیم.» این یک بازی حساب‌شده و یک فوتبال تاکتیکی بود.
*بعد از بازی جنجال‌های زیادی در مورد پنالتی اول استقلال به پا شد.
ما فیلم آن صحنه را به کمیته داوران و فدراسیون فوتبال ارسال کردیم تا آنها تصمیم نهایی را بگیرند و نظر خود را بدهند.
*رئیس و نایب کمیته داوران اعلام کردند آن صحنه پنالتی نبود.
به نظر من کمیته داوران عجله کرد و باید تمام اسناد را می‌گرفت و آن وقت تصمیم لازم را اتخاذ می‌کرد.
*مدیرعامل تراکتورسازی اعلام کرده به خاطر آن صحنه به AFC شکایت می‌کند.
مگر برای پنالتی‌هایی که در بازی‌های قبل به سود تراکتورسازی گرفته شده و پنالتی نبوده کسی به AFC شکایت کرده است؟ اگر این گونه باشد رقبا باید به خاطر آن صحنه‌ها به فیفا شکایت کنند. آقای رفیعی پنالتی ما را برابر فجر سپاسی نگرفت و در همان بازی یک پنالتی دیگر به ضرر تیم ما اعلام کرد. پس ما هم باید به فیفا شکایت کنیم؟ بهتر است آقای جعفری ظرفیت باخت داشته باشد و خویشتنداری کند تا همه چیز فراموش شود. ما حاضر هستیم هرچه از ابتدای فصل به نفع ما گرفته شده، برگردانیم و هرچه به ضرر ما گرفته شده به ما پس بدهند. آن وقت می‌بینید چه‌کسی متضرر شده است. ما بیشترین لطمه را از داوری خوردیم اما هیچ‌کس اعتراضی نکرد.
*مربیان تراکتورسازی به خصوص قلعه‌نوعی معتقد بودند تا قبل از صحنه اخراج و حتی تا دقیقه ۹۰ دروازه‌بان این تیم حتی یک بار هم زمین نخورد.
من از شما می‌پرسم تا کارشناسان هم نظر بدهند. در نیمه اول که هر دو تیم ۱۱نفره بودند و تا قبل از صحنه اخراج چه کسی بیشترین حملات و فشار را انجام می‌داد؟ فکر می‌کنم امیرخان متوجه نشد که بازی چگونه در جریان است و چگونه می‌گذرد. قبل از 10 نفره شدن تراکتورسازی، استقلال برتر بود و من تیمم را مستحق برد می‌دانم.
در بازی حساس تراکتورسازی مقابل شهرداری داوری به سود تراکتورسازی بود آیا آنها اعتراض کردند؟ ما هیچ اعتراضی نکردیم چون من خودم را جزئی از تراکتورسازی می‌دانم و این تیم را دوست دارم. این‌گونه برخوردها منصفانه نیست آقای جعفری نباید علیه استقلال جوسازی کند.
از امیر قلعه‌نوعی هم می‌خواهم خویشتنداری کند چرا که ما در تهران باختیم، اما هیچ‌کدام از این حرف‌ها را نزدیم با وجود اینکه در آن بازی هم از داوری ضربه خورده بودیم. خود قلعه‌نوعی بارها گفته فوتبال می‌گذرد و دوستی‌ها باقی می‌ماند پس بهتر است همه خویشتنداری کنیم و به فکر بازی‌های آینده باشیم. در بازی‌های استقلال مقابل راه‌آهن، سایپا و سپاهان از داوری لطمه خوردیم اما قبول داریم که اشتباهات جزئی از فوتبال است و باید آن را پذیرفت.
*به بازیکنان‌تان پاداش خوبی دادید...
نوش جان بازیکنانم. در رختکن به یکی از مربیانم زنگ زدم و گفتم نفری دو و نیم میلیون پاداش می‌دهم. در آن فضا و در آن شرایط برنده شدن هنر می‌خواهد. بچه‌های ما، کار بزرگی انجام دادند. هم خوب بازی کردند، هم خوب برنده شدند. این یکی از بهترین بازی‌های لیگ بود.
*استقلال در آستانه بازی با پرسپولیس و از لحاظ روحی در وضعیت برتری است.
تراکتورسازی تیم خوبی است و به اعتقاد من طرفدارانش نعمت هستند. وقتی در تبریز برنده می‌شویم یعنی امتیاز ویژه‌ای گرفته‌ایم و بردن در آنجا خیلی خوشحالی دارد. معلوم است که روحیه بازیکنان هم بالا می‌رود.
*برگزاری دربی در ساعت 18 خیلی دیر نیست؟
ما هرچه سازمان لیگ بگوید انجام می‌دهیم، اما حالا که هوا سرد است حتما باید از آفتاب بعدازظهر استفاده کرد. خیلی بهتر بود اگر بازی را جلوتر می‌آوردند. به تماشاگران هم باید فکر کرد.
*مظلومی می‌گوید بردن پرسپولیس مثل پیروزی‌های بارسا مقابل رئال عادی شده است؟
پرسپولیس تیم بزرگی است. من هرسال کری می‌خواندم ولی امسال این کار را انجام نمی‌دهم. حتی یک حرفی زدیم که آقایان براساس فهم وارونه نوشته بودند فتح‌اله‌زاده به پرسپولیس ترحم کرد. پرسپولیس نیازی به ترحم من ندارد. اگر می‌گویم کری نمی‌خوانم برای این است که برای آنها خیلی احترام قائلم. امیدوارم پرسپولیس با دنیزلی موفق شود و به جایگاه اصلی‌اش برسد، اما تمام سعی‌‌ بازیکنان این است که در بازی روز پنجشنبه برنده شوند و من هم از آنها همین را می‌خواهم. امسال در لیگ برتر، ما برای قهرمان شدن باید 34 فینال برگزار کنیم که تا امروز 23 بازی از این بازی‌های سخت را برگزار کرده‌ایم. دربی 74 هم حکم یک فینال واقعی را دارد. مدعیان قهرمانی، منتظر توقف ما هستند. نباید هیچ فرصتی را از دست داد. الان همه ایران و تمام ایرانیان، حواس‌شان به روز پنجشنبه و بازی استقلال- پرسپولیس است.

2 کاربر زیر از javidan 20 سپاسگزاری کرده اند برای پست مفیدش:
قدیمی 02-01-2012
mohammad.90 آواتار ها
مدیر بخش ورزش

پیش فرض نامجو مطلق:شرايط روحي استقلال بهتر است

چهارشنبه 12/11/1390 09:09

نامجو مطلق:شرايط روحي استقلال بهتر است

پيشکسوت باشگاه استقلال با بيان اينکه آبي پوشان از نظر روحي شرايط بهتري دارند گفت: جايگاه استقلال در جدول رده بندي ليگ نشان دهنده آمادگي اين تيم است.

مجید نامجو مطلق در خصوص شهرآورد 74 گفت: به نظر من دربی نسبت به سایر بازیها یک دیدار متفاوت است چرا که در آن شرایط روحی و روانی بازیکنان بسیار حائز اهمیت است.

وی تصریح کرد: بازیکنان استقلال با توجه به اینکه چند بازی اخیر را با موفقیت پشت سر گذاشته اند شرایط روحی و روانی بهتری در مقایسه با بازیکنان پرسپولیس دارند.

این پیشکسوت فوتبال با بیان اینکه جایگاه استقلال در جدول رده بندی لیگ نشان دهنده آمادگی این تیم است، گفت: استقلال تیمی پرستاره است بطوریکه در نبود چند بازیکن اصلی هم می تواند در دربی نتیجه بگیرد.

وی اضافه کرد: نیمکت ذخیره های استقلال ستاره باران است بطوریکه ذخیره این تیم به تنهایی یک تیم قدرتمند است.

نامجو مطلق همچنین در مورد با پرسپولیس هم گفت: پرسپولیس هم از زمانیکه دنیزلی به این تیم آمده است روند روبه رشدی را داشته است.

وی در پایان ابراز امیدواری کرد که داوران این دیدار عملکرد قابل قبولی از خود ارائه دهند.

دیدار تیم‌های فوتبال استقلال و پرسپولیس در چارچوب هفته بیست و چهارم، یازدهمین دوره رقابتهای لیگ برتر ساعت 18 روز پنجشنبه 13 بهمن در ورزشگاه آزادی تهران برگزار خواهد شد.

هرگه که ترا دهیم دردی ،
نالان شوی و به سویم ایی

هر دم که ترا دهم شفایی ،
2 کاربر زیر از mohammad.90 سپاسگزاری کرده اند برای پست مفیدش:
قدیمی 02-01-2012
mohammad.90 آواتار ها
مدیر بخش ورزش

پیش فرض خبرهايي کوتاه از آبي‌پوشان

چهارشنبه 12/11/1390 10:47

خبرهايي کوتاه از آبي‌پوشان

مديرعامل باشگاه استقلال که در سفر است صبح فردا به تهران باز مي‌گردد.

علی فتح الله زاده که برای رسیدگی به امور تحصیل خود به باکو سفر کرده صبح فردا به تهران باز می گردد تا در دربی حضور داشته باشد. دیدار تیم های استقلال و پرسپولیس فردا ساعت ۱۸ در ورزشگاه آزادی برگزار می‌شود.
* استقلال امروز پس از تمرین برای برپایی اردو راهی هتل آکادمی می شود. این تیم ساعت ۱۳ در زمین دستگردی تمرین خود را برگزار می کند.
* در حالی که گفته می شود باشگاه استقلال به بازیکنان خود وعده داده در صورت پیروزی در دربی نفری دو میلیون تومان پاداش می گیرند علی امیری معاون این باشگاه گفت: در صورت پیروزی مقابل پرسپولیس در رختکن پاداش این مسابقه اعلام می‌شود

هرگه که ترا دهیم دردی ،
نالان شوی و به سویم ایی

هر دم که ترا دهم شفایی ،
کاربران زیر از mohammad.90 به خاطر پست مفیدش تشکر کرده اند :
قدیمی 02-01-2012
jawad jawad آنلاین نیست.
تازه کار

سپاسها: : 0

13 سپاس در 6 نوشته ایشان در یکماه اخیر

جالب بود ممنون از پوریا
پاسخ

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)