بازگشت   پی سی سیتی > سایر گفتگوها > ورزش Sports > سایر رشته های ورزشی

سایر رشته های ورزشی در زیر تالار های این تالار اصلی به مطالب مرتبط به کشتی شنا بستکبال و ... پرداخته میشود

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 07-30-2010
مهدی آواتار ها
مهدی مهدی آنلاین نیست.
مسئول و ناظر ارشد - مدیر تالار موبایل و دوربین دیجیتال

سپاسها: : 4,552

4,939 سپاس در 1,683 نوشته ایشان در یکماه اخیر
Cool تیم ایران از صعود به دیدار نهایی بازماند/ شکست سنگین شاگردان ناری برابر قطر

تیم هندبال جوانان ایران با شکست برابر تیم قطر در دیدار نیمه نهایی مسابقات هندبال قهرمانی جوانان آسیا از حضور در دیدار نهایی این رقابت‌ها بازماند.

به گزارش خبرنگار مهر، مرحله نیمه نهایی دوازدهمین دوره رقابت‌های هندبال قهرمانی جوانان آسیا در تهران امروز جمعه با برگزاری دیدار بین دو تیم ایران و قطر در تالار فدراسیون هندبال آغاز شد.
در مسابقه امروز که با قضاوت کوبلی از کشور قزاقستان برگزار شد، هندبالیست‌های جوان کشورمان با نتیجه 37 بر 27 نتیجه را به تیم قطر واگذار کردند و از راهیابی به دیدار نهایی رقابت‌‎ها بازماندند.
هندبالیست‌های جوان ایران با قبول شکست در دیدار برابر قطر شانس حضور در فینال این رقابت‌ها را از دست دادند. شاگردان نقی ناری برای کسب مقام سوم رقابت‌های هندبال قهرمانی جوانان آسیا روز یکشنبه با بازنده دیدار دو تیم کره جنوبی و امارات روبه‌رو می شوند.
دوازدهمین دوره رقابت‌های هندبال قهرمانی جوانان آسیا با حضور هفت تیم در شهر تهران در حال پیگیری است.

دل به زخمی شعله ور شد، جان به عشقی مبتلا
بر نتابد سینه ما داغ چندین ماجرا
تازه شد به هوای تو دل تنگ ما ای وای !

جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید

قدیمی 07-30-2010
مهدی آواتار ها
مهدی مهدی آنلاین نیست.
مسئول و ناظر ارشد - مدیر تالار موبایل و دوربین دیجیتال

سپاسها: : 4,552

4,939 سپاس در 1,683 نوشته ایشان در یکماه اخیر
Cool نقی ناری: احساساتی و عصبی بودیم/ چشم بسته در مسابقات حاضر شدیم

سرمربی تیم هندبال جوانان کشورمان، بازی احساسی و عصبی را عامل شکست این تیم در دیدار با قطر و ناکامی در صعود به دیدار نهایی مسابقات قهرمانی آسیا عنوان کرد.به گزارش خبرنگار مهر، نقی ناری پس از شکست تیم هندبال جوانان ایران در دیدار برابر قطر و ناکامی این تیم از صعود به دیدار نهایی پیکارهای قهرمانی آسیا گفت: بچه‌های ما امروز تابع احساسات خود شده و عصبی بودند. امروز، روز ما نبود. شاگردان من در بازی مقابل قطر در دفاع خوب کار کردند اما در حمله عملکرد موفقی نداشتند.

سرمربی تیم هندبال جوانان ایران با بیان اینکه هر تیمی می بازد دلیل باخت خود را به داوری‌ها نسبت می دهد، افزود: داورانی که در این دوره از رقابت‌های قهرمانی هندبال جوانان آسیا حاضر هستند از داوران درجه دو کشور خودمان هم ضعیف‌تر سوت می زنند.

وی با اشاره مجدد به کمبود دیدار‌های تدارکاتی تیم جوانان کشورمان گفت: اگر از ابتدا تیم هندبال جوانان ایران در دست من بود حداقل پنج نفر را از ترکیب نهایی این تیم کنار می گذاشتم. متاسفانه برخی از بازیکنان در حد تیم ملی نیستند و محصول گذشته هندبال جوانان ایران هستند.
ناری با بیان اینکه تنها به خاطر سرپرست فدراسیون، هدایت تیم هندبال جوانان ایران را پذیرفته است، تصریح کرد: من مسئولیت این تیم را تنها به دلیل درخواست سرپرست فدراسیون هندبال پذیرفتم. شاید اگر از ابتدا مسئولیت تیم جوانان برعهده من بود انتخاب و برنامه‌های تدارکاتی مناسبی را برای این تیم پیش بینی می کردم و چشم بسته و دست بسته در مسابقات قهرمانی آسیا حاضر نمی شدم.
وی افزود: قطر تیمی نبود که ما را با اختلاف 10 گل شکست دهد اما متاسفانه شاگردان من 35 توپ مسلم به گل را از دست دادند تا به راحتی نتیجه را به این تیم واگذار کنند.

دوازدهمین دوره مسابقات هندبال قهرمانی جوانان آسیا در تهران با حضور هفت تیم پیگیری می شود که تیم هندبال جوانان کشورمان عصر امروز با قبول شکست در دیدار برابر قطر از صعود به دیدار نهایی این رقابت‌ها بازماند.

دل به زخمی شعله ور شد، جان به عشقی مبتلا
بر نتابد سینه ما داغ چندین ماجرا
تازه شد به هوای تو دل تنگ ما ای وای !

پاسخ

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)