بازگشت   پی سی سیتی > سایر گفتگوها > ورزش Sports > فوتبال > ليگ برتر باشگاه های ایران

ليگ برتر باشگاه های ایران در این تالار به بحث و بررسی لیگ برتر فوتبال کشور پرداخته میشود

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 12-17-2009
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

سپاسها: : 14

95 سپاس در 74 نوشته ایشان در یکماه اخیر

مس 2 – استقلال اهواز 0؛ مس با لوکا با پیروزی آشتی کرد

گل ها: ادینهو (62)، رجب زاده (72) برای مس
ورزشگاه باهنر کرمان تماشاچی 2 هزار نفر
داور: مسعود مرادی
اخطار: توحیدی مهر (استقلال اهواز)

مس: عباس محمدی، امیرحسین یوسفیِ (85 شهاب شهزادنژاد)، پیروز قربانی، فابیو جیووانی، حمید عزیززاده، امیر کامدار (79 روح الله بیگدلی)، مهدی رجب زاده ، فرزاد حسین خانی، زالدروم، ادینیو، علی سامره (46 حمید غنی زاده)

استقلال اهواز: نادر غبیشاوی، حسین ماهینی، جاسم صادقی (70 حمید رجبی)، هادی خنیفر (77 مهدی دغاغله)، اسماعیل شریفات (77 امیر خلیفه)، محسن ارزانی، رضا معقولی، ایگور ماکسیمو، عبدالله توحیدی، فرانک آتسو، میلاد میداوودی

شرح گل ها:
1-0 (مس): دقیقه 62 ادینیو از روی یک ضربه آزاد از زاویه بسته توپ را به گل تبدیل کرد.
2-0 (مس): دقیقه 72 ضربه آزاد ادینیو در بین راه به رجب زاده برخورد کرد و تغییر مسیر داد و به گل تبدیل شد.

اتفاق ویژه: مدیرعامل جدید باشگاه مس برای اولین بار به ورزشگاه آمد و اولین برد را دشت کرد. تلویزیون بازی را پخش مستقیم نکرد و حتی فیلمبرداری هم نکرد.

بهترین بازیکن : ادینیو، گل اول را زد و روی گل دوم تاثیر مستقیم داشت و در کل روز بسیار خوبی را سپری کرد.
هنوز اولین سطر را نخوانده
تو را به خاطر آوردم و شب هاي مهتاب را...
ولی نه...!! باید ترک کنم
هم تو را....هم شعر را .... و هم‌‌‌٬ همه ی شب هایی را که به ماه نگاه می کردم...

======================================

مسابقه پیش بینی نتایج لیگ برتر ( اگه دوست داشتی یه سر بزن دوست من )
جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید

قدیمی 12-17-2009
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

ابومسلم 1- صبا 3؛نوري ستاره محبوب كربكندي

اين دومين برد متوالي رسول كربكندي به عنوان سرمربي صبا بود.صبا با اين برد 26 امتيازي شد ولي ابومسلم با تحمل دومين باخت متوالي قعرنشين باقي ماند.

گلها:داوود حقي (55)،محسن بياتي نيا(58 و 63)براي صبا و رضاناصحي (28)براي ابومسلم

داور: شاهین حاج بابایی، اخطار: رجب زاده(ابومسلم)

ورزشگاه ثامن ،تماشاگران: حدود 2 هزار نفر

ابومسلم: مجید غلامی، جونیو، محمد حسن رجب زاده(80- رجب زاده)،ابراهیم لوینیان، سعید خانی،پژمان جمشیدی، گابریل، رضا ناصحی(42- معین عباسیان)، مجتبی سرآسیابی، میثم حاجیان و فرشاد بهادرانی

صبا: ارشاد یوسفی، امیرحسین یوسفی، مرتضی کاشی، سهراب بختیاری زاده، محسن بیاتی نیا(92- رامین رضاییان)، جابر انصاری، ابوالفضل حاجی زاده، کلمنتینو، داود حقی ، محمد همرنگ(46- محمد نوری) و عباس محمد رضایی.

شرح گل ها:

یک – صفر: رجب زاده از جناح راست با یک سانترتوپ را به رضا ناصحی رساند و او با یک پرش بسیار زیبا و ضربه سر توپ را تبدیل به گل کرد.

یک- یک: داود حقی درون محوطه جریمه با خطای پنالتی متوقف شد و خودش هم از روی نقطه پنالتی بازی را به تساوی کشاند.اين پنجمين گل حقي در دومين هفته بود.

یک- 2: پاس محمد نوری را محسن بیاتی نیا تبدیل به گل کرد

یک-3: پاس محمد نوری در دهانه دروازه به محسن بیاتی نیا رسید و او با یک بغل پا توپ را تبدیل به گل کرد..

بهترين بازيكن : در نیمه اول بازی دست ابومسلم بود و آنها با ارائه یک بازی هجومی توانست برتری کاملی بر حریف داشته باشد و توپ ومیدان را در اختیار بگیرد اما در نیمه دوم با حضور محمد نوری همه چیز به نفع صبا شد و آنها تیم برتر میدان لقب گرفتند.

اتفاق ويژه: دوبار گلزني از محسن بياتي نيا اتفاق كمي نيست، باوركنيد!
ولی نه...!! باید ترک کنم

قدیمی 12-17-2009
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

ملوان 0 – پیکان 1؛ احمدزاده آمد ، ملوان باخت

. احمدزاده روز پنج شنبه در میان تشویق های بی امان تماشاگران به نیمکت ملوان برگشت اما تیم شمالی به رقم اینکه موقعیت های بیشتری داشت روی یک لحظه غافلگیری و هوشیاری سعید دقیقی دروازه اش گشوده شد و دومین مسابقه خانگی در این فصل را باخت.

گل: دقیقی (76)
ورزشگاه تماشاچی
داور: یدالله جانبازی
اخطار: رضاپور، کارلوس، پوراسدالله (پیکان)

ملوان: مهدی رحیم زاده ، آلن باسیچ، سعید سالارزاده، هادی تامینی، علیرضا رمضانی (82 مهران جعفری)، محمد رستمی، فلیپه آلوز دسوزا (71 حسین ابراهیمی)، پژمان نوری، محمد نزهتی (67 آدریانو آلوز) ، سیدجلال رافخایی، محمد حیدری

سرمربی: محمد احمدزاده

پیکان: مسعود غلامعلی زاد، مهدی تاجیک، لوییس کارلوس، میثم رضاپور، مجید خدابنده لو (86 ایمان رزاقی راد)، محمد رضا طهماسبی، محمود پوراسدالله، حمید هدایتی، روح الله عطایی (73 سیدامیر میربزرگی)، سعید دقیقی (92 علی قربانی)

سرمربی: حمید درخشان

شرح گل:
1-0 (پیکان): روی ضربه کرنر میثم رضاپور، لوییس کارلوس با سینه توپ را برای سعید دقیقی فرستاد و او از داخل محوطه 18 قدم ملوان با ضربه زمینی و دقیق خود گل برتری پیکان را به ثمر رساند.

اتفاق ویژه: محمد احمدزاده به تیمش بازگشت. شب قبل از بازی با پیکان عده ای از تماشاگران ملوان به همراه بازیکنان این تیم به منزل احمدزاده رفتند و از او خواستند که به نیمکت ملوان بازگردد

بهترین بازیکن: مسعود غلامعلی زاد دروازه بان تیم پیکان که در مقابل تیم سابق خود بازی می کرد و چندین بار به تنهایی منجی دروازه تیم پیکان شد.
ولی نه...!! باید ترک کنم

قدیمی 12-17-2009
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

سایپا 2– راه آهن 1؛ ناکامی های راه آهن با تارتار ادامه دارد

گل ها: منوچهری (1) و صادقی (72) برای سایپا و زنیدپور (90) برای راه آهن
ورزشگاه انقلاب کرج تماشاگر 700 نفر
داور : قاسم واحدی
اخطار: سیدعلی حسینی ، داریوش یزدانی ، ابراهیم صادقی (سایپا)

سایپا : ابراهیم میرزاپور، مرتضی ابراهیمی ، مجید ایوبی ، سیدعلی حسینی ، داریوش یزدانی ، ابراهیم صادقی، امید شریفی نسب، سیدامین منوچهری (67 سعید یوسف زاده)، رضا خالقی فر (87 سعید بیگی)، کریم انصاری فرد، مهدی خیری (86 علیرضا کوثری)

راه آهن: مسعود همامی، رضا نورمحمدی، ابراهیم کریمی، حسین پاشایی، حامد نورمحمدی، مجید نورمحمدی (68 کمال کامیابی)، محسن جاهدی، مجید باژلان (76 محمد زینو)، میلاد زنیدپور، عیسی ترائوره، محمود آمنه (55 سعید حلافی)

شرح گل:
1-0 (سایپا) هنوز یک دقیقه از بازی نگذشته بود که امین منوچهری کرنر ارسالی امید شریفی نسب با ضربه سر دروازه تیم راه آهن را باز کرد.
2-0 (سایپا) دقیقه 72 صادقی روی پاس یوسف زاده در حالت تک به تک با دروازه بان راه آهن قرار گرفت و گل دوم سایپا را به ثمر رساند.
2-1 (راه آهن): دقیقه 90 شوت پشت 18 میلاد زنیدپور تک گل راه آهن را به ثمر رساند.

اتفاق ویژه: خطای هند در وقت تلف شده بازی که به زعم بازیکنان راه آهن پنالتی بود ولی داور چنین اعتقادی نداشت.

بهترین بازیکن: امین منوچهری، بازیکن ساعی سایپا که علاوه بر گلزنی موقعیت سازی نیز کرد.
ولی نه...!! باید ترک کنم

قدیمی 12-17-2009
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

استیل آذین 2 – ذوب آهن 2؛ شصتمین دو- دو استیل آذین!

این مسابقه پرهیجان با حملات خطرناک دو تیم می توانست نتیجه پرگل تری داشته باشد اما سرانجام استیل آذین دو امتیاز حساس دیگر را هم از دست داد. بازیکنان این تیم در لحظات پایانی دو بار توپ را از روی خط دروازه حریف بیرون زدند.

گل ها: حسین کعبی (10 ، 47) برای استیل آذین و خلعتبری (46) و حسینی (52)
ورزشگاه راه آهن اکباتان تماشاچی 1000 نفر
داور: تورج حق وردی
اخطار: صلصالی (ذوب آهن) ، علی آذری

استیل آذین: حمید نشاط جو، لک چیه را، علی آذری، حامد کاویانپور، علی کریمی، حسین کعبی، محمد رضا مهدوی (79 امیر شاپورزاده)، محمد غلامی (70 رضا چاووشی)، مهدی محمدی، نبی شاه مرادی، فریدون زندی (70 رضا نوروزی)

ذوب آهن: شهاب کردان، سیدمحمد حسینی، فرشید طالبی، مصطفی صالحی نژاد، محمد منصوری، محمدرضا خلعتبری، قاسم حدادی فرد (63 محسن مسلمان)، ایگور کاسترو (58 کیوان امرایی)، محمد صلصالی، اسماعیل فرهادی، حسن اشجاری

شرح گل ها:
1-0 (استیل آذین): توپ در پشت محوطه جریمه با پاس علی کریمی به کعبی رسید و ضربه دقیق کعبی به زاویه مخالف دروازه شهاب کردان گل اول بازی رو رقم زد.
1-1 (ذوب آهن): دقیقه 46 حرکت عرضی حسن اشجاری به سمت محوطه جریمه با پاس دقیق او خلعتبری را در آستانه موقعیت گل قرار داد که ضربه خلعتبری گل تساوی بازی را رقم زد.
2-1 (استیل آذین): حرکت عمقی حسین کعبی با اشتباه محمد صلصالی موقعیتی دو به تک را برای استیل آذین فراهم ساخت که ضربه چیپ کعبی برتری را برای استیل به همراه داشت.
2-2 (ذوب آهن): سانتر حسن اشجاری با ضربه سیدمحمد حسینی از درون محوطه جریمه به گل تساوی تبدیل شد.

اتفاق ویژه: تساوی دو – دو بیشترین نتیجه ای است که استیل در این فصل و در خانه کسب کرده است. این مساوی دو بر دو احتمالا شصتمین تساوی پرگلی بود که شاگردان استیلی در لیگ کسب کردند.
بهترین بازیکن: حسین کعبی که در چیدمان جدید استیل به عنوان گوش راست به میدان می رود دو گل در این بازی به ثمر رساند و بارها خط دفاع حریف را آزار داد. علی کریمی هم امروز نمایش خوبی داشت.
ولی نه...!! باید ترک کنم

قدیمی 12-18-2009
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

فولاد 1 – استقلال 1؛ نجات دوباره صمد بعد از دقیقه 90

آبي ها مثل هفته پيش در دقايق پاياني نتيجه رسيدند.تعویض هادی شکوری به جای آرش برهانی در دقیه 86 که تاثیر مستقیم روی گل نجات بخش استقلال داشت

گل: ملادن بارتولویچ (55) برای فولاد و سیدصالحی (93) برای استقلال
ورزشگاه تختی اهواز
داور: محسن قهرمانی
اخطار: رحمانی ، رمضانی، سرلک(فولاد)

فولاد: حسین آشنا، سیامک سرلک (76 سجاد فیض اللهی)، ملادن بارتولویچ، سعید رمضانی، غلامرضا رضایی، جلال کاملی مفرد، ایوب والی، بختیار رحمانی، جواد شیرزاد، علی حمودی، چمن آرا

استقلال: محمد محمدی، هاشم بیگ زاده، امیر حسین صادقی، حنیف عمران زاده، فابیو جانواریو (84 پائولو رینالدو)، خسرو حیدری، کیانوش رحمتی، فرهاد مجیدی، آرش برهانی (86 هادی شکوری)، سیدمهدی سیدصالحی، مهدی امیرآبادی

شرح بازي:هواداران تيم استقلال در دقايق پاياني بازي ودر حالي كه استقلال با يك گل از فولاد عقب بود، عليه صمد مرفاوي شعار سر داده و خواستار جدايي وي از اين تيم شدند اما بلافاصله پس از اينكه سيد صالحي دروازه فولاد را باز كرد موضع هواداران استقلال عوض شد و آنها مرفاوي را تشويق كردند.اين شرايط دقيقا مشابه هفته گذشته بود با اين تفاوت كه مرفاوي اين باراز گل سيدصالحي گريه نكرد!

استقلال در اين بازي در دقايقي تحت تاثير فولاد بود ، اما بعد از گل فولاد و شوك ناشي از آن بازي را در دست گرفت و در ثانيه هاي پاياني سزوارانه به تساوي رسيد. اين در حالي بود كه فولاد شبيه همان تيم خوب پارسال شده كه مشخص نشد چرا از جلالي آن را گرفتند. قرمزهاي خوزستان با اين تساوي 16امتيازي شدند و در پله .17ايستاده اند. البته خبر خوب براي آنها شكست ابومسلم و راه آهن بود. اگر پاس هم فردا به پرسپوليس ببازد گل سيدصالحي آنقدرها هم دردناك جلوه نمي كند.

شرح گل:
1-0 (فولاد): ارسال از راست چمن آرا روی تیر یک با ضربه بارتولویچ به گل فولاد تبدیل شد.
1-1 (استقلال): ارسال خسرو حیدری از سمت راست و ضربه سر هادی شکوری که با واکنش حسین آشنا روبه رو شد را سیدمهدی سیدصالحی در شلوغي وارد دروازه فولاد کرد.

اتفاق ویژه: يكي از اعضاي تداركات فولاد پس از گل تساوي تيم استقلال به سمت آرش برهاني رفت و با وي به طور فيزيكي درگير شد. همين مسئله باعث ايجاد درگيري ميان بازيكنان دو تيم شد تا جايي كه سرپرست فولاد و غلامحسين مظلومي مدير تيم استقلال نيز وارد عمل شده و بازيكنان را از يكديگر جدا كردند.

بهترین بازیکن: بارتولویچ گل فولاد را به ثمر رساند و درکل روز تاثیرگذاری داشت.
نكته: مجيد جلالي سرمربي فولاد در پايان مسابقه با اعتراض به داوري گفت:متاسفانه بايد بگويم امروز هم مجبور بوديم عليه استقلال بازي كنيم و هم عليه داور. در نيمه اول داور مسابقه بايد به برهاني و بيك‌زاده اخطار صد در صد مي‌داد ولي اين كار را انجام نداد. استقلال هفته ها است از داوري مسابقات لطمه مي‌خورد اما به يكباره مقابل فولاد همه چيز بر مي‌گردد.
ولی نه...!! باید ترک کنم

قدیمی 12-18-2009
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

دیدار سپاهان مقاومت نیمه تمام ماند

در حالی که بازی مقاومت و سپاهان بعد از 45 دقیقه با نتیجه یک بر یک دنبال می شد داور به دلیل برف سنگین انجام بازی در نیمه دوم را لغو کرد.

سایت گل - در شرایطی که نیمه اول دیدار سپاهان و سپاسی اصلا شبیه فوتبال نبود و به هاکی شباهت بیشتری داشت داور مسابقه تصمیم گرفت برای جلوگیری از مصدومیت احتمالی خود و بازیکنان بازی را لغو کند تا شرایط برگزاری این مسابقه در زمانی دیگر به وجود آید. این داستان که قرار است این بازی چگونه نتیجه اش مشخص شود حاشیه چند روز آتی فوتبال ایران را رقم خواهد زد. نوذر رودنیل ناظر فدارسیون در این باره گفت: «نحوه ادامه مسابقه معلوم نیست و سازمان لیگ با تشکیل جلسه باید تصمیم بگیرد که این مسابقه چگونه ادامه یابد.»
ولی نه...!! باید ترک کنم

ویرایش توسط Omid7 : 12-18-2009 در ساعت 05:11 PM
قدیمی 12-18-2009
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

تراکتور 1 - شاهین 1؛اقتدار شاهین در قلعه عقابها

شاهین بوشهر بازهم در یک بازی خارج از خانه استحکام خوبی از خود نشان داد وتراکتور را با خیل طرفدارانش متوقف کرد
ورزشگاه یادگار امام تبریز

داور: خداداد افشاریان،تعداد تماشاگر: حدود 70هزار نفر

اخطار: پولادی( تراکتورسازی)،پتروویچ، مهدی نوری و پورخسروانی ( شاهین بوشهر)

تراکتورسازی: مهدی ثابتی، محمد ابراهیمی، محمد نصرتی، مجتبی ترشیز، مهرداد پولادی(65- محمد باقر زعفرانی)، مهدی کیانی، مسعود ابراهیم زاده، جلیلی(46- جاسم کرار)، مصطفی اکرامی، علی میرشفیعیان و امیر محبی.

شاهین بوشهر:مجتبی روشنگر، ایوان پتروویچ، محسن حمیدی، مهدی نوری، عباس پورخسروانی(83- حبیب هوشیار)، بهادر عبدی، ابوساندی(73- جمال حق شناس)، ایران نژاد، رضا بازیاری، عبدالله کرمی

شرح بازی:
تراکتورسازی با ارائه یک بازی هجومی در چند دقیقه ابتدایی بازی تیم برتر میدان بود اما در ادامه بازی شاهین بوشهر توانست پا به پای حریف بازی کند. در نیمه دوم با حضور جاسم کرار تراکتورسازی در 20 دقیقه پایانی موقعبتهایی روی دروازه شاهین بوجود آورد اما بی دقتی های این بازیکن و درخشش روشنگر باعث شد تا بازی با همان نتیجه تساوی به پایان برسد.البته تراکتور کلا در ابن بازی پایین تر از حد انتظار بازی کرد. آنها بدون پیمنتا مشکل داشتند.

شرح گل ها:
یک- صفر:خطای روشنگر روی ابراهیمی پنالتی گرفته شد و محمد نصرتی این پنالتی را تبدیل به گل کرد.
یک- یک: ضربه چیپ پتروویچ از میانه میدان وارد دروازه مهدی ثابتی شد.

اتفاق وبژه: شماري از طرفداران تراكتورسازي پس از يك صحنه مشكوك به پنالتي در محوطه جريمه شاهين بوشهر به داور اعتراض كردند. تماشاگران تراكتورسازي شعار مي‌دادند "تراكتور قهرمان ، قرباني داوران. آنها همچنين با شعارهايشان از خداداد افشاريان مي‌خواستند با دقت بيشتري سوت بزند.البته ابن صحنه خبلی هم مشکوک نبود.
تبریزی ها به وقت کشی بوشهری ها اعتراض داشتند.

بهتربن بازیکن:ایوان پتروویچ با یک گل زیبا و مبدانداری شایسته این عنوان است.

در حاشیه:
*در سرمای تبریزبيش از 60 هزار تماشاگر در ورزشگاه يادگار امام تبريز حضور دارند و در ابتداي مسابقه بادكنك‌هاي قرمز فراواني را به هوا فرستادند تا آسمان ورزشگاه هم قرمز شود. روي بادكنك‌ها شعار " تراكتورسازي عشق است " حك شده بود.
*محمود ياوري سرمربي تيم شاهين بوشهر پيرترين و فراز كمالوند سرمربي تراكتورسازي جوان‌ترين مربيان ليگ هستند. كمالوند قبل از آغاز مسابقه با دست گل به سوي ياوري رفت و به ميهمان خود خوشامد گفت.
*در ابتداي مسابقه هم تماشاگران تعدادي كبوتر را كه به رنگ قرمز درآورده بودند در آسمان ورزشگاه به پرواز درآوردند و به پاي برخي از اين كبوتران پرچم تراكتورسازي بسته شده بود.
*در دو صحنه به دليل حضور بیش از حد كبوترها در زمين مسابقه داور مجبور شد دستور به توقف بازي بدهد.
ولی نه...!! باید ترک کنم

قدیمی 12-18-2009
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

پرسپولیس 1 – پاس 0؛ هدیه سوشا به پرسپولیس

گل: میثم بائو (پرسپولیس)
ورزشگاه آزادی تماشاگر 5 هزار نفر
داور: البرز حاجی پور
اخطار: هادی شکوری ، میثاق معمارزاده (پرسپولیس)

پرسپولیس: میثاق معمارزاده، علیرضا محمد، سپهر حیدری، نبی باقری (80 شیث رضایی)، ابراهیم شکوری، تیاگو، حسین بادامکی، میثم بائو، اشپیتیم آرفی (65 کریم باقری)، محمد منصوری، محسن خلیلی (94 هادی نوروزی)

پاس: سوشا مکانی، مجید غلام نژاد، ووریا غفوری، هادی اصغری، هادی بلوری (صابر میرقربانی)، مقداد قباخلو، یدالله اکبری،

شرح بازی: استقبال تماشاگران از مسابقه گویای همه چیز بود. ظاهرا حتی دو آتشه های پرسپولیس هم امید چندانی به این تیم ندارند. قرمز ها بازی را در شرایطی اغاز کردند که نسبت به بازی گذشته باز هم دچار تغییر شده بودند. میثاق معمارزاده جای علیرضا حقیقی پراشتباه را گرفته بود، بائو به جای شیری بازی می کرد و اشپیتیم جانشین مجتبی زارعی شده بود. با این تغییرات اما پرسپولیس در همان سطح قبلی و بدون آنکه نمایشش جلوه چندانی داشته باشد در این بازی نود دقیقه نمایش داد و گرچه با سه امتیاز زمین را ترک کرد اما بازی این تیم چندان چنگی به دل نزد. البته پاس هم در این مسابقه پایین تر از سطح انتظار بازی کرد و شاید کسانی که نمایش تیم بگوویچ را در سال گذشته به خاطر دارند به این نتیجه برسند که کیفیت این تیم نیز پایین آمده است. پرسپولیس در این مسابقه حرکات عمقی و ارسال گوش راست را در دستور کار داشت که چند باری به موقعیت رسید که بهترین موقعیت شوتی بود که خلیلی با آن تیم دروازه حریف را لرزاند. این تیم به نحو عجیبی فاقد خلاقیت به نظر می رسد وجود یک هافبک پاسور در ترکیب این تیم ضروری به نظر می رسد. بازگشت کریم باقری به میدان بعد از غیبت چند هفته ای از نکات این بازی بود گرچه کریم از آمادگی به دور بود. البته اشپیتیم آرفی هم که در ترکیب ثابت قرار گرفته بود با وجود تلاش بسیار تنها یک بار در موقعیت گلزنی قرار گرفت و در نهایت مثل همیشه دست خالی زمین را ترک کرد.

شرح گل ها: 1-0 (پرسپولیس) سوشا مکانی در یک اشتباه مسلم در حالی که می توانست با یک ضربه ساده توپ را دفع کند با یک شوت محکم توپ را به میثم بائو کوبید و فرار بائو از کنار او او را با دروازه خالی تک به تک کرد و گل پرسپولیس را رقم زد.

بهترین بازیکن: هیچ کدام از بازیکنان داخل زمین را نمی توان بهترین خطاب کرد. این بازی زیر سطح متوسط و در سرمای کامل برگزار شد و تک گل بازی هم روی اشتباه فردی به ثمر رسید. البته شاید علیرضا محمد در جمع بازیکنان پرسپولیس و مجید غلام نژاد در جمع پاسی ها بهترین نمایش را داشتند.

اتفاق ویژه: حاجی پور در این بازی شش دقیقه وقت اضافه اعلام کرد و سوت خود را در زمانی که شش دقیقه و 48 ثانیه از وقت قانونی بازی میگذشت به صدا در آورد. این درست در لحظه ای بود که کرنر پاس روی دروازه پرسپولیس می آمد تا همدانی ها با یک موقعیت مناسب در آستانه گلزنی قرار بگیرند.
ولی نه...!! باید ترک کنم

قدیمی 12-18-2009
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

جدول رده بندي ليگ برتر تا هفته بيستم؛ بهترين رتبه فصل سرخپوشان

سايت گل- پس از پايان ناقص هفته بيستم ليگ برتر، سپاهان اصفهان عليرغم يک بازي کمتر همچنان در صدر جدول قرار دارد و ذوب اهن نيز خود را به فاصله 3 امتيازي صدرنشين رساند. پرسپوليس با برد امروز به رده سوم صعود کرد که بهترين رتبه اين تيم در جدول طي اين فصل بوده است. پيکان با تفاضل گل کمتر چهارم است و فاصله تيمهاي ششم تا دوازدهم فقط 4 امتياز است. پاس، راه اهن، فولاد و ابومسلم نيز 4 تيم پايين جدول هستند که به نظر مي رسد تيمهاي سقوط کننده نيز از بين اين چهار تيم خواهند بود.

1.سپاهان اصفهان 19 بازي(12 برد- 4 تساوي- 3 باخت) 35 گل زده- 16 گل خورده، 40 امتياز

2. ذوب اهن اصفهان 20 بازي(10 برد- 7 تساوي- 3 باخت) 31 گل زده- 20 گل خورده، 37 امتياز

3. پرسپوليس تهران 20 بازي( 8 برد- 8 تساوي- 4 باخت) 30 گل زده- 23 گل خورده، 32 امتياز

4. پيکان قزوين 20 بازي ( 8 برد- 8 تساوي- 4 باخت) 24 گل زده- 19 گل خورده، 32 امتياز

5. استقلال تهران 20 بازي( 8 برد- 7 تساوي- 5 باخت) 28 گل زده- 21 گل خورده، 31 امتياز

6. سپاسي شيراز 19 بازي( 7 برد- 9 تساوي- 3 باخت) 26 گل زده- 19 گل خورده، 30 امتياز

7. استيل اذين تهران 20 بازي(7 برد- 8 تساوي- 5 باخت) 35 گل زده-32 گل خورده، 29 امتياز

8. تراکتورسازي تبريز 20 بازي(7برد- 7 تساوي- 6 باخت) 28 گل زده- 26 گل خورده، 28 امتياز

9. ملوان انزلي 20 بازي(7برد- 7 تساوي- 6 باخت) 18 گل زده- 24 گل خورده، 28 امتياز

10. استقلال اهواز 20 بازي( 7 برد- 6 تساوي- 7 باخت) 27 گل زده- 30 گل خورده، 27 امتياز

11. صباي قم 20 بازي( 8 برد- 2 تساوي- 10 باخت) 31 گل زده- 31 گل خورده، 26 امتياز

12. سايپا کرج 20 بازي( 7 برد- 5 تساوي- 8 باخت) 26 گل زده- 32 گل خورده، 26 امتياز

13. شاهين بوشهر 20 بازي( 4 برد- 10 تساوي- 6 باخت) 24 گل زده- 25 گل خورده، 22 امتياز

14. مس کرمان 20 بازي( 6 برد- 4 تساوي- 10 باخت) 31 گل زده- 38 گل خورده، 22 امتياز

15. پاس همدان 20 بازي ( 4 برد- 6 تساوي- 10 باخت) 21 گل زده- 29 گل خورده، 18 امتياز

16. راه اهن تهران 20 بازي ( 4 برد- 6 تساوي- 10 باخت) 23 گل زده- 33 گل خورده، 18 امتياز

17. فولاد خوزستان 20 بازي ( 2برد- 10 تساوي- 8 باخت) 15 گل زده- 20 گل خورده، 16 امتياز

18. ابومسلم مشهد 20 بازي ( 2 برد- 8 تساوي- 10 باخت) 16 گل زده- 31 گل خورده، 14 امتياز
ولی نه...!! باید ترک کنم

پاسخ

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)