بازگشت   پی سی سیتی > مسائل مربوط به سایت > اخبار و قوانین فروم

اخبار و قوانین فروم در این بخش اخبار و مطالب مرتبط با فروم قرار خواهد گرفت

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 11-29-2007
دانه کولانه آواتار ها
دانه کولانه دانه کولانه آنلاین نیست.
    مدیر کل سایت

کوروش نعلینی

سپاسها: : 1,382

7,486 سپاس در 1,899 نوشته ایشان در یکماه اخیر
دانه کولانه به Yahoo ارسال پیام
پیش فرض بازگشت ما با سایتی پر سرعت

سلام خدمت همه ی دوستان عزیز و کاربران گرامی
خوش بختانه تونستم به قولی که داده بودم وفا کنم و سر وعده سایت رو دوباره سرپا کنم اونم با سرعتی بسیار رضایت بخش
شاید 48 ساعتی هست که نه خواب دارم نه خوراک و زیر فشارهای فراوان
با گرفتاری عظیم ! شاخ غول رو شکستم و هاست رو از یه هاست فری رایگان
به هاستی که جز یکی از 10 هاست برتر ایرانی هست
همراه با بک آپ ها و دیتابیسهامون منتقل کنم که واقعا هرکی این کاره باشه میدونه که چقدر مصیبت داشته بهتون توصیه میکنم هیچ وقت سراغ :D فروم زدن نرید
تا بتونید هر وقت خواستید درشو تخته کنید ولی وقتی عمومی باشه و کاربران و دوستان خوبی مثل اینجا داشته باشی دیگه نمیتونی همچین کاری کنی و یه جورایی
نسبت به لطف و زحمت اونا مسئولی
سرعت تقریبا عالیه (فعلا که اینطور نشون میده) و قیمت اون هم تقریبا خیلی بالاتر از نمونه های مشابه در هاست های دیگه بود که این اعتماد منو جلب کرد
امیدوارم دیگه شاهد تغطیلی سایت حتی 1 دقیقه هم نباشیم
الان محیط کاملا برای فعالیت دوستان مهیاست و همه میتونن با خیال راحت
کار کنند نکته مهم دیکه کپی رایت بود که خدا رو شکر از این جانب هم خیالم راحت شد
پس دوستان ما کمی شیطنت دوس دارند خیالشون راحت باشه
بازهمممممممم تکرار میکنم که فشار واقعا زیادی در طول این مدت که سرعت سایت کم بود به من وارد میشد مخصوصا این چند روز آخر که تقریبا فول تایم مشغول بک آپ گیری و انتقال بودم بسیار خسته شدم
محیط مهیا شد برای دوستان فعالیت کنید من باید یه شونصد ساعت مرخصی برم تا قوام تحجدید بشه !!!!!!!!

بعد از این همه حرف ! هر کی بعد از خودم اولین پست رو در این هاست جدید بزنه
انسان خوشبخته و جایزه ش یه سپاس گنده س پس بشتابید به سوی این فوض و فیض عظیم ببینم کیه که اینقدر خوش شانسه :D
بعضی از تنظیمات به حالت پیش فرض برگشته (به فایل ها مربوط میشه) که به مرور درستشون میکنم
زیاد شاکی نشید به کارهای تولیدیتون بپردازید همه شو درست میکنم

کاربران زیر از دانه کولانه به خاطر پست مفیدش تشکر کرده اند :
جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید

قدیمی 11-29-2007
NeGin آواتار ها
NeGin NeGin آنلاین نیست.
کاربر ویژه در امور سایت

سپاسها: : 4

15 سپاس در 11 نوشته ایشان در یکماه اخیر
پیش فرض تبریک

سلام .
شروع دوباره پی سی سیتی رو به ادمین خوبمون تبریک میگم.
با ارزوی موفقیت
قدیمی 11-30-2007
SonBol آواتار ها
SonBol SonBol آنلاین نیست.
معاونت

سپاسها: : 521

1,688 سپاس در 686 نوشته ایشان در یکماه اخیر

سلام ادمین جان
واقعا دستتون درد نکنه
سرعت خیلی عالی شده .
همیشه موفق باشی
به امید روزی که فروم ما اول بشه
قدیمی 11-30-2007
امیر عباس انصاری آواتار ها
امیر عباس انصاری امیر عباس انصاری آنلاین نیست.
مسئول ارشد سایت ناظر و مدیر بخش موبایل

سپاسها: : 8,720

6,357 سپاس در 1,362 نوشته ایشان در یکماه اخیر
پیش فرض بازگشت ما با سایتی پر سرعت

سرعت بالا تو نت[IMG]****************************/72.gif[/IMG]
حق مسلم ماست[IMG]****************************/72.gif[/IMG]
کوروش که ادمین باشه[IMG]****************************/72.gif[/IMG] [IMG]****************************/72.gif[/IMG] [IMG]****************************/72.gif[/IMG] [IMG]****************************/72.gif[/IMG]
سرعت فروم چه بالاست[IMG]****************************/39.gif[/IMG] [IMG]****************************/39.gif[/IMG] [IMG]****************************/39.gif[/IMG] [IMG]****************************/39.gif[/IMG] [IMG]****************************/39.gif[/IMG]

هر کی نگه ماشالله
[IMG]****************************/45.gif[/IMG]
دوماد نشه ایشالله[IMG]****************************/45.gif[/IMG]
تیم مورد علاقه اش[IMG]****************************/39.gif[/IMG]
سوراخ سوراخ شه... والله
[IMG]****************************/40.gif[/IMG]

آقا
[IMG]****************************/74.gif[/IMG] سلاااااااااااااااااااااااااااا اااااااااااااااااااااااااااااا اااااااااااااااااااااااااااااا اااااااااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااام
آقا
[IMG]****************************/74.gif[/IMG] تبرررررررررررررررررررررررررررر رررررررررررررررررررررررررررررر ررررررررررررررررررررررررررررری ـــــــــک
آقا ای وووووووووووووووووووووووووووووو وووووووووووووووووووووووووووووو وووووووووووووووووووووووووووووو ووووول
آقا دمت جیلیزززززززززززززززززززززززززز زز و ویلیزززززززززززززززززززززززززز زززززززززززززززززززززززز
آقا
[IMG]****************************/74.gif[/IMG] تووووووووووووووووووووووووووووو وووووووووووووووووووووووووووپی
آقا ای ول داری داش... چی داداش؟ چی؟؟؟ جون داداش چی؟؟
[IMG]****************************/39.gif[/IMG]

سلام به همه و تبریک به همه
[IMG]****************************/281.gif[/IMG]
کوروش جون بابا منفجر کردی دمت ویژ[IMG]****************************/282.gif[/IMG]
واقعا عالیه دستت درد نکنه[IMG]****************************/269.gif[/IMG]
من میدونم چقدر زحمت کشیدی و بیخوابی[IMG]****************************/294.gif[/IMG]
چون می دونم چقدر این کار زحمت داره...[IMG]****************************/308.gif[/IMG] . ولی واقعا دستت درد نکنه که اگه حرفی هم میزنی سریع عمل میکنی و این نشون دهنده اعتبار و اقتدار بالای تو تو زندگیه[IMG]****************************/285.gif[/IMG]
ایشالله همیشه موفق باشی[IMG]****************************/287.gif[/IMG] [IMG]****************************/287.gif[/IMG] [IMG]****************************/287.gif[/IMG] [IMG]****************************/277.gif[/IMG] [IMG]****************************/277.gif[/IMG] [IMG]****************************/277.gif[/IMG]
بیا واست مراسم رقص برره ای هم گرفتیم[IMG]****************************/281.gif[/IMG]
بشین تماشا خستگیت در بره[IMG]****************************/119.gif[/IMG]
[IMG]****************************/303.gif[/IMG] [IMG]****************************/303.gif[/IMG] [IMG]****************************/303.gif[/IMG] [IMG]****************************/303.gif[/IMG] [IMG]****************************/303.gif[/IMG] [IMG]****************************/303.gif[/IMG] [IMG]****************************/303.gif[/IMG] [IMG]****************************/303.gif[/IMG] [IMG]****************************/303.gif[/IMG]
[IMG]****************************/263.gif[/IMG] [IMG]****************************/263.gif[/IMG] [IMG]****************************/263.gif[/IMG] [IMG]****************************/263.gif[/IMG] [IMG]****************************/263.gif[/IMG] [IMG]****************************/177.gif[/IMG] [IMG]****************************/177.gif[/IMG] [IMG]****************************/177.gif[/IMG] [IMG]****************************/177.gif[/IMG] [IMG]****************************/177.gif[/IMG]
[IMG]****************************/289.gif[/IMG] [IMG]****************************/289.gif[/IMG] [IMG]****************************/289.gif[/IMG] [IMG]****************************/289.gif[/IMG] [IMG]****************************/289.gif[/IMG]
[IMG]****************************/123.gif[/IMG]
[IMG]****************************/124.gif[/IMG] [IMG]****************************/124.gif[/IMG] [IMG]****************************/124.gif[/IMG] [IMG]****************************/124.gif[/IMG] [IMG]****************************/110.gif[/IMG] [IMG]****************************/110.gif[/IMG] [IMG]****************************/110.gif[/IMG] [IMG]****************************/110.gif[/IMG] [IMG]****************************/110.gif[/IMG]
قدیمی 11-30-2007
Hamed آواتار ها
Hamed Hamed آنلاین نیست.
کاربر فعال

سپاسها: : 314

299 سپاس در 77 نوشته ایشان در یکماه اخیر

آفرین صد آفرین هزار و سیصد آفرین ...
خسته نباشید جمیعاً ...

میانِ غربتِ خاموشِ رهگذر
و تنهای مانده از سفر
یک پنجره

فاصله است...
قدیمی 11-03-2014
کارگر سایت آواتار ها
کارگر سایت کارگر سایت آنلاین نیست.
ادمین در لباس کارگر!

سپاسها: : 907

4,878 سپاس در 836 نوشته ایشان در یکماه اخیر
کارگر سایت به Yahoo ارسال پیام
پیش فرض ثبت دامنه سایت در 21.4.1386

فاکتور خرید دامنه سایت در تیر ماه 86

به اشتباه فاکتور ORG زدن .

قیمت هاست یک ساله اون موقع 20 هزار تومن بود اقای قهرمانی از کارمندان حسابگر به من گفت هاستم بگیر خودتو اذیت نکن ولی واقعا 20 هزار تومن برای من زیاد بود برای چیزی که معلوم نبود چه اینده ای داره .
تصاویر پیوست شده
نوع فایل: jpg img267.jpg‏ (48.3 کیلو بایت, 12 نمایش)

ویرایش توسط کارگر سایت : 11-04-2014 در ساعت 12:18 PM
7 کاربر زیر از کارگر سایت سپاسگزاری کرده اند برای پست مفیدش:
پاسخ

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)

ابزارهای موضوع
نحوه نمایش