بازگشت   پی سی سیتی > سایر گفتگوها > ورزش Sports > فوتبال

فوتبال در زیر شاخه های این تالار اصلی به مطالب مرتبط به فوتبال داخلی و خارجی پرداخته میشود

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 04-09-2010
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

سپاسها: : 14

95 سپاس در 74 نوشته ایشان در یکماه اخیر
پیش فرض تاج قول تيم ملي را به قلعه‌نويي داده است

در حالي كه نام‌هاي مختلفي براي هدايت تيم ملي مطرح مي‌شود،‌ يك عضو هيئت رييسه فدراسيون از مذاكرات تاج و قلعه‌نويي در اسفندماه گذشته براي هدايت تيم ملي خبر داد!

سايت گل ـ‌ هنوز از یاد نبرده بودیم که رییس فدراسیون فوتبال چگونه با قاطعیت کامل هر گونه مذاکره ای با فاتیح تریم و سایر مربیان خارجی را برای جانشینی افشین قطبی تکذیب می کرد... اما آخرين برنامه نود در سال گذشته و حرف‌هاي رييس فدراسيون فوتبال نشان از اين داشت كه تحركاتي جدي عليه سرمربي تيم ملي آغاز شده است.

با پايان تعطيلات نوروزي اخبار جديدي در راه بود و نامزدهايي جديد براي اين عروس هزار داماد. و حالا بعد از تریم و تروسیه(که این سالها همیشه کاندیدای هدایت اكثر تیم‌هاي ایرانی بوده ولی هیچگاه این وصل میسر نشده است) از نام هایی چون رود گولیت ستاره سابق تيم ملي هلند و شنول گونش مربي ترك تبار به عنوان افرادي جديدي كه مدنظر فدراسيون بوده‌اند، ياد مي‌شود.
مهدي تاج نايب رييس فدراسيون فوتبال كه به عنوان هسته مركزي پايگاه جنگي عليه قطبي شغل خود را در كميته تيم‌هاي ملي از دست داده، بدون ترديد از پا نخواهد نشست و در حال حاضر در فدراسيون فوتبال مشغول يارگيري است.

او در غياب رييس فدراسيون فوتبال حالا عزيزالله محمدي رييس سازمان ليگ كه شغل او مطلقاً‌ ربطي به تيم ملي ندارد را با خود همراه كرده تا او هم از ضرورت استخدام مربي خارجي بگويد. اما به نظر مي‌رسد پشت اين نيت به ظاهر مثبت چيزهاي ديگري وجود دارد. مثلا مطرح كردن نام اسون گوران اریکسون كه از مدت‌ها پيش توافق كرده در جام جهانی هدایت ساحل عاج را بر عهده بگيرد و البته فاتح تريم كه در انتظار پيشنهادات اروپايي است و حتي نامش به عنوان نامزد مربيگري آتلتيكو مادريد مطرح شده است ... اما بد نيست بدانيد تاج كه مشغول آماده كردن رواني جامعه فوتبال براي تغيير است.

او در اسفندماه گذشته،‌ مذاكراتي مفصل با اميرقلعه‌نويي داشته و به او قول داده كه اگر وي سپاهان را قهرمان لیگ نهم کند(که با این شرایط احتمالش هم خیلی زیاد است) و تیمش را به مرحله بعدی لیگ قهرمانان آسیا برساند(که برای رسیدن به آن به آب و آتش می زند)، بدون هیچ شک و شبهه ای هدایت تیم ملی را بر عهده خواهد گرفت، مردی که در جام ملتهای 2007 از تیم ملی رفت ولی همواره در روياي بازگشت به تيم ملي است و در همه مصاحبه‌ها به دوران پرافتخار(!) خودش در تيم ملي گريز مي‌زند تا شايد براي سال 2011 هدايت تيم ملي را برعهده داشته باشد.
هنوز اولین سطر را نخوانده
تو را به خاطر آوردم و شب هاي مهتاب را...
ولی نه...!! باید ترک کنم
هم تو را....هم شعر را .... و هم‌‌‌٬ همه ی شب هایی را که به ماه نگاه می کردم...

======================================

مسابقه پیش بینی نتایج لیگ برتر ( اگه دوست داشتی یه سر بزن دوست من )
جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید

قدیمی 05-26-2010
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

سپاسها: : 14

95 سپاس در 74 نوشته ایشان در یکماه اخیر
پیش فرض لوکا بوناچیچ و سپاهان، اتفاق مورد علاقه اصفهانی ها

سپاهان فصلی پرحاشیه را پشت سر گذاشت و تیرهایی که معمولاً امیر را نشانه گرفته بود به سپاهان هم برخورد می کرد و این مطلوب تیم اصفهانی نبود. سپاهان که با شایستگی قهرمانی لیگ برتر را کسب کرد، به دلیل حملات گاه و بیگاه نتوانست لذت قهرمانی را به صورت تمام و کمال حس کند.

سايت گل - در شرایطی که همه چیز نشان از حضور امیر قلعه نویی در فصل آینده لیگ برتر و در اصفهان داشت به یکباره خبر عدم توافق اولیه سپاهانی ها با امیر قلعه نویی شوک همه را متعجب کرد.
در این میان کمتر کسی فکرش را می کرد موارد عدم توافق سپاهان با امیر قلعه نویی به مشکلات مالی بازگردد اما آن چیزی که مشخص است موارد دیگری در پشت پرده این عدم توافق اولیه وجود دارد.
امیر قلعه نویی فصل پیش به اصفهان آمد، انتخابی که از سوی باشگاه سپاهان انجام شد و طیف گسترده ای از مردم اصفهان و هواداران سپاهان با آن مخالف بودند.

نتایج خوب قلعه نویی با سپاهان و در نهایت قهرمانی این تیم در لیگ برتر با نتایج ضعیف این تیم در لیگ قهرمانان آسیا و جام حذفی همراه شد تا هواداران سپاهان این نکته را عنوان کنند که قلعه نویی نتوانسته تمامی خواسته های آنها را برآورده سازد و با این تیمی که او بسته تنها کسب عنوان قهرمانی لیگ برتر برای اصفهانی ها کافی نبود.
از طرفی اگرچه که مدیران سپاهان بارها در مصاحبه هایشان، خود را خواهان ماندن قلعه نویی در اصفهان نشان داده اند اما واقعیت این است که آنها تحلیل هایی دارند که مانع از تمدید قرارداد با سرمربی سابق آبی ها می شود.

1) سپاهان فصلی پرحاشیه را پشت سر گذاشت و تیرهایی که معمولاً امیر را نشانه گرفته بود به سپاهان هم برخورد می کرد و این مطلوب تیم اصفهانی نبود. سپاهان که با شایستگی قهرمانی لیگ برتر را کسب کرد، به دلیل حملات گاه و بیگاه برخی از رسانه ها و بعضاً افراد فوتبالی نتوانست لذت قهرمانی را به صورت تمام و کمال حس کند.

2) مشکلات امیر با چهره های شناخته شده و کم حاشیه سپاهان از جمله عقیلی، نویدکیا و عمادرضا قسمت عمده ای از تمرکز مدیران سپاهان برای فصل بعد را به خود اختصاص داده است. این بازیکنان که همواره مورد اعتماد مدیران برای مشورت بوده اند حداقل ارتباط خیلی صمیمانه ای با سرمربی فصل گذشته نداشتند.

3) بازیکنان جوان و پرتعدادی که پشت خط تیم اصلی سپاهان مانده اند و امیر قلعه نویی چندان اعتقادی به بازی گرفتن از آنها ندارد به دغدغه برای اصفهانی ها تبدیل شده است. طلبه، علی محمدی، ایمانی، پاپی و ... شاید اگر لوکا در سپاهان بود به مهره هایی قابل استفاده تر تبدیل می شدند.

4) هنوز که هنوز است طیفی گسترده از هواداران سپاهان معتقدند قهرمانی با اتکا به یک مربی سرخابی لذت باید و شاید را ندارد. امیر قلعه نویی هیچگاه کتمان نمی کند که او یک مربی آبی است و شاید اگر شرایط فراهم بود به جز استقلال در جای دیگری مربیگری نمی کرد.

5) مدیران سپاهان واقعاً دیگر حق ندارند در آسیا نتیجه نگیرند. 7 بار حضور و تنها یک بار صعود که البته تا فینال آسیا پیش رفتند آمار خیلی خوبی برای سپاهانی ها نیست. اینکه امیر قلعه نویی آسیاباز نیست و برخلاف او لوکا بوناچیچ در آسیا یک مربی کاربلد است شاه نکته ای است که ذهن سپاهانی ها را تا حد زیادی به مربی کروات معطوف کرده است. نکته اینکه ساکت هم در این بین ارتباطی بسیار دوستانه با سرمربی سابق تیمش دارد و لوکا بوناچیچ هم تنها تیم حرفه ای ایران را سپاهان می داند و آرزو دارد روزی به این تیم بازگردد. او که ارتباطی بسیار خوب با بازیکنان سابقش و از جمله بزرگان این تیم چون عقیلی و عمادرضا دارد شاید بتواند فصلی رویایی را در لیگ و آسیا با سپاهان رقم بزند، همانگونه که در فصل دوم حضورش در سپاهان سه سال پیش تیمی را ساخته و پرداخته کرد که از هر لحاظ شرایط یک تیم حرفه ای را داشت و در هر بازی بهانه بدشانسی را برای نتایج نامطلوبش ردیف نمی کرد.

6) نتایج تیم همشهری یعنی ذوب آهن هم در این بین تاثیرگذار بوده است. به هر حال ذوب آهن با تیمی به مراتب بومی تر از سپاهان و البته یک مربی آسیا اکنون در جمع هشت تایی هاست.

آن چیزی که مبرهن است اینکه سپاهانی ها در طول سالیان اخیر نشان داده اند اگر مدیران سپاهان بخواهند کسی در اصفهان بماند معمولاً مشکلات مالی مانعی برای این اتفاق نیست و با هر کسی که اراده کنند قرارداد می بندند و برعکس با هر کسی نخواهند از لحاظ مالی به توافق نمی رسند
هنوز اولین سطر را نخوانده
تو را به خاطر آوردم و شب هاي مهتاب را...
ولی نه...!! باید ترک کنم
هم تو را....هم شعر را .... و هم‌‌‌٬ همه ی شب هایی را که به ماه نگاه می کردم...

======================================

مسابقه پیش بینی نتایج لیگ برتر ( اگه دوست داشتی یه سر بزن دوست من )
قدیمی 10-21-2010
ramin abi آواتار ها
ramin abi ramin abi آنلاین نیست.
کاربر فعال

سپاسها: : 80

26 سپاس در 7 نوشته ایشان در یکماه اخیر
پیش فرض ابراهيم‌زاده: تشويق عربها به گوشمان "ذوب‌آهن"مي‌آمد

ابراهيم‌زاده: تشويق عربها به گوشمان "ذوب‌آهن"مي‌آمد

سرمربي تيم فوتبال ذوب آهن اصفهان پيروزي تيمش در دو ديدار رفت و برگشت برابر الهلال عربستان را ثمره مطالعه و شناخت دقيق تيم عربستاني عنوان کرد و گفت: از نظر روحي و رواني نيز بازيکنان را به شرايط ايده‌آلي رسانده بوديم و با شروع بازي صداي تشويق الهلال را "ذوب آهن" مي شنيديم.

منصور ابراهیم‌زاده که پس از برتری یک بر صفر ذوب آهن برابر الهلال عربستان در سالن کنفرانس خبری ورزشگاه ملک فهد شهر ریاض ضمن بیان این مطلب اظهار داشت: ما از قبل می دانستیم که برای رسیدن به فینال بازی سختی را پیش رو خواهیم داشت از این جهت که باید به مصاف تیمی می رفتیم که هواداران زیادی دارد.
وی خاطرنشان کرد: عربستانی‌ها قبل از دیدار با ما یک تیم خود را در همین روز چهارشنبه حذف شده دیده بودند و به همین دلیل با تمام توان به دیدار ما می آمدند. ما می دانستیم که برای این دیدار تمام ریاض به ورزشگاه خواهد آمد و همه دیدند که ورزشگاه مملو از تماشاگر بود.
ابراهیم زاده افزود: با این حال ما برای این بازی دو فاز جداگانه تعریف کرده بودیم که یکی شامل کار تدافعی و یکی هم شامل کارهای تهاجمی بود. ما در این بازی باید زمان را در اختیار می گرفتیم و اجازه نمی دادیم بازیکنان حریف پشت خط دفاعی و هافبک ما صاحب موقعیت شوند.
وی ادامه داد: خوشبختانه به این مهم نیز دست پیدا کردیم و بازیکنان الهلال مقابل بازیکنان ما بودند و به این ترتیب به آنها اجازه داده نشد تا صاحب فرصت‌های خوبی شوند.
سرمربی تیم فوتبال ذوب آهن با بیان اینکه برای دیدار با الهلال از قبل برنامه ریزی شده بود و با هدف بازیکنانش را به میدان فرستاده بود، تصریح کرد: طبیعی بود که ما باید در 20 دقیقه اول اشتباه نمی کردیم و گل نمی خوردیم. اتفاقی که خوشبختانه رخ داد و هر چه جلوتر می رفتیم استرس بازیکنان عربستانی بیشتر می شد.
وی با ابراز رضایت از عملکرد بازیکنانش در این دیدار گفت: باید به همه بازیکنانم خسته نباشید بگویم که در این بازی تمام خواسته‌هایم را به خوبی در زمین پیاده کردند. این موفقیت را باید به همه مسئولان باشگاه، کارکنان کارخانه ذوب آهن، تماشاگران و هواداران تیم و کلیه ایرانیان عزیز تبریک بگویم و آن را تقدیم آقای دلیلی مدیرعامل باشگاه ذوب آهن کنم.
ابراهیم زاده در پاسخ به پرسش یکی از خبرنگاران عرب که پرسید: "تفاوت بین الهلال در دیدار رفت و برگشت چه بود؟"، خاطرنشان کرد: الهلال در اصفهان فوتبال بسته‌ای را به نمایش گذاشت و سعی کرد از ضدحملات به گل برسد که چند شانس هم داشت و روی زمین موفق بود. با این حال در دیدار برگشت ما تمام فضاها را بستیم و اجازه رسیدن به دروازه‌مان را به حریف ندادیم.
وی ادامه داد: در دقایق انتهایی بازی الهلال به دنبال استفاده از توپ‌های هوایی بود که بازیکنان خط دفاعی ما توانستند به خوبی این حربه الهلال را هم ناکار بگذارند و با دست پر از میدان خارج شوند.
سرمربی تیم فوتبال ذوب آهن در مورد حضور بیش از 60 هزار تماشاگر در ورزشگاه ملک فهد و جوی که علیه تیم ذوب آهن وجود داشت گفت: ما در تهران وقتی با استقلال و پرسپولیس بازی می کنیم تماشاگرانی بیشتر از این تعداد به ورزشگاه می آیند. در این بازی هم ما ابتدا بازیکنان‌مان را به داخل زمین فرستادیم تا قبل از بازی صدای تماشاگران را بشنوند. به همه آنها گفتیم که این صداها دارند شما را تشویق می کنند. آنها هم به این باور رسیدند که تماشاگران الهلال در تشویق‌هایشان می گویند" ذوب آهن" . با این حربه بازیکنانم را با آرامش بیشتری به میدان فرستادم.
منصور ابراهیم‌زاده در مورد برگزاری دیدار فینال با نماینده کره جنوبی در ژاپن گفت: به هر حال ما باید برای این بازی هم برنامه ویژه‌ای داشته باشیم. مهمترین مشکل ما تطبیق شرایط آب و هوایی است که باید چند روز زودتر به توکیو برویم تا بازیکنان با این شرایط کنار بیایند. ضمن اینکه برای تغذیه بازیکنان نیز تدابیر ویژه‌ای خواهیم داشت تا با آمادگی کامل به دیدار فینال برویم.
سرمربی تیم فوتبال ذوب آهن ایران در پایان خاطرنشان کرد: باید از مسئولان باشگاه الهلال عربستان تشکر کنم که در مدت حضورمان در شهر ریاض تمام توان‌شان را برای میزبانی مطلوب به کار گرفتند و شرایط بسیار خوبی را برای تیم ذوب آهن فراهم کردند. این رفتار آنها بر برادری و روابط صمیمانه ایران و عربستان صحه گذاشت.

فینال لیگ قهرمانان آسیا روز شنبه 22 آبان ماه در استادیوم ملی توکیو بین تیمهای ذوب آهن اصفهان و سئونگنام ایلهواچونما برگزار می شود تا قهرمان فصل 2010 لیگ قهرمانان آسیا مشخص شود. این بازی از ساعت 19 به وقت محلی آغاز می شود.

قدیمی 10-23-2010
ramin abi آواتار ها
کاربر فعال

پیش فرض جلالي: رقابت من و مايلي كهن كاملا پاك خواهد بود

جلالي: رقابت من و مايلي كهن كاملا پاك خواهد بود

سرمربي تيم فوتبال فولاد خوزستان گفت: از اين که مشکل عدم پيشرفت فوتبال ملي از نظر مسوولان مربيان تيم است، واقعا متعجبم!

مجيد جلالي درباره دستور تشکيل کميته‌اي براي بررسي انتخاب سرمربي تيم ملي پس از جام ملت‌هاي آسيا اظهار کرد: واقعا از چنيني رويکردي تعجب مي‌کنم، آيا حل مشکلات فوتبال و پيشرفت تيم ملي مجوز گرفتن براي آوردن بهترين مربي خارجي با بالاترين هزينه است؟! اگر واقعا درک ما از شرايط فوتبال ايران اين است که هيچ؛ اگر مربي را هم آورديم و نتيجه نگرفتيم چه مي‌شود؟

وي افزود: ما بايد نسبت به اين مساله خيلي واقع‌بين باشيم. اگر اشتباه نکنم طي 20 سال گذشته، 18 مرتبه سرمربي تيم ملي را تغيير داديم، آيا شرايط اين تيم بهتر شد؟ مربيان خارجي و ايراني متعددي از هر سطحي در اين جمع بودند اما نتيجه چه شد؟ بايد بپذيريم که مشکل فوتبال ملي ما مربي نيست. اينکه از مربيان برتر استفاده کنيم خوب است اما نمي‌تواند تنها مشکل ما يا حداقل مهمترين دغدغه‌ ما براي تيم ملي باشد.

سرمربي تيم فوتبال فولاد خوزستان همچنين در آستانه‌ي ديدار تيمش برابر سايپاي البرز گفت: اين ديدار هم مانند بقيه ديدارهاست و سعي مي‌کنيم بازي خوبي ارايه بدهيم.

جلالي اظهار کرد: مهمترين نکته اين ديدار آن است که من مي‌توانم بعد از مدت‌ها دوست قديمي خود مايلي کهن را ببينم. بايد سعي کنيم در اين ديدار بازي خوب و در خور شاني را ارايه کنيم چرا که با حريف بابرنامه‌اي مسابقه خواهيم داشت.

وي با اشاره به شخصيت محمد مايلي‌کهن سرمربي سايپاي البرز گفت: شک نکنيد که مايلي کهن از کساني است که به فوتبال ايران خدمت‌هاي زيادي کرده است. کاري که مايلي کهن در سايپا کرده منافعش به فوتبال ايران مي‌رسد. هم اکنون خيلي از کساني که در فوتبال هستند به خودشان خدمت مي ‌کنند تا به فوتبال. او از سرشناسان فوتبال ايران است که حتي دشمنانش هم در خلوت به شخصيت او احترام مي‌گذارند.

وي ادامه داد: رقابت من و مايلي کهن رقابتي کاملا پاک خواهد بود چرا که اين فوتبال حرفه‌اي است و مسابقه ما هم نوعي رقابت است.

جلالي در پاسخ به اين سوال که کدام يکي از تيم ها در اين ديدار پيروز مي‌شود، گفت: مسووليت من و مايلي کهن اين است که هر آنچه از دستمان بر مي‌آيد براي تيم‌هاي خود انجام بدهيم.

منبع : سايت www.football3.ir/
89/8/1

قدیمی 10-23-2010
ramin abi آواتار ها
کاربر فعال

پیش فرض تارتار: مديران برنامه‌هاي بازيكنان كاري مي‌كنند كه در هيچ جاي دنيا انجام نمي‌شود

تارتار: مديران برنامه‌هاي بازيكنان كاري مي‌كنند كه در هيچ جاي دنيا انجام نمي‌شود

مهدي تارتار گفت: متاسفانه مديران برنامه‌هاي بازيکنان در ايران کارهايي مي‌کنند که در هيچ جاي دنيا انجام نمي‌شود.

سرمربي تيم فوتبال راه‌آهن درباره آخرين وضعيت تيمش پيش از ديدار مقابل پاس همدان در هفته دوازدهم ليگ برتر اظهار کرد: خدا را شکر شرايط تيم‌مان خيلي خوب است. با توجه به اينکه صنعت نفت در جام حذفي انصراف داد و ما به مرحله بعد صعود کرديم، فرصت خوبي براي ما بوجود آمد تا خود را براي ديدار برابر پاس آماده کنيم و اکنون همه بازيکنان ما از نظر روحي در شرايط بسيار خوبي قرار دارند.
تارتار با بيان اين که راه‌آهن تنها براي کسب سه امتياز به مصاف پاس مي‌رود، گفت: از اين بازي فقط سه امتياز را مي‌خواهيم. همه بازيکنان نيز خوشبختانه آماده هستند و تنها حميد هدايتي را که مصدوم است در اختيار نداريم.
سرمربي راه‌آهن در رابطه با رفتن الونگ الونگ به پيکان نيز گفت: اين هم از مشکلات فوتبال ما است. الونگ با ما قرارداد داخلي بسته بود و در حال پيوستن به ما بود، اما متاسفانه مدير برنامه‌ها کارهايي مي‌کنند که در هيچ کجاي دنيا انجام نمي‌شود.
وي ادامه داد: من نمي‌دانم اين چه معضلي در فوتبال ماست که به آن رسيدگي نمي‌شود. الونگ سه هفته با ما تمرين کرد و ما هم او را از هر لحاظ آماده ساختيم و حتي به خاطر اين بازيکن ديگر گزينه‌هاي خارجي خود را رد کرديم اما به يک باره باشگاه پيکان با او قرارداد امضا کرد. من از مسوولان پيکان نيز گله دارم که چرا اين کار را انجام دادند، چرا که در رسانه‌ها نيز اعلام شده بود که الونگ با ما قرارداد بسته است.
مهدي تارتار در مورد رويارويي راه‌آهن با سپاهان در مرحله يک هشتم نهايي جام حذفي گفت: سپاهان از تيم ‌هاي باتجربه و حرفه‌اي کشور است اما ما تجربه خوبي از جام حذفي داريم چرا که يک بار به فينال رفته‌ايم. هدف اصلي ما ليگ برتر است اما نيم نگاهي به جام حذفي هم داريم و اميدواريم که در اين جام موفق باشيم.

منبع : سايت www.football3.ir/
89/8/1
قدیمی 10-24-2010
ramin abi آواتار ها
کاربر فعال

پیش فرض شاهرودي: حضور مهدوي‌كيا در تركيب قطعي نيست

شاهرودي: حضور مهدوي‌كيا در تركيب قطعي نيست

مربي تيم فوتبال استيل ‌آذين گفت: ما در طول يک هفته نمي‌توانستيم شق‌القمر کنيم.

رضا شاهرودي درباره آخرين وضعيت تيم فوتبال استيل‌آذين در آستانه بازي فردا (دوشنبه) برابر شاهين بوشهر، اظهار کرد: شرايط روحي و رواني بازيکنان با بردي که در جام حذفي بدست آورديم بسيار خوب است. شنبه هم حسين هدايتي در محل تمرين حاضر شد و از بازيکنان خواست تا به حاشيه‌ها و شايعاتي درباره انحلال تيم يا مسايلي از اين قبيل گوش نکنند چرا که کذب محض است.

وي افزود: ما بازي سختي برابر شاهين در بوشهر خواهيم داشت چرا که هر دو تيم به سه امتياز مسابقه نياز داشته و قطعا براي برد به ميدان مي‌آيند. شاهين تيم پرمهره‌اي است که فوتبال هجومي را در دستور کارش قرار مي‌دهد. ما نقاط قوت و ضعف اين تيم را آناليز کرده و در طول هفته آنها را با بازيکنان کار کرديم. هر دو تيم با شناخت کاملي از هم به ميدان مي‌آيند. بالاخره حميد استيلي هم‌بازي قديم ما بوده و فصل گذشته هم هدايت استيل‌آذين را برعهده داشت. انشاالله برد براي ماست و من نسبت به آن خيلي خوشبينم.

شاهرودي درباره تاثير شرايط بحراني گذشته اين تيم بر عملکرد بازيکنانش، تصريح کرد: بالاخره استيل‌آذين ناخواسته وضعيت بحراني پيدا کرد اما مربيان ايراني اين تيم در قبال آن کاره‌اي نبودند. سرمربي تيم تومباکوويچ بود و ما تنها يک هفته استيل‌آذين را تحويل گرفتيم، در اين مدت هم که نمي‌توانستيم شق‌القمر کنيم. در حال حاضر بيشتر روي شرايط روحي بازيکنان با پيش کشيدن بحث رفاقت‌ها کار کرديم تا آنها بتوانند عملکرد خوبي در تيم داشته باشند.

وي در پاسخ به اين سوال که آيا صحبت‌هاي مهريزي (مديرعامل باشگاه) مبني بر اينکه "اگر منحل نشديم مقابل شاهين بازي مي‌کنيم" با کارهاي روحيه‌بخش شما تداخلي ندارد، گفت: اين حرف‌ها شايعه است، همانطور که گفتم هدايتي با حضور در محل تمرين تمام آنها را تکذيب کرد. شايد مهريزي در جريان صحبت‌هاي هدايتي نبوده چون او شنبه در محل تمرين حاضر نبود.

مربي تيم استيل‌آذين درباره وضعيت بازيکناني که نمي‌توانند مقابل شاهين بازي کنند، خاطرنشان کرد: علي کريمي که مدتي مصدوم بود به بوشهر نمي‌آيد و در تهران تمرينات انفرادي‌اش را دنبال خواهد کرد. اگر او يکي، دو کيلو اضافه وزن داشته باشد طبيعي است چرا که بخاطر آسيب‌ديدگي مدتي از فوتبال دور بوده است؛ سعي مي‌کنيم او را به بازي مقابل پرسپوليس برسانيم. همچنين حسين کعبي و حسن اشجاري هم به دليل محروميت‌هاي انضباطي در ترکيب قرار ندارند. مهرزاد معدنچي هم مصدوم است و به اين مسابقه نمي‌رسد.

وي درباره شرايط مهدي مهدوي‌کيا نيز گفت: او به آمادگي نسبتا خوبي رسيده است؛ البته بايد ديد تا فردا شرايطش چگونه خواهد بود و آيا مي‌تواند مقابل شاهين بازي کند؛ مهدي خودش در اين باره تصميم نهايي را مي‌گيرد.

منبع : سايت www.football3.ir
89/8/2

قدیمی 12-23-2011
hossein آواتار ها
hossein hossein آنلاین نیست.
مدیر بخش موبایل

سپاسها: : 7,693

7,279 سپاس در 3,383 نوشته ایشان در یکماه اخیر
hossein به Yahoo ارسال پیام
جدید تازه ترین خبرها از دنیای فوتبال

اسطوره آبی ها در کما

جدیکار چند صباحی است در آسایشگاه شهرک غرب تک و تنها مانده است.

.

به گزارش جام نیوزبه نقل از اوج‌نیوز، بیوک جدیکار مهاجم اسبق تیم ملی فوتبال ایران و اسطوره
باشگاه آبی به کما رفته است.
جدیکار چند صباحی است در آسایشگاه شهرک غرب قرار دارد و در شرایطی که حافظه خود را
از دست داده، تک و تنها مانده است.
قرار است روز شنبه، تعدادی از پیشکسوتان فوتبال، منجمله جعفر کاشانی، مهدی کشاورز، جلال طالبی و
همایون بهزادی از جدیکار دیدن به عمل آورند.

زمان مخابره : 1 / 10 / 1390

ساعت : 35 : 17

گذشته و آینده آنچنان سخت از دو طرف فشار وارد میكنند

كه دیگر جایی برای حال باقی نمی ماند...

ویرایش توسط hossein : 12-23-2011 در ساعت 04:29 AM
قدیمی 12-23-2011
hossein آواتار ها
مدیر بخش موبایل

رفتن به امارات بهانه بود؛ مجیدی سر از قطر در آورد

مجیدی در سال 2003 در تیم العین تحت نظر برونو متسو، سرمربی فرانسوی فعلی تیم الغرافه بازی کرده بود.

.

به گزارش جام نیوز به نقل از اوج نیوز، فرهاد مجیدی در آستانه پیوستن به الغرافه قطر قرار گرفت.
او که هم اکنون در دوحه حضور دارد مذاکراتی را با مسئولان این تیم قطری انجام داده و بر سر مسائل اولیه با آن‌ها به توافق رسیده است. به احتمال زیاد تا چند ساعت آینده، او قرارداد تازه خود را با الغرافه ثبت خواهد کرد.
البته تعداد خارجی‌های زیاد این تیم نیز یکی دیگر از نکاتی است که می‌تواند باعث بروز وقفه در این انتقال گردد اما خیلی بعید است مسئولان الغرافه، فرصت بستن قرارداد با مجیدی را به این سادگی‌ها از دست بدهند.
مجیدی در سال 2003 در تیم العین تحت نظر برونو متسو، سرمربی فرانسوی فعلی تیم الغرافه بازی کرده بود.
الغزافه محمد رضا خلعتبری را هم در اختیار دارد.

قدیمی 12-23-2011
hossein آواتار ها
مدیر بخش موبایل

کتک کاری دروازه بان و تماشاگر وسط زمین فوتبال

دروازه‌بان تیم فوتبال آلکمار در دیدار تیمش مقابل آژاکس در چارچوب
مرحله یک هشتم جام حذفی هلند یک تماشاگر را زیر لگد گرفت.

.

در مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی هلند دیداری حساس
بین تیم‌های آژاکس و آلکمار برگزار شد که به علت زد و
خورد دروازه‌بان آلکمار با یک تماشاگر، این بازی نیمه تمام
باقی ماند.
در حالی که بازی دو تیم تا دقیقه 37 با یک گل به
سود آژاکس در جریان بود، یک تماشاگر وارد زمین مسابقه
شد و به دروازه‌بان کاستاریکایی آلکمار حمله برد، او هم
در جواب این تماشاگر را زیر لگد گرفت.

داور مسابقه بعد از دیدن این صحنه دروازه‌بان آلکمار را از بازی
اخراج کرد و این تیم 10 نفره شد اما این تصمیم داور با اعتراض سرمربی آلکمار مواجه شد و او به بازیکنان تیمش دستور داد
تا زمین بازی را ترک کنند و بازی به همین دلیل نیمه تمام
باقی ماند.

در جدول رده‌بندی لیگ برتر هلند، آلکمار با 38 امتیاز
در صدر است و آژاکس با 32 امتیاز در رده چهارم قرار دارد.

قدیمی 12-23-2011
hossein آواتار ها
مدیر بخش موبایل

نصرتی از شنبه در تمرینات پرسپولیس

مدافع تیم فوتبال پرسپولیس گفت: «از روز شنبه با آغاز تمرینات
گروهی تیم پرسپولیس، در تمرینات تیم شرکت می‌کنم تا در تاریخ ۹ اسفند
که محرومیتم تمام می‌شود با حفظ آمادگی مجددا با پیراهن پرسپولیس
به میدان بروم.

به گزارش جام نیوز به نقل از ایلنا، محمد نصرتی
مدافع تیم پرسپولیس بعد از کاهش محرومیت از 10 ماه
به 4 ماه در حالی که خوشحال بود گفت: «من فقط می‌توانم
بگویم این خواست خدا بود و فقط خدا را شکر می‌کنم.
از خداوند منان کمال تشکر را دارم.

محمد نصرتی گفت: «از روز شنبه با آغاز تمرینات گروهی
تیم پرسپولیس، در تمرینات تیم شرکت می‌کنم تا در تاریخ 9
اسفند که محرومیتم تمام می‌شود با حفظ آمادگی مجددا
با پیراهن پرسپولیس به میدان بروم.

وی ادامه داد: «من در این مدت سختی‌های زیادی کشیدم
اما از آنهایی که در این مدت من را حمایت کردند و باعث
شدند روحیه خودم را از دست ندهم تشکر دارم؛ از جمله
اهالی فوتبال خانواده و ‌‌نهایت هم خدا.

1 / 10 / 1390

پاسخ

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)

ابزارهای موضوع
نحوه نمایش