بازگشت   پی سی سیتی > سایر گفتگوها > ورزش Sports > فوتبال > ليگ برتر باشگاه های ایران

ليگ برتر باشگاه های ایران در این تالار به بحث و بررسی لیگ برتر فوتبال کشور پرداخته میشود

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 02-09-2010
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

سپاسها: : 14

95 سپاس در 74 نوشته ایشان در یکماه اخیر

حذف تراکتورسازي در دربي تبريز
ديدار تيم‌هاي تراکتورسازي و گسترش فولاد تبريز با نتيجه 3 بر 2 به سود گسترش فولاد به پايان رسيد.

ديدار تيم‌هاي تراکتورسازي و گسترش فولاد تبريز با نتيجه 3 بر 2 به سود گسترش فولاد به پايان رسيد.
ديدار تيم هاي تراکتورسازي و گسترش فولاد تبريز از ساعت 14:30 در ورزشگاه اختصاصي تراکتورسازي در حضور بيش از 3 هزار هوادار از مرحله يک شانزدهم نهايي آغاز شد.
ابتدا در دقيقه 44 حميد ديوسالاري براي تيم دسته اولي گسترش فولاد گلزني کرد اما در دقيقه 47 سامان نريمان از تراکتورسازي توانست گل تساوي را به ثمر برساند.
در ادامه بهرام دباغ در دقيقه 60 تراکتورسازي را پيش انداخت اما در دقايق 70 و 85 محسن دلير براي گسترش فولاد گلزني کرد تا دربي تبريز به نفع اين تيم دسته اولي تمام شود.
قضاوت اين مسابقه بر عهده سيد مهدي سيدعلي بود. وي به احد شعباني و روح ا... عبدالهي از گسترش کارت زرد داد.
هنوز اولین سطر را نخوانده
تو را به خاطر آوردم و شب هاي مهتاب را...
ولی نه...!! باید ترک کنم
هم تو را....هم شعر را .... و هم‌‌‌٬ همه ی شب هایی را که به ماه نگاه می کردم...

======================================

مسابقه پیش بینی نتایج لیگ برتر ( اگه دوست داشتی یه سر بزن دوست من )
جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید

قدیمی 02-09-2010
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

پيروزي برق شيراز برابر استقلال اهواز
تيم فوتبال برق شيراز با نتيجه 2 بر صفر برابر استقلال اهواز به برتري رسيد و به مرحله يک هشتم نهايي جام حذفي صعود کرد.

اين ديدار از ساعت 14:30 در ورزشگاه اختصاصي برق و در حضور حدود دو هزار تماشاگر برگزار شد.
علي عليزاده در دقيقه 7 و سعيد جعفري در دقيقه 20 گل‌هاي برق شيراز را به ثمر رساندند.
تورج حق‌وردي داور مسابقه به علي عليزاده و سعيد جعفري از برق شيراز و جاسم صادقي،ديگو ماکسيمو و حسين ماهيني از استقلال اهواز کارت زرد نشان داد.
محمد احمدزاده؛ سرمربي جديد استقلال اهواز از روي سکوها بازي را نظاره‌گر بود.
برق شيراز در مرحله يک هشتم جام حذفي بايد به ديدار پتروشيمي تبريز برود.
ولی نه...!! باید ترک کنم

قدیمی 02-09-2010
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

پرسپوليس با شكست ايران‌جوان كابوس بوشهر را به فراموشي سپرد
ديدار تيم‌هاي ايران‌جوان بوشهر و پرسپوليس با نتيجه 2 بر يک به سود پرسپوليس به پايان رسيد.

ديدار ايران‌جوان بوشهر و پرسپوليس در چارچوب مرحله يک شانزدهم نهايي جام حذفي فوتبال ايران از ساعت 14:30 و در حضور حدود 10 هزار تماشاگر در ورزشگاه شهيد بهشتي بوشهر آغاز شد که اين ديدار با نتيجه 2 بر يک به پايان رسيد.
گل‌هاي پرسپوليس را کريم باقري در دقيقه 17 و هوار ملا محمد در دقيقه 51 مسابقه وارد دروازه حريف کردند و گل ايران‌جوان را احتشام ساساني در دقيقه 32 به ثمر رساند. کريم باقري در دقيقه 95 يک ضربه پنالتي را براي پرسپوليس به هدر داد و به تير دروازه زد.
قضاوت اين ديدار به عهده رحيم مهرپيشه بود. وي در اين ديدار به ابراهيم شکوري از پرسپوليس و احتشام ساساني و حسين خسروي از ايران‌جوان کارت زرد نشان داد.
پرسپوليس پيش از اين ديدار 2 بار در بوشهر به ميدان رفته بود که 5 سال پيش در جام بسيج با نتيجه 5 بر صفر مقابل ايران‌جوان شکست خورده بود و عبدالرحيم خرمزي سرمربي کنوني اين تيم نيز در تيم آن سال بازي مي کرد. پرسپوليس در ليگ برتر نيز با نتيجه 4 بر يک مقابل شاهين بوشهر شکست خورده بود.
پرسوليس با پيروزي در اين ديدار بايد در مرحله يک هشتم نهايي جام حذفي به مصاف برنده ديدار تيم‌هاي آلومينيوم هرمزگان و فولاد خوزستان برود.
ولی نه...!! باید ترک کنم

قدیمی 02-09-2010
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

آلومينيوم هرمزگان حريف پرسپوليس شد
تيم فوتبال آلومينيوم هرمزگان با نتيجه 5 بر 4 در ضربات پنالتي فولاد خوزستان را شکست داد تا در مرحله يک هشتم نهايي جام حذفي حريف پرسپوليس شود.

اين ديدار از ساعت 14:30 در ورزشگاه تختي بندر‌عباس و در حضور حدود 5 هزار تماشاگر برگزار شد.
دو تيم در پايان 90 دقيقه به نتيجه تساوي بدون گل رسيدند. در دو وقت اضافه 15 دقيقه نيز تيم‌ها نتوانستند دروازه‌ حريف را باز کنند تا کار به ضربات پنالتي کشيده شود. در ضربات پنالتي تيم آلومينيوم هرمزگان با نتيجه 5 بر 4 به برتري رسيد تا حريف پرسپوليس در مرحله يک هشتم جام حذفي شود.
مربيگري آلومينيوم هرمزگان برعهده وينکو بگوويچ است و رويارويي او با دايي و پرسپوليس از نکات جالب توجه خواهد بود.
فرشيد افشار داور مسابقه به جواد شيرزاد و بختيار رحماني از فولاد و مکي شريفي از آلومينيوم هرمزگان کارت زرد نشان داد.
ولی نه...!! باید ترک کنم

قدیمی 02-25-2010
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

مرحله يک هشتم نهايي مسابقات فوتبال جام حذفي باشگاههاي کشور در حالي از فردا(جمعه) با برگزاري سه ديدار پيگيري مي شود که از ديدار پرسپوليس - آلومينيوم هرمزگان مي توان به عنوان حساس ترين ديدار اين روز ياد کرد.
پرسپوليس با کسب پنج پيروزي پي در پي از تيم شکننده نيم فصل اول ليگ برتر به تيمي متحول شده تبديل شده است که يکي از اهدافش قهرماني در جام حذفي است.
سرخپوشان که چند سالي است در جام حذفي کمتر توفيقي داشته اند، در فصل جاري با از پيش رو برداشتن ايرانجوان بوشهر به جمع 16 تيم برتر مسابقات جام حذفي صعود کرده اند و حالا روز جمعه در مرحله يک هشتم نهايي مسابقات به مصاف آلومينيوم هزمرگان خواهند رفت.
پرسپوليس برخلاف ديگر تيمهاي ليگ برتري با قرعه اي تقريباً آسان در جام حذفي مواجهه شده و روز جمعه مقابل تيم آلومينيوم هزمرگان مي ايستد که هدايت آن را وينگو بگوويچ کروات برعهده دارد.اين مربي کروات که در سابقه مربيگري اش حضور در تيم فوتبال پرسپوليس نيز ديده مي شود، طي دو فصل گذشته با تيم پاس زمينه خداحافظي پرسپوليس با جام حذفي را فراهم آورده است. او فردا با تيمي دسته اولي با اميد تکرار پيروزيهاي اخير مقابل پرسپوليس به خلق شگفتي در جام شگفتي ها مي انديشد. اينکه او مي تواند با تيم نه چندان مطرحش مقابل پرسپوليس مقاومت کند، پرسشي است که پاسخ آن در غروب جمعه مشخص خواهد شد.
نکته قابل توجه اين ديدار رويارويي علي دايي و وينگو بگوويچ است که رابطه استاد و شاگردي با هم دارند. علي دايي در زمان سرمربيگري در پرسپوليس عضو سرخپوشان پايتخت بود.

* پتروشيمي تبريز - برق شيراز
اين دو تيم ليگ دسته اولي که در گروه «ب» اين مسابقات براي صعود به ليگ برتر رقابت مي کنند، روز جمعه در ورزشگاه اختصاصي پتروشيمي باهم روبه رو مي شوند.
تقابل اين دو تيم که پيش از راهيابي به مرحله يک هشتم نهايي تيمهاي ليگ برتري چون پيکان قزوين و استقلال اهواز را حذف کرده اند، از آن رو اهميت دارد که برنده ديدار آنها در مرحله يک چهارم نهايي به مصاف تيم پيروز ديدار پرسپوليس - آلومينيوم هرمزگان مي رود.

* مس رفسنجان - ابومسلم
ابومسلم در يکي از ديدارهاي مرحله يک هشتم نهايي جام حذفي روز جمعه در ورزشگاه شهداي نوش آباد مقابل مس اين شهر صف آرايي خواهد کرد.
سياه جامگان به دنبال جبران ناکاميهاي ليگ به پيروزي در اين بازي مي انديشد. البته حريف ابومسلم، تيمي دست و پابسته مقابل تيم مظلومي نخواهد بود. تيمي که فصل گذشته در خانه، استقلال تهران را حذف کرده است، نمي تواند تيمي از پيش بازنده مقابل قعرنشين ليگ برتر باشد.

برنامه کامل بازي ها:

امروز (پنجشنبه)

مرحله يک شانزدهم
* داماش گيلان - مقاومت سپاسي شيراز - ساعت 15 - داور: سعيد مظفري زاده

فردا

مرحله يک هشتم
* پتروشيمي تبريز - برق شيراز - ساعت 15 - داور: بابک وسيله بر

* مس رفسنجان - ابومسلم - ساعت 15 - داور: رحيم مهر پيشه

* پرسپوليس - آلومينوم هرمزگان - ساعت 17/20 - داور: شاهين حاج بابايي

شنبه

مرحله يک هشتم

* ذوب آهن اصفهان - صنعت نفت آبادان - ساعت 15 - داور: محسن قهرماني

* صنعت مس کرمان - ملوان بندرانزلي - ساعت 15 - داور: البرز حاجي پور

يکشنبه

مرحله يک هشتم

* استيل آذين - استقلال تهران - ساعت 15/30 - داور: تورج حق وردي
ولی نه...!! باید ترک کنم

قدیمی 02-28-2010
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

استقلال 4ـ استيل آذين5، استیل برنده دوئل کلاسیک

اين يكي از جذاب ترين و پرهيجان ترين مسابقات چند سال اخير فوتبال ايران بود كه سرانجام با برد استيل آذين به پايان رسيد. مسابقه اي كه تا سال ها در ذهن هواداران فوتبال باقي خواهد ماند. طرفداران استيل اين بازي را با درخشش مهدوي كيا و برد حماسي شان به خاطر مي آورند و استقلالي ها با پنالتي مشكوك دقيقه نود و البته دو اخراجي كه مي توانست با خويشتن داري بازيكنان استقلال اتفاق نيفتد.

گل‌ها: فرهاد مجيدي(23)،سياوش اكبرپور(74)، حنيف عمران‌زاده(77)، جان‌واريو(80) براي استقلال،
حنيف عمران‌زاده(گل به خودي)(27) مهدي مهدوي‌كيا (56)، حسين كعبي(62)، علي كريمي(85- پنالتی)، هادي نوروزي(105)براي استيل آذين
ورزشگاه آزادي ، تماشاگر 10هزارنفر
داور: تورج حق‌وردي
اخطار:حنيف عمران‌زاده، كيانوش رحمتي، حيدري(استقلال)، حميد شرفي، لك چيرا(استيل آذين)
اخراج: هادي شكوري(119)، سياوش اكبرپور(120) (استقلال)

استقلال:
محمد محمدي، خسرو حيدري، حنيف عمران‌زاده، هادي شكوري، پژمان منتظري، مهدي اميرآبادي(67 هاشم بيك‌زاده)، حسين كاظمي، كيانوش رحمتي(65 سيدمهدي سيدصالحي)، فابيو جان‌واريو(اميرحسين صادقي)، سياوش اكبرپور، فرهاد مجيدي
سرمربي:‌ صمدمرفاوي

استيل آذين:
حميد نشاط‌جو، لك چيرا(82 رضا نوروزي)، مهدي محمدي، كاظم‌ برجلو، حميد شرفي، امير شاپورزاده(67 عليرضا نيكبخت)، حسين كعبي(107 محمدرضا مهدوي)، مهدي مهدوي‌كيا، حامد كاويانپور، محمد غلامي،‌علي كريمي
سرمربي: حميد استيلي

شرح بازي :
شايد اين بازي هميشه با زيبايي و هيجاني كه آفريد به ياد آورده شود، اما اين هيجان و زيبايي ناشي از كيفيت فني دو تيم يا حتي درخشش فوق انتظار ستارگان آنها نبود. اشتباهات پياپي مدافعان دو تيم و البته اشتباهات مرگبار داور كه اگر نبود شايد بازي جرياني معمولي تر طي مي كرد. به هر حال همين است. بايد اشتباهاتي اينقدر گسترده رخ بدهد كه ما يك بازي نه گله و زيبا در فوتبال ايران ببينيم. فوتبالي كه تقريبا دو سوم بازيكنان شاخص دو تيم سرشناس آن از دقيقه هفتاد ناي راه رفتن نداشتند و اتفاقا مربيان هيچ كدام از دو تيم نيز برنامه اي براي تغيير اين وضعيت نشان ندادند. در چنين شرايطي البته بازيكنان بزرگ تاثير هميشگي خود را نشان مي دهند. همچنان كه مهدوي كيا، علي كريمي و فرهاد مجيدي شاخص تر از همبازيان خود بودند و البته مهدوي كيا بعد از يازده سال ورزشگاه آزادي را به احترام به خود واداشت. به نظر مي رسد كه اين پاياني تراژيك و غمبار براي تماشاچيان استقلال بود. حضور كم تعداد تماشاچيان و البته ليدرهاي پرشماري كه منتسب به سيستم اداري باشگاه هستند باعث شد چندان صداي اعتراضي برخلاف معمول از تماشاچيان استقلال شنيده نشود. اما به هر حال استقلال اهداف عمده خود را از دست داد. اين تيم اكنون فقط براي مقام سوم خواهد جنگيد و صعود به مرحله بعد ليگ قهرمانان آسيا كه هر دو اهدافي دشوار به نظر ميرسند و البته از سوت پايان اين بازي به بعد تماشاچيان استقلال بيشتر به واعظ فكر خواهند كرد، قلعه نويي را به خاطر خواهند آورد و همه آن مجادله هاي اول فصل را كه همه ميدانند اكنون برنده نهايي آنها كيست.

شرح گل‌ها:
1ـ0(استقلال): در دقيقه 23 ارسال حسين كاظمي با ضربه سر فرهاد مجيدي گل اول بازي به ثمر رسيد. 1ـ1(استيل آذين): ارسال مواج مهدي مهدوي‌كيا در دقيقه 27 روي دروازه استقلال در شلوغي محوطه آبي‌پوشان ضربه سر حنيف عمران‌زاده كه به قصد دفع توپ به آن ضربه زد به اشتباه درون دروازه استقلال جاي گرفت.
1ـ2(استيل آذين):دقيقه 56 ضربه ايستگاهي مهدي مهدوي‌كيا از پشت محوطه 18 قدم به زيبايي در درون دروازه استقلال جاي گرفت.
1ـ3(استيل آذين): در دقيقه 62 روي ضدحمله‌اي حامد كاويانپور محمد محمدي را از دروازه بيرون بود دريبل زد و با پاس عرضي خود توپ را به حسين كعبي رساند تا دروازه خالي از دروازه‌بان استقلال براي سومين‌بار باز شود. 2ـ3(استقلال): در دقيقه 74 شوت سياوش اكبرپور از پشت محوطه جريمه با برخورد مدافعان استيل آذين در درون دروازه استيل آذين جاي گرفت.
3ـ3(استقلال): در دقيقه 77 ارسال هاشم بيك‌زاده در محوطه شش قدم به حنيف عمران‌زاده رسيد كه ضربه روي پاي حنيف عمران‌زاده گل تساوي‌بخش را براي استقلال به ارمغان آورد.
3ـ4(استقلال): در دقيقه 80 شوت جان واريو كه روي دفع ناقص مدافعان استيل آذين شكل گرفت دور از دستان حميد نشاط‌جو تبديل به گل چهارم شد.
4ـ4(استيل آذين): در دقيقه 85 خطاي حنيف عمران‌زاده روي حسين كعبي باعث شد داور به نشاني پنالتي در سوت خود بدمد و علي كريمي با يك ضربه چيپ موفق به گلزني شد تا بازي براي تعيين تيم برنده به وقت‌هاي اضافه كشيده شود.
5 ـ4(استيل آذين): در دقيقه 105 ضدحمله‌اي به نفع استيل آذين شكل گرفت كه رضا نوروزي با فرار از دست مدافع استقلال با ضربه‌اي دقيق دروازه‌ استقلال را براي پنجمين‌بار باز كرد.

بهترين بازيكن:
مهدي مهدوي‌كيا كاپيتان با تجربه استيل آذين با حضور موثر خود نقش ويژه‌اي در صعود شاگردان استيلي در مرحله بعد داشت، به ثمر رساندن يك گل زيبا و يك پاس گل و موقعيت‌سازي‌هاي خوب براي قرمزهاي استيل آذين، نتيجه حضور مهدوي‌كيا در تركيب اين تيم بود تا استيل آذين صعودش را به نوعي مديون اين بازيكن باشد.

اتفاق ويژه:
استيل آذين در شرايطي در ماراتون فوتبال جواز صعود به مرحله بعد را به دست آورد كه پيروزي سه بر يك را از دقيقه 74 تا 80 با شكست 4 بر 3 عوض كرده بود و در نهايت با به ثمر رساندن گل تساوي در دقيقه 85 تيم برنده اين ديدار در دقايق وقت اضافه شناخت شود. اخراج هادي شكوري و سياوش اكبرپور در دقايق پاياني وقت اضافه دوم به خاطر خطاي شديد روي بازيكنان استيل آذين نيز از اتفاق ويژه اين بازي بود.
ولی نه...!! باید ترک کنم

قدیمی 03-18-2010
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

انتقام کربکندی از قلعه نویی/سپاهان حذف شد

سپاهان در نيمه اول اين ديدار با بازيكنان ذخيره‌اش به ميدان رفت و نفراتي مانند مهدي رحمتي، ابراهيم توره، عماد رضا و محرم نويد‌كيا در تركيب اصلي حضور نداشتند. البته توره از ابتداي نيمه دوم به ميدان رفت.

سایت گل ـ حساس ترین دیدار جام حذفی با شکست مدعی اصلی قهرمانی لیگ برتر یعنی سپاهان اصفهان همراه بود و این تیم وداعی زودهنگام با این جام داشت.
صبای قم و سپاهان از ساعت 17:30 امروز در ورزشگاه یادگار امام شهر قم به مصاف هم رفتند که تک گل محسن بیاتی نیا در دقیقه 27 سرنوشت این بازی حساس را رقم زد.
سپاهانی ها که با ترکیب متفاوت و با تلفیقی از بازیکنان اصلی و ذخیره خود پای به میدان مسابقه گذاشته بودند همچون دیدارهای اخیر خود بازی بی کیفیتی را ارائه دادند که حتی اضافه شدن سه تن از ستاره های این تیم در نیمه دوم نتوانست برای این تیم معجزه کند. با این شکست دیدار جذاب و تماشایی سپاهان ـ پرسپولیس در نیمه نهایی جام حذفی جای خود را به دیدار پرسپولیس ـ صبا داد. البته صبا در مرحله یک چهارم تهایی ابتدا باید مقابل مس قرار بگبرد
جالب اینکه پيش از شروع مسابقه هيچ يك از نيمكت نشينان تيم صبا به سمت نيمكت تيم ميهمان نرفتند.فقط امير حسين فشنگچي و داود حقي دو بازيكن صبا پيش از مسابقه به سمت امير قلعه‌نويي رفتند و با او احوالپرسي كردند. هم چنبن شماري از طرفداران صباي قم عليه امير قلعه‌نويي شعار سر دادند كه با دخالت ليدرهاي باشگاه صبا اين شعارها زود قطع شد.رسول کربکندی سرمربی صبا در مورد اين كه چرا به قلعه‌نويي به عنوان مربي تيم ميهمان خوشامد نگفت، اظهار داشت: در ديدار گذشته در ليگ، ايشان در مصاحبه‌هايي كه انجام داد هر چه دلش خواست به من گفت و رعايت سن و سالم را نكرد. اينكه من تفاوت سانتر و بازي مستقيم را نمي‌دانم و خيلي چيزهاي ديگر، بنابراين من هنوز نتوانسته‌ام با خودم كنار بيايم. ضمن اين كه من هم در شهر قم ميهمان هستم و خير مقدم ميهمان به ميهمان ضرورتي ندارد.
این پس لرزه اتفاقات بازی پر حاشیه این دو تبم در لیگ بود..
ولی نه...!! باید ترک کنم

قدیمی 03-18-2010
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

پرسپوليس 2ـ پتروشيمي1؛ دو گل خليلي براي صعود كافي بود

حضور در مرحله نیمه نهایی برای پرسپولیس با زحمت خاصی همراه نبود آنها روی یک برگشت و یک ضربه ایستگاهی به گل رسیدند و تیم حریف هم چندان برایشان خطرساز نشد. حریفی که حتی نتوانست از ضربه پنالتی بادآورده اش استفاده کند

گل‌ها: محسن خليلي(24)،(56) براي پرسپوليس، جوكانوويچ(45) براي پتروشيمي
ورزشگاه: يادگار امام تبريز
تماشاگر 10 هزارنفر
داور: بخشي‌زاده
اخطار: رضايي(پرسپوليس)، رسول زماني

پرسپوليس: عليرضا حقیقی، سپهر حیدری، علیرضا محمد، شیث رضایی، جلال اکبری، تياگو، کریم باقری(84 ميثم بائو)، عادل کلاه کج، حوارملامحمد(76 مجتبي زارعي)، هادی نوروزی(76 محمد منصوري)، محسن خلیلی
سرمربي: علي دايي

پتروشيمي: علي حسني صفت(23 عليرضا ناصح)، شجاع، دلبري، عبدي، ميرانادا(64 رضا فرامرزي)، واحدي‌پور، نظرپاك(64 علي سيلماني)، قاضي، جوكانوويچ، زماني، حسيني سرمربي: زوران اسلووسكي

شرح بازي:
‌بازي از جذابيت‌هاي لازم براي تماشاگران تلويزيوني و حاضران در ورزشگاه برخوردار نبود. دو تيم در يك بازي سرد، كسل‌كننده تا حدي متأثر از بارش باران و لغزندگي زمين بود نتوانست بازي فني‌اي را ارائه دهند. پرسپولیس با استفاده از عنصری به نام حرفه ای گری توانست رقیبی را شکست دهد که فکر می کرد فقط با تکیه برا انگیزه می توان هر حریفی را شکست داد.

شرح گل:
1ـ0(پرسپوليس): دقيقه 24 شوت سنگين كريم باقري توسط ناصح برگشت داده شد كه روي ضربه ريباند محسن خليلي گل اول بازي را به ثمر رساند.
1ـ1(پتروشيمي): دقيقه 45 بازي در فضاي خالي ايجاد شده در منطقه راست پرسپوليس ضربه سر زد كه توپ از فراز دست‌هاي عليرضا حقيقي تبديل به گل شد.
2ـ1(پرسپوليس): دقيقه 56 محسن خليلي از روي ضربه ايستادگي محسن خليلي با ضربه هر چه تمام‌تر گل پيروزي پرسپوليس را به ثمر رساند.

اتفاق ويژه:‌
بر روي صحنه كاملا مشكوك بخشي‌زاده حركت شيث بر روي بازيكن پتروشيمي را خطاي پنالتي اعلام كرد اما رضا فرامرزي نتوانست ضربه پنالتي را تبديل به گل كند.

بهترين بازيكن:
محسن خليلي به تنهايي دو گل پرسپوليس را به ثمر رساند تا اين تيم در يك بازي سخت و حساس در تبريز به پيروزي برسد
نظرات شما (28)
ولی نه...!! باید ترک کنم

ویرایش توسط Omid7 : 03-18-2010 در ساعت 10:49 PM
قدیمی 03-19-2010
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

ادامه ناکامی های یاوری/ذوب آهن به استیل رسید

ذوب آهن اصفهان با برتري مقابل شاهين بوشهر حريف استيل آذين در مرحله يك چهارم نهايي جام حذفي شد

سایت گل- تيم هاي شاهين بوشهر و ذوب آهن اصفهان از ساعت 17:35 دقيقه روز جمعه در حضور شش هزار تماشاگر ورزشگاه شهيد بهشتي بوشهر به مصاف يکديگر رفتند. در اين بازي زيبا و پر گل تيم فوتبال ذوب آهن با نتيجه سه بر يک ميزبان خود را شکست داد تا به مرحله يک چهارم نهايي صعود کند.
براي تيم ذوب آهن در اين بازي محمد منصوري در دقيقه 33 از روي نقطه پنالتي، ايگور کاسترو مهاجم برزيلي در دقيقه 35 و سيد محمد حسيني در دقيقه 71 گلزني کردند. تنها گل تيم شاهين بوشهر را نيز ايوان پتروويچ در دقيقه 62 از روز نقطه پنالتي به ثمر رساند.
شاهين بوشهر از دقيقه 32 و با اخراج محسن ايران نژاد بازي را 10 نفره ادامه داد. این تیم مدتهاست که در شرایط بدی قرار دارد و در لیگ نیز از نامزدهای جدی سقوط است.
گفتني است، تيم فوتبال ذوب آهن اصفهان با اين پيروزي در مرحله يک چهارم نهايي ر
ولی نه...!! باید ترک کنم

قدیمی 03-19-2010
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

با پیروزی مقابل داماش؛کاظمی و گسترش در آستانه نیمه نهایی جام حذفی

این یک برد بزرگ برای فرهاد کاظمی بود که یک بار دیگر فیروز کریمی را شکست داد. مربی ای که داماش یکی از بدترین سالهای فوتبالی اش را می گذراند. حالا گسترش نماینده اول تبریز در جام حذفی است و شانس خوبی برای حضور در نیمه نهایی دارد

سایت گل - ديدارحساس تيم هاي گسترش فولاد تبريز و داماش که عصر جمعه در ورزشگاه اختصاصي تراکتورسازي و با حضور سه هزار تماشاگر برگزار شد در نهایت به سود شاگردان فرهاد کاظمی به پابان رسید.
در این بازی در پايان 90 دقيقه وقت قانوني گلي از دروازه ها عبور نکرد اما در پابان وقت اضافی دوم و در دقيقه 120"ماکان دامبله" توانست دروازه تيم داماش را باز کند و تيمش را به مرحله بعدي ببرد.
سيد احمد صالحي به کمک مرتضي کريمي و محبت علي رضايي تبار کار قضاوت اين ديدار را بر عهده داشت و در اين بازي به رسول خطيبي، ميثم حسيني، علي انصاريان، "ماکان دامبله" و "سيلاس" از گسترش فولاد تبريز و "هاملت ميختاريان"، رضا آقامحمدي و امين ترکاشوند از داماش گيلان کارت زرد نشان داد
. تيم فوتبال گسترش فولاد تبريز که براي رسيدن به اين مرحله تيم هاي پرسپوليس خراسان شمالي، پرسپوليس زاهدان و همشهري اش تراکتورسازي را از پيش روي برداشته بود با پيروزي مقابل تيم داماش گيلان در جمع هشت تيم برتر جام حذفي قرار گرفت. تيم دسته اولي گسترش فولاد تبريز در مرحله يک چهارم نهايي با تيم دسته اولي مس سرچشمه ديدار خواهد کرد.
تيم داماش گيلان در جدول رده بندي گره ب رقابت هاي فوتبال دسته اول باشگاه هاي کشور با 25 امتياز از 16 بازي در رده چهارم و تيم گسترش فولاد با 21 امتياز از 15 بازي در رده هفتم جاي دارند.
ولی نه...!! باید ترک کنم

پاسخ

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)