بازگشت   پی سی سیتی > سایر گفتگوها > ورزش Sports > فوتبال > ليگ برتر باشگاه های ایران

ليگ برتر باشگاه های ایران در این تالار به بحث و بررسی لیگ برتر فوتبال کشور پرداخته میشود

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 05-08-2012
FereShteH آواتار ها
FereShteH FereShteH آنلاین نیست.
کاربر خيلی فعال

سپاسها: : 1,663

2,620 سپاس در 1,701 نوشته ایشان در یکماه اخیر
پیش فرض قلعه‌نویی گفت مشتی لجن را دور خودت جمع کردی

به گزارش فارس از کرمان، اصغر شرفی پس از تساوی بدون گل تیمش در برابر تراکتورسازی تبریز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: بازیکنان ما در برابر تراکتورسازی با نمایشی فداکارانه و مردانه توانستند حریف پرآوازه خود را متوقف کنند.

وی افزود: بازیکنان ما در این مسابقه از جان مایه گذاشتند، آنها از نظر تاکتیکی و تکنیکی از تراکتوری‌ها عقب بودند، اما بازیکنان ما توانستند با دوندگی این ضعف را رفع کنند، امروز بچه‌های ما به خوبی از عهده دفاع کردن برآمدند‌.

شرفی با اشاره به اینکه خوب دفاع کردن را باید بلد باشی، گفت: علاوه بر دفاع ما نیم نگاهی هم به ضد حملات داشتیم تا بتوانیم با استفاده از آنها تیم حریف را غافلگیر کنیم .

وی در مورد حواشی و اتفاقات پایان مسابقه گفت: شما طی این فصل کوچکترین مورد بی‌انضباطی از مسلم فیروز‌آبادی ندیده‌اید، اما بازیکن حریف امروز به وی فحاشی کرد و آب دهانش را به صورت او انداخت، این صحنه‌ها و حرکات را می‌بینم که می‌گویم در فوتبال ایران عدالت رعایت نمی‌شود، برخی مدعی همه گونه اخلاقیات در فوتبال هستند، اما این رفتار بازیکن تیم حریف بود.

شرفی در مورد مشاجره لفظی‌اش در پایان مسابقه با امیر قلعه‌نوعی گفت: بعد از سوت داور به سمت او رفتم تا به وی خسته نباشید بگویم که قلعه‌نویی به من گفت، آقای شرفی از شما بعید است که یک مشت لجن را دور خودت جمع کرده‌ای، منظور او بیشتر ساکت الهامی بود، البته من به گذشته او کاری ندارم، اما از زمانی که با من به مس سرچشمه آمده اخلاقش ۱۰۰ درجه تغییر کرده است.

وی با بیان اینکه برخی عوامل تیم حریف من را طاغوتی و با فرهنگ طاغوتی خطاب کردند، گفت: همه جا خوب و بد وجود دارد، من در زمان طاغوت هیچ جرم و جنایتی مرتکب نشده‌ام، حتی در آن دوران جرأت و جسارت آن را داشتم که در برابر ظلم و حرف زور رژیم نیز قرار گیرم که نتیجه آن بازداشت چند روزه در شهربانی تهران و سئوال و جواب دادن‌های مکرر بود، البته این مسائل ترور شخصیت است و برخی با این کارها قصد دارند نتایج تیم خود را توجیه کنند.

شرفی خاطرنشان کرد: تیم ما توانایی مشخص کردن قهرمان لیگ را دارد و من از این مسئله خوشحالم، اگر سر به سرمان نگذارند و اذیتمان نکنند، هفته آینده هم می‌توانیم مقابل سپاهان به تساوی یا پیروزی برسیم، می‌خواهیم با وجود سقوط مردانه بجنگیم تا همیشه جاودان بمانیم.

کاربران زیر از FereShteH به خاطر پست مفیدش تشکر کرده اند :
جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید

قدیمی 05-09-2012
SOHRAB_HAZHII آواتار ها
SOHRAB_HAZHII SOHRAB_HAZHII آنلاین نیست.
کاربر فعال

سپاسها: : 1,057

1,792 سپاس در 899 نوشته ایشان در یکماه اخیر
پیش فرض درود بر لیگ برتر

درود بر لیگ برتر!/ گهر اولین تیم لرستانی تاریخ لیگ شد

شگفتی ساز لیگ یک سرانجام رخت لیگ برتر به تن کرد.
به گزارش خبرآنلاین ؛ گهرزاگرس درود در بازی برگشت پلی آف لیگ برتر با تساوی در برابر ایرانجوان بوشهر توانست تاریخ را برای ورزش لرستان از نو بنویسد و اولین تیم لرستانی تاریخ لیگ برتر لقب بگیرد. شاگردان داود مهابادی و اسماعیل حیدرپور که کم هزینه ترین تیم تاریخ مسابقات حرفه ای فوتبال ایران بودند ، توانستند در پایان تلاشی یکساله ، با تساوی بدون گل برابر تیم شایسته ایرانجوان بوشهر به لیگ برتر برسند.
گهر در بازی رفت با ایرانجوان در بوشهر به تساوی یک بر یک دست یافته بود و در مسابقه برگشت که به دلیل نا آرامی های انتخاباتی داشت در ورزشگاه بروجرد برگزار می شد در برابر چشمان بیش از 4 هزار لرستانی که از خیابان ها و پشت بام های مشرف به ورزشگاه داشتند مسابقه را تماشا می کردند ، لیگ برتری شوند. با صعود تیم درودی به لیگ برتر ، پرونده تیم های شرکت کننده در لیگ سال آینده تکمیل شد و از امسال ، پیکان ، آلومینیوم هرمزگان و گهر به جای شاهین ، مس سرچشمه و شهرداری تبریز در لیگ برتر بازی می کنند.

مدتهاست دلم هوای تورا داردوبی هوا نفس میکشم
2 کاربر زیر از SOHRAB_HAZHII سپاسگزاری کرده اند برای پست مفیدش:
قدیمی 05-10-2012
SOHRAB_HAZHII آواتار ها
کاربر فعال

پیش فرض شش پرسپولیسی در لیست کروش

تیم ملی فوتبال ایران در حالی روز 14 خرداد در نخستین دیدار مرحله نهایی

مقدماتی جام جهانی 2014 برزیل به مصاف تیم ملی ازبکستان می رودکه

فدراسیون فوتبال اسامی 33 بازیکن را برای دریافت ویزا به کشور میزبان

معرفی کرده است

.

به گزارش سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، تیم ملی فوتبال ایران پیش از

دیدار با ازبکستان به ترکیه می رود و قرار است دو دیدار دوستانه در این

کشور برگزار کند. کاروان تیم ملی سپس از ترکیه راهی تاشکند می شود تا

در اولین دیدار خود در مرحله نهایی انتخابی جام جهانی مقابل ازبکستان قرار

بگیرد.

علی کریمی، مهرداد پولادی، مازیار زارع، محمد نوری، هادی نوروزی و

غلامرضا رضایی بازیکنانی هستند که از تیم پرسپولیس به اردوی تیم ملی

دعوت شدند.

اسامی دعوت شدگان به شرح زیر اعلام شد: سید مهدی رحمتی، شهاب

گردان، علیرضا حقیقی، محسن فروزان، سید جلال حسینی، هادی عقیلی،

شجاع خلیل زاده، پژمان منتظری، خسرو حیدری، حسین ماهینی، احسان

حاج صفی، مهرداد پولادی، مازیار زارع، رضا حقیقی، آندرانیک تیموریان،

مجتبی جباری، پژمان نوری، محمد نوری، علی کریمی، قاسم حدادی فر،

جواد نکونام، اشکان دژآگه، فریدون زندی، محسن مسلمان، احمد حسن

زاده، کریم انصاری فرد، هادی نوروزی، محمد قاضی، آرش افشین، میلاد

میداوودی، محمد غلامی، محمدرضا خلعتبری و غلامرضا رضایی.

گفتنی است؛ بازیکنان خط خورده از اردوی ترکیه به تهران بر می گردند و 23 ب
ازیکن اصلی به ازبکستان می‌روند.

قدیمی 05-10-2012
SOHRAB_HAZHII آواتار ها
کاربر فعال

پیش فرض سردار رویانیان

1391/2/20 13:16:20

سردار رویانیان: با تبدیل تهدیدها به فرصت، بیماری

کهنه پرسپولیس را برای فصل بعد درمان می کنیم

مدیر عامل باشگاه فرهنگی ورزشی پرسپولیس با بیان اینکه هم اکنون

بیماری کهنه پرسپولیس سر باز کرده و شناسایی شده است، خطاب به

هواداران گفت: از این تهدیدها نباید ترسید، تهدیدها به فرصت تبدیل می

شوند و با تبدیل این تهدیدها به فرصت، بیماری پرسپولیس را درمان کرده و با

ریشه کنی مشکلات گذشته، تیمی قدرتمند، منسجم و هماهنگ را معرفی

خواهیم کرد

پرسپولیس فصل سخت و دشواری را به پایان می رساند. فصلی که در آن
سرخپوشان آماج اتفاقات و حاشیه های بسیاری قرار گرفتند کهبسیاری از آنها جزو ناگفته ها است.
سردار محمد رویانیان در این ارتباط در گفتگو با سایت رسمی باشگاه پرسپولیس می گوید: پرسپولیس مدتی است که هدف یکسری برنامه ریزی ها قرار گرفته است. طرح هایی که هدف از آن غیر از افول پرسپولیس و دلسرد کردن هواداران نیست، مدت هاست که افراد و گروهمایی به شکل هدفمند و به صورت های گوناگون اما پنهانی اقداماتی را علیه پرسپولیس شروع کرده اند. آرزوی آنها سقوط قطعی پرسپولیس به دسته پائین تر بود و در این مسیر در تمام ابعاد فعال بودند.
وی ادامه داد: در این مدت برای دستیابی به موفقیت، تلاش های بسیاری انجام دادیم. هنگامی که افتخار خدمت به هواداران پرسپولیس به من داده شد، اقدامات و هزینه هایی صورت گرفت که آنها را غافلگیر کرد، اما بی کار ننشستند و با توسعه فعالیت های خود، دسیسه های جدیدی را طراحی کردند که به زودی در جای خود به شکل کاملا شفاف به هواداران و رسانه ها درباره آن خواهم گفت.
مدیر عامل پرسپولیس در ادامه با اشاره به اینکه باید از شرایط پیش آمده فرصت های جدیدی ساخت، تصریح می کند: به لطف خدا پرسپولیس سقوط نکرد. البته این فشارها و مشکلات باعث شد غده های بیماری پرسپولیس سر باز کند تا مشکلات اساسی سال های اخیر کاملا شناسایی شود. تشخیص درست درد و عوامل آن، 50 درصد راه درمان است و به امید خدا و در سایه حمایت هواداران با اقداماتی که صورت خواهد گرفت،50 درصد باقی مسیر، طی خواهد شد تا پرسپولیس بهبود پیدا کند.
رویانیان ادامه می دهد: زمانی که به فوتبال آمدم هیچگاه باور نمی کردم فوتبال تا این حد ناپاک باشد. دشمنان پرسپولیس تمامی تلاش خود را برای سقوط تیم به دسته یک انجام دادند اما به هدف نهایی خود نرسیدند، هر چند که ضربات زیادی به پیکره پرسپولیس وارد کردند.همانطور که گفتم از این مشکلات فرصت های تازه ای خواهیم ساخت. اکنون نقطه ضعف های پرسپولیس که طی سالیان متمادی بوجود آمد را می شناسیم، نقاط ضعفی که به بدخواهان پرسپولیس فرصت عرض اندام می داد و با رفع آنها این فرصت ها را از آنها خواهیم گرفت.
وی خطاب به هواداران، صحبت های خود را اینگونه ادامه می دهد؛ از این شرایط نباید ترسید. زمان پایان نگرانی ها به زودی فرا می رسد، چون پرسپولیس در شرایط خروج از بحران قرار گرفته است. در این مدت بر هواداران و ما بسیار سخت و دشوار گذشت. باور آنچه بعضی صورت می دادند دشوار بود با شناسایی بیماری ها و ضعف ها می خواهیم پرسپولیس را در مقابل عوامل بیماری زایی که از بیرون به ما حمله می کنند واکسینه کنیم و برای سال آینده تیمی قدرتمند، هماهنگ و منسجم تشکیل می دهیم.
سردار رویانیان در پایان با اشاره به شایعات روزهای گذشته در ارتباط با سفر دنیزلی به ترکیه گفت: آقای دنیزلی قصد سفر نداشتند، اما بیماری که برای همسر ایشان پیش آمد، سفرشان را اجتناب ناپذیر کرد. دنیزلی با من تماس گرفت و موضوع را که در میان گذاشت، اجازه دادیم به ترکیه برود. این کار را برای مقاصد انسان دوستانه انجام دادیم ولی بعد از بازگشت ایشان در رابطه با سفرهای آقای دنیزلی به ترکیه جلسه ای خواهیم داشت.

قدیمی 05-11-2012
SOHRAB_HAZHII آواتار ها
کاربر فعال

پیش فرض سپاهان قهرمان لیگ برتر شد

سپاهان قهرمان لیگ برتر شد

- سپاهان اصفهان برای سومین بار متوالی به قهرمانی در لیگ برتر ایران رسید.
به گزارش خبرآنلاین؛ سپاهان اصفهان با تساوی بدون گل مقابل مس سرچشمه قهرمان لیگ برتر یازدهم شد.

قدیمی 05-11-2012
mohammad.90 آواتار ها
mohammad.90 mohammad.90 آنلاین نیست.
مدیر بخش ورزش

سپاسها: : 7,242

6,424 سپاس در 3,063 نوشته ایشان در یکماه اخیر
پیش فرض سپاهان قهرمان ليگ يازدهم شد

جمعه 1391/02/22 21:21

صبا سهميه آسيا را گرفت؛
سپاهان قهرمان ليگ يازدهم شد

در شب پاياني ليگ برتر سپاهان با وجود توقف برابر مس سرچشمه قهرمان شد، تراکتورسازي به نايب قهرماني رسيد و دست استقلال از جام کوتاه ماند.

سپاهان با تساوي بدون گل برابر مس سرچشمه قهرمان ليگ برتر يازدهم شد. در 11 دوره ليگ برتر، زرد پوشان اصفهاني با 4 عنوان قهرماني پرافتخار‌ترين تيم ليگ برتر هستند. اين سومين قهرماني متوالي سپاهان در ليگ برتر محسوب مي‌شد.

تراکتورسازي نيز به لطف يک گل زده بيشتر نسبت به استقلال نايب قهرمان شد و جام نايب قهرماني که قرار است امسال اهدا شود، را گرفت. تيم کهکشاني استقلال که در جام حذفي قهرماني شده بود دستش از جام قهرماني و نايب قهرماني ليگ برتر کوتاه ماند و به سومي اکتفا کرد تا در نبرد قلعه‌نويي و مظلومي براي نايب قهرماني را قلعه‌نويي برنده شود.

صبا هم با تساوي در شيراز چهارم شد و توانست سهميه آسيايي کسب کند.

نتايج اين 4 بازي به شرح زير است؛

سپاهان صفر- مس سرچشمه صفر

تراکتورسازي تبريز 2- ملوان انزلي صفر

گل‌ها: لوپز (3)، محمد ابراهيمي(7)

فجرسپاسي صفر – صباي قم صفر

استقلال 3 - نفت تهران صفر

گل‌ها‌: آرش برهاني(2و 3+90)، يرکوويچ(17)

سه تيم شاهين بوشهر، شهرداري تبريز و مس سرچشمه نيز به ليگ دسته يک سقوط کرده‌اند. پرسپوليس هم با 42 امتياز در رده دوازدهم جدول ليگ قرار گرفت.

هرگه که ترا دهیم دردی ،
نالان شوی و به سویم ایی

هر دم که ترا دهم شفایی ،
یاغی شوی و دگر نیایی . . .
ای بنده تو سخت بیوفایی ...

ویرایش توسط mohammad.90 : 05-11-2012 در ساعت 08:31 PM
قدیمی 05-11-2012
SOHRAB_HAZHII آواتار ها
کاربر فعال

پیش فرض کریم انصاری‌فرد آقای گل لیگ برتر یازدهم شد

کریم انصاری‌فرد مهاجم سایپا به عنوان آقای گلی لیگ برتر یازدهم رسید.

به گزارش خبرآنلاین؛ انصاری فرد در بازی آخر تیمش موفق شد یک گل بزند تا تعداد گل هایش در لیگ برتر یازدهم را به عدد 21 برساند. انصاری فرد ، فونیکه سی و رضا عنایتی بهترین گلزنان لیگ برتر یازدهم بودند که رقابت برای آقای گلی بین آن ها بود. اما در هفته آخر انصاری فرد با گلی که به نفت آبادان زد، 21 گله شد و از دو رقیب خود جلو زد. اتفاقا انصاری فرد گل بیست و یکم خود را به نفت آبادان، تیم فونیکه سی زد. اخراج فونیکه سی در این مسابقه خیال انصاری فرد را راحت کرد که این مهاجم خارجی دیگر شانسی برای آقای گلی ندارد و از طرفی رضا عنایتی هم که 18 گله بود، شانس کمی برای گرفتن انصاری فرد داشت.

قدیمی 05-14-2012
SOHRAB_HAZHII آواتار ها
کاربر فعال

پیش فرض مذاکرات پرسپولیس

آغاز مذاکرات پرسپولیس با ۴ بازیکن مطرح /

کدام بازیکن بمب خبری رویانیان است؟

حدادی فر، محمدرضا خلعتبری، محمد قاضی و شهاب گردان مذاکرات جدی

انجام داده و این بازیکنان جدی‌ترین گزینه‌های پرسپولیس برای فصل نقل و

انتقالات هستند. البته از آنجا که پرسپولیس هنوز در لیگ قهرمانان آسیا

مسابقه دارد، مذاکرات این تیم با بازیکنان مورد نظر فعلا رسمی نیست و اصلا

بعید نیست که مسئولان این باشگاه مذاکرات خود را تکذیب کنند.

شما فکر می‌کنید کدام یک از این بازیکنان می‌تواند بمب خبری پرسپولیس در

فصل نقل و انتقالات باشد؟

قدیمی 05-14-2012
SOHRAB_HAZHII آواتار ها
کاربر فعال

پیش فرض مصاحیه اولادی

اولادی: بعید نیست در لیست فروش پرسپولیس باشم /

ایمون زاید گل می زند چون فقط ۲ کیلومتر می دود!

مهاجم شمالی پرسپولیس که به قول خودش، فصل کابوس واری را پشت سر گذاشته و بدتر اینکه برای بازی مقابل الشباب امارات نیز از لیست مصطفی دنیزلی خط خورد تا شایعه جدایی اش از پرسپولیس اوج بگیرد.

در بازی مقابل فولاد، روی نیمکت نشسته بودی اما چرا به همراه تیم به امارات نرفتی؟
من از 3، 4 روز قبل از بازی با فولاد خوزستان توانستم تمرین گروهی داشته باشم و این زمان برای بازی کردن کافی نبود. از سوی دیگر دنیزلی نخواست ریسک کرده و مرا با خودش به امارات ببرد چون به احتمال زیاد، فرصت برای بازی هم به من نمی رسید. البته به مرز بازی کردن رسیده بودم و این اولین بارم هم نیست که مصدوم می شوم ولی دنیزلی خواست که مرا در لیست 25 نفره مسافران امارات هم قرار ندهد. مترجمش به من زنگ زد و گفت دنیزلی می خواهد من در تهران بمانم و تمرین کنم.
اما شایعه شده هر کسی از لیست مسافران امارات خط خورده، به طور کلی فصل آینده در پرسپولیس بازی نمی کند؟
باور کنید هیچ کس به من چنین قضیه ای را نگفت. نه تنها من، بلکه سایر بازیکنان هم همین طور هستند. هیچ کس نمی داند فصل بعد پرسپولیسی می ماند یا نه.
*حالا به نظرت در لیست فروش قرار می گیری یا نه؟
بعید هم نیست. من با آن همه سر و صدا به پرسپولیس آمدم اما مصدوم شدم و بدشانسی آوردم تا حالا که از فوتبال دور شده ام. اگر در لیست فروش باشم، نمی توانم هیچ حرفی بزنم و آن را می پذیرم. باشگاه شاید بگوید به من احتیاجی ندارد و حتما برایم آرزوی موفقیت هم می کنند که من هم با تمام احترام، از پرسپولیس جدا خواهم شد.
*هنوز با باشگاه قرارداد داری؟
چون زیر 28 سال بودم، مجبور شدم با پرسپولیس قرارداد دوساله امضا کنم که سال دوم آن مشروط است. باشگاه نخواهد، من از پرسپولیس جدا می شوم.
*می توانیم بگوییم فصل یازدهم، فصل بدشانسی تو بود؟
صد در صد. من با هزاران امید و آرزو به پرسپولیس آمدم اما متاسفانه در بازی اول و بازی دوم تیم، مصدوم شدم. از طرفی، شرایط پرسپولیس هم خیلی خراب بود که باعث شد همه چیز را از دست بدهم. بعد هم دنیزلی آمد و 10 بازی به من فرصت داد. او حتی مرا تعویض هم نمی کرد چون به من اعتماد کامل داشت ولی نتوانستم کار خاصی انجام بدهم زیرا شرایط روحی ام خراب بود. یک فصل کابوس وار را در پرسپولیس گذراندم و باید بگویم هرگز در زندگیم چنین تجربه ای نداشتم. یا فیزیوتراپی بودم یا باید جواب آنهایی که می گفتند چرا مدام مصدوم می شوی را می دادم.
*چرا در همان 10 بازی نتوانستی شرایط روحی ات را تغییر بدهی؟
نمی شد. هیچ کاری نمی توانستم انجام دهم. 5/3 ماه مصدوم بودم و این برای یک بازیکن، سم است. من عاشق فوتبالم و نمی توانستم با مصدومیتم کنار بیایم. به خدا قسم در زمان مصدومیت، حتی بازی های پرسپولیس را هم نمی دیدم چون مجبور بودم حرص بخورم. وقتی به تیم برگشتم، دنیزلی مرا در پست غیر تخصصی بازی داد تا شانس گلزنی ام کمتر شود.
*اتفاقا چند روز قبل، هادی نوروزی هم چنین مصاحبه ای انجام داد که منظور او به ایمون زاید بود. تو هم همین اعتقاد را داری؟
بله. ایمون زاید که می تواند این طور گل بزند، بازیکن خوش شانسی است چرا که در پست تخصصی اش بازی می کند. فصل قبل در ملوان، من مهاجم نوک بودم که در مجموع، لیگ و جام حذفی، حدود 25 گل برای ملوان زدم. ایمون زاید در زمین بازی 2 کیلومتر هم نمی دود. بقیه بازیکنان می دوند و به او پاس می دهند تا کار را تمام کند. 5 موقعیت گل پیدا می کند و 2 گل می زند ولی من زمان استیلی یا هافبک بازی می کردم یا مهاجم چپ. زمان دنیزلی هم اوضاع تفاوتی نکرد. بالاخره این قضیه مربوط به مربی است و نمی توانستم به نظر مربیان اعتراضی داشته باشم ولی من هم اگر 2 کیلومتر در زمین می دویدم، شاید شرایط بهتری به لحاظ گلزنی داشتم.
*تو در زمان مصدومیتت از رفتار مسئولان باشگاه هم گلایه داشتی، موضوع چه بود؟
از مسئولان انتظار داشتم در آن زمان، حداقل با من تماس بگیرند اما هیچ کس، همین کار کوچک را هم انجام نمی داد. نباید نسبت به فوتبالیست ها بی تفاوت بود گرچه می دانم سر مسئولان باشگاه پرسپولیس حسابی شلوغ است اما بازیکنان در زمان مصدومیت، از همه انتظار دارند.
*در این مدت، کسی واقعا به تو کمک کرد؟
هیچ کس! من در تمام مدت مصدومیتم تنهای تنهای تنها بودم. صد در صد که هیچ، هزار درصد تنها بودم و هرگز آن روزها را از یادم نمی برم.
*شاید به خاطر مبلغ بالایی که از پرسپولیس طلب داشتی، بود که مسئولان حاضر نشدند با تو تماس بگیرند؟
چه ربطی دارد؟ من وقتی به پرسپولیس آمدم، سقف قرارداد را گرفتم و سرپرست وقت باشگاه هم به من گفت اگر با ما قرارداد ببندی، طلب گذشته ات را هم می گیری. من هم با این شرط آمدم. این مطالبات من، کاملا به حق است و مدارک کاملی هم دارم که باید به من پرداخت شود.
*بدون تعارف بگو، مصطفی دنیزلی با تو مشکلی هم داشت؟
هیچ اختلافی بین مان نبود. هر دو نفر کارمان را انجام می دادیم و حتی دنیزلی به من اعتماد کامل داشت.
*حالا با این وضعیت، امیدوار به بازی در جام جهانی هستی؟
نه اصلا! اصلا نمی توانم به تیم ملی و جام جهانی فکر کنم.
*هنوز از نظر روحی به شرایط ایده آل نرسیده ای!
اتفاقا برعکس. هیچ بازی نیست که بتوانم خودم را نشان دهم و برگردم به اردوی تیم ملی. به خاطر این مصدومیت، همه بازی ها را از دست دادم گرچه هنوز یک سال تا جام جهانی فرصت باقی مانده که شاید بتوانم دوباره خودم را آماده کنم ولی امیدواری ام خیلی زیاد نیست.
*حالا در پرسپولیس می مانی یا نه؟
ته دلم دوست دارم بمانم اما وقتی که مطمئن شوم پرسپولیس به من آرامش می دهد و دیگر مصدوم نمی شوم! البته چند پیشنهاد دیگر هم دارم که هیچ کدام از تیم های سرشناس لیگ برتری نیست ولی چه در پرسپولیس بمانم یا نمانم، همیشه این تیم را دوست دارم.
*همه خبرنگاران از دست تو ناراحت هستند که چرا در زمان مصدومیتت مصاحبه ای انجام نمی دادی و پاسخگوی سوالات شان نبودی.
چه باید می گفتم؟ وقتی مصدوم باشی، هیچ حرفی برای گفتن نداری. من از آن دسته بازیکنان نیستم که هنگام مصدومیت هم مصاحبه می کنند و ادعا دارند چون رسما حرفی برای گفتن نداشتم.

قدیمی 05-14-2012
SOHRAB_HAZHII آواتار ها
کاربر فعال

پیش فرض نتیجه نظر سنجی

اتفاقات باشگاه پرسپولیس مهم‌ترین رویداد

فوتبال باشگاهی ایران در فصل گذشته بود

نظرسنجی از كاربران خبرآنلاین در مورد مهم‌ترین رویداد فوتبال باشگاهی

ایران در فصل گذشته به پایان رسید. در این نظرسنجی 5 گزینه در نظر گرفته

شده بود كه كاربران باید به یكی از آن‌ها رای می‌دادند.

سومین قهرمانی متوالی سپاهان در لیگ برتر، آسیایی شدن تراكتورسازی،

سوم شدن تیم كهكشانی استقلال، اتفاقات باشگاه پرسپولیس و كسب

رتبه دوازدهم در پایان فصل، و صعود تیم كم هزینه گهر زاگرس به لیگ برتر 5

گزینه خبرآنلاین بودند. در پایان این نظرسنجی كه بیش از 9700 نفر در آن

شركت كردند، گزینه «اتفاقات باشگاه پرسپولیس و كسب رتبه دوازدهم در

پایان فصل» بیشترین آرای كاربران را به خود اختصاص داد. بیش از 46 درصد

كاربران خبرآنلاین به این گزینه رای دادند. همچنین «سوم شدن تیم

كهكشانی استقلال» با بیش از 7 درصد آرای كاربران، كمترین رای را آورد.

پاسخ

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)