بازگشت   پی سی سیتی > کامپیوتر اینترنت و شبکه Computer internet > نرم افزار - سخت افزار و بازیهای کامپیوتری > دانلود نرم افزار و برنامه های کاربردی applications

دانلود نرم افزار و برنامه های کاربردی applications در این تالار به معرفی پرسش و پاسخ و دانلود نرم افزار های مختلف بپردازید (دانلود برنامه)

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 06-09-2008
Darg Darg آنلاین نیست.
تازه کار

سپاسها: : 0

0 سپاس در 0 نوشته ایشان در یکماه اخیر
پیش فرض Theme جدید ویندوز XP ایرانی

سلام
این هم از Theme جدید برای ویندوز XP که خیلی زیبا هست.
این Theme خصوصیاتی داره که تا حالا کمتر Theme این خصوصیات رو داشتند:

- این Theme طوری طراحی شده که کمترین مشکل رو با فونت های فارسی داره
- مثل Theme های دیگه این Theme چشم شما رو نمی زنه و بعد از یک مدت خستتون نمی کنه
- رنگ ها درش طوری انتخاب شده که در هماهنگی و زیبایی بالا به کار رفتند
- علاوه بر تغییر ظاهر ویندوز XP موارد زیر هم در ویندوز مطابق Theme تغییر می کنه:
* تصویر پس زمینه بسیار زیبا و با کیفیت و ابعاد 1600x1200 که روی هر ریزولیشنی کمترین افت کیفیت رو خواهد داشت
* صداهای ویندوز (خاموش, روشن, لاگ آن لاگ آف و ...) هم عوض می شند و صداهای جدیدی به ویندوز شما افزوده می شه
* آیکن های MyComputer, My Documents و سطل زباله ویندوز ویستا روی کامپیوتر شما ست می شه (البته با تغییر Theme دوباره به حالت قبل بر میگرده)
* اشاره گر ماووس هم عوض می شه
* این Theme در 4 رنگ ارائه شده:
> فیروزه ای (پیش فرض)
> یاقوت
> زر یا طلا
> کبود

البته هر رنگ شامل دو مجموعه هست که یکی مجموعه نرمال و اون یکی مجموعه فشرده هست که در مجموعه فشرده از فونت پیشفرض Theme ویندوز ویستا یعنی SEGOE UI استفاده شده. این فونت برای متون لاتین کیفیت فوق العاده بالایی داره.
- شما هیچ کاری لازم نیست انجام بدید چون این Theme به شکل بسته نصب ارائه می شه. فقط نصبش کنید و هر وقت خواستید پاکش کنید بدون هیچ زحمتی از توی Add Remove Programs قابل UnInstall شدن هست.

- تصویر نمونه

<لینک ثانویه همین تصویر>

- فقط یادتون باشه بعد از نصب به بخش Apparence هم برید تا بتونید بقیه رنگ های این Theme رو ببیند. دیگه تصویر بقیه رنگ هاشو نمی زارم تا وقتی خودتون دیدید شکه بشید.
- برای اون افرادی هم که ویندوزشون مشکل UxTheme رو دارند (مثلا اون هایی که از ویندوز XP سرویس پک 3 استفاده می کنند) من دو تا Patch مخصوص حل این شکل همراه بسته گذاشتم, شما بسته به اینکه ویندوزتون چه نسخه هست (SP3 یا SP2) پتچ مربوط به خودتون رو اجرا کنید تا بتونید به راحتی از این Theme استفاده کنید. اگر هم قبلا پتچ رو اجرا کردید که دیگه هیچی لازم نیست و تم براتون به نمایش در میاد.

لینک دانلود: DargXPTheme
جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید

قدیمی 06-17-2008
Darg Darg آنلاین نیست.
تازه کار

0 سپاس در 0 نوشته ایشان در یکماه اخیر
Question به روز شد

یک سری از استفاده کننده ها معتقد بودند که این Theme خیلی روشن هست و چشم رو اذیت می کنه (بر خلاف نظر من)...
من هم برای رعایت حال این دسته از دوستان این تم رو به نسخه جدید 0.11 به روز کردم که در اون یک نوع رنگ به اسم "شهریور" که نسبتا تیره رنگ تر هست و هم شدت رنگش کمتره, ایجاد شده.
اون آدرس های دانلود رو به روز کردم. و البته برای هماهنگی رنگ ها با تصویر پس زمینه مجبور شدم دو تا تصویر پس زمینه جدید هم همراه بسته نصب قرار بدم که بعد از نصب از طریق دسکتاپ قابل دسترسی هستند.
این و تا Wallpaper تنها با Scheme جدید یعنی 'شهریور' هماهنگی رنگ دارند.
به هر حال خیلی سعی کردم در این مد رنگ جدید کیفیت کار حفظ بشه اما از اونجایی که خود من از مد رنگ های روشن قبلیش بیشتر خوشم میاد از مد رنگ جدیدش زیاد راضی نیستم.
دوستانی که قبلا نسخه قبلی رو دانلود کردند در این نسخه جدید هیچ اتفاق خاصی نیافته جز اینکه حجمش کمی بیشتر شده که مجبور شدم Ux-Patchers ها رو سوا آپ کنم, "پس لازم نیست دوباره دانلود کنید".

لینک دانلود بدون UxPatchers ها: DargXPTheme011
حجم: 4.16 مگ
فرمت: Rar
موضوع: Theme جدید برای ویندوز XP نسخه 0.11

لینک دانلود فقط Ux-Patchers ها: دانلود
حجم: 1.09 مگ
فرمت: Zip
موضوع:پتچ برای ویندوز های XP نسخه های SP3 و SP2 تا Theme ها اجرا شوند
قدیمی 06-17-2008
Maad آواتار ها
Maad Maad آنلاین نیست.
کاربر حرفه ای

299 سپاس در 262 نوشته ایشان در یکماه اخیر

درود
Darg عزیز تم جالبی بود ، دستت درد نکنه .
اما رنگ بستگی به سلیقه افراد داره . من از رنگ تیره همیشه استفاده میکنم ، اما رنگهایی که بکار بردی هر کدوم زیبایی خاص خودشون رو دارند و نمیشه گفت که کدوم زیباتر هست . فقط میشه با توجه به سلیقه یکی از اونها رو انتخاب کرد . اما همگی فوق العاده زیبا بودند.
معلوم بود که وقت گذاشتی ، چون از تصاویر و رنگها گرفته تا صداها ، همگی ست شده بودند .
به دوستان دیگه هم پیشنهاد میکنم که حتما این Theme جالب رو تست کنند .
با سپاس
پاسخ

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)