پی سی سیتی

پی سی سیتی (http://p30city.net/index.php)
-   شعر و ادبیات (http://p30city.net/forumdisplay.php?f=49)
-   -   بیا با خدای مهربان حرف بزنیم (خسته ای؟ دلتنگی؟ سریع بیا اینجا) خدایم ای خدایم ، صدایت می کنم بشنو صدایم (http://p30city.net/showthread.php?t=3113)

z.gh.t 09-08-2009 11:53 AM

خداوندا ما بندهات نعمتی داریم که تو نداری........هون هم تویی.

جمیله 09-08-2009 12:35 PM

پروردگارا من در کلبه ی فقیرانه خود چیزی دارم که تو در عرش کبریایی خود نداری من چون تویی دارم وتو چون خود نداری.همین

z.gh.t 09-08-2009 01:04 PM

من از شما تشکر میکنم که جمله ی ناقص من را کامل کردید.....مقسی.:d

تاري 09-08-2009 03:26 PM

خداوندا آرزو ميكنم دل هيچ بندهاي دلتنگ نباشد
خداوندا از تو ميخواهم زيستن را به ما بياموز و حلاوت بخشش و عطا كردن را در دل ما قرارده
خداوندا به كودكان بياموز لبخند را تا هميشه بخاطر داشته باشند
و به من صبر عطا كن نه براي سختيها براي انكه در مقابل اسودگيها و راحتيها آگاه باشم

deltang 09-08-2009 03:36 PM

امشب باهات کلی حرف دارم امشب بهت نزدیک تر میشم میام پیشم و ازت کمک میخوام ازت چندتا خواهش دارم ردم نکن خواهش میکنم از خودت نرونم

dear59 09-08-2009 07:15 PM

الهي! بر عجز و بيچارگي خود گواهم و از لطف و عنايت تو آگاهم؛
الهي
!
خواست خواست توست، من چه خواهم؟
الهي
! بيزارم از آن طاعتي كه مرا به عجب آورد و بنده آن معصيتم كه مرا به عذر آورد
.
الهي! چون توانستم ندانستم و چون دانستم نتوانستم
.
الهي! همه مي‌ترسند كه فردا چه خواهد شد و عبدالله مي‌ترسد كه دي چه رفت
.
الهي! اگر چه گناه من افزون است، اما عفو تو از حد بيرون است
.
الهي! اگر مجرمم، مسلمانم و اگر بد كرده‌ام پشيمانم
.
الهي! اگر كاسني تلخ است، از بوستان است و اگر عبدالله مجرم است، از دوستان است
.
الهي! اگر چه شب فراق تاريك است، دل خوش دارم كه صبح وصال نزديك است.

رزیتا 09-08-2009 11:24 PM

شرمم از آن است که نامت را بر زبان جاری کنم ...
و یا آنکه با همان قلم ، "ن والقلم ما یسطرون"که بر آن سوگند یاد کرده ای، بخواهم بر مصحف ، زیبایی تمام یعنی اسمت را رقم بزنم
چون به خاطر ازدیاد رذایل و ناپاکی های دهان وباطنم ، شرم از اوردن نامت دارم
تو را هم به دیگر نام صدا می زنم ...... ای فریاد رس ........
من در تمام برهه زندگی ام در کشاکش همه سختی ها و طی همه لطف ها و مرحمت هایت شاید سر بلند بوده ام .
ولی امروز ...
با تمام تفاسیر و وجوه معنی " کلانعام بلهم ازل " را به تصویر کشیدم
...یا اله العاصین...
من در جهل و قباهت رفتارم معترفم و دعایم "اللهم اهدنا صراط المستقیم "است
راستی هنوز نویدت را در گوش دارم ، با تمام ناشنوایی گفته هایت
"السابقون السابقون اولئک المقربون"
من می خواهم در بازگشت دوباره به سویت از دیگر مذنبین و نادمین سبقت بگیرم
چون چند صباحی دیگر "انا لله و انا علیه الراجعون " ...
می دانم که ای دوست نه گفتن برای تو نیست
چون تو را همیشه با "بسم الله الرحمن الرحیم " می شناسم
بزرگوار کلام من حرف سر به صخره خوردگان است ...
"از آن روزی که ما را آفریدی به غیر معصیت چیزی ندیدی
خداوندا به حق هشت و چارت گذز از ما گنه دیدی ندیدی "

رزیتا 09-09-2009 12:14 AM

الهی دانایی ده که در دام نیفتیم
بینایی ده که در چاه نیفتیم
بگشای دری که در گشاینده تویی
بنمای رهی که ره نماینده تویی
من دست به هیچ دستگیر ندهم
که ایشان همه فانیند و پاینده تویی

تاري 09-09-2009 08:18 AM

خداوندا هر چه بگويم و هر چه بخواهم هنوز ان چه كه در دلم هست نيست
خداوندا دلم گاهي ميگيرد خداوندا دلم گاهي براي خودم تنگ ميشود خداوندا گاهي دلم براي تنهائي ساده مان ميگيرد خداوندا نگاهم كن دوست دارم دستانت نوازشگر تنهائيم باشد خداوندا دلم ميخواهد صدايت تسكين دهنده قلبم باشد . خداوندا سكوتم را كه رضاي توست بشكن درونم را نگاه كن ميبيني اتشفشان درونم خاموش است چون تو در كنارش نيستي
خداوندا برايت ميگويم ميگويم از لبخند از شادي از دوري و از تلخي
خداوندا تو را سپاس كه دوري عطايم كردي ،‌خداوندا سپاس كه سختي عطايم كردي ،‌خدايا سپاس كه بدي را نشانم دادي خداوندا سپاس و باز هم سپاس چون ميدانم حكمت تو فراتر از تمام خواسته هاست و علم تو ماوراء همه داشته ها پس رضايم به رضاي توست .

z.gh.t 09-09-2009 09:26 AM

خدا جون من بلد نیستم مثل بچه های دیگه سایت برات نامه تایپ کنم اما خداجون رفیق شفیق دوران تنهاییم دوست دارم بدونی با اینکه میدونم میدونی من تو بیست وچهار ساعت بیست و هفت ساعت به یادتم خدا جون چه جوری بگم عاشقتم:53::53::53::53::53::53:

dear59 09-09-2009 09:53 AM

آهنگ تو کردم و امیدم را از روی اعتماد به سوی تو آوردم
و دانستم مسئلت های بسیار من در برابر توانگری تو کم است
و خواهش های عظیم من در برابر وسعت رحمت تو کوچک است
و کرم تو از مسئلت احدی تنگ نمی گردد
و دست تو در بخشش ها از هر دستی بالاتر است
باز می گردم به سوی تو در چنین حالتی ...

تاري 09-09-2009 12:19 PM

خداوندا نگاهم را روشني ده تا از بلندترين قله ها هم توان ديدن كوچكترين موهبتهايت را داشته باشم

تاري 09-09-2009 04:39 PM

خداوندا به دوستانم بياموز اخلاص عمل را
خداوندا به ما بياموز درست انديشيدن و درست تصميم گرفتن را
خداوندا به من بياموز درست قدم بردارم و درست بخورم و بياشامم و درست آموزش دهم
خداوندا اگر روزگاري يك روز از عمرم باقي مانده بود اين فرصت را بده تا خويشتن خويش را ببينم
خداوندا زبان ما را از گفتن كلام بد و چشمانمان را از ديدن ناديدنيها و گوشمان را از شنيدن ناشندنيها و فكرمان را از افكار مخدوش حفظ كن .

تاري 09-10-2009 09:13 AM

خداوندا امروزم را چون فردا قرار مده
خداوندا دلهاي ما را به خود آشتي ده
خداوندا اگر روزي ، بودم با نبودم برابر بود آن روز را پايان ده
خداوندا به من بياموز تا ديگران را دوست بدارم
و به انها عشق بورزم
كه اگر چنين كنم به خداي خويش عشق ورزيده ام

dear59 09-10-2009 11:44 AM

خدایا !
گاهی وقت هاآدم احساس می کند چقدر به تو نزدیک تراست
در جاده های بی سرانجام
در دلگیری های دم غروب
در بهت ، درناباوری
خدایا !
کناربغض ، تو را می جوییم
که پناه بی پناهانی
که بزرگی...بزرگ ...بزرگ ...بزرگ...
بی آنکه بزرگی ات نمایشیبخواهد
که تو خود مفهوم شکوهی
و جهان ، صحنه ای از نمایش توهیهات
که در کرانه مبهوت،گاه حرفی ، رنگی
از افسوس می سازد
گاه دستی ، فرشی از اندوه می بافد
ای خدا !...

تاري 09-12-2009 12:15 PM

خدايا باهات دردودلي دارم نميدونم از كجا بايد بگم و از كجا بايد شروع كنم فقط ميخوام بهت بگم دلم تنگه دلم براي خودم تنگه دلم ميسوزه وقتي ميبينم مردم با هم اينقده غريبن دلم ميسوزه براي بچه هاي بي سرپرست اخه اونها هم دلشون ميخواد بازي كنن به جاي اين همه كار دلشون ميخواد با بابا و مامانشون برن بيرون خريد كنن بخندن بازي كنن برن پارك و خودشونو واسه اونا لوس كنن خدايا اونها هم اسمونشون مثه ما ابيه خدايا ايا تو خداي اونها هم هستي اره دوستشون داري!!!!!!!!!!!!!!!

کرشمه 09-12-2009 12:53 PM

خدا جونم سلام
اینبار برای خودم چیزی نمی خوام دو تا دوست دارم که از هر چیزی برام توی زندگی عزیز تر هستند و هر دوشون درگیر مشکلی هستن که فقط به دستای مهربون و کریم خودت گره از کارشون باز میشه
خداجونم به همین شبها و روزهای عزیز قسمت میدم نزار بیشتر از این ناراحتیشون ادامه دار بشه خدایا خودت به درد دلشون گوش کن و کمکشون کن تا من باز هم بتونم خنده و شادی رو روی لبشون ببینم
خدای مهربونم ممنون

تاري 09-12-2009 01:58 PM

خدايا داهاي اين دوست خوبمو براورده كن تا لبخند روي لباي قشنگه اونم بشينه و هيچ دردمندي تو دنيا ديگه نباشه

تاري 09-14-2009 12:49 PM

خدايا ميشود روزي مرا همدم خود كني بلا گردون غصه هاي خود كني
خدايا ميشود روزي مرا همبازي يارانت كني
خدايا ميشود روزي مرا بي صدا ، صدايم كني

deltang 09-14-2009 01:02 PM

سلام خدا

بچه كه بودم و می رفتم كودكستان وقتی دلم تنگ خونه می شد
مامان می گفت تو صدامو می شنوی واسه همین با تو درد دل می كردم تا وقتی كه برگردم خونه پیش مامانم
حالا كه خیلی سال گذشته بازم باهات درد دل دارم
ای عشق مرا در خود فنا کن ، رها کن ، از هر چه جز توست رها کن .
شادم ، مستم ، آزاد ، چون از خود و غیر خود جز تو ، هستم بیزار.
جانم امان نمی دهد یاریم کن.

deltang 09-14-2009 01:04 PM

http://i7.tinypic.com/2h4drf6.jpg

princess 09-14-2009 09:51 PM

خدایا به قلبم بیا ، به قلبم بیا، به آرامشت نیازمندم خدای مهربونم.
قلبم خونه ی ناامیدیست با قدم های امیدوارت بیا و قلبم و پر از عشق کن تا به مسیرم همچو قبل و حتی بهتر از اون ادامه دهم.
خوش اومدی خدای خوبم.:63::63::63:

تاري 09-15-2009 02:19 PM

پروردگارا كمكم كن تا تاب ايستادگي در برابر هجوم سهمگين ترين بادها و طوفانهاي زندگي را داشته باشم
پروردگارا به من بياموز اخلاص درگفتار را بياموزم
پروردگارا به من بياموز تا بخشيده شدن و بخشيدن را بياموزم
پروردگارا به من بياموز تا در قدمهايم راسخ و در گفتارم صادق باشم
پروردگارا تو مرا افريدي و جان دادي پس به من بياموز چگونه جان دهم تا شايسته افرينش تو باشم

تاري 09-16-2009 03:50 PM

خدايا دوست دارم تا دردهايم را با تو بگويم كه تو تنها سميعي و تو تنها كريم با تو ميگويم رازم را كه تو تنها محرمي و تنها دلسوز پروردگارا تنهائيم را پايان بخش و مرا بسوي خود بخوان كه خستگي گاهي انچنان بر من مستولي ميگردد كه مرا ديگر تاب نفس نيست خدايا خودت مرا درياب كه در جمع همه بندگانت باز هم تنهاي تنهايم خودت نجاتم ده كه ميترسم از تمام اين بديها و نگران مبادا دوستان و همراهانم در بتلاق بديها فرو روند .

GolBarg 09-19-2009 10:49 PM

سلام به خدای خوبم
خدا جون ماه رمضون هم تموم شده و من امسال ......._:2:دیگه خودت میدونی
خدایا تو تنهایی هام خیلی باهات حرف میزنم اینجا هم یه مزه ای دیگه ای داره

خدا مهربونم یک سال گذشتو و تو این مدت کم اذیت نشدم
میدونم خودم خیلی جاها اشتباه کردم ولی خدا جون بد جور دلم شکست

دلم میخواد بلند شم ولی انگار پاهم حس نداره جون نداره
میخوام بعد از ماه مبارک بشم یه مینای خوب چند سال پیش
یادته.شاید هم الان از اون موقع بهترم
نمیدونم.سعی خودمو میکنم:53:

خیلی کارها و برنامه ریزی ها دارم تنهام نزار
خدایا عزیزی هم که بهترین دوستم و مثل آبجیم بود ازم دلخور شد_:2:کمک کن تمام این سوئ تفاهمو حل بشه

خدایا دیگه شبا موقع خواب به جای اسم کسی که دوستش داشتمو و باورم نداشت
میگم
خداجون منو ببخش که خودمو دوست نداشتم_:2:

جمیله 09-20-2009 06:01 AM

خدایا نذار من تنها بمونم یه لحظه هم منو با خودم تنها نذار آخه دیدی که همه روز گناه آخرین روز ماه مبارکتو که دیدی چیکار کردم.خدا جونم ببخشید تا حالا1000بار گفتم این آخرین بار ولی باز .......خدایا ببخش ولی تو که منو میشناسی تا یه خورده ولم کنی باز میشم همون جمیله قبلیه کمکم کن خداااااااااااا

deltang 09-20-2009 08:19 AM

خدا یه ماه رمضونه دیگه هم گذشت و ما هنوز در دریای گناه در حاله غرق شدنیم.

خدای بزرگ به این روز عزیز قسمت میدم که همه مسلمانان را از گناه دور نگه دار آمین

تاري 09-21-2009 04:38 PM

خدايا كمك كن تا از جنگلي كه در اين تاريكي در آن فرو رفته ام بيرون بيايم
خدايا كمك كن تا از اين غربتي كه در آن گرفتارم رهائي يابم
خدايا كمكم كن تا صداي دردي را كه مدتهاست در گوشه اي از قلبم نهان كرده ام رها سازم
خدايا به خدائيت قسمت ميدهم ناله درونم را بشنو و دست ياريت را به سويم بگشا

تاري 09-23-2009 05:05 PM

خدايا مرا ببين
خدايا مرا بشنو
خدايا مرا قبول كن
خدايا كمكم كن تا رازهايم را فقط با تو بازگويم و فقط تو را محرم اسرار خويش قرار دهم
خدايا كمك كن تا دردي را كه همنوعم برادرم و همسايه ام ميكشد را حس كنم كه اگر چنين نباشد از خود و از تو دور گشته ام

آريانا 09-23-2009 05:14 PM

غير خود را از دلم بيرون كن همين

آريانا 09-24-2009 01:55 AM

دردم باش كه درمانم تويي

Hiwa 09-28-2009 09:07 AM

بنام خداي من
سلام خداي خوب من، امروز بدجور دلم گرفته.گفتم بيام اينجا و كمي باهات خلوت كنم بلكم حالم خوب شه.
خداي خوب من به داده هات شكر و به نداده هات هم شكر. چرا كه داده هات نعمته و ندادهات حكمت!
دلم از اين همه نامردي و نارفيقي گرفته.دلم از اين گرفته كه مردم ِ به ظاهر مومن ما فقط به دنبال اينن كه يه جوري سرتو كلاه بزارن و بعدشم يه كلا شرعي بزرگتر رو سرت بذارن.
انگار قلب آدما ديگه احساس نداره، هدف آدما شده پول و ماديات!
همه به فكر تيمار كردن جسم ماها هستن ولي كسي به فكر درمان دلامون نيست.
راستي! چرا اغلب فكر ميكنن كه انسان جسمه!
ولي به خودت قسم كه انسان 99 درصد روحه و تنها 1 درصدش جسمه...
اي خداي خوب تنهاييام!
حاظرم تمام دنيا ازم رو گردون بشن ولي تحمل دوري تو رو ندارم.خودت ميدوني كه هميشه بهت گفتم كه :
تو ازم رو برنگردوني، همه چي م درست ميشه.

تاري 09-28-2009 01:56 PM

خدايا قلبم انچنان دريائي كن تا هيچ چيزي ان را به سياهي نكشاند
خدايا قدرتي به من عطا كن تا دوست داشتن را خوب بياموزم و به دوستانم بياموز معناي درست زيستن را
خدايا به اميد روزي كه حقيقت بر دنياي ما حاكم شود و نه واقعيت

عسل خانومی 09-30-2009 12:06 AM

شيطان را ديدم. در حوالي ميدان بساطش را پهن كرده بود؛ فريب مي‌فروخت. مردم دورش جمع شده‌ بودند،‌ هياهو مي‌كردند و هول مي‌زدند و بيشتر مي‌خواستند. توي بساطش همه چيز بود: غرور، حرص،‌دروغ و خيانت،‌ جاه‌طلبي و ... هر كس چيزي مي‌خريد و در ازايش چيزي مي‌داد. بعضي‌ها تكه‌اي از قلبشان را مي‌دادند و بعضي‌ پاره‌اي از روحشان را. بعضي‌ها ايمانشان را مي‌دادند و بعضي آزادگيشان را. شيطان مي‌خنديد و دهانش بوي گند جهنم مي‌داد. حالم را به هم مي‌زد. دلم مي‌خواست همه نفرتم را توي صورتش تف كنم.
انگار ذهنم را خواند. موذيانه خنديد و گفت: من كاري با كسي ندارم،‌فقط گوشه‌اي بساطم را پهن كرده‌ام و آرام نجوا مي‌كنم. نه قيل و قال مي‌كنم و نه كسي را مجبور مي‌كنم چيزي از من بخرد. مي‌بيني! آدم‌ها خودشان دور من جمع شده‌اند. جوابش را ندادم. آن وقت سرش را نزديك‌تر آورد و گفت‌: البته تو با اينها فرق مي‌كني.تو زيركي و مومن. زيركي و ايمان، آدم را نجات مي‌دهد. اينها ساده‌اند و گرسنه. به جاي هر چيزي فريب مي‌خورند. از شيطان بدم مي‌آمد. حرف‌هايش اما شيرين بود. گذاشتم كه حرف بزند و او هي گفت و گفت و گفت. ساعت‌ها كنار بساطش نشستم تا اين كه چشمم به جعبه‌اي عبادت افتاد كه لا به لاي چيز‌هاي ديگر بود. دور از چشم شيطان آن را برداشتم و توي جيبم گذاشتم.
با خودم گفتم: بگذار يك بار هم شده كسي، چيزي از شيطان بدزدد. بگذار يك بار هم او فريب بخورد. به خانه آمدم و در كوچك جعبه عبادت را باز كردم. توي آن اما جز غرور چيزي نبود. جعبه عبادت از دستم افتاد و غرور توي اتاق ريخت. فريب خورده بودم، فريب. دستم را روي قلبم گذاشتم،‌نبود! فهميدم كه آن را كنار بساط شيطان جا گذاشته‌ام. تمام راه را دويدم. تمام راه لعنتش كردم. تمام راه خدا خدا كردم. مي‌خواستم يقه نامردش را بگيرم. عبادت دروغي‌اش را توي سرش بكوبم و قلبم را پس بگيرم. به ميدان رسيدم، شيطان اما نبود. آن وقت نشستم و هاي هاي گريه كردم. اشك‌هايم كه تمام شد،‌بلند شدم. بلند شدم تا بي‌دلي‌ام را با خود ببرم كه صدايي شنيدم، صداي قلبم را. و همان‌جا بي‌اختيار به سجده افتادم و زمين را بوسيدم. به شكرانه قلبي كه پيدا شده بود:)چطور بود بچه ها؟

تاري 10-04-2009 10:14 AM

خدايا
از تو ميخواهم به من قلبي دهي تا ان را صندوقچه محبت كنم و هر گاه غريبه اي را ديده چيزي به او هديه دهم شايد روزي دوستي در ميان مردم سر بلند كند و عشق و حرارت جايگزين دشمني ها شود يعني ميشود خداياااااااااااااااااااا

فرگل 10-04-2009 10:27 AM

تا بر تن من است سری در هوای تست

تا در درون سینه دلی هست جای تست

از دیدن تو سیر نگردد دو چشم من

این هر دو پادشاه وجودم گدای توست

وبه هر که دوست تر مي داري بچشان که:
دوست داشتن از عشق برتر است.

تاري 10-05-2009 03:21 PM

کاشکی آدم برفی بودم
اونوقت....

دل نداشتم و با خیال راحت زندگی می کردم بی مهر بی کینه بی عشق و بی هزار تا واژه ی قشنگ دیگه
عقل نداشتم و می فهمیدم دنیای دیوونه های همیشه عاقل چه رنگیه
دماغم از جنس هویج بود نارنجیه نارنجی و هیچ وقت وقتی گریه می کردم قرمزیش راز چشمام رو لو نمی داد
چشمام دو تا دکمه بود شایدم دو تا هسته ی آلبالو خشک دو تا بچه ی شیطون اونوقت دیگه عینک نداشتم وای نمی دونید زندگی رو بی عینک دیدن چه لذتی داره هم خوبیهاش قشنگتره و هم زشتیهاش سیاهتر
سفید بودم سفید سفید رنگ مقدس ترین واژه ی خدا رنگ صداقت اونوقت هم دماغ هویجیم بیشتر خودش و نشون می داد هم شال گردنی که هنوز عطر دستهای مادر بزرگ رو داشت
لباس نداشتم این همه لباس ریا و خودبینی و غرور از تنم دراومده بود و من فقط لباس پاکی رو تنم کرده بودم نه مارک لباسم برام شخصیت می آورد و نه رنگین بودنش از بقیه جدام می کرد
گوش نداشتم تا بدی ها رو بشنوم و زبون نداشتم تا باهاش دل بسوزونم و فریاد بکشم
آدمها با مهربونی نگام می کردن چون یه بازیچه ی قشنگ بودم که یا بچه ها توی شادترین لحظه ی زندگیشون من رو متولد کرده بودن یا یه پدر مهربون بالاخره از سیاهی دود و دم این روزگار جدا شده بود و با دستهای خستش من رو ساخته بود تا خنده مهمون لبهای دختر یا پسر کوچولوش بشه

و اینکه.....
مرگ قشنگی داشتم خورشید با عشق به من می تابید و من قطره قطره قطره با زندگی وداع می کردم و مطمئن بودم بعد از مرگم روزمرگی آدها شروع می شه و چه خوب که تجربه ی حیاتم روزهای خوش آدمه بود نه تکرار هر روزشون

اما خدایا شکرت که آدمم چون آدم برفی ها دستی ندارند که حرفاشون رو وقتی که تنهایی بهشون فشار می یاره یواش روی یه ورق سفید داد بزنن

........................................
.................................
...................

فرگل 10-05-2009 03:39 PM

لحظه ای که زمان تمام هستی را با خود می بُرد

سکوتی به وسعت دشتهای شرق زمین را خاموشی

مطلق می کشاند هیچ کلامی گفته نشد

فقط چشم مانده بود و چشم

تنها دل بود که از حال دل خبر داشت

آسمان گرد جدایی می پاشید

ستاره ها از خجالت به نقاب نشسته بودند

باد تلاش می کرد که دستهارا به هم پیوند دهد

اما

ناگاه صدایی آمد!!!

خاموش

تقدیر است

جدایی سر نوشت است

ماه هم با زمان قهر کرد

شب تیره وتار بود

آسمان تصویری روشن از کینه ی تار بود

قدرت اشک بود که دل را نجات داد

وصدایی سرد که دل را به هلاکت کشاند

خداحافظ

وبرای همیشه خاموش شد

دیده پر از خون بود تنها

قدرت اشک بود که مرا زنده نگاه داشته تا امروز

فريما 10-05-2009 03:41 PM

در بیکرانیه زندگی دو چیز افسونم میکند ابی اسمانی که میبینم و میدانم که نیست
و خدایی که نمیبینم و میدانم که هست

تاري 10-05-2009 04:42 PM

هرگز از یادم نمی رود رفتن بی وداع تو را
رفتی و برگشتن تو شد حسرت و اشکهای با مداد گل
اکنون بیا ای صبح ورق نخورده ام
نگذار که با خود به گور برم
آرزوی تماشای آفتاب ....

اکنون ساعت 11:12 PM برپایه ساعت جهانی (GMT - گرینویچ) +3.5 می باشد.