پی سی سیتی

پی سی سیتی (http://p30city.net/index.php)
-   استان کرمانشاه (http://p30city.net/forumdisplay.php?f=162)
-   -   بچه های کرماشان - گفتگوی کرمانشاهی -کلوپ بچه های کرمانشاه (http://p30city.net/showthread.php?t=12348)

Hiwa 09-06-2009 08:05 AM

سلام وه هو زبانه ي ل عزيز
حالتان چطوره؟
خوشين؟
كم پيداين!!!!
بفرمان، غريبي نه كن! ماه خودانه...

دانه کولانه 09-06-2009 09:37 PM

سلام به دوستان کجایین ؟
مهدی تحویل نمیگیری دیگه کحایی ؟
اقا میدان مصدق از این میوه های ترشیجات خوردیم جاتون خالی حال داد برین بخورین
هفت میوه ش ..
کثیف نیست جون شما ....
ببه نظر شما خوبه که مثل نقل و نبات از دهن همشهریهامون میریزه بیرون این جملات ؟
و گیس دالگم
و شیر دالگ
و ///...
و دالگ بیچاره رو برای هر چیزی مایه قرار میدن
برای هر چیز چرتی ؟
حتی گیس دالگ هم اخه چه معنیی داره تو مردی نباید حرفت اینقدر اعتبار داشته باشه که گیس مادرتو سند بذاری ؟
حتی اونشم قبول نیست ولی بعضی ها که کوتاه نمیان ول کن که نیستد که د اخه مرد گنده چطور میگه به ناموس مادر دیروز رفته بودیم طاقبستان
به خدا بدترشم میگن شایسته اینجا نیست
خب درسته ؟
شما کفرتون در نمیاد ؟
گردنش اندازه کمر من قطرشه برای حرفهاش باید گیس مادرشو قسم بخوره
یه پیاوتیه برا ؟
حتما حرف بزنین رد نشین آآآیی تارری جواب بده ...

آناهیتا الهه آبها 09-06-2009 09:48 PM

هی هی کره ولمان کن کی الان به گیس دالکش اهمیت میده غیرت دیه نیس باید تو موزه دنبالش بگردی

دانه کولانه 09-06-2009 09:54 PM

نه نه بحث غیرت نیست
میگم یه ادم گنده که دو قد منه چراباید برای اثبات درستی حرفش پای مادرشو به وسط بکشه
ادم نباید کمی عفت کلام داشته باشه
چه معنایی داره تو بیای .... بگی
بابا به خدا در اشتباهیم تا کی ایجوریم ؟
مادر و زحمتهاش چقدر شانش بالاست ما بیایم برای بگیم به فلان دیروز طاقبستان بودیم ؟

آناهیتا الهه آبها 09-06-2009 10:04 PM

ای کاش فقط بعضی ها به گیس مادرشان قسم می خوردند بعضی وقتا یه کاری هایی انجام میدن که آدم شک میکنه که اینها مردند

Hiwa 09-07-2009 07:27 AM

ديه بقيه شه نگو
آري خداييش، مه كه تو زندگيم حتي يه بار همچين قسمهاي بي خوديه نخوردم.
البته متاسفانه ايجور قسم خوردن باب شده و همه فكر مكنن اگه همچين قسمي بخورن ارزش زيادي براي مادرشان قائلن كه قسمشه مخورن...

tasala 09-07-2009 08:02 AM

سلام به همگی
من کرمانشاهی نیستم ولی کرمانشاه زندگی میکنم یعنی شوهرم کرمانشاهیی کم و بیشم زبونتونو یاد گرفتم در مورد رستورانارگم دیدمش قراره واسه سالگرد ازدواجمون بریم اونجا

Hiwa 09-07-2009 08:09 AM

نقل قول:

نوشته اصلی توسط tasala (پست 55938)
سلام به همگی
من کرمانشاهی نیستم ولی کرمانشاه زندگی میکنم یعنی شوهرم کرمانشاهیی کم و بیشم زبونتونو یاد گرفتم در مورد رستورانارگم دیدمش قراره واسه سالگرد ازدواجمون بریم اونجا

و عليكم سلام
خوش آمدين، در هر جاي دنيا هر كسي كه نامي و يادي از كرمانشاه داشته باشه، عزيز ماس و قابل احترام.

منم تعريف رستوران ارگه شنيدم، بي زحمت مشاهدات عيني خودتانه برامان بگيد شايد يه روز خواستيم از كنارش رد بشيم.:D
واقعا انقدر هزينه ش بالاس كه دوستان ميترسن برن؟

رزیتا 09-07-2009 09:10 AM

سلام
مه خوم منال کرماشاهستم ولی خوب کردی قسه نیکم (چون تو خونه فارسی میگیم و پدر و مادرم کرد نین ) یعنی بلد نیم و متاسفانه شوهرمیش فارسه ولی زبان کردی فره دوست دیرم فکر بکنم کردی نوشتنم بهتر از کردی قسه کردمه به هر حال میخوام به زبان کردی به همه همشهریهای گلم سلام عرض بکم

Hiwa 09-07-2009 09:14 AM

خويشگه خاصه گم!
تمرين بكه حتما موفق بيد، هيفه زوان وه اي شيريني و زيباييه بلد نيد...

سلام ايمه يش خدمت خود و هر چي كرد و كرد زوانه.

اکنون ساعت 11:40 AM برپایه ساعت جهانی (GMT - گرینویچ) +3.5 می باشد.