پی سی سیتی

پی سی سیتی (http://p30city.net/index.php)
-   استان کرمانشاه (http://p30city.net/forumdisplay.php?f=162)
-   -   بچه های کرماشان - گفتگوی کرمانشاهی -کلوپ بچه های کرمانشاه (http://p30city.net/showthread.php?t=12348)

تاري 09-07-2009 11:41 AM

سلام
خدمت اقا كورش عرض بكم ارات كه ايميش و اي قسي له كاملا موافقم متاسفانه منال كرمانشان از اي جور قسمها فره موخورن تازه از او بدتر قسم باحالتريش درن و ناموس زهرا
اخه اي چه فرهنگ بديگه كه بين ايمه هس و متاسفانه به سرعتيش در بين جوالين كرمانشاني نيز رشد كرده به هر حال اميدوارم اي فرهنگ غلطيش از بين بره
خوب دانه گيان خوه ت سيل كردي تقصير خود اناهيتا ست به من چه
اخه دختر گيان يه چه قسيليه كه كي مردي هنوز هست مثل فردين زندست دي خوش نيرم از اي قسيله نامربوط بشنوم شير فهم بي بتربيت{B Adabi}
بعد هم به همه مناگان تازه وارد تسليت و تهنيت عرض كم اميدوارم باب اشنائي و بحث بيشتري وا بود
هر كي مشكلي داشت كافيه اراي داش تاري بنه خوم هامه خدمتتان

رزیتا 09-07-2009 11:58 AM

تاری برای خاصه گم کاش بوتای جریان چوس ایمه که ندانستیم جریان چوس لا اقل نقل قولگی بیشتای

آناهیتا الهه آبها 09-07-2009 12:07 PM

سلام رزیتا خانم چونی ؟خاسی؟ خانواده خوشن؟ امیده وارم هه ر خوش بین منال عزیزی دیری خدا حفظی بکاد
تاری خان سه لام براکم اگه حرفم غلطه مدرک براش بیار ولی اگه خواستی من مدرک برات میارم

تاري 09-07-2009 12:13 PM

تونيش هنو سلام كردن بلد نيسي اول سلام بكه تا بعد بوشم كه نه براكم مدرك لازم نيس ولي نه برا مدرك بار چون معتقدم هنو مردي نمرده{B Adabi}

REZA AMIRI 09-07-2009 12:16 PM

سلام به دوستان کرمانشاهی :53:

رزیتا 09-07-2009 12:18 PM

سلام آناهیتا گیان خویشگه خاصه کم
ای سلام برا تاری چونی

Hiwa 09-07-2009 12:18 PM

هر كي مدرك هاورد، وه ايميش نيشاني بيين.
جريان مدرك چه س؟

آناهیتا الهه آبها 09-07-2009 06:09 PM

نقل قول:

نوشته اصلی توسط تاري (پست 56012)
تونيش هنو سلام كردن بلد نيسي اول سلام بكه تا بعد بوشم كه نه براكم
مدرك لازم نيس ولي نه برا مدرك بار چون معتقدم هنو مردي نمرده{B Adabi}

سه لام همو سلام خوبه نوشتم که اعتراض مکنی اگه نمی نوشتم چه میکردی هه روووومرافه
مدرکم دارم براااااااات
القصه ما یه آشنایی داشتیم که از اونا بود که به قولی داشی کولانه قطر گردنش اندازه قطر کمر داشیمان بود از اونایی که ول میگشتن تا بیکار نباشن حالا ای آقا چه بلا هایی که سر مامانش نیاورد از شکستن تمام شیشه های خانه مامانش تابیرون کردن همو مامان بدبختش از خانه تو روخدا یکی بگه ای مردانگی
البت مه قبول دارم که مشت نمونه خروار نیس ولی خو مه اینه دیدم نظرم اینه

Hiwa 09-08-2009 08:31 AM

منم قبول دارم هميشه مشت نمونه خروار نيس.
ولي مردي و مردانگي نه به قسمه، نه به زور بازوه،نه به سيبيله،نه به حرفه. فقط بستگي به ذات هر كسي داره.
هماهنگي بين اعمال و كردار يه آدم با حرفاش براي مه بهترين معيار براي تشخيص دادن مرد از نامرده.
البته بكار بردن لفظ مردانگي، مختص مردا نيست(گرچه يه اصطلاحيه كه رايج شده).خيلي از خانوما ره ميشناسم كه خدايي مرام دارن و خيلي از ماها كه ادعامان ميشه مرد ترن!

تو كرماشاه مداحيه ميشناختم كه همه روش قسم ميخوردن و كلي معروف بود، ولي متاسفانه دست بزن داشت،اونم رو سر خواهر بدبختش.(اي مردانگيه؟!)
مردي به دل و ذاته و به عمل، به قران و خدا و پيغمبر هم نيست...
بعضي وقتا از كسايي مردانگي ديدم كه هنوز كه هنوزه نتانستم دركش بكنم.

آناهیتا الهه آبها 09-12-2009 02:23 PM

سلاممممممممممممممممممم چونین؟ئرا هیچکی ویره نته ؟و خدا دلمان پوسیا
دیشب جاتان خالی رفتیم پارک کوهستان چه هوایی خداییش حال کردیم تا یک ودو شب انقد شلوغ بود که نمیدانین راستی ظهرش رفتیم طلا فروشا همو جایی که بهش تاریکه بازارم میگن یه مسجدی اونجاست که مه اولین بارم بود که می رفتم اسمش مسجد شافعی بود چه معماری داشت خدا وکیلی اگه کسی میتانه بره ما که خیلی خوشمان آمد حالا اگه ای مسجد تو یه شهر دیه بود هی براش تبلیغات می کردن ولی اینجا نه مه خودم ساکن اینجام تازه دیروز کشفش کردم
هیوا جان خودت آمدی کرماشا حتما برو

اکنون ساعت 01:24 PM برپایه ساعت جهانی (GMT - گرینویچ) +3.5 می باشد.