پی سی سیتی

پی سی سیتی (http://p30city.net/index.php)
-   اخبار و قوانین فروم (http://p30city.net/forumdisplay.php?f=47)
-   -   اخبار فروم (http://p30city.net/showthread.php?t=108)

Hamed 06-15-2010 08:56 AM

نقل قول:

نوشته اصلی توسط دانه کولانه (پست 157266)
بچه ها یکی از کاربرا در یاهو پی ام داد از شهر سبزوار که چند روزه سایت اونجا بازنمیشه
گفتم پینگ کن ببیمن ip چی بهت میده در مورد سایت
گفت ip نمیده ...
به نظر میرسه توی بعضی شهرهای کوچیک هنوز ادرس dns ها به روز نشده
شما خبری ندارید ؟ گزارشی ندارید ؟
اگر فامیلی دوستی اشنایی دارین در شهرهای کوچیک و تماس تلفنی دارید و میدونین به اینترنت دسترسی دارند بپرسین یه بار سایت رو باز کنن ببینن میاد ؟.

اینجا مشهد. دو سه روز گذشته فروم باز نمیشد اما الان درست شد ...

دانه کولانه 06-18-2010 01:23 PM

متاسفانه یه مشکلی توی تم سایت بود که زیر پستهایی که ویرایش شده بود به جای اینکه درست بنویسه که چه کسی ویرایش کرده چرا و چه وقت
یه مقداری مشکل پیش امده بود
بررسی کردم دیدم تنها در تم دیفالت سایت اینطوری شده .
باز بررسی کردم مشکل رو پیدا کردم و حل کردم.
کمی حرفه ای بود !.

مجتب 06-18-2010 01:30 PM

سلام...
بابا ممنونیم از اینهمه زحمتی که میکشی...
راستی برا من یه مشکلی داره و هر کار کردم رفع نشد...
الان یه هفته شده که هرچی بهش میگم برو 2 تا نون بگیر به حرفم گوش نمیده...
اینم مشکلش خیلی حرفه ای هست. کوروش جان دستم به دامنت یه کاری کن اینم حل بشه. خیلی بهش نیاز دارم.
البته روی تم دیفالت که اینجوریه، شاید اگه رو نارنجی باشه گوش بده.. نمیدونم اامتحان نکردم.
یه بررسی کن لطفا...

امیر عباس انصاری 06-18-2010 04:02 PM

ظاهرا کوروش تم نارنجی رو فراموش کرده!!

Setare 06-19-2010 03:06 PM

ایول کورش از کی رو فروم رقص نور گذاشتی؟!:d
من همین الان دیدم پستای نخونده جینگیلی مستون شده!!
همش هی رنگ و وارنگ میشه!:d

دانه کولانه 06-22-2010 04:00 PM

خب شاید بشه ادعا کرد بعد از 10-12 روز پس از انتقال سایت به سرور جدید و دست پنجه نرم کردن با مشکلات متعدد
تقریبا بر تمام مشکلات فائق امدیم و اخرین مشکل که یکی از بدترینهاش بود یعنی باز نشدن سایت در بعضی شهر ها و isp های کشور هم با تغییر آی پی سایت حل شد
و خوشبختانه به نظر میرسه که الان دیگه مشکلی نیست
و احتمالا باید شاهد حضور افراد انلاین بیشتری در سایت از این به بعدباشیم .

به هر حال از صبر و شکیبایی همه-تون ممنون
گزارشات خوب شما اگر نبود شاید ما متوجه بعضی چیزها نمیشدیم
از کاربر خوبمون وریا هم تشکر میکنیم که صمیمانه کنار ما بودند و هستند و در زمینه رفع اختلالات سایت به واسطه اینکه زحمت سرویس دهی به سایت ما رو از طریق سرورشون به عهده کرفته اند صبح و شب و وقت و بی وقت به رفع اشکالات فنی و تست کردن قسمتهای مختلف
به ما کمک میکنند.

میشه فعلا نفس راحتی کیشد !.

دانه کولانه 06-24-2010 02:33 PM

فایر فاکس به ما نامه داده سرشون شلوغ امتحان دارن نمیتونن اعلام کنند من اعلام میکنم اینجا :

نسخه جدید فایر فاکس رسید داغ و تازه برین دانلود کنین .

دانه کولانه 06-25-2010 05:47 PM

خب همه چیز دست به دست هم میده که همه جوره امار سایت بره بالا.
مشکلاتی که سایت در بعضی نقاط کشور داشت رفع شده و بازدید های اون شهرها هم اضافه شده
نکات فنی سئو و اپتیمایز کردن رابطه بین تاپیکها و موتورهای جستجوگر هم که از تخصصهای بچه های سایت هست باعث شده که از طریق گوگل برای جستجوی اس ام اس روز پدر و ترکیبات مشابه در صدر نتایج باشیم
و امروز که روز پدر هست و به اعضا محترم سایت تبریک عرض میکنم
بازدید بسیار زیادی از این تاپیک داشته باشیم به طوری که 180 نفر همزمان الان در اون تاپیک هستند
و مرز بازدیدهای این تاپیک داره از 40 هزار تا میگذره .

دانه کولانه 07-08-2010 01:08 PM

در زمینه بولد(ضخیم) نشون دادن اسامی کاربران بر اساس گروه کاربریشون تغییراتی داده شد
اگر مشکل خاصی دیده شد گزارش بدین .

ناظر ها کاربران ارشد و مدیران دارای نام بولد (ضخیم) هستند چه در تاپیکها چه در نمایش در جدول افراد انلاین در صفحه اصلی و 15 نوشته اخیر .

کاربران عادی و کاربران فعال و بسیار فعال هم به صورت معمولی و غیر بولد نمایش داده میشوند .

دانه کولانه 07-08-2010 02:35 PM

یه نکته دیگه که یادم رفته بود بگم که یکی از کاربران تیزهوش ازم پرسید دیگه الان خدمت همه عرض میکنم.

شمارش تعداد بازدیدها از یه تاپیک مثل قبل نیست که به محض اینکه یه بازدید از تاپیکی شد یه دونه به تعداد بازدیدهاش اضافه بشه
گفتیم روزی دو بار این اعداد تازه بشه و مقدار واقعی بگیره .
در واقع در روز تنها 2 بار (یادم نیست راستش شایدم یه بار ) امار تاپیکها به روز میشه .

اکنون ساعت 06:15 PM برپایه ساعت جهانی (GMT - گرینویچ) +3.5 می باشد.