پی سی سیتی

پی سی سیتی (http://p30city.net/index.php)
-   مطالب آزاد (http://p30city.net/forumdisplay.php?f=11)
-   -   مهمترین اتفاقی که امروز برات افتاده رو بنویس (http://p30city.net/showthread.php?t=10480)

deltang 09-14-2009 12:13 PM

امروز ساعت 9 از خواب بیدار شدم رفتم کلاس زبان کارنامه درخشانمو گرفتم حال کردم خواب از سرم پرید جووووووووووووووووووون

yaghot 09-14-2009 03:18 PM

امروز 5دانلود 12-20مگي داشتم با سرعت 20 ميكردم كه روي 93درصد برق رفت والان دوباره اومد
((((((((((((همش پريد))))))))))))))))

رزیتا 09-14-2009 06:41 PM

امروز یکی از دختر دایی های عزیزم که واسه پایان نامه اش اومده بود خونه مون
فکر نمی کردم بتونم کمکش کنم آخه اون رشته اش ریاضیه و من کامپیوتر خوندم ولی خودمم باورم نمیشه از ساعت 12 ظهر پای سیستم بودیم تا ساعت 6 بعد از ظهر که باورتون نمیشه یه پایان نامه ناب 80 صفحه ای تحویلش دادم با موضوع هندسه و مثلثات که از اینجا یه راست رفت که بده پرینت بگیرن و صحافیش کنن خودشم باورش نمیشد فقط اومده بود ازم کمک فکری بگیره{داش مشتی}

deltang 09-16-2009 10:54 PM

امروز دختر دایم دخترش یکتا رو اورده بود خونه ما خودشم معلوم نبود کجا می خواد بره وای کلافه شدم تا ساعت 7 خونمون بود اتاق و خونه مثه جنگل شده بود تازه روتختیم شکولاتی شد که شوتش کردم تو لباس چرکا

رزیتا 09-17-2009 01:27 AM

امروز یه دختر دایی دیگه م که ازدواج کرده و تهران زندگی میکنه اومده بود خونه مون بعد از مدتها میدیدمش خیلی خوشحال شدم روزه بود تعجب کردم چون زیاد نمیمونه گفت تعجبی نداره اومدم شهر خودم پس احتیاج به قصد و نیت هم نداره و روزه م قبوله خب راست میگفت کلی از گذشته یاد کردیم و خیلی روز خوبی بود

mahya1994 09-19-2009 09:23 AM

امروز با صدای رعد و برق از خواب پریدم..............

(میگن حسنی به مکتب می اومد وقتی اومد جمعه اومد... باور کن آخه صبحی چه وقت رعد و برق زدنه؟)

جمیله 09-19-2009 09:54 AM

امروز واقعا احساس تنهایی کردم آخه خواهرم دیروز رفتش ایران 2باره بعد 3ماه تنهاا شدم بدترین روز زندگیمه امروز واییییی

زکریا فتاحی 09-19-2009 10:07 AM

من که هستم. چرا تنها باشی.
منم امروز که بیدار شدم، یادم افتاد که باید به دانشکده میرفتم ولی حوصله نداشتم و نرفتم و بزرگترین اشتباه امروز رو تا حالا کردم

جمیله 09-19-2009 10:10 AM

مرسی ولی آخه جای اونو که کسی پر نمیکنه .درضمن چه بی خیالی شما!!!!!!!!!اینم بگم واسه این میام اینجا چون حداقل با اذیت کردن بقیه وخندیدن رفتنشو یادم بره.نتیجه گیری امروزم:عاشقتونم بروبچ پی سی سیتی

جمیله 09-23-2009 10:17 AM

مهمترین اتفاق امروز این بود که کوروش خان یه سری مطالبو حذف کرد.البته اتفاق اینجاست.وقتی فکرکنید واقعا اینجاداره میشه چت روم .درضمن خودمو هم میگم مثلا اون 200پستی که پاک شد منم جزو کسایی بودم که نوشته بودم.حق میدم به دانه.راستش به این نتیجه رسیدم من که یه آدم شری ام و همش دوس دارم بقیه رو سر کار بذارم باید برم تو چت روما البته فکر نکنید ولتون میکنمااااااااااااااا اینجا هم هستم در خدمتتون.عاشقتونم(دانه کولانه بازمsorry)

اکنون ساعت 05:20 PM برپایه ساعت جهانی (GMT - گرینویچ) +3.5 می باشد.