نمایش پست تنها
قدیمی 12-23-2009
LP Girl آواتار ها
LP Girl LP Girl آنلاین نیست.
کاربر فعال

سپاسها: : 0

20 سپاس در 19 نوشته ایشان در یکماه اخیر

خب اين مطالب رو قبول دارم، ستاره هاي راك بخاطر استفاده الكل يا مواد يا صداي گوشخراش موسيقي مريضي اعصاب و روان ميگيرن و مثه نمونه هايي كه جاكوب توضيح داد زودتر از بقيه ميميرن. اما براي مثال Ozzy Osbourn الان پاركينگ سون داره و بخاطر صداي بيش از حد تو كنسرت ها به اين روز دراومده، و حتي كنترل اعصاب و رفتارش دست خودش نيست، نميدونم اما زندگي آزي خيلي خنده دار شده، يه زماني شبكه MTV زندگيش رو نشون ميداد آزي حتي حرف زدنش هم به زور بود.

مرگ زودرس براي ستاره هاي راك به كنار، براي طرفداران موسيقي راك بيشتر هست، البته اگر حد خودشون رو رعايت نكنن. طرفداراي راك بعد از يه مدت و بيشتر سر دهن بيني سراغ الكل يا مواد مخدر ميرن، و از همه بدتر سر اشعار اجتماعي يا گاه گاه سياسي راك دست به كاراي جبران ناپذير ميزنن. من اون زمان سن كمي داشتم اما ميشنيدم كه سر انتشار فيلم The Wall از Pink Floyd چقدر از طرفدارا سر اين فيلم و حرفاي راجر و ديويد خودكشي كردن... خيلي ها زندگيشون از هم پاشيد.

البته اگر به ايران خودمون نگاه كنيم، خارج از مسئله راك و استفاده از مواد و ...، در كل هنرمندان زودتر از بقيه ميميرن، و يا به مرض هاي نا علاج مبتلا ميشن. بيشتر هنرمنداي ما در اثر كانسر مردن و بيشترشون كه سن بالا دارن به ترياك معتاد و كساني كه سن كمتري دارن به مواد هاي به روز اعتياد دارن.

ولي خب بايد تحسين كرد گروه هايي رو كه بعد از مدتي الكل و مواد رو كنار گذاشتن، خيلي از گروه هاي راك مثه لينكين پارك هستن كه علاوه بر اينكه خودشون از مواد يا الكل استفاده نميكنن، در اشعارشون تشويق ميكنن هرگز از اين جور چيزا استفاده نشه.

Rock Is Not Dead!

ژست بي خوابي و منگي واسه من نگير دوباره! كسي كه جلوت نشسته عصبي و لت و پاره!
توي پائيز مجاور، وسطاي ماه آذر، شد قرارمون كه باهم بزنيم به سيم آخر!

Babak Rahnama (New Song) :: Khodaye Man
جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید