نمایش پست تنها
قدیمی 03-08-2010
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

سپاسها: : 14

95 سپاس در 74 نوشته ایشان در یکماه اخیر

تاریخچه بازیهای الاتحاد مقابل تیم های ایرانی

الاتحاد که قرار است امروز میزبان ذوب آهن اصفهان باشد برای ایرانی ها تیمی ناشناخته نیست. این تیم تا به حال 13 بار مقابل تیم های ایرانی بازی کرده است و صاحب 4 پیروزی، 5 شکست و 4 مساوی شده است و جالب اینکه 6 بازی این تاریخچه مقابل استقلال انجام شده است.

سایت گل-
1993/دیدار رفت مرحله نیمه نهایی جام در جام آسیا در تهران، پرسپولیس به عنوان مدافع عنوان قهرمانی در ورزشگاه آزادی توانست با تک گل حمید درخشان الاتحاد را شکست دهد.

1993/ بازی برگشت در جده و آن سوپر گل فراموش ناشدنی محمود کلهر که بازی را با نتیجه یک بر یک پایان داد تا پرسپولیس راهی فینال و بازی با نیسان ژاپن شود.

1999/پرسپولیس در بازیهای مجتمعی که در ورزشگاه آزادی انجام شد توانست با برتری مقابل سه تیم دیگر راهی مرحله نیمه نهایی جام باشگاه های آسیا شود، آنها در بازی اول مقابل الاتحاد به تساوی صفر بر صفر رسیدند. در روزی که علی کریمی و علی انصاریان دو موقعیت گل مسلم را هدر دادند.

2000/مرحله دوم جام در جام آسیا و دیدار رفت در جده، جایی که الاتحاد توانست با یک گل از سد استقلال بگذرد.

2000/بازی برگشت در ورزشگاه آزادی و نتیجه تساوی یک بر یک مقابل استقلال که حکم به حذف نماینده ایران داد. محمود فکری زننده تک گل بازی بود.

2001/استارت استقلال برای جام باشگاه های آسیا در جده زده شد ولی آنها باز هم نتوانستند نتیجه بگیرند و بعد از اینکه دو بار از حریف با گلهای علیرضا نیکبخت واحدی و محمود فکری پیش افتادند در نهایت بازی را با نتیجه سه بر دو باختند.

2001/کمتر ایرانی ای را می توان پیدا کرد که این بازی را در یاد نداشته باشد و به خصوص گل دقیقه پایانی علیرضا نیکبخت را که باعث شد استقلال بازی را با نتیجه دو بر یک ببرد و راهی مرحله بعدی شود. گل اول استقلال را محمد نوازی از روی نقطه پنالتی زده بود.

2004/سپاهان در بازی رفت اولین دوره حضورش در لیگ قهرمانان آسیا توانست الاتحاد را در اصفهان با نتیجه سه بر دو شکست دهد، در روزی که محمود کریمی دو گل زد و رسول خطیبی یک گل.

2004/بازی برگشت در جده با برتری بی چون و چرای ببرهای عربستانی همراه بود و آنها با نتیجه چهار بر صفر سپاهان را شکست دادند.

2007/سپاهان باز هم در بازی رفت میزبان بود و باز هم توانست با یک گل اختلاف این تیم را شکست دهد، مهدی سیدصالحی و هادی عقیلی برای سپاهان گل زدند.

2007/سپاهان بازی برگشت را هم با یک گل به سود خود پایان داد، عماد محمد رضا تک گل این دیدار را به ثمر رساند.

2008/استقلال باز هم در جده ناموفق بود، آنها با گل آرش برهانی جلو افتادند اما شوت از راه دور هشام ابوچرونه مراکشی در دقایق تلف شده باعث شد تا تیم قلعه نویی دو بر یک ببازد.

2008/در بازی برگشت هم فقط یک امتیاز نصیب استقلال شد تا این تیم با لیگ قهرمانان آسیا وداع کند، علی علیزاده در دقیقه 89 گل مساوی استقلال را به ثمر رساند.
هنوز اولین سطر را نخوانده
تو را به خاطر آوردم و شب هاي مهتاب را...
ولی نه...!! باید ترک کنم
هم تو را....هم شعر را .... و هم‌‌‌٬ همه ی شب هایی را که به ماه نگاه می کردم...

======================================

مسابقه پیش بینی نتایج لیگ برتر ( اگه دوست داشتی یه سر بزن دوست من )
جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید