نمایش پست تنها
قدیمی 04-15-2010
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

سپاسها: : 14

95 سپاس در 74 نوشته ایشان در یکماه اخیر

احتمالات رويارويي استقلال و سپاهان در ليگ قهرمانان : ديدار جذاب 21 ارديبهشت در آزادي يا فولادشهر؟

بازي سپاهان و العين يک روز زودتر از بازي استقلال و الجزيره برگزار مي شود. بنابراين تيم استقلال با توجه به نتيجه رده بندي گروه C مي تواند در بازي اخر خود به دنبال نتيجه دلخواهش باشد

سايت گل- بر اساس قرعه کشي کنفدراسيون فوتبال آسيا در مرحله يک هشتم نهايي ليگ قهرمانان تيمهاي صعود کننده به اين مرحله در تک بازي حذفي مقابل هم قرار مي گيرند. در اين مرحله احتمال برخورد تيمهاي استقلال و سپاهان بيشتر است و در صورتي که استقلال در گروه خود اول شود و سپاهان دوم، اين بازي در آزادي انجام مي شود. اما در صورتي که استقلال در گروهش دوم شود و سپاهان نيز صدرنشين گروه خود شود اين بازي در فولادشهر برگزار مي شود. در غير از دو حالت فوق احتمال برخورد دو تيم در اين مرحله ليگ قهرمانان آسيا وجود ندارد. احتمالات برخورد دو تيم را بررسي مي کنيم:

استقلال صدرنشين گروه A و سپاهان دوم گروه C

استقلال در چه صورتي صدرنشين گروه مي شود؟

- الجزيره را در بازي اخر ببرد، بدون توجه به بازي ديگر با 14 امتياز صدرنشين مي شود.

- با الجزيره مساوي مي کند( 12 امتيازي ) و بازي الاهلي- الغرافه نيز مساوي شده يا الغرافه مي بازد.

- به الجزيره مي بازد(11 امتيازي) و بازي الاهلي- الغرافه نيز مساوي شده يا الغرافه مي بازد. توجه داشته باشيد که در صورت باخت استقلال و تساوي الغرافه، استقلال به خاطر نتيجه بهتر رو در رو با الغرافه بازهم صدرنشين خواهد بود.

سپاهان در چه صورتي دوم مي شود؟

- سپاهان در بازي اخر العين را مي برد(11 امتيازي) و پاختاکور نيز الشباب را مي برد.

- سپاهان با العين مساوي کند که در اين صورت بدون توجه به نتيجه بازي ديگر ،قطعا در گروهش دوم خواهد شد.

- سپاهان به العين ببازد و بازي ديگر گروه با پيروزي پاختاکور يا مساوي تمام شود. در صورت نتيجه تساوي با توجه به نتيجه رو در روي سپاهان و الشباب اين تيم سپاهان است که صعود مي کند.

سپاهان صدرنشين گروه C و استقلال دوم گروه A

سپاهان در چه صورت صدرنشين مي شود؟

- العين را ببرد(11 امتيازي) و بازي ديگر گروه با برد الشباب يا تساوي خاتمه يابد.

استقلال در چه صورت دوم مي شود؟

-به الجزيره ببازد يا مساوي کند و در بازي ديگر الغرافه مقابل الاهلي پيروز شود.

نکته مهم: بازي سپاهان و العين يک روز زودتر از بازي استقلال و الجزيره برگزار مي شود. بنابراين تيم استقلال با توجه به نتيجه رده بندي گروه C مي تواند در بازي اخر خود به دنبال نتيجه دلخواهش باشد. ضمن انکه پيروزي استقلال و سپاهان در بازي هاي روز اخر احتمال رويارويي دو تيم را به حداقل مي رساند.

بر اساس قرعه کشي کنفدراسيون فوتبال آسيا اين بازي روز سه شنبه 11 ارديبهشت برگزار خواهد شد.
شما هم نظرتان را درباره اين بازي بگوئيد که آيا از اين بازي استقبال مي کنيد يا ترجيح مي دهيد در اين مرحله از مسابقات دو تيم ايراني باهم روبرو نشوند؟
هنوز اولین سطر را نخوانده
تو را به خاطر آوردم و شب هاي مهتاب را...
ولی نه...!! باید ترک کنم
هم تو را....هم شعر را .... و هم‌‌‌٬ همه ی شب هایی را که به ماه نگاه می کردم...

======================================

مسابقه پیش بینی نتایج لیگ برتر ( اگه دوست داشتی یه سر بزن دوست من )
جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید