نمایش پست تنها
قدیمی 04-24-2010
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

سپاسها: : 14

95 سپاس در 74 نوشته ایشان در یکماه اخیر

afc َ خطاب به فدراسيون فوتبال عربستان ؛ الشباب يا توضيحات قانع کننده دهد و يا از سپاهان عذرخواهي کند
به دنبال موضع گيري هاي مغرضانه خالد بلطاني مدير باشگاه الشباب عربستان پس از ديدار تيم فوتبال اين باشگاه با سپاهان ايران در هفته پنجم رقابت هاي ليگ قهرمانان آسيا و شکايت باشگاه فولاد مبارکه سپاهان از اظهارات خالد بلطاني به کنفدراسيون فوتبال آسيا، اي اف سي نيز واکنش و موضع خود را به اين اتفاقات نشان داد.
دبيرکل کنفدراسيون فوتبال آسيا در نامه اي به دبير کل فدراسيون فوتبال عربستان خواستار اين شده است که الشبابي ها در مورد موضع گيري هايشان درباره سپاهان يا توضيحات قانع کننده ارائه دهند و يا اينکه رسما از باشگاه فولاد مبارکه سپاهان ايران عذرخواهي کنند. چنانچه باشگاه الشباب پاسخ مناسب و قانع کننده اي را به نامه کنفدراسيون فوتبال آسيا ارائه ندهد و يا از سپاهان عذرخواهي نکند با جريمه هاي مالي از سوي اي اف سي مواجه مي شود.

حنطه: «صفايي» خاطره شيشه و باغ تبريز يادش باشد!

سرمربي ابومسلم گفت: ديگر در مقابل صحبت هاي مالک باشگاه پيام ساکت نخواهم ماند.
علي حنطه در گفتگو با ايسنا، با بيان اين ادعا که «محمود صفايي» همسايه ما بوده و فوت شده است، عنوان کرد: محمد صفايي برادر وي و بچه تقي آباد کلات بوده که 5 مرتبه عليه من مصاحبه کرده است. وي با تاکيد بر اين که من احتياجي به تشويق ندارم، خاطرنشان کرد: آن کسي احتياج به تشويق دارد که وقتي مهمان برايش مي آمد، به هواداران مي گفت که تشويقش کنند.
سرمربي سابق تيم فوتبال پيام خراسان رضوي در خصوص مبلغ 100 ميليون تومان نيز اظهار داشت: اين 100 ميليون تومان بابت بليت و ويزاي بازيکنان هزينه شده و همچنين مقداري از آن نيز به خود بچه ها داده شده است و امضاي مديرعامل باشگاه هم براي تاييد هزينه ها وجود دارد.
حنطه با تاکيد بر اين که نمي دانم منظور صفايي از دادن اسامي به پليس امنيت چيست، تصريح کرد: صفايي خاطره شيشه و باغ تبريز يادش باشد.
وي ادامه داد: شخصي به نام محمدي درباره ايشان صحبت هايي کرده و سندهايي به من ارائه داده است ولي همان موقع هم گفتم اين موارد ربطي به من ندارد و نمي خواهم خودم را وارد اين گونه مسائل کنم.
سرمربي تيم فوتبال ابومسلم خراسان با بيان اين که صحبت هاي وي در شان يک مالک باشگاه نيست، اظهار کرد: حاضرم در يک مناظره با صفايي شرکت کرده و رو در رو جواب تمام سوالات را بدهم.

عابدزاده: خاطرات گذشته ام با پرسپوليس زنده شد
افشين پيرواني به همراه احمد رضا عابدزاده اعضاي جديد کادر فني باشگاه استيل آذين ساعت 11 روز پنجشنبه در تمرين تيم استيل آذين در ورزشگاه کارگران حضور پيدا کردند. پيش از آغاز تمرين نشستي با حضور مربي جديد همچنين بازيکنان و اعضاي کادر فني استيل آذين برگزار شد که در اين نشست احمد رضا عابدزاده به عنوان مربي جديد اين تيم معرفي شد.
عابدزاده پس از معرفي کار خود را با دروازه بانان استيل آذين شروع کرد. وي در بدو ورودش به ورزشگاه کارگران تاکيد کرد که خاطرات گذشته اش با پرسپوليس زنده شده و در اولين قدم در آغوش مهدي مهدوي کيا، علي کريمي ونيکبخت واحدي قرار گرفت و دقايقي با آنها به گفتگو پرداخت.

شاهين با 2 مصدوم برابر استقلال
عبدا... کرمي و مهدي کياني دو هافبک شاهين مصدوم هستند و احتمال دارد در هفته سي و دوم برابر استقلال تهران نتوانند به ميدان بيايند. اين تيم روز 12 ارديبهشت ميزبان استقلال تهران است.

قائم مقام باشگاه ابومسلم: برخي ها چشم ديدن ابومسلم در ليگ برتر را ندارند
قائم مقام باشگاه ابومسلم خراسان در واکنش به اظهارات مصطفي آجرلو گفت: هيچ گاه به فکر خريد امتياز استيل آذين نبوده ايم.
به گزارش ايسنا؛ چند روز پيش مديرعامل باشگاه استيل آذين در گفتگويي اعلام کرد: خبرهايي که درباره فروش يا انتقال امتياز تيم ما به مشهد گفته مي شود، تنها به قصد بازار گرمي برخي افراد مطرح مي شود و مسؤولان باشگاه ابومسلم به دنبال نتايج ضعيفي که در ليگ گرفته اند، براي جلب رضايت افکار عمومي به اين شايعات دامن مي زنند.
محمدرضا عباسي، قائم مقام باشگاه ابومسلم در اين باره تصريح کرد: نمي دانم چرا برخي افراد چشم ديدن ابومسلم در ليگ برتر را ندارند و دائما براي ما حاشيه سازي مي کنند. بحث انتقال استيل آذين به مشهد را ما هم مثل خيلي ها شنيده ايم، اما به هيچ وجه بحث خريد اين باشگاه توسط ابومسلم مطرح نيست.
عباسي افزود: پيش از اين هم اعلام کرده ايم که حتي استيل آذين پرستاره هم به درد مشهد نمي خورد، چرا که هيچ تيمي با نامي غير از ابومسلم و پيام براي مردم مشهد پذيرفتني نيست.
وي با بيان اين که غير از استيل آذين بحث خريد تيم هاي ديگري توسط استان هم مطرح است، خاطرنشان کرد: مسؤولان ابومسلم فعلا تمايلي به خريد هيچ تيمي ندارند و فقط تمرکزمان را براي بقا در ليگ برتر گذاشته ايم.
قائم مقام باشگاه ابومسلم ادامه داد: به هيچ وجه سابقه تيم ريشه داري چون ابومسلم را با مطرح کردن نام تيم هاي نوپايي چون استيل آذين زير سؤال نمي بريم.
عباسي افزود: آن قدر شهامت داريم که در کوران حاشيه ها تيم را مردانه به ميدان بفرستيم و تماشاگران مشهدي هم با جان و دل حمايت کنند و هيچ گاه حاضر نيستيم به زور تسمه و کمربند و کتک هواداران ديگر تيم ها را روي سکو بياوريم.
وي درپايان تاکيد کرد: ابومسلم حتي اگر در ليگ دسته سوم هم به ميدان برود تماشاگران بسيار بيشتري نسبت به خيلي از تيم ها دارد و همين يک عامل کافي است که فکر ورود تيم ديگري به استان را از ذهن بيرون کنيم.

پاسخ پرسپوليس به دادگاه عالي ورزش
با توجه به بررسي هاي انجام شده از سوي باشگاه پرسپوليس پرونده آلفا تا حدود زيادي بسته شده، اما يک ايراني که در اين پرونده دست دارد از طريق فيفا و دادگاه عالي Cas دعواي جديدي را شروع کرده است.
مصطفي شکري مديرحقوقي باشگاه پرسپوليس در اين باره به فارس گفت: طرف ايراني با توجه به حرف هاي يک طرفه اي که در مورد پرونده آلفا در دادگاه عالي Cas مطرح کرده باعث شده اين دادگاه به حرف هاي او رسيدگي کند و طي نامه اي به باشگاه پرسپوليس براي دومين بار اين موضوع را اعلام کند. به همين دليل ما هم در پاسخ اظهارات Cas لايحه اي 7 صفحه اي و کامل را به آنها ارسال و دفاعيات خود را اعلام کرديم و منتظر جواب هستيم. اين نامه 2 روز گذشته ارسال شده است.
وي افزود: طرف دعواي ايراني اعلام کرده بابت بسته شدن پرونده آلفا بايد مبلغي به او پرداخت کنيم که اين خواسته اشتباه است.
شکري در خصوص پرونده وينگادا و کاروانهو دو مربي پرتغالي سابق پرسپوليس که به دليل پرداخت نشدن مطالباتشان به فيفا شکايت کرده بودند گفت: فيفا در نامه اي به ما اعلام کرده که بايد هرچه سريع تر در خصوص اين دو نفر اقدام کنيم. پرونده را مجددا بررسي کرديم و در نامه اي به فيفا اعلام کرديم عددي مشخص و جامع از سوي اين دو مربي خارجي به ما اعلام شود.
مديرحقوقي باشگاه پرسپوليس عنوان کرد: به محض اعلام نامه جديد فيفا به آنها پاسخ خواهيم داد. با وجود اينکه به آنها اعلام کرديم آمادگي داريم با نمايندگان اين دو مربي پرتغالي وارد مذاکره شويم ولي تا وقتي که مبلغ طلب دو مربي پرتغالي از طرف فيفا اعلام نشود اين پرونده را باز نگه مي داريم و بررسي هاي خود را اعلام مي کنيم.
شکري در جواب سؤالي در خصوص ساير طلبکاران باشگاه پرسپوليس گفت: پرسپوليس طلبکاراني دارد که در بين آنها افشين پيرواني و نعيم سعداوي نيز ديده مي شوند اما هيچکدام از اين پرونده ها حقوقي نيست و به دنبال ايجاد منابع مالي براي پرداخت بدهي ها هستيم.

کاروان استقلال روز دوشنبه به امارات مي رود
هفته پاياني مرحله مقدماتي هشتمين دوره رقابتهاي ليگ قهرمانان آسيا روزهاي سه شنبه و چهارشنبه هفته پيش رو برگزار خواهد شد که در يکي از اين ديدارها و از گروه اول تيم فوتبال استقلال مهمان الجزيره امارات خواهد بود. تيم اول اين گروه در مرحله يک هشتم نهايي که به صورت تک مسابقه برگزار مي شود در خانه به مصاف تيم دوم گروه ديگر مي رود.
تيم فوتبال استقلال پس از برگزاري ديدار برابر الجزيره امارات که روز چهارشنبه 8 ارديبهشت انجام خواهد شد، عصر روز پنجشنبه به تهران بازخواهد گشت.

در آستانه فصل نقل و انتقالات ؛ نشست آشتياني با هدايتي
عصر روز پنجشنبه نشستي صميمانه بين واعظ آشتياني، مديرعامل باشگاه استقلال و حسين هدايتي، رئيس هيأت مديره و مالک باشگاه استيل آذين انجام شد.در اين جلسه دو طرف در خصوص مسائل روز فوتبال، اتفاقات حاشيه اي و فصل نقل و انتقالات به بحث و گفتگوي مفصل پرداختند. همچنين مقرر شد جهت تصميم گيري پيرامون همکاري هاي دو باشگاه نشستي با حضور مصطفي آجورلو مديرعامل باشگاه استيل آذين، رئيس هيات مديره اين باشگاه و همچنين مديرعامل باشگاه استقلال تهران برگزار شود.

شکوري: لازم نيست مرا در ليست فروش بگذارند!
مدافع تيم فوتبال استقلال گفت: اينکه بخواهم باشگاه استقلال جوياي حالم شود، توقع زيادي نيست. هادي شکوري در گفتگو با فارس درباره آخرين وضعيت خود اظهار داشت: سه هفته است که فيزيوتراپي مي کنم و با زحمتي که دکتر نوروزي براي من مي کشد، در شرايط خوبي بسر مي برم.وي با بيان اينکه در مدت زمان مصدوميتش دوستان خود را بهتر شناخته است، گفت: در اين شرايط بعضي ها خود را به خوبي نشان داده اند. کساني بودند که توقعي از آنها نداشتم اما هر روز جوياي حالم بودند اما بعضي ها هم اصلا حالي از من نپرسيدند. شکوري همچنين در ارتباط با اينکه گفته مي شود در فهرست فروش استقلال قرار گرفته، اظهار داشت: من قراردادم با استقلال تمام مي شود و نيازي به ليست فروش نيست. اگر باشگاه پيشنهاد تمديد قرارداد بدهد به آن فکر مي کنم و غير از آن هم بازيکني نيستم که بمانم چرا که پيشنهاد دارم.

شکست پيام در بندرعباس
در چارچوب هفته بيستم رقابت هاي ليگ دسته اول فوتبال دو تيم شهرداري بندرعباس و پيام خراسان رضوي در بندرعباس به مصاف هم رفتند که در پايان بازي با نتيجه 2 بر يک به سود ميزبان پايان يافت. هر دو گل شهرداري بندرعباس در اين بازي توسط اميد ابراهيمي در دقايق 8 (پنالتي) و 88 به ثمر رسيد و عافيت طلب نيز تک گل پيام را در دقيقه 21 و از روي نقطه پنالتي به ثمر رساند. محمد دل آرا، بازيکن تيم فوتبال پيام نيز در دقيقه 70 از بازي اخراج شده است.

ادامه شگفتي تبريزي ها؛ گسترش فولاد به فينال جام حذفي رسيد
تيم گسترش فولاد تبريز با شکست ذوب آهن به فينال جام حذفي فوتبال ايران راه يافت. ديدار تيم هاي گسترش فولاد تبريز و ذوب آهن اصفهان عصر ديروز در ورزشگاه يادگار امام (ره) تبريز پيگيري شد و طي آن تيم فوتبال گسترش فولاد تبريز در حضور تماشاگرانش توانست در يک بازي شگفت انگيز و با برتري 2 بر صفر شاگردان منصور ابراهيم زاده را مقهور خود کند. شاگردان فرهاد کاظمي که به اين مرحله از رقابت هاي جام حذفي راه يافته بودند، در دقيقه 16 نيمه اول با گل " ناصر آذرکيوان " از ذوب آهن پيش افتادند و در شروع نيمه دوم نيز با حملات گسترده دروازه تيم ذوب اصفهان را تهديد کردند تا اينکه در دقيقه 88 توسط " فيتوسو " به گل دوم هم دست يافتند تا بدين ترتيب تيم دسته اولي فولاد گسترش تبريز در کمال ناباوري به فينال رقابت هاي جام حذفي فوتبال ايران راه يابد. در دقيقه 91 اين ديدار نيز " جهانبازي " داور اين ديدار يک پنالتي براي ذوب آهن اعلام کرد که بازيکن ذوب آهن آن را به فضاي بالاي دروازه گسترش فولاد کوبيد.

خداداد: براي حضور دوباره در سطح اول تکواندو جهان تلاش مي کنم
سرگروه تيم ملي تکواندو ايران با تاکيد بر اينکه مي خواهد به روزهاي اوج گذشته بازگردد گفت: بعد از مدتها آسيب ديدگي و دوري از ميدان کسب مدال طلا در رقابتهاي غرب آسيا شروع خوبي مي تواند باشد. بهزاد خداداد گفت: تلاش مي کنم دوباره به سطح اول تکواندو دنيا بازگشته و دوباره براي کشورم افتخار کسب کنم. از کادر فني تشکر مي کنم که به من اعتماد کرد، به اميد خدا با ادامه روند رو به رشد خود به فکر جام جهاني و بازيهاي آسيايي گوانگجو خواهم بود.

تمديد قرارداد دنيزلي با بشيکتاش
شبکه تلويزيوني شو تي وي ترکيه ديشب گزارش داد که مصطفي دنيزلي، سرمربي تيم بشيکتاش ترکيه، قراردادش را يک سال ديگر با اين باشگاه تمديد کرد.اين درحالي است که بشيکاش، مدافع عنوان قهرماني، در رقابت هاي اين فصل ليگ ترکيه از شانس چنداني براي فتح جام برخوردار نيست. آنها در حال حاضر در پايان هفته سي ام با 57 امتياز پس از تيم هاي بورسا اسپور( 65 )، فنر باغچه( 64 ) و گالاتاسراي ( 60 ) در رتبه چهارم جدول قرار دارند.بشيکتاش در ليگ قهرمانان اروپا نيز نتوانست از مرحله گروهي صعود کند اما تنهاتيمي بود که موفق شد منچستر يونايتد را در اولدترافورد شکست دهد.خبر تمديد قرارداد دنيزلي در حالي منتشر شد که بشيکتاش در سه بازي اخير به پيروزي نرسيده است و چهار روز قبل نيز در مقابل رقيب همشهري اش، فنرباغچه 1 - 0 شکست خورد و اين ناکامي با اعتراض شديد تماشاگران همراه بود.

ورزش روي آنتن
شبکه سوم سيما درنظر دارد مسابقات زير را به صورت مستقيم پخش نمايد:

امروز
منچستريونايتد - تاتنهام ساعت 16:15
آرسنال - منچسترسيتي ساعت 21
ساراگوسا - رئال مادريد ساعت 22:30

فردا
رم - سامپدوريا ساعت 23:15

سه شنبه 7/2/89
مس کرمان - الهلال عربستان ساعت 18
العين امارات - سپاهان ساعت 20/20
ليون - بايرن مونيخ ساعت 23:15

چهارشنبه 8/2/89
ذوب آهن - الاتحاد عربستان ساعت 18:30
الجزيره امارات - استقلال ساعت 20:15
بارسلونا - اينترميلان ساعت 23:15

پنجشنبه 89/2/9
ليور پول - آتلتيکو مادريد ساعت 23:30

فابيانو: دلم مي خواهد براي منچستر يونايتد بازي کنم
لوئيس فابيانو، مهاجم تيم سويا، فاش کرد که پوشيدن پيراهن تيم منچستريونايتد يکي از اهداف او در ادامه دوران بازي اش است. تنها يک سال ديگر از قرارداد فعلي اين ملي پوش برزيلي که حدود 15 ميليون پوند قيمت دارد، با باشگاه سويا باقي است و ممکن است به زودي به تيم ديگري منتقل شود.
اين بازيکن 29 ساله که در 187 بازي براي سويا، 90 گل براي اين تيم به ثمر رسانده است، در اين مورد گفت: اگر از من بپرسيد که چه تيمي را بيش از همه تحسين مي کنم، بايد بگويم اين تيم منچستريونايتد است. اگر شما زير نظر فرگوسن بازي کنيد، احتمالش زياد است که هر فصل بتوانيد يک جام مهم را به دست بياوريد.

کلينزمن مفسر بي. بي. سي
يورگن کلينزمن به عنوان کارشناس رقابت هاي جام جهاني 2010 را براي شبکه هاي تلويزيوني Rtl و Bbc تفسير خواهد کرد.سرمربي پيشين تيم ملي فوتبال آلمان که با اين تيم در دور گذشته رقابت ها به عنوان سوم دست يافت، در کنار کلارنس سيدورف هافبک سال هاي پيش تيم ملي هلند تيم کارشناسي شبکه خبري بي بي سي را تشکيل خواهند داد که بازي هاي جام جهاني نوزدهم در آفريقاي جنوبي را براي بينندگان اين شبکه تجزيه و تحليل خواهند کرد. امانوئل آدبايور و همچنين گوردن استراکان از ديگر کارشناسان اين شبکه انگليسي هستند.
کلينزمن که پس از جام جهاني 2006 سکان هدايت ژرمن ها را به دستيارش يوآخيم لو واگذار کرد ماه مارس با شبکه ارتي ال آلمان هم قرارداد همکاري امضا کرد. او در اين شبکه همراه با يورگن کلوپ سرمربي کنوني دورتموند و دو مجري تلويزيوني شناخته شده در آلمان به کار تجزيه و تحليل بازيها خواهد پرداخت.

هنوز اولین سطر را نخوانده
تو را به خاطر آوردم و شب هاي مهتاب را...
ولی نه...!! باید ترک کنم
هم تو را....هم شعر را .... و هم‌‌‌٬ همه ی شب هایی را که به ماه نگاه می کردم...

======================================

مسابقه پیش بینی نتایج لیگ برتر ( اگه دوست داشتی یه سر بزن دوست من )
جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید