نمایش پست تنها
قدیمی 04-27-2010
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

سپاسها: : 14

95 سپاس در 74 نوشته ایشان در یکماه اخیر

صعود معجزه آسای مس كرمان با تساوي السد و الاهلي

مس کرمان به عنوان سومين تيم ايراني راهي مرحله حذفي ليگ قهرمانان آسيا شد. اين تيم عصر امروز مقابل الهلال عربستان 3-1 پيروز شد و با توجه به تساوي 2-2 السد و الاهلي با 9 امتياز به عنوان تيم دوم گروه D راهي مرحله يک هشتم نهايي شد

سایت گل - ديدار تيم‌هاي السد قطر و الاهلي امارات با تساوي 2 بر 2 خاتمه يافت تا نماينده ايران با اين نتيجه جواز صعود به مرحله بعد را كسب كند.
تيم السد قطر در آخرين بازي خود در مرحله گروهي ليگ قهرمانان در حالي ميزبان الاهلي امارات بود كه براي صعود به مرحله بعد به كسب سه امتياز اين بازي نياز داشت. قطري ها در حالي كه در دقيقه 14 با گل اسپيندلر از حريف خود عقب افتادند، در دقايق 16 و 20 توسط مجيد و البلوشي گلزني كردند اما در آخرين دقايق بازي و در پنجمين دقيقه از وقت هاي تلف شده،‌ الاهلي گل دوم را به ثمر رساند تا بازي با تساوي 2 بر 2 خاتمه يابد.
با اين نتيجه مس كرمان بعنوان تيم دوم گروه پس از الهلال صدرنشين به مرحله بعد صعود كرد. مس امروز در كرمان با نتيجه 3 بر يك الهلال را شكست داد.
مس که در شروع مسابقات کم اميد ترين تيم ايراني ليگ قهرمانان آسيا بود، با 3 برد خانگي صعود باور نکردني داشت، باور نکردني از اين جهت که تصور مي شد السد به راحتي از پس الاهلي برآيد، در حالي که اين گونه نشد و الاهلي در دقيقه 90 با گل تساوي بخش خود جواز صعود مس را صادر کرد!
مس در مرحله يک هشتم نهايي به احتمال فراوان با ذوب آهن روبرو مي شود.
هنوز اولین سطر را نخوانده
تو را به خاطر آوردم و شب هاي مهتاب را...
ولی نه...!! باید ترک کنم
هم تو را....هم شعر را .... و هم‌‌‌٬ همه ی شب هایی را که به ماه نگاه می کردم...

======================================

مسابقه پیش بینی نتایج لیگ برتر ( اگه دوست داشتی یه سر بزن دوست من )
جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید