نمایش پست تنها
قدیمی 05-12-2010
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

سپاسها: : 14

95 سپاس در 74 نوشته ایشان در یکماه اخیر

فولادگستر0ـ پرسپوليس1؛ پرسپوليس خوش‌شانس در يك قدمي فتح جام

گرچه بازيكنان فولاد بابت هدررفتن پنالتي دقيقه 90 محسن خليلي خوشحال بودند اما واقعيت اين بود كه آنها تيم برتر ميدان بوده و اين پرسپوليس بود كه از نظر فوتبالي خوش‌شانسي آورد. آنها در يك قدمي فتح جام حذفي و حضور در آسيا هستند

ورزشگاه يادگار امام، تماشاگر بيش 40هزارنفر
داور: خداداد افشاريان
اخطار: علي‌عسگر، خليلي، حوارملامحمد(پرسپوليس) خطيبي(فولادگستر)

پرسپوليس: عليرضا حقيقي، شيث رضايي، ابراهيم شكوري، سپهر حيدري، عليرضا محمد، حسين بادامكي، تياگو فراگو، حميدرضا علي‌عسگر(مجتبي زارعي)، حوارملامحمد، مهدي شيري، محسن خليلي
سرمربي: علي دايي

فولادگستر: حامد رياحي، علي انصاريان، ميثم حسيني، مرتضي قربان‌پور، احدشعباني، عباس آقايي، اميد نظامي‌پور، روح‌الله عبدالهي، پيتوسا، ناصر آذركيوان، رسول خطيبي
سرمربي: ‌فرهاد كاظمي

شرح بازي:
به نظر مي‌رسد پرسپوليس فاتح جام حذفي بشود آنها امروز با وجود انجام يك بازي ضعيف، با خوش‌شانسي با همان يك گل زده از تبريز گريختند تا با خيالي آسوده بازي برگشت فينال جام حذفي را در تهران برگزار كنند. اين يكي از دو نود دقيقه باقيمانده پرسپوليس در اين فصل است كه نشان مي‌دهد اخراج زلاتكو كرانچار كار چندان درستي نبود. پرسپوليس امروز هم مقابل فولادگستر و هواداران پرشور تبريزي خوش‌شانس بود كه بدون گل خورده زمين را ترك كرد. حريف حداقل سه فرصت صددرصد گل را از دست داد و داور در دقايق پاياني پنالتي مسلم اين تيم را نگرفت.
فولاد كه در ابتداي بازي روي شوت غافلگيركننده و زيباي شيث عقب افتاده بود در اكثر بازي توپ و ميدان را در دست داشت تا جايي كه تبريزي‌ها كه دايي را دوست دارند او را متهم به ضدفوتبال كردند. با اين حال، پرسپوليس از زمين برنده بيرون آمد تا دايي براي نوددقيقه باقيمانده اين فصل سخت خيال آسوده‌تري داشته باشد و حالا به مرور وقت دوباره‌سازي قرمزهاست. تيمي كه البته هنوز فاتح جام حذفي نشد. با نگاهي به گذشته متوجه خواهيم شد كه هرگز نبايد تيم‌هاي فرهاد كاظمي را دست كم گرفت.

شرح گل:
1ـ0(پرسپوليس): در دقيقه 12 شوت از راه دور و زيباي شيث رضايي تنها گل بازي را رقم زد.

اتفاق ويژه: در دقيقه 90 مجتبي زارع با سماجت از دفاع فولادگستر پنالتي گرفت، اما ضربه به دست آمده را رياحي دروازه‌بان فولاد مهار كرد. محسن خليلي آقاي گل سابق ليگ اين توپ را واقعاً‌ بد شليك كرد.

بهترين بازيكن: رسول خطيبي مهاجم تيم فولادگستر بارها و بارها از دفاع پرسپوليس گذشت و براي هم‌تيمي‌ها ايجاد موقعيت كرد. اگر قدر پاس‌هاي او دانسته مي‌شد ممكن بود اتفاق ديگري در ورزشگاه رخ بدهد.
هنوز اولین سطر را نخوانده
تو را به خاطر آوردم و شب هاي مهتاب را...
ولی نه...!! باید ترک کنم
هم تو را....هم شعر را .... و هم‌‌‌٬ همه ی شب هایی را که به ماه نگاه می کردم...

======================================

مسابقه پیش بینی نتایج لیگ برتر ( اگه دوست داشتی یه سر بزن دوست من )
جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید