نمایش پست تنها
قدیمی 05-24-2010
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

سپاسها: : 14

95 سپاس در 74 نوشته ایشان در یکماه اخیر

پرسپوليس 3ـ فولادگستر 1؛ قرمزآسيايي

سرانجام سال تلخ پرسپوليس با خوشي به پايان رسيد. آنها در يك ديدار هجومي در حضور 100هزارتماشاگر، گسترش فولاد را كه البته مقاومت خوبي در تهران داشت، شكست دادند.

گل‌ها:تياگو(24)، حميدرضا علي‌عسگر(36)، محسن خليلي(76) براي پرسپوليس، رسول خطيبي(74 پنالتي) براي گسترش
ورزشگاه آزادي، تماشاگر 100هزارنفر
داور: مسعود مرادي
اخطار:تياگو و جلال اكبري از پرسپوليس و علي انصاريان و سيلاس فيتوسا از گسترش
اخراج: تركمن(گسترش فولاد)

پرسپوليس: عليرضا حقيقي، شيث رضايي، عليرضا محمد، سپهر حيدري،‌جلال اكبري، تياگو(73 كريم باقري)، حسين بادامكي، مهدي شيري، محمد منصوري(75 حوارملامحمد)حميدرضا علي‌عسگر،‌ هادي نوروزي(72 محسن خليلي)
سرمربي:‌علي دايي

گسترش :حامد رياحي (محمد تركمن دقيقه 11)، علي انصاريان، ميثم حسيني، مرتضي قربان‌پور، توماس ماتيكا (تركمن اخراج)، عباس آقايي، روح‌الله عبداللهي، سيلاس فيتوس، اميد نظامي پور، محسن دلير و رسول خطيبي
سرمربي: فرهاد كاظمي

سه دقيقه به پايان بازي علي دايي روي نيمكت نشست. او در آخرين بازي فصل پر ماجراي فوتبال ايران سرانجام به جام رسيد و با آرامش سال را به پايان برد. او كه بعد از حذف از تيم ملي، در زمستان گذشته به فوتبال بازگشت با وجود نتايج نه چندان خوب در ليگ در جام حذفي با قرعه مناسب پيش رفت و در نهايت به قهرماني رسيد. اين هدف مهمي بود كه در حضور 100هزار هوادار مشتاق و با بازي هجومي نيمه اول به دست آمد. دايي كه تيمش را با جوان‌ترها ارنج كرده بود از همان ابتدا حريف را زير فشار حملات قرار داد تا توسط تياگو از روي نقطه پنالتي در همان نيمه اول به گل برسد و البته 10 دقيقه بعد با علي‌عسگر پرتلاش فاصله را دوبرابر كند. پرسپوليسي‌ها البته كمي هم خوش‌شانس بودند، چون دروازه‌بان اول حريف در همان نيمه اول مصدوم شد و از بازي بيرون رفت. آنها در نيمه دوم هم بد بازي نكردند و يك گل ديگر به حريف زدند. اين در حالي بود كه گسترش هم با حركات پا به توپ خطيبي چندباري خطرساز شد و در نهايت يكبار توسط او به گل رسيد. در نهايت اين فصل فوتبال با شادي هواداران پرسپوليس و خوش و بش او با جانبازان كنار زمين تمام شد، در حالي كه به نظر باز هم بغضي در صورت او نشسته بود.

اين جشن پر جمعيت يك هفته بعد از جشن قهرماني سپاهان، باز هم هيجان را به فضاي فوتبال بازگرداند، گرچه پرسپوليس براي بزرگي به كار و كار و كار احتياج دارد.

هنوز اولین سطر را نخوانده
تو را به خاطر آوردم و شب هاي مهتاب را...
ولی نه...!! باید ترک کنم
هم تو را....هم شعر را .... و هم‌‌‌٬ همه ی شب هایی را که به ماه نگاه می کردم...

======================================

مسابقه پیش بینی نتایج لیگ برتر ( اگه دوست داشتی یه سر بزن دوست من )
جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید