نمایش پست تنها
قدیمی 11-23-2011
bigbang آواتار ها
bigbang bigbang آنلاین نیست.
مدیر بخش مکانیک - ویندوز و رفع اشکال

سپاسها: : 5,427

6,159 سپاس در 1,794 نوشته ایشان در یکماه اخیر

ببین دوست عزیز مشکل عدم بازیابی یا ریکاوری که شما دارید ممکنه حل نشه با این پیش فرض منطقی سوالت رو بپرس یعنی باید این احتمال رو هم در نظر بگیری !
یک راه حل همون را ه حل هایی هست که ادمین یا دانه کولانه گفت که اونها جواب نمیده و شما گفتید راه حل های شما در حد دلداری هست .

اگر میخوای راه حل های ممکن رو بهت بگم . یعنی راه حل هایی که شما میتونید کاری انجام بدید (هیچ راه حلی وجود نداره !)
با نرم افزار HDD Regenerator نمیتونی کاری انجام بدی این نرم افزار حتی کارهایی که خودش هم ادعا میکنه رو نمیتونه انجام بده
ادعا داره بدسکتور و مشکلات هارد رو حل میکنه
غلط کرده ! من چند 10 بار تستش کردم روی 3 ، 4 تا هارد اصلاً مزخرفه ! من تو تست شاید 7 ، 8 مثل اینو که همه هم ساخت شرکتهای آمریکایی بودن تست کردم
نه با این نرم افزار و نه با هیچ نرم افزار دیگه ای نمیتونی هیچ دستاوردی بدست بیاری
اگر میخوای با نرم افزار ادامه بدی من جلوتو نمی گیرم ولی صادقانه بهت بگم وقت تلف کردن اکثر نرم افزار های کرک شده تو اینترنت مزخرف و بی استفاده هستن و من همشون رو به طور عملی تست
کردم یک تجربه خودت همین تغییر فرمت درایو ها بود
پس دل به این نرم افزار های چرت و پرت نبند و سلامت هاردت رو به خطر ننداز
من تجربه بدسکتور و حتی پارتیشن بندی ناموفق و حتی از دست دادن اطلاعات به مراتب بدتر از مال شما داشتم
اگر میخوای مشکلت تماماً حل بشه باید به مراکز تعمیر بری دوست من
من لینک یه وبلاگ رو در اختیارت میگذارم
pc3000 نام یک نرم افزار هم هست که میتونی از اینترنت دانلود کنی
اما بعید میدونم فایده ای داشته باشه !!(یعنی بدون خود قطعه سخت افزاری هم میتونی ازش استفاده کنی ) حتی راهنماش تو اینترنت هست . میتونم لینک دانلود برات بزارم چون میدونم خودت بدون سخت افزار مخصوص به احتمال 80 < 90 درصد نتیجه نمیگیری
نمیزارم برات !
سخت افزار حرفه ای کارت ریکاوری برد ریکاوری دستگاه ریکاوری هارد سخت افزار ریکاوری بازیابی اطلاعات کار با دستگاه کامل
Pc 3000
این نرم افزارش رو به همراه کارت ریکاوری و یکسری چیزهای دیگه در همون مراکز به کار میبرن تا هارد تو سلامتش
برگرده . محض اطلاعات pc 3000 ساخت روسیه هست و مرگ هم نداره
یعنی مطمئن باش اگر راهی وجود داشته باشه همین هست
((دقت کن خودت نمیتونی کاری انجام بدی)) باید به اون مراکز بری که تجهیزات مجهز دارن باز نیا دوباره نگو این نرم افزار جواب نداد !
اونها به صورت سخت افزاری اقدام میکنن و کارت ریکاوری و تجهیزاتی دارن که شاید تا به حال ندیده باشی در حالی از اونها استفاده میکنن از این نرم افزار هم استفاده میکنن
باز نیای بگی من این نرم افزار رو استفاده کردم جواب نداد
راه حل مشکل تو مراجعه به یک مرکز مجهز سخت افزاری هست
اونهابه هارد تو کاری ندارن بلکه در مسیر داد و ستد کابل هارد یک قطعه رو به صورت واسطه قرار میدن
اون قطعه مجزا کار ریکاوری رو انجام میده و کد شده هست و فوق العاده پیشرفته اگر برات اینقدر مهم هست اینکارو بکن
میتونی دوباره تو فروم های مختلف چه انگلیسی و چه فارسی بگردی ولی اول و آخر باید همین کارو بکنی اگه میخوای نتیجه بگیری
من نمیدونم ساکن کجا هستی ولی در اکثر شهرستان های کشور این مراکز تعمیر هست .

اینم لینکهای وبلاگ برای مراکز تعمیر :
اینجا

اینجا

اینجا

تاپیک جدید ایجاد نکن سوالتو و هر نظر دیگه ای که داری همینجا بگو .

احد،صمد، قاهر، صادق ...
عاشقشم

لا تقنطوا من رحمة الله

هیچ چیز تجربه نمیشه اینو یادت باشه !!
ترفند هایی براي ويندوز 7

عیب یابی سخت افزاری سیستم در کسری از دقیقه

ویرایش توسط bigbang : 11-23-2011 در ساعت 01:37 PM
2 کاربر زیر از bigbang سپاسگزاری کرده اند برای پست مفیدش:
جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید