نمایش پست تنها
قدیمی 01-20-2012
مهرگان آواتار ها
مهرگان مهرگان آنلاین نیست.
مدیر تالار انگلیسی

سپاسها: : 3,750

4,670 سپاس در 1,282 نوشته ایشان در یکماه اخیر
مهرگان به Yahoo ارسال پیام
Lightbulb آزمون انگلیسی GRE

آقا من تا اومدم این تاپیک رو کامل کنم ادامه ش بدم امان از دست بچه های کوچولو! اومده میره توی گیم، میگه: ا!! تو که هیچ بازی ای نداری! فسقلی سه ساله به من میگه چرا بازی نداری تو لپ تاپت!

آقا بریم سر اصل مطلب که آزمون GRE باشه:

هدف این آزمون سنجش توانایی ها و معلومات فارغ التحصیلان می باشد. این
آزمون معمولا براي ورود به مقاطع تحصیلی بالاتر از کارشناسی مورد نیاز می باشد. دانشگاه هاي آمریکایی و
کانادایی معمولا داشتن نمره بالا در این آزمون را یکی از شرایط ادامه تحصیل قرار می دهند زیرا آنها معتقدند
که دانشجویان علاوه بر یاد گرفتن مطالب علمی و تخصصی بایستی در زمینه سیاسی، قدرت استنتاج و درك
متون عمومی دشوار را کسب کرده باشند.
کمی ، (verbal) برگزار می شود که داراي 3 قسمت درك زبانی Subject و General این آزمون در دو سطح
می باشد. در قسمت زبانی معمولا متضاد و مترادف کلمات دشوار (analytic) و قسمت تحلیلی (quantative)
پرسیده می شود و در واقع فقط بستگی به میزان لغات دانشجو توجه می کند. لغات پرسیده شده واقعا دشوار
هستند و براي اکثر دانشجویان نا آشنا. در قسمت کمی سوالات ریاضی نسبتا ساده اي پرسیده می شود تا
توانایی هاي ابتدایی فرد مورد سنجش قرار گیرد. قسمت تحلیلی هم در مورد تحلیل یک موضوع بحث بر انگیز
می باشد و به صورت نوشتاري می باشد. یعنی از فرد خواسته می شود تا در مورد موضوع مشخصی متنی نوشته
شود و تحلیلهاي شخصی بیان گردد.