نمایش پست تنها
قدیمی 06-18-2008
Maad آواتار ها
Maad Maad آنلاین نیست.
کاربر حرفه ای

سپاسها: : 0

299 سپاس در 262 نوشته ایشان در یکماه اخیر

پس از شكست مقابل ايتاليا موج بازنشستگي تيم ملي فرانسه را فرا گرفت
یوفا: در پي خروج زودهنگام تيم ملي فوتبال فرانسه فيناليست جام جهاني ‪ ۲۰۰۶‬از گردونه مسابقات يورو ‪ ،۲۰۰۸‬كلود ماكه له له هافبك كاركشته اين تيم بازنشستگي خود را از تيم ملي اعلام كرد.

به گزارش یوفا: اين ستاره ‪ ۳۵‬ساله باشگاه چلسي در ديدار با ايتاليا كه به شكست دو بر صفر فرانسه و پرواز زودهنگام اين تيم به خانه پس از قرار گرفتن در قعر گروه سه انجاميد، هفتاد و يكمين بازي ملي خود را انجام داد .

وي كه براي تيمهاي نانت و مارسي فرانسه نيز بازي كرده است اظهار داشت : من هميشه گفتم كه اين آخرين رقابتي است كه در آن شركت مي‌كنم .

ماكه له له افزود : من اكنون از پايان دادن به كار خود در تيم ملي به هيچوجه ابراز تاسف نمي‌كنم .

وي ادامه داد :اكثر تصميماتي كه من گرفتم تصميمات قطعي بود .

هافبك تيم فرانسه گفت : من براي پوشيدن پيراهن تيم ملي زحمت كشيده و عرق ريختم و اين صد درصد باعث شادي و خوشحالي من شد .

ماكه له له گفت : نسل جديدي مي‌تواند بيايد و زمام امور را در دست گيرد . من كاملا حامي آنان هستيم .

وي اخرين كسي نبود كه پس از اين شكست بازنشستگي خود را اعلام كرد بلكه ليليان تورام ‪ ۳۶‬ساله ركورد دار انجام ‪ ۱۴۲‬بازي ملي نيز اقدام مشابهي انجام داد .

وي گفت : اين حذف شدن براي ما بسيار سخت و دشوار است بويژه براي من كه آخرين بازي ملي خود را انجام دادم .

ديگر بازيكنان همچون پاتريك ويه را و گريگوري كوپه دروازه بان فرانسه نيز بازنشستگي خود را مورد بررسي قرار داده اند.
جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید