05-27-2012
|
|
|
|
تاریخ عضویت: Sep 2009
محل سکونت: Tehran
نوشته ها: 4,838
سپاسها: : 1,717
2,520 سپاس در 663 نوشته ایشان در یکماه اخیر
|
|
گروه بندي و برنامه کامل مسابقات جام ملتهاي اروپا 2012
گروه بندي و برنامه کامل مسابقات جام ملتهاي اروپا 2012
گروه A : روسيه – چک – لهستان – يونان
گروه B : آلمان – هلند – پرتغال – دانمارک
گروه C :اسپانيا – ايتاليا – کرواسي - ايرلند
گروه D : انگلستان – فرانسه – اوکراين - سوئد
براساس برنامهريزيها يوفا، مسابقات گروه اول و سوم در لهستان، و گروههاي دوم و چهارم در اوکراين انجام خواهد شد.
بازي نهايي نيز در تاريخ 11 تير در شهر کيف ميان دو فاتح مرحله نيمهنهايي انجام خواهد شد.
برنامه و زمان انجام مسابقات يورو 2012:
گروه A:
جمعه 8 ژوئن (19خرداد): شهر ورشو، لهستان - يونان ، ساعت 20:30 به وقت تهران
جمعه 8 ژوئن (19خرداد): شهر بريسلاو، روسيه - چک، ، ساعت 23:15
سهشنبه: 12 ژوئن (23خرداد): شهر بريسلاو، يونان - جمهوري چک، ساعت 20:30
سهشنبه:12 ژوئن (23خرداد): شهر ورشو، لهستان - روسيه، ساعت 23:15
شنبه 16 ژوئن (27خرداد): شهر بريسلاو، جمهوري چک- لهستان، ساعت : 23:15
شنبه 16 ژوئن (27 خرداد): شهر ورشو، يونان - روسيه، ساعت 23:15
گروه B:
شنبه 9 ژوئن (20خرداد): شهر خارکيف، هلند - دانمارک، ساعت 20:30
شنبه 9 ژوئن (20 خرداد): شهر لوويو، آلمان - پرتغال، ساعت 23:15
چهارشنبه: 13 ژوئن (24خرداد): شهر لوويو، دانمارک - پرتغال، ساعت 20:30
چهارشنبه:13 ژوئن (24 خرداد): شهر خارکيف، هلند - آلمان، ساعت 23:15
يکشنبه 17 ژوئن (28خرداد): شهر خارکيف، پرتغال- هلند، ساعت 23:15
يکشنبه 17 ژوئن (28خرداد): شهر لوويو، دانمارک - آلمان، ساعت 23:15
گروه C:
يکشنبه 10 ژوئن (21خرداد): شهر دانسينگ، اسپانيا- ايتاليا، ساعت 20:30
يکشنبه 10 ژوئن (21خرداد): شهر پوزن ، ايرلند - کرواسي، ساعت 23:15
پنجشنبه 14 ژوئن (25خرداد): شهر پوزن، ايتاليا - کرواسي، ساعت 20:30
پنجشنبه 14 ژوئن (25خرداد): شهر دانسينگ، اسپانيا- ايرلند، ساعت 23:15
دوشنبه 18 ژوئن (29خرداد): شهر دانسينگ، کرواسي - اسپانيا، ساعت 23:15
دوشنبه 18 ژوئن (29 خرداد): شهر پوزن، ايتاليا - ايرلند، ساعت 23:15
گروه D:
دوشنبه 11 ژوئن (22خرداد): شهر دونتسک،فرانسه - انگليس، ساعت 20:30
دوشنبه 11ژوئن (22خرداد): شهر کيف، اوکراين - سوئد، ساعت 23:15
جمعه 15 ژوئن ( 26خرداد): شهر کيف، سوئد - انگليس، ساعت 20:30
جمعه 15 ژوئن (26خرداد): شهر دونتسک، اوکراين - فرانسه، ساعت 23:15
سهشنبه 19 ژوئن(30 خرداد): شهر دونتسک، انگليس - اوکراين، ساعت 23:15
سه شنبه 19 ژوئن(30 خرداد): شهر کيف، سوئد - فرانسه، ساعت 23:15
مرحله يک چهارم نهايي جام ملت هاي اروپا 2012 :
پنجشنبه 21 ژوئن(1 تير): شهر ورشو، برنده گروه اول با دوم گروه دو، ساعت 23:15
جمعه 22 ژوئن (2 تير) : شهر دانسينگ ،برنده گروه دو با دوم گروه اول، ساعت 23:15
شنبه 23 ژوئن (3 تير):شهر دونتسک، برنده گروه سوم با دوم گروه چهارم، ساعت 23:15
يکشنبه 24 ژوئن (4 تير):شهر کيف، برنده گروه چهار با دوم گروه سوم، ساعت 23:15
مرحله نيمهنهايي جام ملت هاي اروپا 2012 :
چهارشنبه 27 ژوئن(7 تير): شهر دونتسک: برنده بازي شهر ورشو (مرحله يکچهارم نهايي) با برنده شهر دونتسک(يکچهارم نهايي)، ساعت 23:15
پنجشنبه 28 ژوئن(8 تير): شهر ورشو، برنده بازي شهر دانسينگ(يک چهارم نهايي) با برنده بازي شهر کيف(يک چهارم نهايي)، ساعت 23:15
مرحله نهايي جام ملت هاي اروپا 2012 :
يکشنبه اول جولاي (11 تير) شهر کيف، برندگان بازي مرحله نيمه نهايي، ساعت 23:15
__________________
and the roads becomes my bride
|
جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید
|
|