نمایش پست تنها
قدیمی 12-01-2008
behnam3638 آواتار ها
behnam3638 behnam3638 آنلاین نیست.
کاربر فعال

سپاسها: : 228

83 سپاس در 24 نوشته ایشان در یکماه اخیر

نام: بهنام

نام خانوادگی:نامعلوم

روز و ماه و سال تولد: در اصل 5/7/1367 ولی در شناسنامه 20/6/1367

شهر و زادگاه: دزفول (خوزستان)

سطح تحصیلات: سیکل دارم فعلا

شغل: دانشجو

قد: 174

وزن: مطمئن نیستم ولی فکر کنم 83 (الان همه میان میگن تپلی )

رنگ چشم: قهوه ای روشن

رنگ مو: سیاه

وضعیت فیزیک بدنی: یکم تپلم

عینکی هستم / نیستم!: نیستم

شنا بلدم / بلد نیستم!: به شدت ..حاضرم با تمامتون مسابقه بدم :D

رانندگی بلدم / بلد نیستم!:بلدم

وضعیت تآهل: من هنوز نینیم مجردم

-اخلاق و برخورد!!!!! ( تشریحی):
-اخلاق و برخورد!!!!! ( تستی مدل ستاره ای!!* * * ):

شوخ **********
جدي ***
خشک *
دوستانه ****
بد اخلاق **
گوشه گير
شلوغ **********
کم حوصله
صبور**
قاطع*****
صمیمی*******
کنجکاو***

توصیف خودم در يک جمله: پسری شوخ با اعتماد به نفس بالا و دلی کوچک

مهمترين چيزها در مورد من: از دورویی خیلی بدم میاد

محسنات من:شوخ طبعی...اعتماد به نفس بالا...توانایی در برنامه ریزی

معایب من:به شدت احساساتی :2:

اولین چیزی که در مورد من متوجه خواهی شد : شوخ بودن و صمیمیت

پنج مورد که برايم قابل تحمل نيستند: دروغ...دورویی...اینکه ببینم کسی ادعای الکی می کنه...اینکه کسی که دوسش دارم منو دوست نداشته باشه..اینکه در یه موردی حق با من باشه ولی نتونم ثابت کنم :2:

پنج چیزی که بدون اونا نمیتونم زندگی کنم: دوستام(مهمنرینشون 2تا از دوستام هستن که پسرن :D ولی خیلی دوسشون دارم)....خانوادم ....موبایل ...به قول مینا خانوم هوا .....قرمه سبزی(عاشق قرمه سبزیم )

پنج چیزی که که با اونها نمی تونم کناربیام: همون 5 موردی که گفتم برام قابل تحول نیستن

پنج آرزوی مهم من: تمام کسایی که می شناسمشون زندگی خوبی داشته باشن...تمام کردن درسم در دانشگاه .....عملی شدن فکرام که می تونه زندگیم رو عوض کنه...خاتمه پیدا کردن جنگ و خونریزی در جهان....بالا رفتن سرعت اینترنت در ایران

علايق مهم من: موبایل...اینترنت..گردش...ماشین سواری و دستی کشیدن و take off ......مسافرت رفتن....

مهارتهای من: مدافع فوتبال خوبی هستم در حد تیم ملی مالدیو ..توانایی برنامه ریزی برای گردش و عروسی خیلی از این موارد......مخ زنی (بعضیا الان میان میگن میرم به ..... میگم ).........شاد کردن اطرافیانم.....پیروز شدن در بحث

ورزش هاي مورد علاقه من: شنا....والیبال....دوچرخه سواری....بدمینتون..فوتبال

کتابهاي مورد علاقه: زیاد اهل کتاب خوندن نیستم

موسيقي هاي مورد علاقه من: پاپ...رپ....trancedj ......

سازها و آلات موسیقی مورد علاقه من: سنتور.....نیهمیون(احتمالا شما نمی دونید چیه////یه ساز محلیه که از پوست گاو و گوسفند درست میشه)

بهترين فيلمهای ایرانی از نظر من:اخراجیها...روز سوم....مادر (همون فیلم که اکبر عبدی توش بود و یه مادر داشت که مریض بود..اسمش فکر کنم مادر بود )

بهترین فیلمهای جهانی از نظر من:خیلی کم دیدم ولی بر باد رفته...امریکن پای :D..پدر خوانده

بهترین هنرپیشگان ایرانی از نظر من:مهران مدیری...جواد رضویان..رضا شفیعی جم..امین حیای....ابولفظل پور عرب...هدیه تهرانی...نیوشا ضیغمی ....من اکثر هنر پیشه های ایرانی رو دوست دارم

بهترین هنرپیشگان جهانی از نظر من: داستین هاف من ...

کشورهای مورد علاقه من:انگلستان...استرالیا...

شهرهای ایرانی مورد علاقه من:اصفهان...شیراز..تبریز....مشهد..دزفو

شهرهای جهانی مورد علاقه من:لندن...لیورپول(لیورپول شهره دیگه؟ ).......سیدنی..پاریس...

غذاهاي مورد علاقه من:قرمه سبزی..قرمه سبزی..قرمه سبزی

وسایل نقلیه مورد علاقه من:دوچرخه رو خیلی دوست دارم :D...ماشن هم لکسوز....از مورانو هم خوشم میاد....ولی به دلیل مشکل اقتصادی میگیم پرشیا از همه بهتره

گوشی موبایل مورد علاقه من:6260 نوکیا

از چه خط تلفن همراه داخلی ایران استفاده می کنید؟:اوایل ثابت ولی چون هر ماه قبظش بالای 150 میومد و آبروی مبارک پیش خونواده میرفت گفتم بهتره ایرانسل استفاده کنم

اگر اهل فوتبال هستین طرفدار کدوم تیم ایرانی هستین؟:پرسپولیس عشق ایرانیاست ...فولاد..اس اس اهواز و صنعت نفت آبادان

طرفدار کدوم تیم فوتبال در دنیا هستین؟:تیم ملی یا باشگاهی؟ تیم ملی انگلستان

اولین باری که به اینترنت وارد شدین حدودا چه زمانی بود؟:فکر کنم تابستون سال 1379

اولین باری که چت کردین چه حالی داشتین؟: خیلی خوشحال بودم ولی کلی ضایع شدم اخه رفتم توی روم چند نفر بهم پی ام دادن گفتن asl من بهشون گفتن منظورتون چیه گفتن برو بابا می خوای مارو بزاری سر و کار و رفتن

بیشترین مصرف و استفاده شما از اینترنت در چه زمینه ای هست( خلاصه لطفا)؟: اوایل فقط چت ولی الان دارم یکی 2تا کار رو با اینترنت شروع می کنم و برای خوندن مطالب جدید مخصوصا ورزشی

اگر قبلا در سایت یا فروم یا جایی دیگر در نت تجربه یا تبحر بالا و یا سابقه ارشدبودن دارین ذکر کنید:من فکر کنم تا الان توی 20 تا فروم فعالیت داشتم ولی بیشترین فعالیتم در فروم ایران بلاگ بود که مدیر نبودم ولی جزو تاپ پستراش بودم با حدود 11000 پست...تو سایت یکی از دوستام فکر کنم ناظر سایت بودم...الانم در سایت یکی از دوستان عزیزم مدیر ارشد هستم...در سایت خودمم که با اجازتون آدمین تشریف دارم

تو این فروم چه کسانی رو میشناسید؟:من روز اول فقط مینا خانوم رو می شناختم و فکر کنم آقا حامد....ولی الان کوروش ادمین رو می شناسم..یادم رفت اون کوروش رو هم از قبل می شناختم...الان امیر عباس همین که همش منحرف می کنه رو می شناسم ...شادی خانوم که انگاری خوزستانی هستن ....کیانوش خانوم که ما نفهمیدم چی شد بالاخره یه بار دختر میشه یا بار هم پسر

نحوه آشنائی شما با این فروم و سایت؟:مینا خانوم

و آخرین سوال؛ از این فروم و گردانندگانش چه انتظاری دارید؟:انتظار خاصی ندارم فقط آرزوی موفقیت برای تمامتون
و همچنین یه خواش از کوروش خان : در این فروم مطالب بسیار خوبی وجود داره ولی به نظر من به نسبت این همه مطالب کاربر در سایت عضو نمیشه..یه فکری کنه که کاربر بیشتری بیاد تو فروم

من از ساعت 12:5 دقیقه شروع به جواب دادن به سوالات کردم و الان ساعت 1:13 دقیقه

گاهی نباید ناز کشید، انتظار کشید، آه کشید، درد کشید، فریاد کشید…

تنها باید دست کشید و رفت…

ویرایش توسط behnam3638 : 12-01-2008 در ساعت 01:19 AM
جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید