نمایش پست تنها
قدیمی 12-05-2007
امیر عباس انصاری آواتار ها
امیر عباس انصاری امیر عباس انصاری آنلاین نیست.
مسئول ارشد سایت ناظر و مدیر بخش موبایل

سپاسها: : 8,720

6,357 سپاس در 1,362 نوشته ایشان در یکماه اخیر
Talking عکسها و تصاویر بامزه و شکار لحظه ای که خودتون گرفتین رو اینجا قرار بدین

سلام و عرض ادب خدمت همه عزیزان[IMG]****************************/87.gif[/IMG]
عرض شود که بعد نود و بوقی امروز من اطراف محله مون نزدیک فرجام چرخ میزدم یهو چندتا سوژه دیدم همین طوری هوس کردم و یه دفعه طبق یک تصمیم آنی و جنون آمیز!!
[IMG]****************************/84.gif[/IMG] !! با دوربین موبایلم شکار کردم.[IMG]****************************/55.gif[/IMG]
بعد به ذهنم رسید چه خوبه یه تاپیک تو فروم بزنم و عکسهای بامزه و شکار لحظه ای که خودمون می گیریم رو توش قرار بدیم.[IMG]****************************/236.gif[/IMG]
اینجوری خیلی جالبه چون ی کار نو و واقعا تازه ای هست.
[IMG]****************************/177.gif[/IMG]
بعدا یه تاپیک جداگانه و مهم هم می زنیم برای عکاسی و منظره و موارد مشابه که خودمون می گیریم
[IMG]****************************/231.gif[/IMG]
الان فقط همین شکار لحظه و اینجور حرکات ژانگولری...
[IMG]****************************/84.gif[/IMG]
فقط دوستان خواهشا سایز و اندازه و حجم تصاویرتون کم باشه....
[IMG]****************************/79.gif[/IMG]
لازم هم نیست شاهکار باشه...[IMG]****************************/38.gif[/IMG]
فقط و فقط یک دید راحت و فانتزی و ساده شما به اطراف خودتون کلی سوژه جالب بهتون هدیه می کنه.[IMG]****************************/72.gif[/IMG] [IMG]****************************/72.gif[/IMG] [IMG]****************************/72.gif[/IMG] [IMG]****************************/72.gif[/IMG] [IMG]****************************/72.gif[/IMG] [IMG]****************************/72.gif[/IMG] این بگم اولش سخته چون من همین سه تا عکسو که گرفتم آب شدم از خجالت...[IMG]****************************/44.gif[/IMG] چون مردم واسشون خیلی عجیبه که کسی از درو دیوار عکس بگیره.... [IMG]****************************/55.gif[/IMG]
اما از رو نرفتم و یه جوری عکس رو گرفتم.[IMG]****************************/53.gif[/IMG]
امیدوارم خوشتون بیاد عزیزان.[IMG]****************************/86.gif[/IMG]
و امیدوارم استقبال کنین[IMG]****************************/227.gif[/IMG]

تقدیمی از امیر عباس... بچه تهران+پارس!!
[IMG]****************************/282.gif[/IMG] [IMG]****************************/281.gif[/IMG]
جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید