نمایش پست تنها
قدیمی 12-08-2009
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

سپاسها: : 14

95 سپاس در 74 نوشته ایشان در یکماه اخیر

بررسي وضعيت گروه D ليگ قهرمانان اسيا: رويارويي مس و معدنچي

سايت گل- تيم مس کرمان در اولين حضور خود در رقابتهاي قاره اي با تيمهاي الهلال عربستان، السد قطر و الاهلي دوبي همگروه شده است.

الهلال عربستان: پرافتخارترين تيم عربستان در حال حاضر با 26 امتياز صدرنشي ليگ عربستان است. اريک گرتس بلژيکي رهبري الهلال را بر عهده دارد و محمد الشلهوب بهترين گلزن ليگ عربستان در اين تيم بازي مي کند. محمد الدعايه دروازه بان سرشناس عربستاني ها با 37 سال همچنان سنگربان الهلال است. ياسر القحطاني، ميرول رادوي ستاره 2 ميليون دلاري اهل روماني و لي يونگ پيو کره اي از جمله سرشناس ترين بازيکنان اين تيم هستند.

الاهلي دوبي: سرخپوشان دوبي که چند روز ديگر در جام باشگاههاي جهان شرکت مي کنند، در اين فصل روزهاي بحراني را پشت سر مي گذارد که منجر به اخراج مربي تيم نيز شد. مهدي علي مربي بومي فعلا هدايت الاهلي را بر عهده دارد و اين تيم در ليگ امارات هفتم است. حسني عبدربه مصري به همراه مهرزاد معدنچي و باري برزيلي ستاره هاي الاهلي هستند. احمد خليل مهاجم جوان تيم ملي امارات نيز يکي از ستاره هاي الاهلي محسوب مي شود.

السد قطر: پرافتخارترين تيم فوتبال قطر، فعلا بدون باخت و با 23 امتياز صدرنشين ليگ ستارگن قطر است. کاسمين اولاريو سرمربي رومانيايي هدايت السد را بر عهده دارد و لئوناردو برزيلي که فصل قبل اقاي گل ليگ قهرمانان اسيا شد، ستاره اين تيم است که تاکنون 10 گل در ليگ قطر به ثمر رسانده است.

سابقه رويارويي: مس براي اولين بار در مسابقات باشگاهي قاره اسيا حاضر مي شود.

نکته: در تاريخ رقابتهاي باشگاهي اسيا هيچ تيم ايراني در شهر رياض به تيمهاي عربستاني نباخته است. مهرزاد معدنچي نيز تنها بازيکن ايراني حاضر در ليگ قهرمانان اسيا با تيمهاي خارجي است.

پيش بيني صعود: الهلال شانس اول صعود از اين گروه است و مس اگر وضعيتش را بهبود نبخشد، السد به عنوان تيم دوم صعود خواهد کرد.
هنوز اولین سطر را نخوانده
تو را به خاطر آوردم و شب هاي مهتاب را...
ولی نه...!! باید ترک کنم
هم تو را....هم شعر را .... و هم‌‌‌٬ همه ی شب هایی را که به ماه نگاه می کردم...

======================================

مسابقه پیش بینی نتایج لیگ برتر ( اگه دوست داشتی یه سر بزن دوست من )
جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید