نمایش پست تنها
قدیمی 02-23-2010
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

سپاسها: : 14

95 سپاس در 74 نوشته ایشان در یکماه اخیر

استقلال گام اول را محكم برداشت

سايت گل ـ استقلال برتري خود را در نيمه دوم نيز حفظ كرد، تا بتواند گام اول را در جده محكم بردارد.

به گزارش گل ، آبي‌پوشان تهراني در نيمه دوم يك بازي كاملا منطقي را ارائه دادند. اگر چه سفيدپوشان الاهلي موقعيت‌هاي زيادي را تدارك ديده و حتي با دستور داور صاحب به پنالتي شدند؛ اما درخشش محمدمحمدي از يك سو و تجربه و آمادگي بالاي فرهاد مجيدي از سوي ديگر باعث شد تا استقلال علاوه بر دفع موقعيت‌هاي حريف براي بار دوم به گل دست‌يابد.

گل دوم استقلال بر روي جايگيري فرهاد مجيدي و ارسال زيباي خسرو حيدري رقم خورد. خسرو حيدري از جناح راست نفوذ خوبي داشت و ارسال دقيق او اين فرصت را براي كاپيتان آبي‌پوشان ايجاد كرد تا با ضربه سر دومين گل استقلال را به ثمر برساند.

بعد از اين گل ، بازيكنان الاهلي روي دروازه محمدي، حملاتي را تدارك ديدند كه در دقيقه 40 نیمه دوم، يكي از آنها نتيجه داد. ارسال محمد مسعد باعث شد تا حسين راهب تك گل تيم ميزبان را به ثمر برساند. بعد از اين گل و در دقايق باقيمانده سفيدپوشان الاهلي كه اميدوار شده بودند، بر شدت حملات خود افزودن اما در نهايت با دميدن سوت داور ژاپني به نشان پايان مسابقه اين نماينده كشور ما بود كه در كشور عربستان به يك پيروزي قاطع دست يافت.
هنوز اولین سطر را نخوانده
تو را به خاطر آوردم و شب هاي مهتاب را...
ولی نه...!! باید ترک کنم
هم تو را....هم شعر را .... و هم‌‌‌٬ همه ی شب هایی را که به ماه نگاه می کردم...

======================================

مسابقه پیش بینی نتایج لیگ برتر ( اگه دوست داشتی یه سر بزن دوست من )
جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید