نمایش پست تنها
قدیمی 03-10-2010
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

سپاسها: : 14

95 سپاس در 74 نوشته ایشان در یکماه اخیر

آشنايي با حريف مس كرمان، رييس

الهلال عربستان، دومين حريف مس كرمان در ليگ قهرمانان آسياست. شاگردان بوناچيچ كه با برد پر گل در بازي قبلي توقعات هواداران را بالابرده اند كار سختي مقابل قهرمان عربستان دارند

سايت گل- در حالی که سه هفته به پایان لیگ عربستان باقی مانده بود آنها قهرمانی شان را مسجل کردند، الهلال با 53 امتیاز از 20 بازی قهرمان شد.
17 بار پیروز شدند یعنی در 85 درصد بازیهای شان به علاوه اینکه فقط یک بار طعم شکست را چشیدند. الهلال با 53 گل زده بهترین خط حمله را از آن خودش کرد و بهترین خط دفاع را هم با دریافت فقط 15 گل در 20 بازی به دست آورد؛ آنها به طور میانگین در هر بازی 65/2 گل زدند و فقط 75/0گل دریافت کردند.
در سال 1957 تاسیس شدند و در ورزشگاه 70 هزار نفری شاه فهد شهر ریاض میزبان مس کرمان هستند.
در تاریخ این باشگاه چند بازیکن ویژه تر از بقیه هستند، یوسف الثنایان که برای هواداران با همه دیگر بازیکنان فرق دارد، سامی الجابر که برای خداحافظی اش منچستر یونایتد با همه ستارگانش به ریاض آمد، محمد الدعایه که بهترین دروازه بان قرن آسیاست و رکورد دار بازی های ملی در جهان و البته ریولینوی برزیلی که طی سال های 1978 تا 1981 در این تیم بازی می کرد.
لقب آنها رییس است که پس از انتخاب شدنشان به عنوان برترین تیم قرن قاره آسیا به آن مفتخر شدند، آنها این عنوان را در حالی در سال 2000 از سوی کنفدراسیون فوتبال آسیا و IFFHS کسب کردند که استقلال ایران به مراتب در آن سال افتخارات بیشتری نسبت به این تیم داشت. ترکیب احتمالی آنها این گونه است که محمد الدعایه درون دروازه قرار می گیرد، اسامه هوساوی و عبدا... الزوری و ماجد المرشدی و لی یونگ پیوی کره ای مدافعان این تیم هستند، در خط میانی عبدالطیف الغنم و تیاگو نوس برزیلی و میرل رادوی رومانیایی و کریستین ویلهلمسون سوئدی بازی می کنند و زوج خط حمله متشکل از یاسر القحطانی است در کنار محمد الشلهوب. آرایش این تیم در اکثر موارد 1-3-2-4 است و دو هافبک دفاعی شان رادوی و الغنم.
ژوکرهای طلایی خطرناکی روی نیمکت دارند، خالد عزیز، عبدالعزیز الدوساری، عمر الغمدی و احمد السویله.
الهلال تا به حال 3 بار قهرمان آسیا شده و دو بار هم نایب قهرمان ولی هرگز نتوانسته لیگ قهرمانان را فتح کند..
هنوز اولین سطر را نخوانده
تو را به خاطر آوردم و شب هاي مهتاب را...
ولی نه...!! باید ترک کنم
هم تو را....هم شعر را .... و هم‌‌‌٬ همه ی شب هایی را که به ماه نگاه می کردم...

======================================

مسابقه پیش بینی نتایج لیگ برتر ( اگه دوست داشتی یه سر بزن دوست من )
جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید