نمایش پست تنها
قدیمی 12-08-2009
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

سپاسها: : 14

95 سپاس در 74 نوشته ایشان در یکماه اخیر

بررسي وضعيت گروه B ليگ قهرمانان اسيا؛ ذوب اهن در گروه مرگ

سايت گل- تيم ذوب اهن اصفهان در دومين فصل حضور در ليگ قهرمانان اسيا با قرعه سختي روبرو شده است. الاتحاد عربستان، بنيادکار ازبکستان و احتمالا الوحده امارات گروه سختي را براي ذوبي ها بوجود اورده اند.

الاتحاد عربستان: نايب قهرمان ليگ قهرمانان فصل قبل و قهرمان دو دوره اين مسابقات، در حال حاضر و با توجه به دو بازي کمتر در رده سوم ليگ عربستان قرار دارد. گابريل کالدرون آرژانتيني هدايت اين تيم را همچنان بر عهده دارد و تعداد زيادي از ملي پوشان عربستاني عضو الاتحاد هستند. محمد نور ستاره اين تيم است که نقش محوري را در الاتحاد دارد و از شم گلزني خوبي هم برخوردار است.هشام ابوچرونه مراکشي و امين چرميتي تونسي ديگر بازيکنان سرشناس اين تيم هستند.

بنيادکار ازبکستان: قهرمان ليگ تازه پايان يافته ازبکستان فصل قبل در تهران پرسپوليس را حذف کرد. اين تيم ثروتمند ازبکي فصل قبل هم خوب نتيجه گرفت و با زدن 84 گل در يک فصل نشان داد که خط حمله خطرناکي دارد. لوئيز فيليپه اسکولاري سرمربي اين تيم و ريوالدو هم ستاره بنيادکار است. ريوالدو در اين فصل اقاي گل ليگ ازبکستان شد. تعداد زيادي از ملي پوشان ازبکستان هم در اين تيم بازي مي کنند.

برنده پلي اف: حضور الوحده در در اين گروه محتمل به نظر مي رسد. اين تيم فعلا در رده دوم ليگ امارات است و فرناندو بايانو ستاره برزيلي و اسماعيل مطر ملي پوش اماراتي را در اختيار دارد. البته نبايد از حضور الکرامه يا چرچيل برادرز هند هم در اين گروه تعجب کرد.

سابقه رويارويي: ذوب اهن در تنها حضور خود در ليگ قهرمانان سابقه رويارويي با هيچکدام از اين تيمها را ندارد.

نکته: بنيادکار در بازيهاي قبلي با تيمهاي ايراني مقابل سپاهان، پرسپوليس و سايپا پيروز شده است و به هيچ تيم ايراني نباخته است. ريوالدو نيز براي چهارمين بار به ايران خواهد امد.

پيش بيني صعود: الاتحاد و بنيادکار شانس اصلي صعود از اين گروه هستند.
هنوز اولین سطر را نخوانده
تو را به خاطر آوردم و شب هاي مهتاب را...
ولی نه...!! باید ترک کنم
هم تو را....هم شعر را .... و هم‌‌‌٬ همه ی شب هایی را که به ماه نگاه می کردم...

======================================

مسابقه پیش بینی نتایج لیگ برتر ( اگه دوست داشتی یه سر بزن دوست من )
جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید