نمایش پست تنها
قدیمی 04-29-2010
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

سپاسها: : 14

95 سپاس در 74 نوشته ایشان در یکماه اخیر

حماسه ده نفره آقای خاص؛پایان عصر بارسا

مورینیو در دومین فصل حضور در ایتالیا به فینال لیگ قهرمانان رسیده است. او با تیمش صدرنشین سری آ هستند و در فینال جام حذفی نیز بازی می کنند و این درست همان شرایطی است که بایرن هم دارد. دو فینال لیگ قهرمانان و جام حذفی و صدرنشینی لیگ...آیا فینال امسال کاملترین نیست؟

سایت گل- پیش بینی بدبین ها درست بود. اینتر دقیقا همان تیمی بود که می توانست بارسا را از لیگ قهرمانان حذف کند، گرچه این تیم نزدیک به یکساعت از زمان بازی را در جو وحشتناک نوکمپ 10 نفره بازی کرد. اینتر در این بازی کاملا تاکتیکی با بستن فضاها و یارگیری های منطقه ای و من تو من بارسا را از نفس انداخت.شاید در این یکی دوسال هیچ تیمی در نوکمپ طوری بازی نکرده بود که بارسا در طول بازی فقط 3 موقعیت گل داشته باشد، اما مورینیو بی ترس از چمن مرطوب و زمین بزرگ نوکمپ با یک یار کمتر به هدفش رسید.با این باخت بارسا مانده و جام قهرمانی اسپانیا که برای کسب آن هم نبرد سختی با رئال خواهد داشت.آنها که نزدیک به دوسال اروپا را روی انگشت چرخاندند حالا باید کنار بنشینند و تماشا کنند....

مسی محوکن ها!
درست مثل بازی رفت لیونل مسی مرد سال فوتبال جهان و ستاره بارسا در تمام مسابقه تحت تاثیر مدافعان اینتر به خصوص خاویر زانتی و والترساموئل بود که هردو هموطن لیو هستند. مسی تنها یکبار صاحب موقعیت شد که شوت فوق العاده او با واکنش تماشایی سزار به کرنر رفت.مسی حالا باید تنها جام باقی مانده فصل، لیگای اسپانیا را برای بارسا به ارمغان بیاورد...

تصمیم جنجالی ، اخراج موتا
در دقیقه 28 ، داور بازی ، تیاگو موتا هافبک دفاعی اینتر را روی یک خطای نه چندان خطرناک از بازی اخراج کرد تا اعتراضها اوج بگیرد. دی بلیکر همچنین روی گل پیکه که در شرایط افساید به ثمر رسید اشتباه کرد تا عوض بازی رفت دربیاید. البته او در لحظات پایانی گل کرکیچ را هند اعلام کرد تا چندان هم یکطرفه قضاوت نکرده باشد.

من آو د مچ!
بهترین بازیکنان زمین ، مردان خط دفاعی اینتر از زانتی تا مایکون و از ساموئل تا لوسیو بودند که کاملا بدون اشتباه بازی کردند. سه بازیکن تهاجمی این تیم ف میلیتو، اتوئو و اسنایدر هم درگیرانه و فداکارانه بازی کردند و با وجود عدم توفیق در کارهای تهاجمی انرژی خود را تا کالری آخر خرج کردند. کامبیاسو هافبک دفاعی اینتر هم عالی بود و لحظه ای از انجام وظیفه پاپس نکشید. کریستین چیوو هم یکی از خوبها بود بازیکنی که در مهار مسی و ژاوی تلاش زیادی به خرج داد.

بازنده ها
پیکه مدافع بارسا بهترین بازیکن تیمش بود که علاوه بر رهبری خط دفاعی در لحظه گل تکنیک استثنایی خود را با دریبل سزارنشان داد.در بارسا اما پدرو، کیتا و مسی کمتر از حد انتظار نشان دادند و دنی آلوز کاملا بی دقت بازی کرد. چابی هم که در اکثر دقایق تحت تاثیر سیستم دفاعی مورینیو بود پاس گل این بازی را داد.بوسکتس هم که با فریبکاری باعث اخراج موتا شد مثل توره و میلیتو در انجام وظایف نسبتا موفق بود. اما زلاتان...اوکه در نیمه دوم تعویض شد در جنگ با مدافعان تیم سابقش بد کار نکرد اما هیچ فرصتی برای خودنمای وی وجود نداشت.

ژوزه به فان خال رسید
مورینیو در دومین فصل حضور در ایتالیا به فینال لیگ قهرمانان رسیده است. او با تیمش صدرنشین سری آ هستند و در فینال جام حذفی نیز بازی می کنند و این درست همان شرایطی است که بایرن هم دارد. دو فینال لیگ قهرمانان و جام حذفی و صدرنشینی لیگ...آیا فینال امسال کاملترین نیست؟اگر پاسخ شما مثبت نباشد ، نمی توانید انکار کنید که این تاکتیکی ترین فینال ممکن خواهد بود. جایی که دو استراتژیست بزرگ از همین حالا تدارک برای این بازی فکری راآغاز کرده اند.

بارسای بزرگ
با پایان بازی در حالی که ژوزه مورینیو مثل کودکان به داخل زمین دویده و شادی می کرد ، هواداران بارسا شروع به خواندن سرود تیمشان کردند و بازیکنان را مثل برنده ها به رختکن فرستادند. در عین حال استقبال آنها از اتوئو فوق العاده بود. انها با تشویق مهاجم سابق تیمشان در پایان بازی این بازیکن را احساساتی کردند.اتوئو دست روی قلبش می گذاشت و برای هواداران تیمی که هنوز عاشقش است بوسه می فرستاد...
هنوز اولین سطر را نخوانده
تو را به خاطر آوردم و شب هاي مهتاب را...
ولی نه...!! باید ترک کنم
هم تو را....هم شعر را .... و هم‌‌‌٬ همه ی شب هایی را که به ماه نگاه می کردم...

======================================

مسابقه پیش بینی نتایج لیگ برتر ( اگه دوست داشتی یه سر بزن دوست من )
جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید