نمایش پست تنها
قدیمی 03-27-2008
امیر عباس انصاری آواتار ها
امیر عباس انصاری امیر عباس انصاری آنلاین نیست.
مسئول ارشد سایت ناظر و مدیر بخش موبایل

سپاسها: : 8,720

6,357 سپاس در 1,362 نوشته ایشان در یکماه اخیر
Arrow تمهای کارتونی برای گوشی های سونی اریکسون(جاوا)

نقل قول:
نوشته اصلی توسط دانه کولانه نمایش پست ها
امیر جان اگر به lasyk.net مراجعه کرده باشی حتما دیدی که نوع گوشی رو اول ازت میپرسه و بعد تم مورد نظر برای اون گوشی نمایش میده
دوستان میتونن برای اینکه تم دلخواه خودشونو پیدا کنن به اون سایت که در پست اول هم معرفی کردم مراجعه کنند
منتهی از اونجایی که دبلیو 810 و کا هفتصد و پنجاه گوشی رایجی بین ما ایرانی هاست و سایز تصویر و برنامه های مختلف این دو گوشی خوشبختانه یکی هست (البته گوشی های دیگه ای مثل دبلیو 700 هم همینطور و ...) تمهایی که برای این 2 گوشی باشه انتخاب کردم (و هر گوشی دیگه ای که سایز صفحه نمایشش مثل این گوشیها باشه) من تم های مورد نظر رو اولا گلچین کردم و زیباهاش رو انتخاب کردم و ثانیا تا مرحله پیدا کردن لینک دانلود مستقیم هم پیش رفتم با این تفاسیر این تاپیک میتونه عده ی زیادی از هموطنانمونو تغذیه کنه و صرفا یه تاپیک کپی پیستی از جای دیگه ایه نیست مع الوصف دوستان میتونن برای برای گرفتن تم های بیشتر یا سایز های متنوع به سایت lasyk.net مراجعه کنند .
سلام مجدد
راستش کوروش جون اگه میبینی کمی سخت می گیرم حتی در مورد ادمین:D
علتش اینه که همونطور که بخش نرم افزار موبایل رو کاملا تخصصی کردیم و جداسازی بسیار زیبا و حرفه ای انجام دادیم در آتیه نزدیک هم بخش سیمبیان و بخش تمهای نوکیا و سونی اریکسون و ... رو کاملا جداسازی و تعیین رده و رسته خواهیم کرد با هم.
واسه همین کمی وسواس دارم در مورد تاپیکهایی که بعدها ممکنه کمی باعث سردرگمی انتقال تاپیک ها به زیرتالارها بشوند.
همین

در مورد زحمتی که واسه دادن لینک دانلود مستقیم کشیدی بسیار ممنونم و اینکار شما واقعا سرمشق خوبیه برای عزیزانی که میل به فعالیت دارند در این فروم و در این تالار
یعنی کمیت رو مدنظر قرار ندهند و ذوق و سلیقه به خرج داده کاری با کیفیت بالاتر و گلچینی بهتر و دسترسی آسانتر رو مدنظر قرار بدهند.

این کار جدا یک عمل حرفه ای و کم نظیره

در مورد معرفی فروم و سایت و لینک دادن جهت اینگونه مراتب در این تالار هم برنامه خاصی مدنظرم هست که در آتیه نزدیک اعمال میشه و اینگونه مراتب هم کاملا اتوماتیک وار و رسمی در جایگاه خود قرار می گیره و در کل یه بخش موبایل برات خواهم ساخت پاک و پاکیزه و جدا کم نظیر که هرچند کمیتی معادل فرومهای چندساله نخواهد داشت ( که مرور زمان این مورد رو هم حل میکنه) ولی مطمئنا جزو منظم ترین و تخصصی ترین و مرتب ترین تالارهای موبایل در میان کل فرومهای دنیا خواهد بود.

و در مورد توضیحات بالای شما در مورد تمها:
گوشیهایی مانند K750 - W800 - W700 - W810 و ... دارای اسکرینی با اندازه 220*176 پیکسل می باشند که البته در میان محصولات ساخته شده با برنامه های تم ساز ورژن بالاتر از 4.1 تمهای همدیگه رو قبول می کنند ولی کلا W810 دارای نرم افزاری بروزتر می باشد و قابلیت کپی و انتقال کامل تمامی آیتمها و فایلها را تا حتی چند دایرکتوری و فولدر داخل هم دارد و یک پک مکمل جاوا بسیار مدرن تر و با قابلیت مانور بیشتر نسبت به سه مدل دیگر دارد
و در مورد کیفیت تصویر باز هم w810 دارای روشنی و کنتراست و درخشندگی بالاتری است و در کل برای این گوشی رنگ و سایه روشن تم زیاد مهم نیست و قابلیت نمایش بالاتری دارد
اما دارندگان گوشی های مدل قبل تر از 810 بهتر است از تمای زیر 400 کیلوبایت و با جلا و رنگ آمیزی و درخشندگی تندتر و بالاتر استفاده کنند تا کیفیت اسکرین بهتری دریافت کنند.

متشکرم.... امیرعباس... بچه تهرانپارس!!
جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید