نمایش پست تنها
قدیمی 11-06-2007
Hamed آواتار ها
Hamed Hamed آنلاین نیست.
کاربر فعال

سپاسها: : 314

299 سپاس در 77 نوشته ایشان در یکماه اخیر
پیش فرض قطبى: هنوز در مورد « شيث » تصميم نگرفته ام

تهران IranSport.Net - سرمربى تيم فوتبال پرسپوليس گفت: با وجود اعلام راى كميته انضباطى باشگاه، تاكنون تصميمى درباره بازگشت شيث رضايى به تركيب نگرفته ام. «افشين قطبى» در پايان تمرين ديروز درباره ديدار حساس پرسپوليس در هفته سيزدهم تصريح كرد: تاكنون هيچ فيلمى از بازى هاى شيرين فراز را تماشا نكرده ام اما چند فيلم از بازى هاى اين تيم را در اختيار دارم و امروز به خوبى نماينده كرمانشاهى را آناليز خواهم كرد. وى ادامه داد: مى دانم كه در كرمانشاه بازى سختى را پيش رو داريم اما مانند ديدارهاى قبلى فقط به پيروزى فكر مى كنيم و اميدوارم با جو مناسب در ورزشگاه شيرين فراز با خاطره اى خوش اين شهر را ترك كنيم. سرمربى پرسپوليس تأكيد كرد: از بدو ورود به پرسپوليس، تفكرات حرفه اى را به اين تيم آورده ام و انتظار دارم همه بازيكنان رفتار كاملا حرفه اى داشته باشند.
وى در خصوص بخشيدن مدافع تيمش خاطر نشان كرد: تا كنون هيچ تصميمى درباره بازگشت رضايى به تركيب تيم اتخاذ نكرده ام. شنيده ام كه كميته انضباطى وى را ۵ ميليون جريمه نقدى و از ۲ مسابقه محروم كرده است اما درباره زمان بازگشت وى به تركيب پرسپوليس هنوز حرفى نزده ام. قطبى افزود: در باشگاه پرسپوليس به دنبال منافع شخصى خود نيستم و سعى دارم بهترين تصميمات را بگيريم و راجع به رضايى نيز چنين خواهم كرد. وى درباره عملكرد دروازه بانان پرسپوليس گفت: در فصل جارى بهترين ها را در اختيار داريم و مهدى واعظى مقابل مس كرمان با مهار چند موقعيت مطلوب نشان داد كه توانايى بالايى دارد اگر چه حسن رودباريان نيز دروازه بان ملى پوش است و نمى توان به راحتى وى را ناديده گرفت. رقابت ميان دروازه بان هاى پرسپوليس بسيار جدى است و آماده ترين نفرات مى توانند در تركيب ثابت تيم بازى كنند. دستيار سابق پيم وربيك درباره تخلفات بازيكنان تيم ملى كره جنوبى در جام ملت هاى ۲۰۰۷آسيا اظهار داشت: در ۲ دوره جام جهانى همراه بازيكنان كره جنوبى بودم و باشنيدن تخلف آنها در مالزى شوكه شدم، چرا كه از بازيكنان حرفه اى ارتكاب چنين اعمالى بعيد بود. با توجه به شناختم از اهميت اين موضوع براى كره اى ها، اطمينان دارم فدراسيون كره جنوبى با آنها برخورد سختى خواهد داشت، زيرا علاوه بر مسائل ورزشى در زمينه فرهنگى نيز كره جنوبى را زير سؤال برده اند. وى ادامه داد: اميدوارم هرگز در پرسپوليس چنين اتفاقاتى رخ ندهد اما مطمئن باشيد در صورت بروز حاشيه به شدت با خاطيان برخورد خواهم كرد، چرا كه بازيكنان پرسپوليس اجازه ندارند با احساس ميليون ها هوادار بازى كنند.

میانِ غربتِ خاموشِ رهگذر
و تنهای مانده از سفر
یک پنجره

فاصله است...
جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید