نمایش پست تنها
قدیمی 07-08-2008
امیر عباس انصاری آواتار ها
امیر عباس انصاری امیر عباس انصاری آنلاین نیست.
مسئول ارشد سایت ناظر و مدیر بخش موبایل

سپاسها: : 8,720

6,357 سپاس در 1,362 نوشته ایشان در یکماه اخیر
Arrow اخبار همراه اول و ارتباطات سیار (کلیه اخبار و آموزشها و امکانات همراه اول اینجا)mci New

سلام و عرض ادب
احتمالا شما هم مانند من خبر رو از صداوسیما شنیدید
که بالاخره نرم افزار پیام رسان فارسی توسط سایت همراه اول و به صورت رایگان ارائه شد
دو روز تلاش کردم که به سایت همراه اول برم و این نرم افزار را براتون با چند مدل دریافت مستقیم و بسته لینک کنم تا با استفاده از اون مشکلات خیلی از کاربرها رفع و رجوع بشه ولی ظاهرا کش داخلی سایت همراه اول همچین قوی هم نیست و خلاصه ترافیک اجازه نداد زودتر از اینها ما هم در فروم این مقوله رو داشته باشیم
عیبی نداره دیر بهتر از هرگزه
براتون اخبار رو اینجا درج می کنم و البته نرم افزار رو در دو تالار مختلف لینک می کنم که راحت تر باشید و البته آموزش هم وجود داره و لیست گوشیها که براتون حتما درج میکنم
فعلا خبر رو داشته باشیم.
«همراه اول، نرم افزار پيام رسان فارسي را ارائه كرد» - یکشنبه 16 تیر 1387

شركت‌ارتباطات‌سيار ايران، از صبح امروز(يكشنبه 16 تيرماه 87)، نرم‌افزار پيام‌رسان فارسي را عرضه كرد.
به‌گزارش روابط‌عمومي و بين‌الملل شركت ارتباطات‌سيار ايران، از صبح روز يكشنبه 16 تيرماه، نرم‌افزار پيام‌رسان فارسي، سازگار با گوشي‌هاي مختلف، برروي سايت اينترنتي همراه اول به آدرس«WW.MCI.IR‌ » گذاشته شده است .

اين گزارش افزوده است: با استفاده از اين نرم‌افزار، امكان ارسال پيامك فارسي با حجم حدود 200 كاراكتر در يك پيامك، فراهم مي‌شود. راهنما، نحوة نصب و همچنين ليست مدل هاي گوشي مطلوب نرم افزار پيام رسان فارسي در آدرس مذكور آمده است.

گزارش مذكور در پايان از مشتركين ارجمند خواسته است هرگونه گزارش‌خطا، پيشنـهاد، سوأل و نتيجـة عملكـرد نرم افزار پيام‌رسان فارســـي را از طريــق سايــت اينترنتــي «‌WW.MCI.IR»، با همراه اول در ميان بگذارند.

جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید